PDA

View Full Version : ПОМОЩ ! Как да махна черното ???!



kali1395
10-19-2009, 09:47
Извинявам се,ако преди мен вече има пусната такава тема ,но ми е наистина важно ,а нямам особено много време да търся.
Преди 1-2 дни боядисах косата си черна с боята за коса Palette Natural Colors,само че резултата е повече от отчайващ- не се понасям и направо си ме е яд да се гледам в огледало .Преди това бях с приятен и лъскав светло-кестеняв цвят ,тип лешник.Та ,въпроса ми е как да разкарам тоя катран ( :D :D ) от косата си без да я увредя много и ,изобщо дали е възможно нещо такова .Моля ви ,помогнете !!

BoCupycake
10-19-2009, 09:59
Възможно е да я изсветлиш,но косата ти ще се съсипе и на нищо няма да заприлича.Трябва да чакаш боята,да падне сама.
И примерно след месед,два,три ... да пробваш да се изсветлиш. : )

iiirish
10-19-2009, 10:18
Ако върху черния цвят пробваш с тъмно кестеняво например? :?: #-o Не че му разбирам на боядисването, но щом не ти харесва цвета трябва да го покриеш с друг, стига да хване де.
Аз съм си естествено руса и никога не съм се боядисвала. Всеки ми хвали цвета на косата и ми се чудят как може да е такава, тъй че докато не побелея няма да я цветя :D
Това беше малко спам, ама аз да си кажа 8-)

sunshine92
10-19-2009, 10:36
Не искам да те отчайвам, но черно можеш да махнеш само с изсветляване на косата. Изчакай поне 10 дни за да ти почине малко косата.

bilqnavod
10-19-2009, 12:31
Ще изсветлее с миенето не я барай за сега консултирай се с фриьор...

Carmen_Kass
10-19-2009, 12:43
Ще изсветлее с миенето не я барай за сега консултирай се с фриьор...

+1...и все пак,ако решиш да се боядисваш 2-3 тона по-светло направи го след 2-3 седм.

EMILIEprincess
10-19-2009, 12:56
Моята коса я боядисах черна и за една седмица ми падна.. :shock: сякаш не е била боядисвана.. :? но косата не ми държи никаква боя.. а за твоята не знам.. :lol:

mimsssssss
10-19-2009, 13:00
мий я с оцет в продължение на 2 седмици и след това я б оядисах в цвят който искаш близък до кестенявото гарантиран успех, една приятелка се бе правил черна и приличаше на баба и за един месец си беше пак тя :)

silwinka
10-19-2009, 13:37
Ами .. нямам си на представа чесно казано ( не съм се боядисвала , но скоро смятам .. ) Първо трябваше да се посъветваш с някой , който си разбира работата ! И все пак по темата , ами .. там с оцет ( предишния коментар пробвай ) както и . ако не стане както трябва - боядисай се с по-свеж цвят и боя .. може би ще се харесаш повече :o

therichbitch
10-19-2009, 16:01
Не искам да те отчайвам, но черно можеш да махнеш само с изсветляване на косата. Изчакай поне 10 дни за да ти почине малко косата.
да, с блондор

kali1395
10-19-2009, 21:54
Мерси много за съветите.За блондор зная ,но имам сведения че адски уврежда косата и после е трудно (да не кажа невъзможно почти ) да се възстанови от изтощаването.Оцета като средство за изсветляване не бях чувала ,но засега няма и да го пробвам...Мисля да я оставя за момента така ,пък и днес в училище всички ме харесаха ,само с малки забележки ,че леко ме състарявало черното :D Все пак ако някой още би могъл да даде съвет или препратка към друга тема с полезни мнения , нека го направи.Вярвам ,че ще е полезно за много хора. :)

billytalent
10-19-2009, 21:56
Чувала съм,че киселото мляко премахва боята за коса

Neopitom3na
10-20-2009, 09:18
да си мислила преди тфа.. черната боя се маха трудно :?