PDA

View Full Version : Телефон



sweet_f_pz
10-19-2009, 13:12
Абе понеже ме няма никак с компютрите,я кажете как да си качвам песни и снимки на телефона(от днес ми е) нокиа 5530,мушнах кабела,появява ми ес Found New Hardware Wizard,натисна финиш и пак отначало,а не мога да си инсталирам драйверите сама..

bonbogoko
10-19-2009, 13:21
Прехвърляне на музика от компютър
Можете да използвате следните методи за прехвърляне на музика:
● За да виждате от компютъра устройството си като памет, към която можете
да прехвърляте всякакви файлове с данни, осъществете връзката с
помощта на съвместим USB кабел за данни или чрез Bluetooth. Ако
използвате USB кабел за данни, изберете Масова памет като режим на
свързване. В устройството трябва да е поставена съвместима карта с памет.
● За да синхронизирате музика с Windows Media Player, свържете съвместим
USB кабел за данни и изберете Прехвърляне медия като режим за връзка.
В устройството трябва да е поставена съвместима карта с памет.
● За да инсталирате компютърното приложение Nokia Music, с което да
управлявате и организирате музикалните си файлове, изтеглете го от адрес
www.music.nokia.com/download и следвайте инструкциите.
За да промените режима по подразбиране за свързване чрез USB, изберете
Меню > Настройки и Свързване > USB > USB режим за връзка.

doomkillerr
10-19-2009, 13:37
Абе понеже ме няма никак с компютрите,я кажете как да си качвам песни и снимки на телефона(от днес ми е) нокиа 5530,мушнах кабела,появява ми ес Found New Hardware Wizard,натисна финиш и пак отначало,а не мога да си инсталирам драйверите сама..

Първо си инсталирай драйверите и след това свържи телефона към компютъра! Драйверите са ти на диска, който са ти дали заедно с кабела за данни! :)

DarkAngelOfHope
10-19-2009, 14:02
сложи диста с driver-ите в дисковото у-во, свържи телефона и като ти изкара found new hardware натисни на No, this time (или нещо такова, най долното от трите опции) и натисни next после избираш да си търси файловете от CD-то (мисля че е избрано по подразбиране) и даваш пак next ... като намери би трябвало да почне да инсталира, ако те пита нещо next,next ... съгласяваш му се с условията и ... това е най - общо казано :)

Друг вариянт е както написа bonbogoko като свържеш телефона въй на него не ти ли се изписва: масова памет, трансфер на мултимедиа и някви подобни. Ако ти се изписва нещо такова давай масова памет и би трябвало да ти се отвори картата памет ... аз съм с 5800 и не ми трябват driver-и ...

Успех :)

sweet_f_pz
10-19-2009, 14:23
Мерси,направих си го :-) А къде точно да си кача темите?

DarkAngelOfHope
10-19-2009, 14:57
ми няма значение къде ще ги сложиш, направи си ако искаш една папка на картата Theme примерно или ги сложи в папка Downloads (би трябвало да имаш) като ги сложиш на картата изключи тела от компа. Влез в менщто на телефона приложения -> файл менаджер -> Карта памет -> папката в която си ги сложила. Избираш дадена тема и инсталираш, за място на инсталация пак избирай карта памет :) като инсталираш темите отиваш на настройки и там от където се сменят темите си избираш вече инсталираните теми :)

Успех :)