PDA

View Full Version : Какво бихте казали...?



zawera
10-19-2009, 14:37
Здравейте!
Значи имам едно въпросче!
Първо да си разкажа историята:
Значии...миналия Петък бяхме на диско (аз,две момичета,и още едно момче).Другото момче си ходи с едното момиче,пък аз и другото момиче - не.По едно време отидохме да танцуваме...и аз почнах да пускам ръце по нея...и тя не се отдръпна...каза че съм супер готин...и че било забавно с мен...та въпросът ми е...дали имам шанс с това момиче или само ме залъгва,защото приказвах с една нейна приятелка и тя каза че това момиче което харесвам,харесва друго момче... :(
Незнам...ако можете да ми дадете някакъв съвет или поне мнение,ще съм благодарен! :-o

haritov
10-19-2009, 14:38
не нас а момичето да питаш трябва

отговор верен едва ли ще дадем

nestea95
10-19-2009, 14:38
Здравейте!
Значи имам едно въпросче към автора на темата! :)
Първо да си разкажа историята:
Значии...миналия Петък бяхме на диско (аз,две момичета,и още едно момче).Другото момче си ходи с едното момиче,пък аз и другото момиче - не.По едно време отидохме да танцуваме...и аз почнах да пускам ръце по нея...и тя не се отдръпна...каза че съм супер готин...и че било забавно с мен...та въпросът ми е...дали имам шанс с това момиче или само ме залъгва,защото приказвах с една нейна приятелка и тя каза че това момиче което харесвам,харесва дръго момче... :(
Незнам...ако можете да ми дадете някакъв съвет или поне мнение,ще съм благодарен! :)
Въпреки че не съм авторът, бих ти отговорил.
Това, че не се е отдпръпнала е добър знак. :) Харесало й е.
А това, че си пада по някой друг, не означава, че нямаш шанс с нея.
Пробвай, нищо не губиш. Успех! :)
Защо пишеш на две места едно и също нещо, след като вече ти отговорих в другата тема, ако искаш още мнения, ще ти кажа само, да поизчакаш, имаш ли търпение?

Kukumqvka
10-19-2009, 14:42
Говори с нея . :?

zawera
10-19-2009, 14:43
Здравейте!
Значи имам едно въпросче към автора на темата! :)
Първо да си разкажа историята:
Значии...миналия Петък бяхме на диско (аз,две момичета,и още едно момче).Другото момче си ходи с едното момиче,пък аз и другото момиче - не.По едно време отидохме да танцуваме...и аз почнах да пускам ръце по нея...и тя не се отдръпна...каза че съм супер готин...и че било забавно с мен...та въпросът ми е...дали имам шанс с това момиче или само ме залъгва,защото приказвах с една нейна приятелка и тя каза че това момиче което харесвам,харесва дръго момче... :(
Незнам...ако можете да ми дадете някакъв съвет или поне мнение,ще съм благодарен! :)
Въпреки че не съм авторът, бих ти отговорил.
Това, че не се е отдпръпнала е добър знак. :) Харесало й е.
А това, че си пада по някой друг, не означава, че нямаш шанс с нея.
Пробвай, нищо не губиш. Успех! :)
Защо пишеш на две места едно и също нещо, след като вече ти отговорих в другата тема, ако искаш още мнения, ще ти кажа само, да поизчакаш, имаш ли търпение?

Еми мислех че по малко хора ще видят това което съм писъл там,за това пуснах в отделна тема! :) Иначе съм търпелив по принцип! :)

evelinka1122
10-19-2009, 14:53
е казала е, че харесва друго момче е просто формалност :)
казала е, че си готин и доказателство е че не се е дръпнала :)
пробвай :P

Hilary_
10-19-2009, 14:57
хъх .. почти нищо не разбрах .. :lol: