PDA

View Full Version : Стягане на тялото ... - Съвети



KillZone2
10-19-2009, 17:13
Здравейте. Нов съм тук и искам да ви попитам някои неща.. по запознатите които сте..

Значи аз съм на 15 години , момче .. 178 висок иии тежа към 60 и няколко мисля... не помня много добре... :D

Та не съм дебел , но имам корем и общо взето не ми е стегнато тялото..
Хранителен режим нямам , общо взето ям каквото ми падне и така..
В училище хот-дог , хамбургери , бейкролс , принцеси , абе е такива работи..

Та искам да махна корема и да си стегна тялото :) Имам някфи смотани гирички 2x5 , зн , че няя свършат работа.. само споменавам де...

Някой може ли да ми каже как мога да постигна мойта цел..
бягане , ядене... , че съм мн мн мн назад в тая материя..
ще се радвам ако някой по навътре ми обясни..

Ако имате въпроси питайте..!

И МЕРСИ ;)

anisummer
10-19-2009, 19:15
ами аз съм момиче и използвам упражненията на синди крауфърд.Много помагат. Вече имам секси стегнато коремче. Нищо , че си момче може и на теб на помогнат. Намери ги в нета или в някоя видеотека. А иначе няма да е зле да пробваш малко с фитнес. да си кажа моето мнение мн мее кефят момчета които секси стегнати (не говоря за някви супер напомпани).

brr
10-19-2009, 19:27
a ti ^ ot kade g svali i pod kakvo ime gi nameri ??

doublet
10-19-2009, 19:46
Ami bratle.. Hodi bqgai trenirai ..ama s 1 hamburger ili tam kwoto e
wsichko koeto si swalil ot korema se lepwa na sec.

Ili si naprawi nqkakyw rejim na qdene.Po zdrawoslowen ili si prawi po chesti trenirowki.
Ako e samo za korem...
Sutrin i Wecher prawish po 5-6 uprajneniq sys po 8-12 serii wsqko.
Ako iskash moga i da ti dam linkowe sys tiq uprajneniq.

:) Nqma stane inache.. ako qdesh kwoto ti padne i t.n.

KillZone2
10-19-2009, 20:04
Аз съм на такова място .. , че направо се чудя къде мога да бягам.. ама мога и да го уредя де.. и сутрин ли тряя да ходя да бягам .. рано ( както съм 1 смяна.. колко ли часа тряя стана ) пък и ся леко студено ама нщ де..

А такъв режим на ядене нямам си никаква идея как да го направя ...
Нито знам кое какво съдържа там , кое е вредно , кое полезно и т.н.. абе разбираш ме.. :D Някакъв режим не можеш ли да предложиш .. :P

А за упражненията - няма да е лошо да ми ги дадеш ;)
ИИИ предполагам ако станат тия 3 работи дето ги изброих ще стане работата...

Мерси пак :)

doublet
10-19-2009, 20:17
abe za bqganeto ... moje i lqtoto rabotata e zimata da ne stane belata da kachish poweche.. :D

Za qdeneto - Preporychwam ti ako qdesh hamburgeri... da gi smenish sys tosteri.Sled prepichaneto na pitkata s koqto se prawi tostera...tam tiq gluposti kade kachwat izgarqt i ima po niska kalorichnost.
I she gledash drugoto da go namalish..tam koeto qdesh poweche i taka :D

Znachi 1wa 2ra smqna..towa nqma znachenie.Tiq uprajneniq koito shte ti kaja sa za 10min max.
Taka che ..sled kato stanesh prawish si gi ..i posle wecherta tama predi da legnesh ..ama po-dobre kysno sledobed sled 5-6 NAI-DOBRE.
Znachi poweche uprajneniq mojesh da namerish wyw .. www.bb-team.org
ili wyw vbox7.com / korem /

.. http://vbox7.com/play:af3b027b
mojesh da si namerish i dr.
Abe kakwito i da namerish kato gi kombinirash ..stawa :)

KillZone2
10-19-2009, 20:23
Ее стига бе за 2-3 месеца нищо ли няма да мога да направя... къде е чак лятото... :D Иначе мерси за линкчетата... :P

Аз попринцип ям всичко така , че и да не ям хамбургери и такива глупости , а да ги сменя с друго пак ще ми е добре...
По 1 време ядох само некфи корнита ( те още по зле май де ) ама както и да е ... ;) И така...

Ако си намеря някакъв хран.режим от интернет ш помогне ли тва или ... щото аз не им вярвам много .. ама нз..

doublet
10-19-2009, 20:25
haha

..
shte ti pomogne.W toq sait "bb" she namerish wsichko kwoto ti trqbwa :)

KillZone2
10-19-2009, 20:31
yep , thanks :)

DarkKisss
10-20-2009, 05:00
Добре, ти сляпа ли си? Не можеш ли да поразлистиш малко темата да погледнеш? :-o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983

dyfi
10-20-2009, 06:44
Добре, ти сляпа ли си? Не можеш ли да поразлистиш малко темата да погледнеш? :-o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983

Потребителя е момче :d ... И не е само твойта тема( не че нещо) : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116872

LovelyGirl
10-20-2009, 06:52
^ Става въпрос за момче.

devi
10-20-2009, 07:36
Ето един много ефективен и бъзр режим:
-единственото условие е да спреш хот дозите,шоколадите,газирано то и чипса, а останалото не е толкова фатално.

1 ден: 100 коремни преси
-ако имаш мускулна пропусни 1 ден
2 ден: 200 коремни преси
3 ден: 500 коремни преси
4 ден: 750 коремни преси
5 ден: 1000 коремни преси
Нататака по 1000 коремни преси всеки ден в продължение на 10 дена и ти гарантирам, не само че ще премахнеш коремчето, но и ще се сдобиеш с хубаво уформени плочки. :)

ПП: Прави и трите вида коремни преси

clever
10-20-2009, 12:00
1 ден: 100 коремни преси
-ако имаш мускулна пропусни 1 ден
2 ден: 200 коремни преси
3 ден: 500 коремни преси
4 ден: 750 коремни преси
5 ден: 1000 коремни преси
добре .. как мислиш че човек който не е свикнал редовно да прави коремни преси ще ги увеличава така бързо със 100 или с повече от 100 на ден :-o

храни се здравословно
Общо взето хубави съвети можеш да намериш в темата на DarkKisss .
Нищо че пише за стегнато женско тяло .. тези неща според мен важат за всички ;)

eatmysocs
10-20-2009, 16:03
Аз от скоро съм решил да се постегна ида изгубя точно това коремче и около кръста, т.н любовни дръжки. Иначе съм як, набит...но ми трябват малко тренировки...и съвсем малко загуба на килограми. Та, от няколко дни насам, почти не ям хляб...ако ям такъв, то е само до обяд...и по не повече от 1 филия/ 1 питка от малките....само препечени на тоста. Вечерята е съвсем оскъдна. Например...някаква супа, или сварено пилешко...със салата от зеле и моркови, например...Под пилешко, нямам предвид цялото пиле. :D
Та, предполагам, че за няколко месеца ще смъкна излишното и ще започна градежа на другото. :-D

na1xn
10-21-2009, 18:36
Здравейте. Нов съм тук и искам да ви попитам някои неща.. по запознатите които сте..

Значи аз съм на 15 години , момче .. 178 висок иии тежа към 60 и няколко мисля... не помня много добре... :D

Та не съм дебел , но имам корем и общо взето не ми е стегнато тялото..
Хранителен режим нямам , общо взето ям каквото ми падне и така..
В училище хот-дог , хамбургери , бейкролс , принцеси , абе е такива работи..

Та искам да махна корема и да си стегна тялото :) Имам някфи смотани гирички 2x5 , зн , че няя свършат работа.. само споменавам де...

Някой може ли да ми каже как мога да постигна мойта цел..
бягане , ядене... , че съм мн мн мн назад в тая материя..
ще се радвам ако някой по навътре ми обясни..

Ако имате въпроси питайте..!

И МЕРСИ ;) zapisvvai se na fitnes ili da trenira6 ne6to e