PDA

View Full Version : некфи филми аУа бауА -.-



daydaydaiy
10-19-2009, 17:59
Еми да ви кажа са аз.. Има момиче- М (аз съм момче..) Та М е 1 год. по-голяма и усещам някви симпатии към нея.. Къде е проблема? Ми проблема е в тва ,тя е от моя квартал,в друго училище е ии се чуваме само в смешния скайп.. аз избягвам да й пиша вече щоото просто е смешно,но въпреки тва преди тва сме си говорили супер много е така ,живота и знам , тя ми е праила комплименти , аз на нея доста .. Аз попринцип съм малко по надут ,но като глеам и харесва О.О или поне така казва ,едва ли е там проблема.. Та мене супер много ми се иска да се видиме и милион пъти я карам да излезнем на кафе, за по бира, на кино .. Или просто и казвам ,че трябва да се видиме.. И тя се съгласява с тва че трябва да се видиме ,но не прави нищо по въпроса, никога не успяваме да се разберем винаги изниква нещо при нея и сичко се отлага .. : / Няма си гадже , хубава е , има доста момчета около нея ,но тя казва че за сега не си била харесала никой .. Не съм и казвал ,че ми харесва или нещо такова .. само защото не искам да е в смешния скайп -.-.. Виждам я многоо рядко из квартала и тя нали не пропуска да ме поздрави ала бала,но тва е виждане за точно минута-2 ;/ .. Ще ми се някак да я накарам да се видиме е така да прекарам 30мин-1 час с нея поне да вида струва ли си изобщо,нали в скайп секи е готин .. :х Тя е доста срамежлива,кажи речи скромна е незнам .. е каЖЕте си кОМпЕтентното МНЕНИиЦЕ хехе ..
На мене не ми е болка за умиране дори и да не се видя с нея,но са казали имаш ли шанс да не го изпускаш,аз искам да вида имам ли шанс де хАх :-P

Presley
10-19-2009, 18:10
Ти може и да си надут,но си и смотан и неоправен щом една среща не можеш да си уредиш.

IndependentGirl
10-19-2009, 18:11
По принцип рядко се случва момиче да обърне внимание и да бъде с момче по-малко от нея.. поне в тийнейджърските години е така.. Много момичета предпочитат по-големи момчета или на тяхната възраст, защото са по-зрели, а и се чувстват по-защитени с тях.. може би.. :-o Така че.. не си давай много надежди.. :) Айде.. аУа бауА 8-) :wink:

daydaydaiy
10-19-2009, 18:27
По принцип рядко се случва момиче да обърне внимание и да бъде с момче по-малко от нея.. поне в тийнейджърските години е така.. Много момичета предпочитат по-големи момчета или на тяхната възраст, защото са по-зрели, а и се чувстват по-защитени с тях.. може би.. :-o Така че.. не си давай много надежди.. :) Айде.. аУа бауА 8-) :wink:

не не тя е ходила с по малки от нея.. и ми е казвала че принципно тва не е от значение за нея

@presley Там ми е чудното бе човек, сума срещи съм си уреждал ,а тука удрям на камък..

@Adicted Ми .. незнам бе тва ти казвам, ако аз не и пиша тя ше ми пише в скайп.. има ми някво голямо доверие ,аз нали като истински пич и обяснявам ,че съм сериозен .. Аз съм си сериозен ,тва че съм надут не го променя ^^ А и не съм някъф НАЙ надутия хах.. И тя тва ми е казвала (понеже знам много неща за нея) ,че на живо не било като в скайп.. =/

dead_princess
10-19-2009, 18:36
аУа баУа :razz: :razz: :razz:

lubomirky
10-19-2009, 18:41
Ако имаше толкова голямо желание да стане нещо между вас, нямаше да пускаш теми, а щеше да намериш някакъв начин.

sasha_90
10-19-2009, 18:51
Темата ти е меко казано излишна.Не е сложно,когато се видите на живо да я поканиш да прекарате малко време заедно.Нали си надут? :-D

IndependentGirl
10-19-2009, 18:52
Ако имаше толкова голямо желание да стане нещо между вас, нямаше да пускаш теми, а щеше да намериш някакъв начин.
+1 :) ..но също трябва да има желание и от нейна страна, а това, че все отлага или й изниква някаква работа.. означава, че няма голям интерес към тебе.. :?

daydaydaiy
10-19-2009, 18:55
е тя си е винаги или с приятели или с майка си от някъде се връща или отива на даскало,не мога да уцела точния момент.. и тва ме дразни :/ просто няма кво да измисла сички идеи са ми се изчерпали ,много кратно съм я канил,тя се вика ми да добре и като я питам примерно след ден-2 кво стана остава ли и тя мии тука незнам си квоо.. -.-

lubomirky
10-19-2009, 18:58
Ако имаше толкова голямо желание да стане нещо между вас, нямаше да пускаш теми, а щеше да намериш някакъв начин.
+1 :) ..но също трябва да има желание и от нейна страна, а това, че все отлага или й изниква някаква работа.. означава, че няма голям интерес към тебе.. :?

По-скоро е притеснителна и срамежлива.

PsychologicalDisorder
10-19-2009, 19:06
ала- бала, туй- онуй, хвани тоя мазен *bad word*.