PDA

View Full Version : Помогнете!



mish0ka
10-19-2009, 18:20
Здравейте. На 15 съм. Харесвам едно момиче от 2-3 седмици, но не мога да и предложа. Проблемът е в това, че съм от срамежливите момчета. Дайте ми няколко съвета как да и предложа. Всеки един съвет е полезен. Благодря предварително.

scyLLa
10-19-2009, 18:24
Пфф ,че първо разбери дали и тя те харесва и след това и предлагай щото може да те отреже много зловещо РОФЛ

mish0ka
10-19-2009, 18:26
Пфф ,че първо разбери дали и тя те харесва и след това и предлагай щото може да те отреже много зловещо РОФЛ
Ами имам подозрения, че ме харесва. Също ме притеснява и това, да не ме отреже, макар че тя не е такова момиче според моите виждания.

IndependentGirl
10-19-2009, 18:33
Чакай бе, момче.. ти от вратата за краката.. :D Харесваш я от 2-3 седмици и вече искаш да й предлагаш.. да си станете гадженца..?/ брак?/ да се натискате на пейката в даскало?/ да ядете сладолед? .. :-o :D
Каквото и да си решил да й предлагаш.. първо трябва да излезнете някъде и да се опознаете, ако и тя е съгласна, разбира се.. :)

sasha_90
10-19-2009, 18:33
Познавате ли се?От един град ли сте?...Дай повече информация.Все пак знай,че със срамежливост нищо няма да постигнеш.

mish0ka
10-19-2009, 18:44
Познавате ли се?От един град ли сте?...Дай повече информация.Все пак знай,че със срамежливост нищо няма да постигнеш.
Да, познваме се от скоро и сме от един град. Не учим в едно и също училище.Много симпатично момиче е. Не знам друго какво друго да ви кажа. Подобно е на любов от пръв поглед.

sasha_90
10-19-2009, 18:47
Познавате ли се?От един град ли сте?...Дай повече информация.Все пак знай,че със срамежливост нищо няма да постигнеш.
Да, познваме се от скоро и сме от един град. Не учим в едно и също училище.Много симпатично момиче е. Не знам друго какво друго да ви кажа. Подобно е на любов от пръв поглед.
Общувай с нея по-често,подкрепяй я в трудни моменти,но не прибързвай с признания,след като се познавате от скоро.Имам предвид давай по-кротко.

moneycomeme
10-19-2009, 18:51
Еми в началото всички сме срамежливи,направи го както го чувстваш.... :) Това е моят съвет..

LoveRetroMusic
10-19-2009, 19:06
С пръстен и свещенник.

Hilary_
10-19-2009, 19:08
скайп .. :oops: :oops:




:lol:

cookie_master
10-19-2009, 19:11
С пръстен и свещенник. ;-)

PsychologicalDisorder
10-19-2009, 19:11
http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

ifilin4ica
10-19-2009, 19:21
Първо, щом си срамежлив, както казваш, значи си и сдухан...лошо лошо :?
Второ, тази може би е 100-ната поредна тема за това как не можете да предложите на едно момиче. Абе вие малоумни ли сте? Ние ли да й предлойим вместо вас, а?
:x

mish0ka
10-19-2009, 19:29
Защо, всеки който е стамежлив към някой трябва да е сдухан? Не знам повечето хора как си правят изводи за хората без да ги познават лично. Човек просто иска съвет, а някои правят от мухата - слон... Изводите си правете сами...Благодаря за съветите на всички успешно и неуспешно помогнали. От сега нататък да пишат хората, които биха помогнали. Тъпите мнения можете да ги спестите за другите теми.

Hilary_
10-19-2009, 19:30
Първо, щом си срамежлив, както казваш, значи си и сдухан...лошо лошо :?


не е задължително .. :-o

ifilin4ica
10-19-2009, 19:42
Първо, щом си срамежлив, както казваш, значи си и сдухан...лошо лошо :?


не е задължително .. :-o

За да бъде срамежлив, то има комплекси от нещо. А едно нормално момиче не би тръгнало с комплексиран и неориентиран пубертет.
Но както каза авторът
От сега нататък да пишат хората, които биха помогнали.
Така че...лека ви вечер 8-)

desitoyoy
10-20-2009, 16:09
Ами само не и падай на едно коляно с пръстен в ръка. Аз лично мисля, че фрази от рода "Обичам те! Искаш ли да ходим?" вече не се използват. По-добре и пиши в скайп, излизайте и се забавлявайте. Както казаха преди мен подклепяй я в трудни моменти и то с времето ще стане...Надявам се да съм ти помогнала.

ПП:Не се притеснявай, че си срамежлив, някои момичета харесват такива момчета.