PDA

View Full Version : Болки във врата



Bebeto666
10-19-2009, 18:22
На какво може да се дължи

ThisIsMe
10-19-2009, 19:14
Неправилно спане,преумора,възпалени лимфни възли (може би) само за това се сещам в момента..

ameli
10-19-2009, 19:33
настинка...

DrSmurph
10-19-2009, 23:09
каква е болката (пулсираща, тъпа, остра), кога се появява, как се проявява, има ли връзка с движение на главата, отпред ли е отстрани или отзад? Мога да продължа да задавам въпроси, но дали има кой да пише подробни отговори или да си задава правилно въпросите?

Bebeto666
10-20-2009, 19:18
Ами отзад е и е от възглавницата смених 20 възглавници но не помага :(

nikoleta93
10-20-2009, 19:47
Ами отзад е и е от възглавницата смених 20 възглавници но не помага :( и на мен ми се е получавало така ако спя на отворен прозорец :D :)

batkodoki
10-20-2009, 20:17
каква е болката (пулсираща, тъпа, остра), кога се появява, как се проявява, има ли връзка с движение на главата, отпред ли е отстрани или отзад? Мога да продължа да задавам въпроси, но дали има кой да пише подробни отговори или да си задава правилно въпросите?

:) а аз винаги съм смятал, че Фармацията е Квинтесенцията на Медицината, колега :) и, че Там живее разковничето на просперитета ;) Добре завърнал се, Здравей!!!

DrSmurph
10-20-2009, 22:15
каква е болката (пулсираща, тъпа, остра), кога се появява, как се проявява, има ли връзка с движение на главата, отпред ли е отстрани или отзад? Мога да продължа да задавам въпроси, но дали има кой да пише подробни отговори или да си задава правилно въпросите?

:) а аз винаги съм смятал, че Фармацията е Квинтесенцията на Медицината, колега :) и, че Там живее разковничето на просперитета ;) Добре завърнал се, Здравей!!!

Медицината е въздействие със слабо познати отрови върху абсолютно непознат организъм както добре знаем :-D !
Добре Заварил!!!
Радвам се, че се оказа достатъчно търпелив да помагаш на челядтта.
А аз спазих за известно време лафа на един приятел който ще цитирам на английски (ще разбереш защо)
- I got rid of the kids. The dog was allergic.


:grin: :grin: :grin:

batkodoki
10-20-2009, 22:47
каква е болката (пулсираща, тъпа, остра), кога се появява, как се проявява, има ли връзка с движение на главата, отпред ли е отстрани или отзад? Мога да продължа да задавам въпроси, но дали има кой да пише подробни отговори или да си задава правилно въпросите?

:) а аз винаги съм смятал, че Фармацията е Квинтесенцията на Медицината, колега :) и, че Там живее разковничето на просперитета ;) Добре завърнал се, Здравей!!!

Медицината е въздействие със слабо познати отрови върху абсолютно непознат организъм както добре знаем :-D !
Добре Заварил!!!
Радвам се, че се оказа достатъчно търпелив да помагаш на челядтта.
А аз спазих за известно време лафа на един приятел който ще цитирам на английски (ще разбереш защо)
- I got rid of the kids. The dog was allergic.


:grin: :grin: :grin:

Idem.