PDA

View Full Version : Обезкосмяване на триъгълника - идеи?



raditowee
10-19-2009, 18:35
абе хора я споделете каква кола маска или там каквото ползвате за обезкосмяване на триъгалника...защото аз ползвам един крем,ама не действа много...и довършвам с брасначката :shock:

Заглавието на темата трябва да е описателно.
Редактирано от Punisherrr

Pepincetyy
10-19-2009, 18:37
аз съм ходила само веднъж на кола маска и вече не бих отишла
така, че си карам в нас със самобръсначката

sladur4etyYy
10-19-2009, 19:24
аз съм ходила само веднъж на кола маска и вече не бих отишла
така, че си карам в нас със самобръсначката

що не би отишла?

renateee
10-19-2009, 20:05
аз съм ходила само веднъж на кола маска и вече не бих отишла
така, че си карам в нас със самобръсначката

И аз така и ми казаха, че били много къси.. ии нищо не ми напраийа... смисъл дърапаха там незнам си кво, ама само тва беше.. След това не съм ходила, щото не мога да ги тряа да станат толкова за кола маска..
И съм с бръснача.. Оф много ми е гадно :( :smt089

Pepincetyy
10-20-2009, 08:40
аз съм ходила само веднъж на кола маска и вече не бих отишла
така, че си карам в нас със самобръсначката

И аз така и ми казаха, че били много къси.. ии нищо не ми напраийа... смисъл дърапаха там незнам си кво, ама само тва беше.. След това не съм ходила, щото не мога да ги тряа да станат толкова за кола маска..
И съм с бръснача.. Оф много ми е гадно :( :smt089
и при мен беше по същия начин, тая ми каза, че за да стане да ми ги махне трябвало да бъдат малко по дългички, а аз не мога да ги търпя :?

iiirish
10-20-2009, 08:44
ползвам направо самобръсначката :D

Neopitom3na
10-20-2009, 09:15
как самобръсначка бе хораа.. :shock:

girl4eety
10-20-2009, 09:17
как самобръсначка бе хораа.. :shock:
е кво лошо има и аз съм със самобръсначка

BoCupycake
10-20-2009, 09:35
Ако не тъ мързи с пинсетката става идеално,ама е много бавно.Но косъмчетата след това са като след кола маска,не са груби и не се усещат.

shadows92
10-20-2009, 10:43
Аз вминалата седмица пробвах с пинсета,стана добре,Сега съм си купила едни лентички и ще пробвам дано не боли много :lol: :lol:

raditowee
10-20-2009, 12:58
Аз вминалата седмица пробвах с пинсета,стана добре,Сега съм си купила едни лентички и ще пробвам дано не боли много :lol: :lol:
kakvi lenti4ki :? :-o

Shadowsogirl
10-20-2009, 13:52
Ух, с пинсети не боли ли много? Не знам, на мен много болезни ми се струват и кооламаската и пинсетите, за това карам със самобръсначка.

shadows92
10-20-2009, 14:00
Еми до сега се "опитвах" да нправя нещо с въпросните ленти (впрочем те са някакви за интимни части стават и за подмишници).Когато залепих лентичката и дръпнах почти нищо не се беше махнало така няколко пъти ,но резолтат почти никакъв,след като приключих се опитах да махна лепкавата пихтия от кожата ми и част от косъмчетата който не се махнаха с придружаващата кърпичка комплекта стана още по зле тя се залепи за мен!!!Едва го почистих а след това мястото на депилацята беше червено и ме болеше,да не говорим че нямах смелост да дръпна лентичките...Това е мачително...Ура за пинсетите и самобрасначките!!!!!!!!!

vesito0
10-20-2009, 14:06
аз от скоро с епилатора.. лошото пък тук е, че после има мн подкожни :x

slynchoo
10-20-2009, 14:53
Чакайте аз да ви питам..с пинсетата не боли ли многооо? :-o

sanna
10-20-2009, 15:03
Чакайте аз да ви питам..с пинсетата не боли ли многооо? :-o

мен навсякъдее ме боли с пинсета ,освен на веждите,защото свикнах
:D

SexyDqvolche
10-20-2009, 15:51
До март месец карах на самобръзначка ,след това почнах кола маска :) но първите 2,3 пъти ми излизаха след 3-4 дена но последния път 1 седмица и нещо и след това почнаха да растът :grin: :grin: Мекичко,гладичко :grin:

renateee
10-20-2009, 16:13
аз от скоро с епилатора.. лошото пък тук е, че после има мн подкожни :x
Как така с епилатор :shock: Той сигурно ти е някъф замръзяващ.. Иначе друг начин не виждам..

DarkKisss
10-20-2009, 16:23
Аз пък използвам крем-депилатор:) Между другото ще пробвам това с пинсетата!

raditowee
10-20-2009, 18:26
Аз пък използвам крем-депилатор:) Между другото ще пробвам това с пинсетата! И АЗ ТВА ПОЛЗВАХ АМА НЕ ДЕЙСТВА МН. ТИ КЪВ ПОЛЗВАШ?

teenems
10-20-2009, 18:45
аз от скоро с епилатора.. лошото пък тук е, че после има мн подкожни :x

и не боли ли ? ами с пинсета ,как не ви боли бе хора !?

moon_flower
10-20-2009, 19:22
Коламаска,но при козметичка.Сама никога няма да дръпна толкова рязко,а и тя го прави за секунди.
А с пинсета не боли,но пък е голяма играчка,а и ако трябва да се обезкосми не само триъгълника,но и по-надолу вече става болезнено.

TheGirlNextDoor
10-20-2009, 19:36
самобръсначката е най-големият кошмар 8-)
вече хиляди пъти съжалих,че започнах с нея :?

plushinka1
10-20-2009, 19:49
самобръсначки...най-голямата глупости ! Кола маска..боли 1вите няколко пътии..ама космите се разреждат разреждат и изтъняват.....излизат на 2 седмици нее на другия ден както със самобръсначката

GabisiTa
10-20-2009, 19:53
И аз съм за пинсетата. И не, не боли! :)

BoCupycake
10-20-2009, 20:28
Ако знаете как да скубете не боли. ; )
А пък и болка,какво имате предвид под болка?Някакво леко , ама мнооого леко изтръпване е.Хващате внимателно косъмчето и дърпате рязко,не се усеща.И наистина ефекта е много добър,просто е много занимавка. : )

sugababe6
10-21-2009, 09:12
Аз използвам епилатор вярно е, че след това се появяват подкожни косъмчета, но предпочитам това отколкото да изпозлвам самобръсначка за триъгълника!!! А доло вече със самобръсначка там епилатора причинява ужасна болка просто немога да я изтърпя :-s

DarkKisss
10-21-2009, 09:26
Аз пък използвам крем-депилатор:) Между другото ще пробвам това с пинсетата! И АЗ ТВА ПОЛЗВАХ АМА НЕ ДЕЙСТВА МН. ТИ КЪВ ПОЛЗВАШ?

Descreet или нещо такова беше не се сещам :neutral: , сега си купи на Вййт да пробвам ..

iveto18
10-21-2009, 10:51
аз от скоро с епилатора.. лошото пък тук е, че после има мн подкожни :x

и не боли ли ? ами с пинсета ,как не ви боли бе хора !?

мен адски много ме боли даже като пробвах с пинсета и с епилаора и като се отскубна косъма ми тръгна кръв,а болката беше се едно ми смъкват кожата,от тогава само сас самобрасначка,ама кофтито е че 1-2 дена и пак набождат.

sexa_na_kompleksa
10-21-2009, 11:36
Ох, писнало ми е с това обезкосмяване, най-вече на триъгълника. :-s Преди две седмици ходих на кола маска - адска болка беше! Но го изтърпях. Тече кръв, после беше червено... но на другия ден беше много гладко и меко. И си викам - Еее, супер, заслужаваше си... Обаче след една седмица пак имах! А дадох 15лв! :shock: И хем има косъмчета и ме дразнят, хем са много малки, за да ги махнеш пак с кола маска. :-s Да не говорим, че не ми се дават пак 15 лв.. И вчера не издържах и ги махнах с епилатора... Обаче така ми се появяват много подкожни и после е много грозно и неприятно. А пък със самобръсначка или крем ефекта е още по-нетраен... И абе въобще.. изобщо... ;D

BamByNa
10-21-2009, 11:44
Нз,аз попринцип ходя на кола,но за триъгълника не съм ходила,знам,че е доста болезнено,аз издържам на болка...обаче...нз защото сиг ще я изтърпя и както някой беше написал след 2 дни или седмица пак ще си се появят и ще са малки и да ги чакаш да растат,а и гледката... за епилатор-пак е болка,ама подкожните.. и то на триъгълника.. самобръсначка.. ползвах,излязоха ми пъпчици и доста ме сърбеше докато поникваха пак,не се търпеше болката от сърбежа.. и както казвате пак след 2 дена ще се появят... с пинсетка е доста заигравка-да... ох нз вече... а тези лазерни и фотоепилации?
Абе колко щеше да е готино изобщо тия косъмчета навсякъде да не се появяват.. пфф.. ама няма как...

raditowee
10-21-2009, 12:11
аз снощи пробвах с пинсетата... мн гавно бее :shock: ама резултата е идеален :grin: :grin:

SexyDqvolche
10-21-2009, 15:38
Ох, писнало ми е с това обезкосмяване, най-вече на триъгълника. :-s Преди две седмици ходих на кола маска - адска болка беше! Но го изтърпях. Тече кръв, после беше червено... но на другия ден беше много гладко и меко. И си викам - Еее, супер, заслужаваше си... Обаче след една седмица пак имах! А дадох 15лв! :shock: И хем има косъмчета и ме дразнят, хем са много малки, за да ги махнеш пак с кола маска. :-s Да не говорим, че не ми се дават пак 15 лв.. И вчера не издържах и ги махнах с епилатора... Обаче така ми се появяват много подкожни и после е много грозно и неприятно. А пък със самобръсначка или крем ефекта е още по-нетраен... И абе въобще.. изобщо... ;D

15 лв ?!?!?! :shock: моята козметичка всеки път ми взима по 4 лв и внимателна и я карам да ми говори нещо да ме занимава :P а иначе ходя един път в месеца да станат по-дългички :D Жалко ,че сега ще заминава за 2 месеца :( незнам какво ще правя без нея :-# :smt089

teenems
10-21-2009, 16:58
Ох, писнало ми е с това обезкосмяване, най-вече на триъгълника. :-s Преди две седмици ходих на кола маска - адска болка беше! Но го изтърпях. Тече кръв, после беше червено... но на другия ден беше много гладко и меко. И си викам - Еее, супер, заслужаваше си... Обаче след една седмица пак имах! А дадох 15лв! :shock: И хем има косъмчета и ме дразнят, хем са много малки, за да ги махнеш пак с кола маска. :-s Да не говорим, че не ми се дават пак 15 лв.. И вчера не издържах и ги махнах с епилатора... Обаче така ми се появяват много подкожни и после е много грозно и неприятно. А пък със самобръсначка или крем ефекта е още по-нетраен... И абе въобще.. изобщо... ;D

15 лв ?!?!?! :shock: моята козметичка всеки път ми взима по 4 лв и внимателна и я карам да ми говори нещо да ме занимава :P а иначе ходя един път в месеца да станат по-дългички :D Жалко ,че сега ще заминава за 2 месеца :( незнам какво ще правя без нея :-# :smt089


не ви ли е срам ? смисъл да се съблечете и да ви обезкосмянвват.мен лично много ме е срам ;дд

BoCupycake
10-21-2009, 17:11
не ви ли е срам ? смисъл да се съблечете и да ви обезкосмянвват.мен лично много ме е срам ;дд
То срама си е само при тебе,на жената не и пука,гледа ги всеки ден.Раз,два прас айде готова си,ариведерчи. : )

tonie__
10-21-2009, 17:58
^аз затова не искам да ходя,защото ме е срам.вярно,че на хиляда момичета го прави и не и прави впечатление,ама все пак.. :oops: иначе с пинцета е много добър резултата,да.,ама аз веднъж се занимавах 40 мин. за 10 косъма и ми писна 8-)

sanna
10-21-2009, 18:22
^аз затова не искам да ходя,защото ме е срам.вярно,че на хиляда момичета го прави и не и прави впечатление,ама все пак.. :oops: иначе с пинцета е много добър резултата,да.,ама аз веднъж се занимавах 40 мин. за 10 косъма и ми писна 8-)
много си се претоварила :D :D :D :D,въпреки че наистина е уморително :x еее...да не говоря за другите,аз веждите си ги оправям1час :lol: :lol: :lol:

dorsichh
10-21-2009, 19:30
аз от скоро с епилатора.. лошото пък тук е, че после има мн подкожни :x
И аз съм така,но в събота имам записан час за кола маска,ще си правя за пръв път..малко ме е срам и се чудя дали ще боли много,но ще видим и се надявам да има хубав резлутат ;д :-o

dopeforever
10-21-2009, 20:50
Според мен най-добрият метод е кола маска,който не го е срам.Иначе брасначката също е практична,но лошото е,че не ти ги скубе с корен и трябва по-често да се бръснеш.
:D

PepSsSi
10-21-2009, 21:25
Епилатор. Боля първиете няколко пъти,сега вече не :)

stefity
10-22-2009, 08:04
Аз никога не съм се бръснала през живота си.. 8-) Когато бях на 13 май, мама ми купи епилатор и още и още си карам с него и то не само на триъгълника, ами и навсякъде другаде. :) А най-интересното ми е, че тоя епилатор дето го имам от 13 годишна все още си бачка супер добре, а съм вече на 17... 8-)
Иначе сега се епилирам през месец някъде... космите ми вече имам чувството че не растат 8-) или ако растат са некви съвсем оредели и тънки :lol: А от бръсначите имам неуписуем страх! Не мога да си представя да се оправям с тях... бррр :D

BamByNa
10-22-2009, 11:17
а каква марка ти е епилатора?

anonimchetou
10-22-2009, 11:26
аз съм пробвала с пинсета, само в началото боли после се свиква както при веждите но е голяма играчка и изисква време.

TheGirlNextDoor
10-22-2009, 11:30
като ходите на козметик колко г/д трябва да са дълги косъмчетата?

BamByNa
10-22-2009, 12:02
около 2,3 мм ,знам ли или повече,не трябва да са много къси,защото не могат да се хванат...

onetreehil
10-24-2009, 14:41
da ujasni sa tezi kosam4eta a az imam i leki v oblastta na dupeto ii si4k s epilatora maham no pak ne e mn traino .. uj vzeh edin krem na avon deto namalqva rasteja no mai nqma efekt

shyshinka
10-24-2009, 15:17
С пинсета е УЖАСЯВАЩО болезнено, най-вече за тези който до сега никога не са използвали друго освен самобръсначка.. Пффф и аз много се нервя на себе си, че започнах с нея и не спирам - огромна гешка е.. така космите стават по-гъсти и на другия ден след като си ги почистил веднага се появяват малки дребни, които боцкат.. много неприятно..!!
Пробвах с пинесета обаче не издържах..1 час ми мина само за едната половина на триъгълника.. ест си и почивах.. имаше и кръв,защото захващах по няколко...сега мисля с лентички да пробвам..как ще ги дърпам не знам.. много ще крещя :D :D

klmnopr
10-24-2009, 15:35
Абе махайте ги тия самобръсначки и депилатори.Ако ви е страх да отидете на козметик,се хванете един ден да си махнете всичко с пинсета,за да станат по тънки и редки и после си купете течна кола маска-1лв струва и действате!Ефекта е доста задоволителен.Но ако сте се бръснали известно време, и изведнъж тръгнете с колата маска,болката е доста силна.

SpeakSoftlyLove
10-25-2009, 00:11
Аз също използвам самобръсначка.

Един въпрос към тези, който използват пинцета: Това се отнася само за бикини линията, нали? Ако пък не... мама му стара колко свободно време имате?! :lol:

TheGirlNextDoor
10-25-2009, 10:05
Аз също използвам самобръсначка.

Един въпрос към тези, който използват пинцета: Това се отнася само за бикини линията, нали? Ако пък не... мама му стара колко свободно време имате?! :lol:

аз на другаде не бих и могла.. 8-)

laji4ka
10-27-2009, 10:20
Оххх.... аз до сега само със самобръсначка съм се обезкосмявала на триъгълника и подмишниците,но честно да ви кажа започва да ми писва... В неделя вечерта си махнах космите и в понеделник вече започнаха да излизат боцка,сърби и е ужасно дискомфортно... Сега ще ги изчакам и понеже ме е срам да ходя на козметик за кола маска ще отделя една сутрин за пинсета :D Като предварително половин час преди започването на продцедурата се помоля на боговете :-D :-D :-D

FatallyGirl
10-27-2009, 11:03
Ами аз за сега използвам само пинсета .. Не мога да търпя много на болка , затова нямам смелост да отида на кола маска .. Но наистина това с пинсетата отнема много време :( ...

shadows92
10-27-2009, 11:51
Искам да попитам някой знаели как мога да премахна този гаден неприятен сърбиш,който се получава след бръснене при започването на разтежа на космите?

Infinity
10-27-2009, 12:03
^Ами,няма такъв начин,освен да се намажеш със лосион или някакъв успокояващ крем,който поне малко да ти помогне,ако смяташ да си пуснеш малко за кола маска :)

nadincety
10-27-2009, 18:17
Аз си карам със самобръсначка : )) Пробвах един път сама , вкъщи с течна кола маска и се получи мн добре :) Ама нямам нерви да седя и да ги чакам да пораснат , та пак почнах с бръснача .. Сега пак искам с кола маска 8-) , но този път на козметик .. Таа ако някой от Бургас ходи или знае добра козметичка да казва :P

dorsichh
10-28-2009, 19:55
най-добре е козметик :) след като се пристраших и отидох съм много доволна :P

BoCupycake
10-28-2009, 20:58
Абе кви хора сте вие - незнам.
К'во толко пищите от тая пинсета,не е кой знае ква болка за умиране,а и пак казвам ако е къдърно.Вие как дърпате по дяволите?!

Axel_f
10-29-2009, 08:06
Аз ходя вече 2 години на кола маска и съм много доволна.1-2 пъти в годината ми се налага да се бръсна, няма такава гадост!!!! Не стига, че остава грапаво,получават се ранички и червени точици, ами следващите дни толкова сърби и е толкова гадно.... :-x Не знам как може да го търпите... :shock: И кола маската си има недостатъци, например, че трябва да ходя на козметик и да плащам по 15 лв всеки месец и че след 10 дни космите пак почват да си изникват, ама по-добре от това пусто бръснене.

titinkaa
10-29-2009, 14:32
Jankar-кола маска

shutUp
10-29-2009, 14:43
^с тази кола маска на Jankar става най-добре
:)

Assshley
10-30-2009, 10:59
Вие сте луди да използвате самобръсначки бе . ;хх Това е най-голямата грешка. Никога не съм използвала самобръсначка и няма да го направя.От както си обезкосмявам тея части ..това ще рече от доста одавна си ходя на козметик и ми правят кола маска.Първите пъти доста боли ама после се свиква. ;)