PDA

View Full Version : моля прочетете ..



innocentt
10-19-2009, 21:00
Много съм отчаяна.Имах си гадже много ме обичаше(..в думи),но така се случи и се разделихме.Той беше виновен не ме послуша обиди ме и аз се скъсах с него.Но толкова много ме почака,толкова жестове,запознанство с семейството родниниде абе какво ли не..но след като се разделихме не се върна,даже обратно не ми се обади след като беше виновен той трябваше..сега не мога да преодолея всичко това,понякога го мразя понякога толкова ми липсва..минаха 40 дни..моя най-добра приятелка(Еми) и негов приятел също са гаджета преди винаги бяхме заедно,Еми ми причинява толкова страдания като разказва за своята супер яка връзка..намеква ми някои неща,толкова ми е болно :(..когато бяхме заедно с него неговата бивша все го следеше сега също продължава дано да не се съберат..и винаги ме тормози с погледи и т.н
за всичко това много ме боли..за раздялата,за намеците на най добрата ми приятелка.. :(

yanito1996
10-20-2009, 16:58
Предлагам да му звъннеш ти. Но щом толкова време той не ти се е обадил или е сърдит (малко вероятно), или просто да му е кофти да ти признае и да обясни как се чувства. Извинението е супер сдухващо... Но не се притеснявай, щом го обичаш - твой е. А доколкото до най-добрата ти приятелка - сигурно в един момент на твоята връзка, тя се е чувствала по подобен начин и сега иска да си го върне... Аз не мога да знам, така че не се хващай за моето предположение като удавник :) Абе общо взето най-важното е ти да се чувстваш добре, да не ти е гадно. Другите в този случай са по-назад. Помисли за себе си, за момчето, което харесваш и за ВАШЕТО бъдеще... :)

innocentt
10-20-2009, 22:28
благодаря

akrobatkata
11-05-2009, 12:27
много е просто : обади му се и му кажи това което каза на нас ;););) успех

soul1199
11-07-2009, 11:43
говори с него и си излей чувствата :)

zlatnotopatee
01-30-2011, 09:49
Щом ти е най-добра приятелка значи ти споделя чуства си.. Обади му се говори с него.. Кажи му,че и ти имаш вина (колкот и да не е вярно)..