PDA

View Full Version : *..Перфектното лице..*



anisummer
10-19-2009, 20:18
Така ....да започнем.Аз използвам продуктите на гарниер- 3в1 , тоника за свиване на порите и ролона.Искам да ми препоръчате някакви продукти за лице под формата на грим ,от които наистина да сте доволни, но много искам да наблегнете на кожата ( в смисъл да изглежда мн естествена ..). препоръчайте ми някакъв фондьотен до 15 лв. само да ви питам перлите върху фондьотена ли се слагат и ми препоръчайте накави(мургава съм). искам да ви питам дали ако си слагам козметика ще доведе до появата на пъпки и такива разни...петна . Благодаря ви преварително.. А няма да е лошо всеки от вас да да напише какво използва залице от до. В смисал какво си слага първо , какво второ, дневна и нощна грижа и т.н. Ще ми бъде много интересно

renateee
10-19-2009, 20:57
Ами значи по принцип аз не си слагам крем на лицето, защото кожата ми е доста мазна и използвам салицилов спирт и Pure-Pore Faction на ейвън за почистване(редувам ги). Сутрин и вечер измивам с Clean&Clear Shine Control.. А иначе фон дьо тена ми е на Голден роуз, 5.50 или 6 лв е обаче много хувабо стои и естествено :grin: , но все пак различни кожи, различно възприемане и по различен начин ще стои.. За спирала, молив, сенки и т.н мисля че не искаш информация.. А относно перлите- аз не използвам, но се слагат след фон дьо тена, т.е. върху :)
И е напълно възможно, даже сигурно, че ще ти излязат пъпки от пудрите и фон дьо тените..

Sweet__Dream
10-20-2009, 06:19
Бих ти препоръчала да използваш на Yellow rose.Като фон дьо тен е,но е със киселена,която загаря пъпките.Струва 18 лева.Ползвам го и съм доволна :)

LovelyGirl
10-20-2009, 06:48
За перли бих ти препоръчала ето такъв нюанс : http://www.essence.eu/uploads/tx_cosnovaslider/ess_BronzPearls_N_10.png
Щом си мургава ще ти стоят добре.Аз също съм по-тъмничка и тъмните ни ходят повече.Вземи си кафяви.Може и да ги смесиш с розови, но да не са само розови!

Да ти кажа честно според мен ружът е по-добър вариант.Въпреки че аз досега съм си купувала само перли :D ружът ми харесва повече.Блясъкът му се задържа много по-дълго, отколкото на перлите и според мен стои по-добре.Говоря за ето такъв : http://www.prikachi.com/files/273470s.jpg

Има го в различни цветова.По-скъп е от перлите, но мисля, че си заслужава повече.И аз мисля скоро да си взема такъв :)