PDA

View Full Version : Няма край



nevinnodiavolche
10-19-2009, 20:55
Няма край това приключение!
То може би е радост, а може би мъчение...
Няма край на душата ми към теб стремежът,
няма край на краката ми към теб вървежът...
Дълго аз летях в сини висоти,
към теб летях,
но знаех,
че падна ли,ще ме боли.
И паднах.Заболя ме, да.
Да летя не биваше, нали?
Но щом паднах- какво видях?
На Земята пак беше ти...

Snickers
10-20-2009, 10:35
"паднах,паднах,паднах"
повторението ми се наби много на очи
банално е
не ми харесва

woshata
10-20-2009, 13:01
аре ве всичко ви е банално па на вас ебахти хората
е верно че не е добро не е, но пък на мен ми се набива повторението банално е :wink:

Joviality
10-20-2009, 17:30
"паднах,паднах,паднах"
повторението ми се наби много на очи
банално е
не ми харесва

Ми много извинявай,ама на теб харесва ли ти нещо изобщо? Прочетох доста стихотворения и отдолу внаги 1вия коментар е твой - "Не ми харесва"... Хайде публикувай нещо ти,стига си критикувал/а!!! :?

Snickers
10-20-2009, 17:36
"паднах,паднах,паднах"
повторението ми се наби много на очи
банално е
не ми харесва

Ми много извинявай,ама на теб харесва ли ти нещо изобщо? Прочетох доста стихотворения и отдолу внаги 1вия коментар е твой - "Не ми харесва"... Хайде публикувай нещо ти,стига си критикувал/а!!! :?Публикувала съм, вече и то доста пъти. Това, че ти не си чела е отделен въпрос. Вече са изтрити, не може да ги прочетеш...
Да, харесвам много неща, но не всичко може да ме грабне, сещаш се? Има някои неща, които просто не са ми по вкуса ми т.е не ми харесват.
Само не ми дръж сметка за т'ва к'во харесвам и какво не харесвам.

Joviality
10-21-2009, 16:55
"паднах,паднах,паднах"
повторението ми се наби много на очи
банално е
не ми харесва

Ми много извинявай,ама на теб харесва ли ти нещо изобщо? Прочетох доста стихотворения и отдолу внаги 1вия коментар е твой - "Не ми харесва"... Хайде публикувай нещо ти,стига си критикувал/а!!! :?Публикувала съм, вече и то доста пъти. Това, че ти не си чела е отделен въпрос. Вече са изтрити, не може да ги прочетеш...
Да, харесвам много неща, но не всичко може да ме грабне, сещаш се? Има някои неща, които просто не са ми по вкуса ми т.е не ми харесват.
Само не ми дръж сметка за т'ва к'во харесвам и какво не харесвам.

Само да не си повишаваме тон - "Сешш'се?" ... Просто коментирам,че под всяко едно стихотворение пишеш,че не ти харесват... А разликата м/у тва да държиш сметка и да коментираш е ОГРОМНА!!! Така,че хайде да запазим добриятон,кво ще кажеш??? 8-)

Snickers
10-21-2009, 17:04
"паднах,паднах,паднах"
повторението ми се наби много на очи
банално е
не ми харесва

Ми много извинявай,ама на теб харесва ли ти нещо изобщо? Прочетох доста стихотворения и отдолу внаги 1вия коментар е твой - "Не ми харесва"... Хайде публикувай нещо ти,стига си критикувал/а!!! :?Публикувала съм, вече и то доста пъти. Това, че ти не си чела е отделен въпрос. Вече са изтрити, не може да ги прочетеш...
Да, харесвам много неща, но не всичко може да ме грабне, сещаш се? Има някои неща, които просто не са ми по вкуса ми т.е не ми харесват.
Само не ми дръж сметка за т'ва к'во харесвам и какво не харесвам.

Само да не си повишаваме тон - "Сешш'се?" ... Просто коментирам,че под всяко едно стихотворение пишеш,че не ти харесват... А разликата м/у тва да държиш сметка и да коментираш е ОГРОМНА!!! Така,че хайде да запазим добриятон,кво ще кажеш??? 8-)Аз не повишавам тон, това че ти така го чувстваш си е твой проблем.
Всъщност какво те интересува дали дадена творба ми харесва?
Хъх

desitoyoy
10-21-2009, 17:28
Абе момичета я спрете да спорите... Авторката си е качила стихотворението, за да чуе коментарите а не вашите спомени...

По темата...има още какво да се поизпипа ама идейката ме кефи Браво! :-)

Snickers
10-21-2009, 17:30
Абе момичета я спрете да спорите... Авторката си е качила стихотворението, за да чуе коментарите а не вашите спомени...

По темата...има още какво да се поизпипа ама идейката ме кефи Браво! :-)К'ви спомени, ве...

Joviality
10-21-2009, 22:03
Абе момичета я спрете да спорите... Авторката си е качила стихотворението, за да чуе коментарите а не вашите спомени...

По темата...има още какво да се поизпипа ама идейката ме кефи Браво! :-)К'ви спомени, ве...

Аха,кви спомени?! :?

Относно предишните коментари - права си snickers...всеки има право на мнение. Дай да приключим безсмисления спор.Моите извинения...

Относно стихотворението - наистина има още какво да се поизпипа,но иначе не е лошо.

nevinnodiavolche
10-21-2009, 22:11
аре ве всичко ви е банално па на вас ебахти хората
е верно че не е добро не е, но пък на мен ми се набива повторението банално е :wink:- Радвам се, че си казваш откровено мнението. Само че тези думи:"аре ве всичко ви е банално па на вас ебахти хората" някакси са прекалено груби за човек на изкуството, не мислиш ли? и са много банални, защото всеки ден ги чуваме от простаците около нас!