PDA

View Full Version : Тихо място до Варна.



chaos_
10-19-2009, 21:58
Искам малко да се отърся от цялата врява в града.От натоварените улици от сивите хора и вечният шум.
Можете ли да ми дадете идея за някакво местенце,до което може да се стигне с влак за не много време.
Някакви крастоти,без грам хора,дори пусто поле може да е ,просто да се приятно пусто и ..тихо.
Живея във Варна.

w0sh
10-19-2009, 22:16
Каменар.

Пък в оригинал може да отидеш за един час до Мадара.

chaos_
10-19-2009, 23:33
Мадара съм ходила ли ходила писнало ми е.Като цяло искам някакво сравнително достъпно място ,което да е ненаселено и пусто.
Мислех си за Калиакра,но не знам дали има влакове до там,всъщност това силно ме съмнява.

Disrespect
10-20-2009, 06:24
Мадара съм ходила ли ходила писнало ми е.Като цяло искам някакво сравнително достъпно място ,което да е ненаселено и пусто.
Мислех си за Калиакра,но не знам дали има влакове до там,всъщност това силно ме съмнява.

Няма влакове, но си заслужава :) иначе има и едно село Ботево на около 40 км от Варна по пътя към Добрич, където е много приятно, ходили сме с колелетата там и честно казано друг транспорт освен с кола не знам...

Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..

hardball
10-20-2009, 06:27
Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..
Аз май съм ходила :D

Disrespect
10-20-2009, 06:29
Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..
Аз май съм ходила :D

Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение

hardball
10-20-2009, 06:31
Пращам лс с обяснение дали е същото, защото ме е срам да обяснявам така в темата :D

sh3_1s_7h3_0n3
10-20-2009, 13:12
Аладжа манастир? :-o
Курортите сега са пусти и спокойно можеш да се пошляеш по брега.
Побити камъни? Въпреки че там май отдаавна не съм ходила и всички казват, че си е даже леко страшничко.
Освен това в с.Калиманци не е лошо. Типичното селце и няма много от *ромски произход*. Да не говорим пък че там има и една много готина кръчма/механа, баш битова...
Или пък някъде из Аксаково.. и за всичкото това си има автобуси.
А пък като искаш нещо да е с влак... иди до някое балканско градче, макар че може да ти се наложи пак и на автобус да се качиш.

ameli
10-20-2009, 14:13
на Доброглед имаме вила и е много спокойно като отида :) намира се след Игнатиево :)

EarthShaker
10-20-2009, 18:21
Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение

мда.. от галата надолу.. чак до несебър са култовите места :)

най-лесно се хваща тука пътя нагоре.. на околовръстното, зад военна болница почват 1 лозя, а след тях следва гора :) кво дере беше, майна си

Disrespect
10-20-2009, 18:26
Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение

мда.. от галата надолу.. чак до несебър са култовите места :)

най-лесно се хваща тука пътя нагоре.. на околовръстното, зад военна болница почват 1 лозя, а след тях следва гора :) кво дере беше, майна си

Луд ли си, там ходим да се спускаме, изобщо не е от спокойните места 8-)

Bimmer
10-20-2009, 20:03
Бих ти препоръчал да отидеш горе на телевизионната кула към шест часа вечерта... Залеза е адски красив и се вижда почти цяла Варна. Не съм сигурен дали можеш да стигнеш там с автобус от градския транспорт... След като минеш картинг пистата минаваш и през обратния завой изкачваш наклона и има възможност да завиеш наляво. Като стигнеш до кулата вече става малко по трудно но ще се ориентираш (надявам се).
Неописуемо красиво е ако искаш да отидеш - лс ще ти обясня по подробно.

EarthShaker
10-20-2009, 20:17
мда, виждал съм байкъри, ама като продължиш по неведомите пътеки излизаш на много бруталните пости 8-)

chaos_
10-20-2009, 20:29
Охо мерси,доста идеи.
Сега ще се чудя къде да отида 8-)
На телевизионата кула съм ходила готино е местенцето, добре че ме подсети.
Иначе като за начало ще изпобродя из галата и околноста,че по близко и после ще се заемем с далечните дестинации.
Иначе един познат ми препоръча до Ямбол да отида.Точно след гарата било супер спокойното и безлюдно,може да се отбийм :D

Lorenzo
10-20-2009, 22:05
Район Приморски. Там живея :) На вилната зона. Изключително тихо и приятно е до омръзване :-D

LiLGrizzly
10-21-2009, 12:33
Не знам къде е спокойно,но ще ти кажа къде не е РУСЕ СИТИ БЕЙБЕ :smt006 8)

JohnnyQuid
10-21-2009, 12:43
:lol: