PDA

View Full Version : козметични продукти за пъпки



petiam
10-20-2009, 10:13
значи мисля да си взимам някакъв продукт за пъпки на ЕЙВЪН. Въпроса ми е имате ли ги и как действат - антибактериален коректор против пъпки , прозрачен коректор за пъпки и бързодействаща терапия за пъпки? Кое е по-добре от тях трите???

petiam
10-20-2009, 10:25
СПЕШНО Е !!!

cskavd
10-20-2009, 12:53
Garnier Roll-on. Нищо че съм момче но и аз иам много пъпки. Перф. е

play23
10-20-2009, 12:54
И 3-те не струват :D

slynchoo
10-20-2009, 14:56
Аз ползвам прозрачния коректор за пъпки и бързодействащата терапия..и от двете съм доволна. :)

petiam
10-20-2009, 15:01
Garnier Roll-on. Нищо че съм момче но и аз иам много пъпки. Перф. е

имам го

PepSsSi
10-20-2009, 18:47
аз си поръчах коректора и бързодействащата терапия... да видим дали ще помогнат :P ...преди години...като бях на 13 ползвах коректора и действаше , доколкото дъртия ми мозък помни :Д

heiress
10-20-2009, 21:11
На мен лично продуктите на Ейвън за лице ми влияят ужасно, не само че не ми помагат, ами и ми излизат пъпки от тях, но при всеки е различно. Докато ти самата не опиташ няма как да разбереш какъв ще е ефектът.

scanadal
10-21-2009, 05:17
Ейвън са боклуци :?

iiordanova
10-21-2009, 06:00
Има такава тема.
:?

petiam
10-21-2009, 10:56
Ейвън са боклуци :?

мдааа ..... повечето им неща не са хубави, но съм чувала много хубави думи за антибактериалния коректор и вече си го поръчах....

dadityyyy
01-11-2010, 06:53
az izpolzvam produkt protiv pupki na avon Otveten Udar mn sum dovolna za nqkolko dni pupkite iz4eznaha a drugia variant e da si napravite doma6na maska s jeltuk(namazvate si liceto s jeltuka i sedite 20 minutki otmivate i sled tova s med i sedite 10 min) pravi kojata mn hubava :---)

dessyy
01-11-2010, 07:03
Az sym gi polzvala vsi4kite tezi na avon koito izbroi,no ne sym dovolna ot nito edno....polzvah na garnier produktite (izmivashtiq gel,losiona,krema i rol on-a,koito mn dobre mi deistvashe) i naistina sym dovolna ot vsichkite samo deto rol on-a v na4aloto mn izsushava liceto.Sega polzvam samo gela i krema ot vreme na vreme,a za pypkite polzvam Zinerit...mislq,4e bqh puskala tema za nego...ot 1-2 sedmici go polzvam i deistva mn dobre...no kakto kazaha i dr-te v temata to e mn silno i tr da se posyvetva6 s dermatolog....

kalpazanka
01-11-2010, 13:04
Защо не се ориентираш към медицинска козметика?

sunshine1
01-11-2010, 16:16
крем ЗДРАВЕ

Fr3eGiRl
01-11-2010, 16:47
Ами на твое място не бих си взела от Ейвън. Щях да ти предложа Garnier roll-on , но ти казваш, че го имаш... така, че май няма с какво да ти помогна.. :neutral:

heiress
01-11-2010, 16:52
На Виши са много добри кремовете.

martichkaa
01-11-2010, 18:28
крем ЗДРАВЕ

Много помага и крема Бочко :-)
На скоро от аптеката си взех сребърна вода .. слага се на памук и се нанася на лицето! Изключително много помага :grin:

heiress
01-11-2010, 18:34
И аз снощи си мазах лицето с крем Здраве, като за начало ефекта ми хареса, наистина.. още след 1-вото мазане, но след около 4-5 часа ми излезе една голяма пъпка.. надявам се да е просто съвпадение.

ecstazy
01-11-2010, 19:09
Garnier,Nivea и при 2-те има серии за пъпки и на мен лично ми помагат за теб нз :)

glor4eto0o0o
01-11-2010, 20:10
и аз имам проблема ти... много пъпки, но си купих новата серия на Виши мисля че беше "Норма дерм" и помага, но незнам на твоита кожа дали ще помогне :wink:

stop_looking_at_me
01-12-2010, 03:11
Първо и най-важно, ти трябва постоянство. Второ, само с един продукт няма да стане. Трябва ти нещо да почисти дълбоко лицето, после да го поддържа и да предотвратява образуването на пъпки, и след това нещо за подхранване на кожата и възстановяване. Трето, лекувай, не прикривай. Продукти няма да препоръчвам понеже имаме различна кожа и алергии и тн. Помисли си дали ти е мазна кожата примерно... и си вземи продукти за такава кожа, които не са допълнително мазни, понеже това може да доведе до пъпки. Ако не проработи.... дерматолог!
Успех

tonie__
01-12-2010, 11:28
^ според мен дерматолога е много сериозна стъпка.ако има няколко пъпчици от пубертета,не разбирам защо и е дерматолог.ще си хвърли парите за скъпа козметика,като след 1 година вече няма да има и спомен от пубертетските пъпки.сега,за акнето и други кожни заболявания,ест,че дерматолога е задължителен.
относно това,което казвате да се насочи към друга козметика-може да не и се давам 30+ лева за скъпи козметики,които нз дали ще и свършат работа :)
и по въпроса:от серията AVON Naturals имам един измиващ гел с краставица(май).помага и беше евтин.можеш да пробваш и с него :)

DeathxFairy
01-12-2010, 15:08
крем ЗДРАВЕ

slynchoo
01-12-2010, 16:48
крем ЗДРАВЕ

Много помага и крема Бочко :-)
На скоро от аптеката си взех сребърна вода .. слага се на памук и се нанася на лицето! Изключително много помага :grin:

а каква й е цената на тази сребърна вода? :)

heiress
01-12-2010, 22:35
Около 3-4 лева, в зависимост от марката.

stop_looking_at_me
01-12-2010, 23:23
^ според мен дерматолога е много сериозна стъпка.ако има няколко пъпчици от пубертета,не разбирам защо и е дерматолог.ще си хвърли парите за скъпа козметика,като след 1 година вече няма да има и спомен от пубертетските пъпки.сега,за акнето и други кожни заболявания,ест,че дерматолога е задължителен.
Затова съм написала "ако не проработи." Дерматолога не е първото решение на проблема й... и определено би й излязло по-евтино ако се опита да се справи сама с пъпките, но ако не се махат, би било логично да се консултира с професионалист... дерматолог, а не козметик.

Лично аз харесвам по-натурални неща... или поне с по-малко съставки. Примерно кремове като крем Здраве или Нивеа... или натуралните сапуни, които продават на грамаж. :)

kalpazanka
01-13-2010, 05:04
На Виши са много добри кремовете.
heiress, четох за тях доста противоречиви мнения и не посмях да си купя. Момичета, които са ползвали такива продукти, споделят, че не попиват. Би ли споделила и ти мнение?

Авторке, задели парички за Виши нормадерм гел за измиване на лице. Спри да използваш сапуни за измиване на лицето- така само затваряш порочен кръг с пресушаване на кожата, усилено омазняване и пъпки. По-добре се довери на медицинска козметика. Не си прави експерименти с Ейвън.