PDA

View Full Version : просто искам да кажа хD



Sladurchoo
10-20-2009, 14:42
такаам значи мисля, че всеки има някви такива моменти дето ТРЯБВА да сподели .. надявам се да ме разбирате :]]
хмм ами да започна вече :D
тази година съм в нов клас .. ии нормално е да има и проблеми все пак живота ми както и на всички не е розов .. но все пак мога и всички можем да се постарае, за да ни е по-добре .. помня, че в началото на годината всичко си беше окейй сяя не че е много зле но знам, че определено не се чувствам така както бих искала .. в класа ми специално си нямам приятели .. което не ми е проблем .. в смисъл че имам приятели от предишното училище, които наистина многооо ценя [h]] а и от другите класове в сегашното ми училище също имам мн добри приятели .. ии бтв от части не мога да разбера тая мания ся познават се от месец и половина (даже няма и толкова) и вече се обичат О_o стига бе .. бахти простотиите тва .. таа нещо много звезди станаха в моя клас .. правежи такива .. кво много вървежни ли са .. пфуу .. таа да продължа почнаха да ме използват .. взеха ме за няква мн тъпа дет едва ли не живея за да им изпълнявам желанията .. вземат ми тетрадката и преписват (щото съм по-умна от тях ии изкарвам хубави оценки) .. неска една ай да не казвам ква ми взела стола .. чакай вее ква си ти по дяволите .. там е работата чее незнам просто не знам как да се оправям с такива :-x .. нз напоследък не се харесвам .. преди не беше така .. и самочувствието ми се снижи .. дори няма причина за тва .. даже би трябвало да се вдига щото показвам че знам повече от преди .. ии абе няма причини и толкова .. на външен вид преди също се харесвах .. сяя напоследък се намразвам с всеки ден ..

мерси мн на всички, които са го прочели
и искам да добавя, че след тва се чувствам по-добре и вярвам, че всичко ще се оправи ..
ако някой иска да напише мнение .. много ще съм благодарна




:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

john95
10-20-2009, 14:45
Кажи че и ти не си писала домашното 8-)

Sladurchoo
10-20-2009, 14:52
човек не става дума за домашни
а и да ставаше не искам да казвам няям домашна и след малко примерно да я прочета в часа :Д омг тва е бахти тъпото ..

john95
10-20-2009, 15:01
човек не става дума за домашни
а и да ставаше не искам да казвам няям домашна и след малко примерно да я прочета в часа :Д омг тва е бахти тъпото ..

Ти говориш за това как те са си решили че си по умна и ще те въртят на пръста си за да се възползват.. А това по горе не става въпрос да го прочетеш после :D , а да покажеш че няма да го бъде тяхното ;)

:-o Все ще има и хора които не са 'звездни' в класа ти, няма как да си някъф аутцайдер и да нямаш приятели аз също съм в нов клас и няма такова нещо да се заобичахме да сме някфи егати приятели като че ли от 10 години, просто си лафим като хора и ако някой ни дразни просто го игнорираме защото има други 27 човека в класа от които поне 1 ще се окаже със подобни интереси като твоите ...

john95
10-20-2009, 15:03
иии направете си общ чат на класа и спамете там, по някое време ще ти писне ще почнеш да си пишеш само с определени хора, да си лафите след даскало e.t.c. ^^

ThePowerOfLove
10-20-2009, 16:25
Това с общия чат и нашия клас си бяхме направили 8ми клас и в даскало всичко бяха отначало някви тихи такива, а в скайп супер отворени :D Сега половината ми клас го нямам в скайп.. за кво говорим :D Както и да е. Все пак може и да подейства при вас :)

LoveRetroMusic
10-20-2009, 16:30
ахаха, на мен всеки ден ми вземат тетрадката
да преписват, ама голяма работа ;D

john95
10-20-2009, 16:33
Това с общия чат и нашия клас си бяхме направили 8ми клас и в даскало всичко бяха отначало някви тихи такива, а в скайп супер отворени :D Сега половината ми клас го нямам в скайп.. за кво говорим :D Както и да е. Все пак може и да подейства при вас :)

При мен още не се е стигнало до това да имам половината клас 8-)
Иначе всички са по тихи още смисъл връзката момчета + момичета е крехка но осезаема :D

Иначе се отпуснаха повечето и се видя кои се сдухват или зубрят като шашави...

GbSy
10-20-2009, 17:21
Ще кажа само, че за мен човек, който не пише не знам отделно, не е грамотен.
Така че не знам какви високи оценки изкараваш и колко си умна.
:)

CoNviCt
10-21-2009, 18:16
колкото до домашното,когато го правя в училище сички викат пак ли учиш бе , ама след 10 минути ми се молят за домашното и аз им казвам,че не разбирам или но спийк инглиш сори 8)
Иначе не трябва да им се даваш,не давай на никой,който не си е поискал.Трябва да те ценят и да те уважават иначе ще си останеш аутсайдер :P

Sladurchoo
10-24-2009, 20:36
Ще кажа само, че за мен човек, който не пише не знам отделно, не е грамотен.
Така че не знам какви високи оценки изкараваш и колко си умна.
:)



ахуауаухухахуахахахаха
аре млъкни ве и първо виж себе си .. бахти простата манячка .. написала "изкарАваш", а на мен са отваря ..
пуу и кво кат съм написала "незнам" проблем ?!
ми да умна съм .. ако не си забелязала го използвах 2 пъти и единият е написан правилно (смисъл отделно) тъй че замисли ли се преди да напишеш тъпия си коментар, че може би е грешка ?!
хахахха или просто го написа ей така щото нямаш кво да кажеш ..
ии да изкавам високи оценки .. за което много хора ми завиждат .. тъй че и да знаеш и да не знаеш се ми е тая .. ама като нямаш какво да кажеш ВЪН ОТ ТЕМАТА !!


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

balon4eee
10-24-2009, 20:57
просто не искам да чуя 8-)

clever
10-24-2009, 21:07
щом те преписват от теб-значи те са по-тъпите и няма причина за ниско самочуствие :)
получаваш добри оценки-пак си личи че си над тях и би трябвало да имаш самочувствие :)
в ново училище е някак странно .. и аз понякога съм била в твоята ситуация (миналата година)
нещата ще се оправят :)
успех в новото училище :)

Unendlich
10-24-2009, 21:35
Щом те преписват от теб - значи ти си по-трудолюбива и за теб е важно да не си сред посредствените.
Щом имаш хубави оценки и тях ги е яд - значи имаш повече сиво вещество, което използваш и за добри каузи.

Е, тогава какъв е проблемът за самочувствието ? - Това, че някой се прави и претендира с нещо, не значи, че е над останалите, даже в много области/неща е по-нисш. ;)

Всъщност - промени се така, че да се харесваш. Направи промяна в характера си, не бъди толкова добричка, за да не те използват. ;) Промени и външния си вид, така че ти самата да се чувстваш добре. Човек, който не харесва себе си, страда от доста комплекси, за това действай докато е време :) 8)

elito0o0o0
10-24-2009, 22:19
Еб*л ги е коня тия май.. пф... аз ако съм на тебе ще ги правя на луди ... :? ...

DevlLady666
10-25-2009, 12:55
еми и аз преписвам от хората домашно, обаче ги моля да ми го дадат...ама не става въпрос за това, ти си аудсайдер в класа си и това си има минуси-като това самочувствието ти да спадне..просто си намери някой фр от класа да си лафите, да не ти е самотно..покажи на класа си, че не си поредната зубърка от която ще се възползват и се опитай да се сприятелиш с тях..а ако не можете да се понасяте има прай гадно и им давай грешмо домашно :D

dessko
10-25-2009, 13:07
Ще кажа само, че за мен човек, който не пише не знам отделно, не е грамотен.
Така че не знам какви високи оценки изкараваш и колко си умна.
:)



ахуауаухухахуахахахаха
аре млъкни ве и първо виж себе си .. бахти простата манячка .. написала "изкарАваш", а на мен са отваря ..
пуу и кво кат съм написала "незнам" проблем ?!
ми да умна съм .. ако не си забелязала го използвах 2 пъти и единият е написан правилно (смисъл отделно) тъй че замисли ли се преди да напишеш тъпия си коментар, че може би е грешка ?!
хахахха или просто го написа ей така щото нямаш кво да кажеш ..
ии да изкавам високи оценки .. за което много хора ми завиждат .. тъй че и да знаеш и да не знаеш се ми е тая .. ама като нямаш какво да кажеш ВЪН ОТ ТЕМАТА !!


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


като гледам, мисля че можеш да се защитаваш и да се оправяш с хората от класа ти...

LoveRetroMusic
10-25-2009, 13:59
:smt069

ioanamarcheva
10-27-2009, 17:27
Ми и ти преписвай дее... :shock: :-) 8) Кои ти е казал 4е е забранено ;;дд ;п]];*