PDA

View Full Version : не ми пише?!



ivanov923
10-20-2009, 16:24
Здравейте направо започвам.
Имам връзка вече една година,преди 4 месеца приятелката ми се премести в друг град,но това не беше пречка тъй като догодина и аз ще живея там и решихме да не се разделяме,а да изчакаме.
Преди седмица спря да влиза въобще в скайп,пиша смс но няма отговор,трябваше да и се обадя за да разбера как е.
Тя ми каза,че не влиза в скайп,защото е нямала нет и същия ден щели да и го пуснат.Изчаках и в един разговор тя ми каза,че са и пуснали нета,но имала домашни и нямала да влезе,аз се съгласих.
3 дена след това тя въобще не ме търси пиша смс обаждам се и ми казва,че нямала време,но днес тя влезе в скайп и аз и писах и веднага излезе извън линия,писах смс,но пак няма отговор.

Някой може ли да ми каже защо би могла да прави така

haritov
10-20-2009, 16:25
преминала е на тъмната страна сит е тя сега?

Snickers
10-20-2009, 16:26
Питай я, аз от къде да знам какво и е в главата?

ThePowerOfLove
10-20-2009, 16:28
Би могла да прави така, защото вече не й е интересно само да си пишете и разстоянието си казва думата ?

desitoyoy
10-20-2009, 16:35
Абе поговорете и ще се изясните кой какво...

LoveRetroMusic
10-20-2009, 16:39
Питай я, аз от къде да знам какво и е в главата?

yeap.

Kukumqvka
10-20-2009, 16:41
Питай я де ..ахх,тези километри 8-)

InloveAgain
10-20-2009, 16:41
Явно .. разтоянието и е повлияло .. (:.Но един разговор ще ви се отрази добре ;).

LoveRetroMusic
10-20-2009, 16:43
Питай я де ..ахх,тези километри 8-)

мега гадни са :(

Claymore
10-20-2009, 17:08
Да я пита? Ами ако неще да му каже...? Любов от разстояние трудно се запазва. Не можеш да искаш да си с някой, който не виждаш или виждаш, но много рядко. Когато не си до този човек...как да го кажа, чувствата изсъхват и няма на какво да се закрепи тая връзка и търсят отеха другаде. Често хората не казват какво мислят наистина и може разговорът да не помогне (това е само в някои случаи).Опитайте да си поговорите, но не по телефон или скайп, ако имаш възможност виж се с нея. Може би просто ти трябва да прецениш как го чувстваш и да разбереш намеренията й.

Hilary_
10-20-2009, 17:13
Добре как да знаем??? Питай я и ше разбереш .. :?

IndependentGirl
10-20-2009, 17:28
Аз ли да ти пиша, за да ти кажа..? 8-)

miss_asi
10-20-2009, 17:32
Разстояние ... основния фактор отново.

Macallan
10-20-2009, 17:43
е то й е писнало от теб остави я на спокойствие малко ... то може ли всеки ден да си пишете с часове. Изтрай там 2-3 дена не й се обаждай не й пиши нека тя сама да ти звънне, защото ако продължаваш така през 5 мин да й звъниш само ще влошиш нещата.

Riot
10-20-2009, 17:47
Намерила ти е заместник.

svm1987
10-20-2009, 17:48
Qvno iska da se razdelite,no go pravi taka za da ne te narani.Popitai q direktno kakvo ima.Obqsni i 4e taka si misli6 kakvi li ne ne6ta i 4e e nai-dobre tq li4no da ti kaje na kakvo se dalji tova neino darjanie.Uspeh!

sladkish_14
10-20-2009, 18:18
'любов от растояние трудно се запазва' .. аре бееееееееееееееееее :x
Моля ви са,, толкова дълга връзка от разстояние съм имала и винаги съм имала време за разговор,смс и среща.ВСЕКИ ДЕН !
Тия не на мене .. Ако има истински чувства няма какво да ви попречи.Вероятно е изгубила интерес и ако е така не километрите са ви виновни! Толкова ви е била истинска връзката и чувствата поне от нейна страна.Не ма ядосвайте. :x

umri
10-20-2009, 19:42
Спираш да й пишеш, да й се обаждаш и да и пращаш СМС-и, дори когато е на линия не й пиши. Ако изобщо й пука за теб ще ти пише все някога, ако ли не... Освободи се от всички предразсъдъци и ще разбереш, че това е правилното решение.

Preslawa
10-20-2009, 19:43
Или не те приема вече,или си досадна или наистина има много ангажименти.. :(

Macallan
10-20-2009, 20:41
'любов от растояние трудно се запазва' .. аре бееееееееееееееееее :x
Моля ви са,, толкова дълга връзка от разстояние съм имала и винаги съм имала време за разговор,смс и среща.ВСЕКИ ДЕН !
Тия не на мене .. Ако има истински чувства няма какво да ви попречи.Вероятно е изгубила интерес и ако е така не километрите са ви виновни! Толкова ви е била истинска връзката и чувствата поне от нейна страна.Не ма ядосвайте. :x
още си наивна и малка, че да разбереш като пораснеш ще си на друго мнение

dreaml1nd_
10-20-2009, 21:30
Питай я де ..ахх,тези километри 8-)


мдааа

ImmortalForever
10-21-2009, 18:22
Истината ли?Ама толкоуу си й писнал, че не може да те диша вече..Спри се малко..Я ти не я търси 2 седмици, да видиш как ще започне да звъни, да провери дали не си умрял...

Djuff
10-21-2009, 18:39
Или й е писнало от тебе или си е намерила някой друг... може би или пък може би както казват другите не й пиши, не я търси и ако още иска да сте заедно ще видиш как сама ще те потърси :) ;)

AwwwSugar
10-21-2009, 19:32
мм аз мисля ,че си е намерила друг :(

MiMcHeToOo
10-21-2009, 21:15
Намерила ти е заместник.

Или отдавна си и писнал и само е чакала да се премести, за да приключи с теб и да се оправдае с причината за разстоянието.

mimi9823
10-21-2009, 22:24
ами и аз като другите 1во любов от километри не е любов според мен :? 2ро вероятно наистина си и дотегнал и за тва да не ти обръща внимание и трети вариант е да е обърнала нова страница в смисъл ново момче в живота й

radybt
10-21-2009, 23:22
Намерила ти е заместник.

Или отдавна си и писнал и само е чакала да се премести, за да приключи с теб и да се оправдае с причината за разстоянието.
Това е много вероятно,щом една жена започне да увърта така,значи нещо не е наред...
Ще ти кажа само едно:
"Ако обичаш,пусни любовта си на свбода(демек,не и пиши нито и звъни 1 сед. примерно)ако и тя те обича,ще се върне(сама ще те потърси),ако не се върнe(не те потърси),никога не е била твоята любов..."
Надявам се да ме разбереш,написал съм го така,че и най-големия идиот,да го схване :-D
Дано ти помогне тва,което написах...пробвай,ако найстина си й писнал или си има друг...мойте съболезнования :(

LovEsIckk
10-21-2009, 23:28
Пич,кофти ми е да ти го кажа ама мацката си е хванала друг. 8-)

haritov
10-21-2009, 23:28
Намерила ти е заместник.

Или отдавна си и писнал и само е чакала да се премести, за да приключи с теб и да се оправдае с причината за разстоянието.
Това е много вероятно,щом една жена започне да увърта така,значи нещо не е наред...
Ще ти кажа само едно:
"Ако обичаш,пусни любовта си на свбода(демек,не и пиши нито и звъни 1 сед. примерно)ако и тя те обича,ще се върне(сама ще те потърси),ако не се върнe(не те потърси),никога не е била твоята любов..."
Надявам се да ме разбереш,написал съм го така,че и най-големия идиот,да го схване :-D
Дано ти помогне тва,което написах...пробвай,ако найстина си й писнал ими се има друг...мойте съболезнования :(


мнооооо песни майна прочети нещо,че така с тая музика ептен ще ви се обърка живота като почнете се вживявате

мъ тая песен е тъжна ох тази ме разплаква ох текста е точно за мен писан
еми нЪ преструвки до няма и къде да знам звучи тъпо не кой знае какво ама както се казва ''какпката че е капка камък разцепва''надявам се знаете от къде е цитата

bonbon92
10-22-2009, 18:16
Намерила ти е заместник.
_________________

^^^
и аз така мисля :smt019 :!:

bonbon92
10-22-2009, 18:17
Намерила ти е заместник.
_________________

^^^
и аз така мисля :smt019 :!:

revolver
10-22-2009, 18:20
преминала е на тъмната страна сит е тя сега?

Съгласен съм учителю. :)

Shely
10-23-2009, 10:56
Намерила ти е заместник.
_________________

^^^
и аз така мисля :smt019 :!:
+ :?