PDA

View Full Version : Моля помогнете!



yanito1996
10-20-2009, 16:32
Айде отговорих на няколко въпроса, сега е ред на един мой...

Имам супер гаден комплекс - безумно ниска съъъм! Направо досадно. Беше ужасно, особено в пети клас. Но всичко от начало:
В първи клас като тръгнах на училище не ми направи толкова впечатнелие, че съм ниска. Но след това, като гледах снимки на мен и приятели си казах - Брееей, тия колко са високии...
Във втори клас ми стана ясно - не всички са високи, аз съм ниска. Но какво ми дреме, нали всички сме хора...
В трети клас децата започнаха да ме подпитват - гризеше ги любопитство:"Абе защо си ниска? Ама тооолкова ниска?" А аз просто отговарях, че майка ми е ниска, брат ми е нисък и т.н. Което не беше особено вярно.. Вече бях изградила стабилен комплекс.
Четвърти клас беше приемливо, почти бях забравила за това. Всички се държаха с мен сякаш не съм хич различна, даже имах "гадже".
В пети клас ме приеха в гимназия... Момичетата бяха супер мили и много добричкии, ама всички момчета ми се подиграваха: "Хахаа! Гном!" (Между другото този, който ми го повтаряше всеки ден беше по - нисък от мен :D ) Беше ми супер гадно, гаджето ми, най - якото момче, ме заряза, защото му се подиграваха, че излиза с мен.
Шести клас всичко беше ок. Нямаше интриги, всички бяха свикнали, на никой не му правеше впечатление.
Сега съм седми клас... Ужасно е. Момчетата вече се влияят от хормони, обарват момичетата за кеф,а момичетата им се смеят лигаво. Имам чувството, че само аз съм "не от този клас". Почти никой вече не ми обръща внимание. Търся утеха в по-горните класове и слава богу там сички са мега пичове :D Имам си 11 "татита" програмисти, на които не им прави впечатление, моя "проблем"...
Вече имам токчета, имам чувството, че ще си разваля стройните, дълги крака, с които толкова се гордея в осми клас.... Кажете как да си избия тоя комплекс от главата, защото ако продължа да си изброявам проблемите свързани с това, темата ще стане поне 5 пъти по-дълга... :cry: :cry: 8-[ И ви моля за компетентен отговор, а не спокойно всичко ще се оправи... Не че не оценявам времето, което сте отделили за мен, просто наистина ми трябва решение, имам чувството, че скоро ще се самоубия така...

edit: Не съм болна :D

stelit0
10-20-2009, 18:14
ми кво ще си бъдеш секси минионче нищо лошо няма в това

dpx
10-21-2009, 02:10
миниончетата са яки

auraX
10-21-2009, 04:26
м-ду другото колко точни си висока ?

п.с.както казаха предишните двама миниончетата наистина са яки 8-)

aloveyou
10-21-2009, 11:42
Колко си висока..??

Иначе съм съгласна с по-горните коментари..И не обръщай никакво внимание на тези,които ти се подиграват..

clever
10-21-2009, 12:09
имаш чувството че ще се самоубиеш защото си ниска....... божее :? . .
заради лигави пиклъовци и пикли които ти се подиграват ти се е изградил тоя комплекс .. НЕ им обръщай внимание изобщо :? красотата не се определя от височината ))
всеки човек е различен-не може всички да са високи :)
ходи на плуване и това донякъде може да повлиае на растежа ти .. а и имаш още време да растеш ;)
не се комплексирайте за глупости ...... :?

п.п.много момчета харесват ниски момичета
и някой свестен пич не би трябвало да те зареже само защото лиглъовците от даскало му се подиграват че ходи с ниско момиче .. :?

;)

xoxi
10-21-2009, 12:42
Ако някой не те хареса заради височината ти, то проблема реално погледно въобще няма да е във височината. Проблема ще е в комплексите ти. Никой не харесва комплексари, мислещи за самоубийства и всякакви такива глупости.
Направи така, че минуса ти да се превърне в плюс. Вдигни си самочувствието и се прави на горда с височината си. Момчетата харесват момичета, които знаят какво искат и не хленчат за глупости. А това да мрънкаш за ръста си е глупост.

yanito1996
10-21-2009, 13:17
Мерси хораа :) Между другото тва за самоубийството беше метафора... Но иначе съм висока 1,50 и съм 7ми клас. Попринцип не съм сдухана в компания, но понякога, като се усамотя се чувствам супер различна... Мерси, яко е да чуеш, че на някого не му пука височината. Супер се издразних само когато ми казаха, че не мога да играя волейбол :-x Мерси на всички, наистина!

vagarious
10-21-2009, 13:20
Е не се комплексирвай.Сега си в пубертета и ще има да растеш...И да, наистина миниончетата са много секси.И според мен е много по-красиво дребно момиче да застане до високо момче(като двойка).Много е сладко.Не се притеснявай.

m0
10-21-2009, 14:13
Може да играеш баскетбол,той също помага за издължаването на тялото ти ;) Пък и не се безпокой - майка ми е на 40 г. и е висока 1.60 :D

fen4e123
10-21-2009, 17:12
Въобще не се комплексирай заради това. И да си прекалено висок не е хубаво. Познавай едно момиче, което е осми клас и е даже по-ниско от теб. Просто не знаеш какво е сладко и колко му отива ръстът .Така че си се радвай, миньончетата са мнооого сладки. :)

MiMs4y
10-21-2009, 18:26
хеей спокойно... и в моето училище има едно момче, което май няма и 1.50 ! а е в 8 клас ! не се комплексирай напразно! ниските мацки са на мога :P а пък и какво.. всеки е различен, щом ти се подиграват, това доказва само, че са някакви лигавии лапета с детски акъл ! прави си кефа и да не ти пукаа :grin:

aloveyou
10-22-2009, 14:37
Мерси хораа :) Между другото тва за самоубийството беше метафора... Но иначе съм висока 1,50 и съм 7ми клас. Попринцип не съм сдухана в компания, но понякога, като се усамотя се чувствам супер различна... Мерси, яко е да чуеш, че на някого не му пука височината. Супер се издразних само когато ми казаха, че не мога да играя волейбол :-x Мерси на всички, наистина!

Не се комплексирай заради височината си..Аз познавам едно момче - който е висок 1,40 а е 8 клас
Споко..Както каза m0 може да играеш баскетбол,плуване

auraX
10-22-2009, 16:23
п.п.много момчета харесват ниски момичета

аз сам един от тези много момчета :D


хеей спокойно... и в моето училище има едно момче, което май няма и 1.50 ! а е в 8 клас

и в моя клас има един такъв и аз сам 8 клас

м-ду другото и аз сам нисак само 1.65 сам |(

Lorsan
10-24-2009, 14:25
Виж сега аз съм 1,54 и съм 8 клас, нито съм се комплексирала нито пък позволявам на някой да ми тъпче самочуствието...
Повдигни си един хубав имунитет обличаи се готино с високи обувки блузки с широко диколте, ако нямаш големи гарди земи блузките с якички препорачителен бял и черен цвят, ако ли не кремаво зелен или лилав или кафяв впитите дънки за предпо4итания обувки - боти за сезона грим молив спирала гланц с блясък и т.н.. ходи с вдигната глава и не си търси гадже напротив направи се недостапна и допирай до себе си само такива които са ВИП тоест красиви известни, но най важното по важно от красотата от вън гледай душата разсъжденията гледай да те цени най -важното !!! А не като тоя пиклйо дето явно не те е познавал и е бил некав кух без мозък "кукла". . . Търси си имунитета момичее ии да не ти пука от никой и нищо кви са тия комплекси кво е тва нещо яяя се стегни. . . Знаеш ли имах гадйе 1,90 а аз съм 1,54 и не ми пукаше как гледаха др. на нашата малко сранна връзка нали се обичаме кво ми пукаше за чуждото мнение нали знаеш "Чуждото мнение след моето погребение" 8) баадии :booooomb: в всичко, а и важно нещо от това как да повдигнеш самочувствието си е да имаш високи оценки и да участваш в извън класни дейности, защото тва е начин да станеш малко по прочута казвам ти го от личен опит ;) послушай ме аз няма да те излажа щотото нямам полза от тва, но ти имаш полза от съвет такаче ето ти моя: "СЕГНИ СЕ И МАХНИ ТОЯ КОМПЛЕКС !!! " :x :-) АЙДЕ ПИШИ КАТО ПРОЧЕТЕШ ТВА :):):):)

yanito1996
10-31-2009, 11:18
Еми пиша.. И мерси много. Естествено вече участвам във всевъзможни извънкласни дейности като вокалната група в училището и най-вече съзтезанията по информатика - благодарение специялно на тях вече познавам половината даскало, ама само от горните класове. Ма честно, вече спря да ми дреме. Малко след като направих темата и прочетох първите коментари се замислих - ами ето, момичето в края на коридора е цялото в пъпки и е пълничко, тази дето седи близо до мен прилича на прасе в лицето.. и т.н. И те доста се комплексират за това, заради което не са "търсени" от никого. Аз се опитвам в даскало да не показвам, че ми е гадно, просто не могаа... "да го скрия от самата себе си". Защото понякога само ние си знаем "проблемите", но си мислим, че всички ги забелязват. А не е такааа! :P :grin: :grin:

john95
10-31-2009, 11:51
На един приятел сестра му е на 22 и е под 1,50 и е ебаси яката мацка 8-)
Така че не се притеснявай ;) а пък все ще дръпнеш някой друг сантиметър...

laji4ka
11-12-2009, 15:44
аз какво да кажа .. :D 1.70 съм и съм 8 клас .. как искам да съм ниска ако знаете :x с удоволствие ти зимам размерите :d

KOKII
11-12-2009, 16:03
Това че си ниска те прави по-секси едно ниско маце е много по-секси от някое което е два метра не казвам че тези които са високи не стават за нищо но просто на мен ми харесват повече ниските момичета (джобниГаджета)
А аз съм 9-ти клас и съм висок 166-169см та мнякаде и въобще неми пука а на тези които ти се подиграват и кажи да си е**** майката.
Подигравките са от това че са още прекалено малки и неса минали тази фаза аз 7-ми клас бях значително по-нисък и пътвият срок всикчи ми се подиграваха обаче не оставих така нещата влязох по навътре в някои компании и сичко спря като порастнат обкражаващите те и спрат та ти се подиграват а през това време да нети дреме.
А и като и доиде акалът в главите ще се карат кои по-напред да ти се сваля :smt008 :mrgreen:
Всико е до хормона на растежа след време може да се издължиш.
А също сестрами е на 18год. и е 150см нищо срамно няма да си нисък.
А и както споменах много момчета харесваме ниски момичета аз лично си падам по по-ниски някакси за мен са по СекСи :smt055
Айде стига съм писал че ще напълня темата