PDA

View Full Version : Липсата на цикъл след употреба на противозачатачно



Stereohope
10-20-2009, 16:33
Първо здравейте :) Преди около 3/4 месеца взех противозачатъчно и всичко си беше наред цикъла си идваше когато трябваше. Последно ми беше дошло на 31.08 , на 06.09 с приятеля ми отново го направихме. Той не свърши в мен, но на другия ден презервативите се бяха сплескали и не успяхме да проверим да не се е спукал. Тогава взех противозачатачно и 5/6 дена на 12.09 ми доиде. От там нататък до сега не ми е идвало. Правих тест - отрицателен. Възможно ли от да няма достатъчно червеникава течност или може да е нещо друго? Тенкс предварително :)

daehuu
10-21-2009, 05:05
Първо - Поразрови се из сайтовете да разбереш каква е тази червеникава течност и защо се появява. Какво и е съдържанието, и от противозачатъчните ... поне знам ,че може малко да се наруши цикъла. А щом си си правила тест за бременност и е отрицателен, тогава какво питаш дали си бременна или кога ще ти дойде. Виж на първия въпрос бих казал ,че не си бременна. А на втория вече няма кой да знае кога ще ти дойде. Стоиш и чакаш "червената" течност да дойде. Ай успехи и другия път не "мачкайте" презервативите. Пълните ги с вода и разбирате дали са скъсани :razz: :D :-P

nolaivanova
10-21-2009, 07:14
Понякога се случва>би трябвало лекарят , който ти ги е изписал да те е предупредил.