PDA

View Full Version : Хотели в Слънчев бряг



littlebaby
10-20-2009, 20:09
Тази година имам бал, та от сега се избира хотела за екскурзията.
Въпросът ми е били ли сте в хотел "Планета" или хотел "Алба" в Слънчев бряг? И какви са отзивите ви от тях?

racegirl
10-20-2009, 20:41
Ами в Съни Бийч има тоолкова много хотели,че една година няма да ти стигне да ги разгледаш всичките.Така че дерзайте ;)

amk933
10-20-2009, 21:16
Като редовен посетител на Слънчев Бряг ти казвам: ПЛАНЕТА естествено! Един от петзвездните хотели е и наистина е много хубав. Не се замисляй. Иначе ние ходим във Виктория Палас, но има хотели, за които си личи, че са хубави отвън и Планета е един от тях. Сравнително нов е и просто според мен няма шанс да сте недоволни. ;)

littlebaby
10-21-2009, 06:17
Ами в Съни Бийч има тоолкова много хотели,че една година няма да ти стигне да ги разгледаш всичките.Така че дерзайте ;)
Е то чуденето е между "Алба" и "Планета", но не зависи само от мен :) просто събирам мнения

LovelyGirl
10-21-2009, 06:31
Защо не излзезете извън България? :)
Ние ще ходим в Турция след бала и цените не са много по-скъпи.Според мен чужбина си заслужава повече, защото Слънчев бряг ей къде е и може да се отиде по всяко време.Както си решите де :)

Иначе за хотелите, не мога да изкажа мнение, не съм ходила там.

iiordanova
10-21-2009, 09:31
Да , в Слънчев бряг хотели да искате.
Според мен ' Планета ' е правилния избор.

littlebaby
10-21-2009, 15:43
Казах, че сме се спряли на два конкретни хотела - "Алба" и "Планета". Питам ви за тях, пределно ясно ми е, че има много и все нови хотели...

Makaveli96Don
10-21-2009, 18:40
и моя бал е тая година...миналогодишните абитуренти останаха много доволни от Планет...принципно сигурно и ние ще сме там...ся пускат някви свежи оферти за Виктория Палас

amk933
10-21-2009, 18:59
^Ако можете във Виктория Палас, отивайте там. Аз ходя често и сме много доволни всички. Просто е уникален хотела. Аз съм пътувал много и само в емирствата съм спал на по-хубаво място. А за littleboy, с риск да се повторя - Планета. По-хубавият е. А какви са ви кувертите/офертите? Дайте някакви примерни цени/услуга. Питам, защото всички хотели, които се споменават тук са от топа в Слънчев Бряг и ми е интересно. :)

littlebaby
10-22-2009, 05:44
Избрахме "Планета" :)
За "Алба" цените бяха така : закуска + вечеря + нощувка = 44лв, закуска + нощувка = 30лв.
За "Планета" не помня точно, но май беше закуска + нощувка = 40лв. Има опция и all inclusive - 300лв. Също така може да ни направят и "Гала" вечеря, която май се доплаща 20лв.
Иначе за Виктория Палас знам, че е яко. Все пак баща ми го е проектирал :D :P

amk933
10-22-2009, 18:14
Избрахме "Планета" :)
За "Алба" цените бяха така : закуска + вечеря + нощувка = 44лв, закуска + нощувка = 30лв.
За "Планета" не помня точно, но май беше закуска + нощувка = 40лв. Има опция и all inclusive - 300лв. Също така може да ни направят и "Гала" вечеря, която май се доплаща 20лв.
Иначе за Виктория Палас знам, че е яко. Все пак баща ми го е проектирал :D :P

Поздрави баща ти от мен! :) Един от любимите ми хотели...

littlebaby
10-22-2009, 19:12
Ха, ся пък чудене между Викторията и Планета :D
amk933, можеш ли да ми кажеш дали Викторията е далече от центъра? тъй като имам спомени, че беше малко преди Слънчев бряг

POLLINA
10-22-2009, 19:17
виктория палас е на първа линия, ама е далеч от центъра ... тя е по пътя към Влас

amk933
10-22-2009, 20:41
виктория палас е на първа линия, ама е далеч от центъра ... тя е по пътя към Влас

Глупости. Виктория е на 15 минути пеша от центъра. Тя е в северната част, където са Хелене и Маджестик и въобще хубавите хотели. Намира се точно, където спира да се вдига шум и може да се спи, но от друга страна всичко ти е под носа, та и центъра. Планета също е на такова разстояние от центъра. ;) Чайка, Кубан и малката Виктория са баш в центъра. :)

amk933
10-22-2009, 20:47
Гледайте да не объркате малакта Виктория с Виктория Палас. Не че и нормалната не е готина, но Палас е истината. Чайка, Виктория, Виктория Палас и още един хотел са всички на Виктория Груп и всички са хубави принципно. :) И определено давайте Паласа пред Планетата. Поне за мен си знам, че като отида там всичко си ми е наред и си почивам като хората - и спането е спане, и яденето - ядене, и плажът - плаж, и басейна - басейн, и обслужването - обслужване, че даже и центъра е близа, но не прекалено та да дразни. :)

littlebaby
10-23-2009, 05:00
Много ти благодаря за инфото!
Стискай палци да сме във Виктория Палас :)

POLLINA
10-23-2009, 06:20
там е страхотно
пожелавам ви го :)

POLLINA
10-23-2009, 06:22
виктория палас е на първа линия, ама е далеч от центъра ... тя е по пътя към Влас

Глупости. Виктория е на 15 минути пеша от центъра. Тя е в северната част, където са Хелене и Маджестик и въобще хубавите хотели. Намира се точно, където спира да се вдига шум и може да се спи, но от друга страна всичко ти е под носа, та и центъра. Планета също е на такова разстояние от центъра. ;) Чайка, Кубан и малката Виктория са баш в центъра. :)
офф.. не ми гоовори , че не знам къде се намери всяко лято прекарвам в слънчев бряг и мисля ,че все пак знам къде се намира виктория палас...не е особено близо до чайка , но все пак не е и на 10 км

BlueMushroom
10-23-2009, 07:21
Хубав е хотела.
Практиката ми миналата година беше там 8-)

http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=600

amk933
10-23-2009, 13:42
виктория палас е на първа линия, ама е далеч от центъра ... тя е по пътя към Влас

Глупости. Виктория е на 15 минути пеша от центъра. Тя е в северната част, където са Хелене и Маджестик и въобще хубавите хотели. Намира се точно, където спира да се вдига шум и може да се спи, но от друга страна всичко ти е под носа, та и центъра. Планета също е на такова разстояние от центъра. ;) Чайка, Кубан и малката Виктория са баш в центъра. :)
офф.. не ми гоовори , че не знам къде се намери всяко лято прекарвам в слънчев бряг и мисля ,че все пак знам къде се намира виктория палас...не е особено близо до чайка , но все пак не е и на 10 км

Радвам се за теб. И аз прекарвам всяко лято във Слънчев Бряг, когато ходя на море в България, и винаги спя във Виктория Палас. И изобщо не е толкова далече колкото го изкара. И да близо е до Чайка и до центъра. Макс 20 минути пеша е. Естествено зависи колко бързо се движиш и колко хора има да ти се ръчкат, ама доколкото става ясно няма да е в пика на сезона, така че не е болка за умиране малкото ходене пеша. И Планета не е по-близо до центъра. Горе-долу същото е.

littlebaby, стискам плаци - много ще ви хареса. През лятото поне на терасата на ресторанта всяка сутрин имаше един португалец, който правеше палачинки на място - най-хубавите палачинки, които съм ял! :D

POLLINA
10-23-2009, 15:37
виктория палас е на първа линия, ама е далеч от центъра ... тя е по пътя към Влас

Глупости. Виктория е на 15 минути пеша от центъра. Тя е в северната част, където са Хелене и Маджестик и въобще хубавите хотели. Намира се точно, където спира да се вдига шум и може да се спи, но от друга страна всичко ти е под носа, та и центъра. Планета също е на такова разстояние от центъра. ;) Чайка, Кубан и малката Виктория са баш в центъра. :)
офф.. не ми гоовори , че не знам къде се намери всяко лято прекарвам в слънчев бряг и мисля ,че все пак знам къде се намира виктория палас...не е особено близо до чайка , но все пак не е и на 10 км


Радвам се за теб. И аз прекарвам всяко лято във Слънчев Бряг, когато ходя на море в България, и винаги спя във Виктория Палас. И изобщо не е толкова далече колкото го изкара. И да близо е до Чайка и до центъра. Макс 20 минути пеша е. Естествено зависи колко бързо се движиш и колко хора има да ти се ръчкат, ама доколкото става ясно няма да е в пика на сезона, така че не е болка за умиране малкото ходене пеша. И Планета не е по-близо до центъра. Горе-долу същото е.

littlebaby, стискам плаци - много ще ви хареса. През лятото поне на терасата на ресторанта всяка сутрин имаше един португалец, който правеше палачинки на място - най-хубавите палачинки, които съм ял! :D
явно имаме различни представи за ''далеч''
8-) аз съм по-мързелива сигурно за това 8-)