PDA

View Full Version : К'во да я правя :d ?



UNITED
10-20-2009, 21:42
Здравейте,има едно момиче от 11 клас (аз съм 10) с което се засякохме веднъж в едно кафе... Постоянно срещахме погледите си и се усмихвахме един на друг... Миннаха два-три месеца без да сме се виждали (лятна ваканция 8-) ) после пак тръгнахме на даскало ( аз съм от друг град )... Сега сутринта като ида в кафето преди училище тя идва при мен,сяда говорим си,прегръща ме уж че съм и липсвал... абе направо по всичко си личи че ме харесва НО проблема е,че тя си има гадже :shock: Веднъж си седях с едни фр в едно заведение което беше претъпкано,и само при мен имаше място и те с гаджето й идват при мен и сядат :? .Естествено от тогава насам не й говоря а тя днес казала на една обща приятелка ( той сигорно ми се сърди защото ме видя с Еди-кой си в заведението :D ) а и беше казвала,че иска да е с мен.Но немога да я разбера хора,кажете как да постъпя ? Какво да й кажа ? "Оставяй гаджето си и идвай при мен " ? :D Или нещо др... моля без подигравки.Съвсем сериозен съм :)

Tempest
10-20-2009, 22:57
ъъъ... ми иска да е с двама ви... или с повече :shock: как така само сте си засичали погледите и след ваканцията оная идва и почва да те прегръща о.О яя айде :?

Sh@d0w
10-21-2009, 04:25
Щом си сигурен че е казала че иска да е с теб,трябва да действаш.Може би не е сигурна в теб,затова очаква ти да направиш първата крачка.Дедазнам трябва да си имаш твой стил човече,покани я да се видите някъде след даскало примерно и поговорете...вложи малко мисъл няма аз да ти организирам срещата ;)

scyLLa
10-21-2009, 07:00
Еби я и я зарежи

go71n
10-21-2009, 07:36
Здравейте,има едно момиче от 11 клас (аз съм 10) с което се засякохме веднъж в едно кафе... Постоянно срещахме погледите си и се усмихвахме един на друг... Миннаха два-три месеца без да сме се виждали (лятна ваканция 8-) ) после пак тръгнахме на даскало ( аз съм от друг град )... Сега сутринта като ида в кафето преди училище тя идва при мен,сяда говорим си,прегръща ме уж че съм и липсвал... абе направо по всичко си личи че ме харесва НО проблема е,че тя си има гадже :shock: Веднъж си седях с едни фр в едно заведение което беше претъпкано,и само при мен имаше място и те с гаджето й идват при мен и сядат :? .Естествено от тогава насам не й говоря а тя днес казала на една обща приятелка ( той сигорно ми се сърди защото ме видя с Еди-кой си в заведението :D ) а и беше казвала,че иска да е с мен.Но немога да я разбера хора,кажете как да постъпя ? Какво да й кажа ? "Оставяй гаджето си и идвай при мен " ? :D Или нещо др... моля без подигравки.Съвсем сериозен съм :)

същия проблем го имам аз само, че тя е една година по малка от мене 8-) но общо взето е същото прочети темата " ПИТАМ " :D и мен това ме мъчи :?

LINKNOT
10-21-2009, 08:57
Доколкото разбирам вие не се познавате много добре. Действай по този въпрос и тя сама ще го остави.

FromAutumToAshes
10-21-2009, 09:44
ъъъ... ми иска да е с двама ви... или с повече :shock: как така само сте си засичали погледите и след ваканцията оная идва и почва да те прегръща о.О яя айде :?


Ставаме двама не разбрали :-o

IndependentGirl
10-21-2009, 10:24
Първо е с една година по-голяма от тебе (което за някои момичета е проблем,защото не искат да са с по-малки момчета.. при нея не знам как е).. Второ има си приятел (независимо дали го обича или не, щом е с него, а не с теб.. значи има защо).. Трето ти си от друг град (дори да сте в едно училище.. все пак си мисля,че ти си пътуваш до вас и може да имате проблеми с разстоянието).. Така, че не разбирам къде се буташ между шамарите.. 8-) Аз си мисля, че тя просто те разиграва.. и не те приема на сериозно.. :?

Kukumqvka
10-21-2009, 10:32
бЕгай на далеко 8-)
Няма да я бъде тая .. :booooomb: 8-)

PsychologicalDisorder
10-21-2009, 11:09
самоубий се.
но този път го направи наистина, а не само да търсиш внимание.
:lol:

lovercho93
10-21-2009, 11:20
Доколкото разбирам вие не се познавате много добре. Действай по този въпрос и тя сама ще го остави.
+ :)
Покания я на кафе някой ден поговорете си едно друго..поопознайте се..и после вече ако си я зарибил готова работата 8)

t0d1t0
10-21-2009, 11:43
http://s17.rimg.info/8380c0b94fa620a1dd344fffa470bf8a.gif
аз ти препоръчвам - http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif
:-o :)

InloveAgain
10-21-2009, 12:05
Аз от цялата история не разбрах - харесваш ли я? :-| [-(

UNITED
10-21-2009, 15:01
Аз от цялата история не разбрах - харесваш ли я? :-| [-(

Да :-|

UNITED
10-21-2009, 15:02
http://s17.rimg.info/8380c0b94fa620a1dd344fffa470bf8a.gif
аз ти препоръчвам - http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif
:-o :)

FuCK you :-|

UNITED
10-21-2009, 15:02
самоубий се.
но този път го направи наистина, а не само да търсиш внимание.
:lol:

Не съм търсил внимание... пробвах да се убеся но всеки път оставам без въздох и се отказвам :(

yanito1996
10-21-2009, 15:10
Покани я на среща, обсъдете това, което чувствате и в крайна сметка, ако ти я 'аресваш все пак малко я притисни, накарай я да реши на кого иска да е вярна... 8)

ifilin4ica
10-21-2009, 17:02
Човек, тя е по-голяма от теб :shock: Ти луд ли си!!! Че я и харесвал... :? По-скоро хормоните те сресът много ама много здраво. Що не вземеш да се хвърлиш от някъде ... или айде да не съм толкова крайна - свийй се в ъгъла като едно добро и послушно депресе и забрави каката 8-) Няма да те огРее

UNITED
10-21-2009, 18:09
Човек, тя е по-голяма от теб :shock: Ти луд ли си!!! Че я и харесвал... :? По-скоро хормоните те сресът много ама много здраво. Що не вземеш да се хвърлиш от някъде ... или айде да не съм толкова крайна - свийй се в ъгъла като едно добро и послушно депресе и забрави каката 8-) Няма да те огРее

Огря ме вече :-) А ти преди да говориш първо помисли дали не е по добре да се застреляш на някое коте под упашката :-) :oops: .

ifilin4ica
10-21-2009, 18:18
Човек, тя е по-голяма от теб :shock: Ти луд ли си!!! Че я и харесвал... :? По-скоро хормоните те сресът много ама много здраво. Що не вземеш да се хвърлиш от някъде ... или айде да не съм толкова крайна - свийй се в ъгъла като едно добро и послушно депресе и забрави каката 8-) Няма да те огРее

Огря ме вече :-) А ти преди да говориш първо помисли дали не е по добре да се застреляш на някое коте под упашката :-) :oops: .

Много си забавен. От теб строи такава оригиналност, Къци :D
И дано вашата 'голяма' и 'истинска' любов продължи повече от 2 дена и то не в скайп 8-)

ImmortalForever
10-21-2009, 18:18
Колкото по-гадно се държиш с нея, толкова повече ще ти тича след гъза..

UNITED
10-21-2009, 18:37
Човек, тя е по-голяма от теб :shock: Ти луд ли си!!! Че я и харесвал... :? По-скоро хормоните те сресът много ама много здраво. Що не вземеш да се хвърлиш от някъде ... или айде да не съм толкова крайна - свийй се в ъгъла като едно добро и послушно депресе и забрави каката 8-) Няма да те огРее

Огря ме вече :-) А ти преди да говориш първо помисли дали не е по добре да се застреляш на някое коте под упашката :-) :oops: .

Много си забавен. От теб строи такава оригиналност, Къци :D
И дано вашата 'голяма' и 'истинска' любов продължи повече от 2 дена и то не в скайп 8-)


Мерси :-) :razz:

UNITED
10-21-2009, 18:37
Колкото по-гадно се държиш с нея, толкова повече ще ти тича след гъза..

И тва е верно :razz: Само,че не след гъзА ами след КуРа :?

tuzaro
10-21-2009, 18:39
тебе спряха ли да те бият в даскало вече?

UNITED
10-21-2009, 18:41
тебе спряха ли да те бият в даскало вече? Ами да 8)

tuzaro
10-21-2009, 18:43
ти си машина човече :lol:

UNITED
10-21-2009, 18:46
ти си машина човече :lol:

Aми с един фр (който вече приключи с даскалото :D ) се оправихме с ония смешници 8) :oops: :razz:

lubomirky
10-21-2009, 18:51
Гадно ми става, 'щото си мега дебила, пък подкрепяш най-великите.

UNITED
10-21-2009, 18:53
Гадно ми става, 'щото си мега дебила, пък подкрепяш най-великите. :smt017

NamelessRomantic
10-21-2009, 20:39
Явно е курва с извинение.Попитай тук там и виж първо дали си струва да се занимаваш с нея - ако има нещо така тъмно около нея,после ти ще бъдеш наранен и то повече от сега.

UNITED
10-21-2009, 20:44
Явно е к***а с извинение.Попитай тук там и виж първо дали си струва да се занимаваш с нея - ако има нещо така тъмно около нея,после ти ще бъдеш наранен и то повече от сега. Олеле дори ти ми го каза :-# Дори не я познаваш ? А ти е направило впечетление :( .А намен ми го казаха хора които я познават...

NamelessRomantic
10-21-2009, 21:06
Явно е к***а с извинение.Попитай тук там и виж първо дали си струва да се занимаваш с нея - ако има нещо така тъмно около нея,после ти ще бъдеш наранен и то повече от сега. Олеле дори ти ми го каза :-# Дори не я познаваш ? А ти е направило впечетление :( .А намен ми го казаха хора които я познават...
Ми проста логика.Ако един не и стига и иска двама - курва е.Баси.Заключи тая тема и си потърси друга :).