PDA

View Full Version : ПИТАМ



go71n
10-21-2009, 06:55
Здравейте.
Случи се нещо много страно, надявам се да го обясня кратко и да стане ясно какъв точно ми е проблема

Мой приятел си хвана хубаво момиче, и ми казва " има една нейна приятелка ако искаш може да уредим нещо кафе 4мата " ама аз първия път като я видях каде сям блеаял незнам дори не я забелязах... и оня ден бяхме на билярд и аз си играя, тя ме гледа поглеждам към сапарето тя сваля поглед от мен ,, доиграх си играта и сядам тя пак ми мята едни "белтъци" ( погледи ), направо се шашнах, защото момичето е много красиво... изпратихме ги 2те и се прибрахме. Обаждам се на моя приятел да ми уреди нещо номер, скайп алабала, и той ми казва, че тя казала на неговото гадже, че съм бил много хубав, че ме харесвала и т.н и ми дадоха номер, пиша аз смс " кво правиш ако искаш някой път може на кафе 2мата да отидем " тя не ми отговаря ,,, на другия ден понеже се оказа зайка в моито училище се поздравихме и тя се обадила и се похвалила на нейната приятелка,че съм и казал здравей :shock: и аз разпитвам нейната приятелка по скайп ( от тука знам, че се е обадила и похвалила ) тааа се питам защо не ми отговари на смс ( при положение,че същата вечер е казала, че ме харесва и т.н ) или е просто поредната която харесва един , ходи с друг и си мисли за трети :?

п.с маи забравих да спомена, че има гадже на 20 години ама скоро мислела да скаса с него .. ( думи на приятелката и )

scyLLa
10-21-2009, 06:58
Според мен тези "уреждания на гаджета" не траят много дълго време

dimitar_ak
10-21-2009, 07:02
Или е прекалено срамежлива или ще се опита да те поизпоти и да те накара да я гониш.

go71n
10-21-2009, 07:04
Според мен тези "уреждания на гаджета" не траят много дълго време

никой не ми урежда гадже, уреждат ми възможност да излезнем на кафе + това аз си я поканих на кафе само ние 2мата ... н+ това те до миналата година са учили в същата зграда кадето е и моята гимназия ( с нейната приятелка , и тя ми каза, че още миналата година са ме заглеждали ама съм им се сторил много надут 8-) ) направих темата някой ако може да ми даде логично обяснение закакво не ми е отговорила на смс ( ако има такова въобще :shock: )

smiirnoff
10-21-2009, 07:04
пфу пфу
зайкиня с 20 годишен о.О
:Д:Д:Д

scyLLa
10-21-2009, 07:05
Еми може да те кара нарочно да ревнуваш и да го води при тебе и да го държи само за да те дразни

go71n
10-21-2009, 07:06
пфу пфу
зайкиня с 20 годишен о.О
:Д:Д:Д


тя е на 15 аз на 16 той на 20 ( и аз мисля, че и е голям но доколкото знам ходят от скоро, виждат се през 3-4 дни и тяя няма никакви чуства към него [ според мен ] ... )

smiirnoff
10-21-2009, 07:09
пфу пфу
зайкиня с 20 годишен о.О
:Д:Д:Д


тя е на 15 аз на 16 той на 20 ( и аз мисля, че и е голям но доколкото знам ходят от скоро, виждат се през 3-4 дни и тяя няма никакви чуства към него [ според мен ] ... )

мии значи ходи с него от 'гъзария' :Д
пфу пфу о.О


ми за да разбереш 'логиката' я попитай :Д

go71n
10-21-2009, 07:11
Еми може да те кара нарочно да ревнуваш и да го води при тебе и да го държи само за да те дразни

не го е водила при мен, нито съм ги виждал, а тя незнае ( по точно вече сигурно знае след вчерашния разговор с приятелката и , защото аз и казах че харесвам момичето "х" като я видях веднага казах на мойте авери, че това е най-хубавата зайка, и предполагам тя и е споделила вече кво мисля за "х" ) тааа закво да ме кара да ревнунвам като тя дори незнае, че я харесвам .. не скъсат ли до 1 седмица ваобще няма да я чакам повече, защото ще си помисли, че съм хлътнал до полуда по нея и ше я чакам вечно ( а аз не съм такъв, да чакам .. ) иии не виждвам смисал ако ме харесва и т.н да се бави и да не скъса с тоя.

аа до потребителка който каза, че изкала да ме поизпоти..
ако скъкса с оня и се прави на недостъпна ще ме изпоти, ама докато ходят, трябва да и е ясно, че не бих направил нищо и ваобще няма да ме "изпоти" ..

iiirish
10-21-2009, 07:11
Обикновенно "сватосванията" не излизат сполучливи. Друго си е да протече самостоятелно химията по между ви ;) Не мисля, че един неполучен отговор на смс може да определени нейните чувства, особено щом тя е казала, че те е харесала. Пък и честно казано смятам, че смс-ите са тъпа работа. Защо направо не й се обади да разговаряте?! Покани я на кафе, веднъж, два пъти, три пъти и те нещата ще си дойдат на мястото независимо в каква посока за теб.

go71n
10-21-2009, 07:16
Обикновенно "сватосванията" не излизат сполучливи. Друго си е да протече самостоятелно химията по между ви ;) Не мисля, че един неполучен отговор на смс може да определени нейните чувства, особено щом тя е казала, че те е харесала. Пък и честно казано смятам, че смс-ите са тъпа работа. Защо направо не й се обади да разговаряте?! Покани я на кафе, веднъж, два пъти, три пъти и те нещата ще си дойдат на мястото независимо в каква посока за теб.

ох никой не ме сватосва, химията от моя страна я има ( и от нейна би трябвало щом ме заглежда от миналата година ), ами аз пойсках номера и и тя го е дала да ми го дадат.. би трябвало да ми отговори, щом съм и взел номера значи искам да комуникирам с нея, а тя си го е дала ) не и се обадих защото беше късно, можеби е спала ( това не е причина да не ми варне отговор на смс-а на сутринта или там когато го е видяла )
поканата за кафе я има вапроса е, че в училището си казахме здрасти и нищо повече не мисля, че ако отида и кажа " искаш ли след училище да излезнем на кафе " при положение, че си има приятел би ми "вързала" дори и да ме харесва...
чакам 1 седмица ако не скъсат после тя да ме търски като е свобовдна 8)

scyLLa
10-21-2009, 07:16
Недей да забравяш че е заек и може би незнае какво иска ....

BlueCat
10-21-2009, 07:19
А на никого ли не му хрумна, че номера който са ти дали може да е грешен? Покани я на живо, така ще видиш истинската й реакция.

go71n
10-21-2009, 07:23
Недей да забравяш че е заек и може би незнае какво иска ....

не виждам причина като е заек да не ми отговори на поканата за кафе,
не е малка зада незнае кво иска на 15 аз на 16 разлика почти няма ... чудя се дали пък не ми отговаря, и да не иска да ходим на кафе, за да не разбере нейния приятел и в последсвие аз да си имам проблеми с него ...

не ме е страх от някой педофил ( защото е такав 8-) ) + това не би трябвало да се прави на мъж при положение, че съм мн по малък от него и съм му забърсал гаджето, имаме общи познати/приятели който биха му се изсмяли ( ние не се познаваме лично ) иначе го знам по физиономия..

go71n
10-21-2009, 07:25
А на никого ли не му хрумна, че номера който са ти дали може да е грешен? Покани я на живо, така ще видиш истинската й реакция.


каква и е далаверата да даде грешен номер, освен ако моя приятел не е объркал при записването и в последствие да е стигнал до мене грешен номер :? като се замисля 1 цифра и бог знае на кой съм пратил смс-а освен да я изчакам да излезе и да я набера от номер на приятел, ако и званне телефона значи няма грешка ако пък не звънне ,, отговора е ясен

това с званенето мисля, че е най-удачно защото е тъпо да отида и да я питам " абе това ли е номера ти " или " що не ми отговори на смс-а " или па да се правя на ударен и да и го поискам лично ,,, такаде те са и казали, че аз съм го поискал номера и тя го е дала.

CursedFromDayOfBirth
10-21-2009, 07:26
тва хората станаха неодушевени предмети

BlueCat
10-21-2009, 07:29
Обади се на номера и виж кой ще ти се обади, ако се обади някой :)

go71n
10-21-2009, 07:32
Обади се на номера и виж кой ще ти се обади, ако се обади някой :)

замислих го още преди да дадеш съвета
но първо те сега са в час ( аз не съм ходил тряааше да ме изпитват 8-) )
второ като дигне незнам какво да и кажа.. а да я питам "ти ли си" е тъпо.
някъкви идеи и без идеи за кафе защото ще е тъпо, смс, моя прiятел с гаджето му са я поканили на кафе пак 4мата ии аз пак да я питам за кафе тоя път по телефона някакви интересни идеи, че да може да продължи разговора малко по дълго ..

scyLLa
10-21-2009, 07:37
Обади се на номера и виж кой ще ти се обади, ако се обади някой :)

замислих го още преди да дадеш съвета
но първо те сега са в час ( аз не съм ходил тряааше да ме изпитват 8-) )
второ като дигне незнам какво да и кажа.. а да я питам "ти ли си" е тъпо.
някъкви идеи и без идеи за кафе защото ще е тъпо, смс, моя прiятел с гаджето му са я поканили на кафе пак 4мата ии аз пак да я питам за кафе тоя път по телефона някакви интересни идеи, че да може да продължи разговора малко по дълго ..
Скрий си номера и ако ти дигне ти и затвори.
Ами като говориш с нея забавяй разговора питай я за кафе тя като ти отговори ти кажи супер след това я питай в колко часа ти е удобно ама по бавно я питай, не да я затрупаш с въпроси

go71n
10-21-2009, 07:40
Обади се на номера и виж кой ще ти се обади, ако се обади някой :)

замислих го още преди да дадеш съвета
но първо те сега са в час ( аз не съм ходил тряааше да ме изпитват 8-) )
второ като дигне незнам какво да и кажа.. а да я питам "ти ли си" е тъпо.
някъкви идеи и без идеи за кафе защото ще е тъпо, смс, моя прiятел с гаджето му са я поканили на кафе пак 4мата ии аз пак да я питам за кафе тоя път по телефона някакви интересни идеи, че да може да продължи разговора малко по дълго ..
Скрий си номера и ако ти дигне ти и затвори.
Ами като говориш с нея забавяй разговора питай я за кафе тя като ти отговори ти кажи супер след това я питай в колко часа ти е удобно ама по бавно я питай, не да я затрупаш с въпроси

как да скрия проклетия номер апарат сони ериксотн z710i мрежа globul
търсил съм " опцията скрии номера" ама няма нещо са ми казвали с диес и звездичка ама май било за вивател .. + това на кафе няма да я каня повече освен в уч ако не се засечем в коридорите ии се заговорим а не само студено " здравей "

scyLLa
10-21-2009, 07:45
Обади се на номера и виж кой ще ти се обади, ако се обади някой :)

замислих го още преди да дадеш съвета
но първо те сега са в час ( аз не съм ходил тряааше да ме изпитват 8-) )
второ като дигне незнам какво да и кажа.. а да я питам "ти ли си" е тъпо.
някъкви идеи и без идеи за кафе защото ще е тъпо, смс, моя прiятел с гаджето му са я поканили на кафе пак 4мата ии аз пак да я питам за кафе тоя път по телефона някакви интересни идеи, че да може да продължи разговора малко по дълго ..
Скрий си номера и ако ти дигне ти и затвори.
Ами като говориш с нея забавяй разговора питай я за кафе тя като ти отговори ти кажи супер след това я питай в колко часа ти е удобно ама по бавно я питай, не да я затрупаш с въпроси

как да скрия проклетия номер апарат сони ериксотн z710i мрежа globul
търсил съм " опцията скрии номера" ама няма нещо са ми казвали с диес и звездичка ама май било за вивател .. + това на кафе няма да я каня повече освен в уч ако не се засечем в коридорите ии се заговорим а не само студено " здравей "
Няма значение какъв ти е телефона, но ако си на ваучер не можеш да го криеш, ако си на сметка се обади на оператор и кажи че искаш да си активираш функцията той ще те попита за ЕГН-то (на който се води сметката) и ще ти се активира, след това се набира #31#и номера пример : #31#088******* , НО внимавай защото, ако от самия телефон нямаш функция скрий номер можеш да се прецакаш така ме прецака гръцкия оператор козмоте активирах си функцията (на стрия тел) и номера ми беше винаги скрит тъй като нямах функция от самия тел за показване и скриване на номера ....

go71n
10-21-2009, 07:49
не ми се занимава ако го скрием и после немога да го оправя о.О аа на сметка съм, ама не ми се занимава да права "талибански работи" и да и званя под прикритие, просто аз ще съм близо до нея, а някой ще и звънне, но всичко това ще стане утре защото днес няма да хода на училище.

мерси на всички за съветите ако имате още идеи бих ги изслушал :)
ии стискаите палци да скъса с педофила, на там аз ще си свърша работата 8) 8-)

moneycomeme
10-21-2009, 07:51
По принцип и аз не отговарям на смс-и,така че изобщо може да няма проблем....Обади и се.. :) :lol: :lol: да скъсал с педофила.. :lol: :lol: ..айде успех

FromAutumToAshes
10-21-2009, 09:52
Адското обяснение бате... Но от това, което разбрах тая май иска да и тичаш подир гъза. Съвета ми е бъди директен ! В смисъл питай я иска ли да има нещо или не. Ама без да и се обясняваш "Мии аз много те харесвам, много искам да ходим" и някакви други такива, щото така само и дигаш самочувствието, което е МНОГО грешен подход ;) Успех

InloveAgain
10-21-2009, 12:11
Според мен тези "уреждания на гаджета" не траят много дълго време

никой не ми урежда гадже, уреждат ми възможност да излезнем на кафе + това аз си я поканих на кафе само ние 2мата ... н+ това те до миналата година са учили в същата зграда кадето е и моята гимназия ( с нейната приятелка , и тя ми каза, че още миналата година са ме заглеждали ама съм им се сторил много надут 8-) ) направих темата някой ако може да ми даде логично обяснение закакво не ми е отговорила на смс ( ако има такова въобще :shock: )

нямала е пари :D .

Иначе какво да ти кажа.. може да я е срам да говори с теб. Вземи някое междучасие да отидеш при нея да си говорите.. ии тогава я питай да излезнете :) .

UNITED
10-21-2009, 15:10
:-D Да ти имам проблема :D