PDA

View Full Version : Тотално беэсъние



MAKEmeFEELgood
10-21-2009, 09:21
3дравейте.
Шокирана съм от това,което ми се случва.От эаглавието става ясно.И не е никак преувеличено эа съжаление.От около месец (може и по-малко,но средно говоря) аэ почти не спя.Не си го обеснявам по никакъв начин.Не энам органиэмът ми как иэдържа.
Ако си легна към 10-11-12 не эаспивам до 6-7 сутринта.А тогава обикновено ми се налага да ставам.Някой път,когато имам повече свободно време и нямам ангажименти спя от 7 до 9 примерно,но то не е точно сън,а някакъв унес...Побърквам се,эащото усещам някаква пасивна умора,която явно не е толкова силна,эащото проблемът със съня остава.Снощи не съм спала ЦЯЛА нощ,таэи сутрин в 6.30 вече се побърках и станах.
Пробвах да се преуморявам.Ходих 2 вечери на дискотека.И след това на сутринта съм свежа като марулка и съм готова да отида на лекции.
Валериани пих,всякакви такива глупости и не ми окаэват никакво действие.
Кажете си мнението,моля.Ако някой е имал такъв идиотски случай...
Мисля да ходя на невролог.

clever
10-21-2009, 11:26
това не е нормално състояние .
организъмът задължително трябва да си почива със сън въпречи че не усещаш умора ..
отиди при личния си лекар и му кажи да не ти дава Варелиан ми да те препрати на специалист-той ще прецени ... според мен би трябвало на невролог
и това почти месец да не спиш :shock: как си го понасяла досега !?!? .. :-o

успех ! :) :)

Presley
10-21-2009, 14:24
Всеедно са мои думи.Кофти е,ще посетя невролог.

Margoto0
10-21-2009, 16:14
Иди на лекар,тва е нещо много опасно :?

DevilWish
10-21-2009, 16:29
Леле това е не нормално.Отивай на доктор.Чудя се до сега защо не си отишла.

ameli
10-21-2009, 18:35
http://images.pcworld.com/opinion/graphics/137988-furby.jpg

това те е хипнотизирало :shock:

clever
10-21-2009, 18:39
http://images.pcworld.com/opinion/graphics/137988-furby.jpg

това те е хипнотизирало :shock: :razz:

balon4eee
10-22-2009, 00:57
Потърси и разбери кво е явлението инсомния. Няма да ти кажа щото ми е много тегаво тука в през ноща щото и аз имам проблем със съня ама знам защо е .