PDA

View Full Version : не знам и аз какъв е проблема



mimsitu
10-21-2009, 11:53
Съжелявам, ако темата не е за тука, но съм отчаяна и не знам вече кой да питам и за това тук винаги ми помагат и сега ще ви попитам пак. Имам проблем с цифровия. Не мога да го свържа с компютъра. Не знам проблема от компа ли е или от цифровия. Да обясна още малко. Значи самия кабел в единия край има нали за компа да се включи и за телевизора. Пробвах да го свържа към телевизора и става. Не е от usb изхода на компа, защото си свързвам телефона всичко, но цифровия не може. Нещо му е станало. Намерих някакъв диск. Инсалирах кво видях, но никаква промяна. Като го свържа с компа и го пусна и на самия екран на цифровия нищо не излиза, а преди излизаше. Нито пък на компа излиза нещо. Ако има някакво значение цифровия ми е Vivitar ViviCam 8340 .. Благодаря ви предварително .. :(

ivanstef
10-21-2009, 19:04
За фотоапарат от 50 лева - толкова, иначе проблема наскоро ли се появи, или досега не си успяла да го свържеш?

mimsitu
10-21-2009, 19:49
фотоапарата ми е от една година и го взех за 200 лева.. не за 50 :) и до сега не съм имала проблем .. преди няколко дена стана така .. :(

nimfernal
10-24-2009, 08:54
Пробвай да му инсталираш драйвери.Според мене проблема не ти е в апарата а в компа :)

ivanstef
10-25-2009, 07:36
Може самият фърмуеър да се е развалил. Пробвай да добавиш фотоапарата ръчно. Control Panet->Add Hardware