PDA

View Full Version : Дали това вече е истинския край ?



VenusDoom
10-21-2009, 12:30
На 14 сме и двамата. Тя е имала ужасно много връзки, защото не чувства гадно като е сама. Аз съм имал само 1 истинска връзка преди да тръгна с нея. Бяхме около 3 месеца заедно в който приживяхме адски много дивотий, за който никога до сега не сме се сещали. Тя ми стана и приятелка и гадже (така я заобичах още повече) и започнах да се увличам адски много по нея. Станах дразнителен, щото само й обяснавах, че е всичко за мен и че ако има друг просто да не ме наранява а да ме остави още от сега (беше говорила едни неща за друго момче - много е як, много е сладък, ако ме е нямало мен е щяла да тръгне с него) и такива ... Накрая скъсахме с рев и двамата(тя ме скъса). На втория и двамата бяхме като надрусани ... но в крайна сметка тя дойде и ме прегърна и пак сме заедно. Но от няколко дни е различна. Измисля си някфи тъпи причини да ми се сърди, и после аз съм я наранил. Реве като дете ... до нея съм не разбирам какво й е питам я развеселявам я, тя ми вика "остави ме на мира". Няма друг нито при нея, нито при мен друга тя найстина от типична "курва" стана едно усмихнато,забавно и прекрасно момиче с една от най-сериозните връзки за тази възраст. Но проблема остава ... не знам какво правя но я наранявам. Дали просто ривността и идва повече (другите момичета си падат по мен) или аз правя нещо ?! Държа се с нея така, както съм се държал всичките 4 месеца и 23 дни. Какво може да й е ? Скъсвам си всички връзки заради нея ... Какво да правя ако говоря с нея тя през цялото време не ми казва нищо само мълчи. Много ми е странна ... :( най-малко искам да я загуба, така че не си правете труда да ме обеждавате да я оставя !

vesito0
10-21-2009, 12:33
Реве като дете ...

На 14 сме и двамата...

тепърва ви предстоят '' голямата любов'', ''истинската любов'' и т.н

raditowee
10-21-2009, 12:35
СЕДНЕТЕ И СИ ПОГОВОРЕТЕ ЗА ТОВА КОЕТО СВАВА МЕЖДУ ВАС. ТЯ САМА МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ НАИ-ДОБРЕ КАКВО И Е ! :)

SomewhereInTime
10-21-2009, 12:39
Помисли да не би да си направил нещо, за което може да е разбрала и да се сърди. Да не би да си се променил по някакъв начин. Ако често излизаш,с рещаш се или говориш с някое друго момиче може и това да е, въпреки че би било тъпо да се сърди за това. Т.е. потърси грешката първо в себе си.
Ако мислиш, че няма нищо...Може да не те харесва вече, да има друг...
И накрая говори с нея. Ако ти каже ''остави ме'', просто я накарай да ти каже поне от някакво уважения към тия месеци, в които сте били заедно. Егоистично е да те мъчи така.

miss_asi
10-21-2009, 12:39
Ок,защо тряя да правиш всичко за нея,а тя да не ти дава даже отговори?!Щом си търси причини,за да се скарате,значи "Love is gone".Тва е единственото логично обясниние,но все пак опитай да говориш с нея,ако нищо не излезе "Чао".Света не се върти около нея. :wink:

sl0w
10-21-2009, 12:49
Тя е на 14 незнае какво иска 8)

InloveAgain
10-21-2009, 12:52
Еби и майката и си заминавай .. не се занимавай с детинщини..сърди ми се плаче .. нз си кво си .. ми няма звезди да и сваляш я :x кво я търпиш ?

cinderella_gugutka
10-21-2009, 12:54
ем времето ще покаже дали е истинския край.за сега поговори с нея-само тя си знае що се държи така(освен ако не е прекалено незряла за да узнае при4ината)

irr3plac3able
10-21-2009, 13:09
поговори с нея .. пък ако не става за остави

LadyDi
10-21-2009, 13:15
На 14 сме и двамата. Тя е имала ужасно много връзки!
Добре де, винаги съм искала да знам как става този номер?

t0d1t0
10-21-2009, 13:31
На 14 сме и двамата. Тя е имала ужасно много връзки!
Добре де, винаги съм искала да знам как става този номер?
бившата ми я бях хванал на 14 и съм и номер 13 , е как става тоя номер? :( Неизживяно детство... Хората нито са си играли заедно , имам предвид да се съберат децата от блока,махалата примерно да играят на нещо,детски да гледат и прочие, а ми от детската градина са почнали да се хващат като гадженца... :(

Marinchety
10-21-2009, 14:19
14 години ... адски много връзки ... :? Не ви бива днешните лапета !

yanito1996
10-21-2009, 14:49
Това, че е имала много връзки, говори донякъде лошо за нея. Сигурен ли си, че не се държала и с предишните така като с теб? Защото ако е така, или трябва да я промениш с един много откровен разговор, или просто да оставиш нещата така. Между другото... Даваш ли ѝ всичко, от което има нужда? Тоест ласки, прегръдки, целувки и т.н? Да не би всичко това да е от липса на контакт?... :?

VenusDoom
10-21-2009, 17:00
Имам предвид поне 4-5 връзки, по 1-2 месеца. А иначе ДА аз съм възможно най-контактното дете което можете да видите ! Правя й подаръци, всичко ... но като че ли тя не осъзнава че може да е била с 5 момчета, но на тях не й е пукало гъз за нея колкото мен полудял съм по неяя :(

Kukumqvka
10-21-2009, 17:28
Наборе,наборе .. бягай дет ти видят очите 8-)

umri
10-21-2009, 18:11
На 14 сме и двамата. Тя е имала ужасно много връзки, защото не чувства гадно като е сама. Аз съм имал само 1 истинска връзка преди да тръгна с нея. Бяхме около 3 месеца заедно в който приживяхме адски много дивотий, за който никога до сега не сме се сещали. Тя ми стана и приятелка и гадже (така я заобичах още повече) и започнах да се увличам адски много по нея. Станах дразнителен, щото само й обяснавах, че е всичко за мен и че ако има друг просто да не ме наранява а да ме остави още от сега (беше говорила едни неща за друго момче - много е як, много е сладък, ако ме е нямало мен е щяла да тръгне с него) и такива ... Накрая скъсахме с рев и двамата(тя ме скъса). На втория и двамата бяхме като надрусани ... но в крайна сметка тя дойде и ме прегърна и пак сме заедно. Но от няколко дни е различна. Измисля си някфи тъпи причини да ми се сърди, и после аз съм я наранил. Реве като дете ... до нея съм не разбирам какво й е питам я развеселявам я, тя ми вика "остави ме на мира". Няма друг нито при нея, нито при мен друга тя найстина от типична "к***а" стана едно усмихнато,забавно и прекрасно момиче с една от най-сериозните връзки за тази възраст. Но проблема остава ... не знам какво правя но я наранявам. Дали просто ривността и идва повече (другите момичета си падат по мен) или аз правя нещо ?! Държа се с нея така, както съм се държал всичките 4 месеца и 23 дни. Какво може да й е ? Скъсвам си всички връзки заради нея ... Какво да правя ако говоря с нея тя през цялото време не ми казва нищо само мълчи. Много ми е странна ... :( най-малко искам да я загуба, така че не си правете труда да ме обеждавате да я оставя !

Това, което ще ти кажа се отнася както и до вас малките така и за 30-40-50 годишни хора. Общо взето за всички. Това е човешката природа. Колкото повече се опитваш да я развеселиш и да й угаждаш толкова повече тя се сърди и ти се качва на главата. Това е един необясним човешки или по-скоро женски инстинкт. Не е единичен случай, а е при всички жени. По пътя на логиката ти наистина правиш правилните неща... но любовта и жените не са логика. Не трябва да й повтаряш колко много я обичаш и да и говориш колко много държиш на нея. На твоята възраст бях много по зле отколкото си ти сега, но с времето ще се научиш, само практика ти трябва. Когато ти се разсърди или разреве се прави на ударен и, че не ти пука, защото по този начин се опитва да те манипулира и ти поддаваш. Не е добро нито за теб, нито за нея. Сега дори и да не ме разбереш след време.. и недей се влюбва и се филмира много, защото животът е пред теб и тепърва влизаш в голямата кал.

revolver
10-21-2009, 18:20
Като бях на 14 ехе,кви времена бяха,само как да опипаме момичетата мислехме,а сега :shock: :shock: Любовни авантюри!

Zaharinka
10-21-2009, 18:27
Ще пораснете и дори ще се забравите 8-) :-)

SuperBadSuperFresh
10-21-2009, 21:20
На 14 сме и двамата. Тя е имала ужасно много връзки, защото не чувства гадно като е сама.
Няма да го коментирам.На 14 аз знаех какво искам,колкото да им се струваше странно на всички.Така че не съм съласна че на 14 не може да знаеш какво искаш...
Виж в случая на въпросната госпожица,тя наистина незнае. 8-) Ама така е,някой порастват на 15,други на 30.. Някои хич :oops: