PDA

View Full Version : Дайте мнения за продукти закупени от ТВ шопове и подобни...



ina88
10-21-2009, 13:37
Здравейте,тази тема ми хрумна преди две минутки докато търсех мнения за един епилатор и установих,че няма много такива. След като го установих реших, че една такава тема няма да е излишна, кадето всеки ползващт продукти от тв шопове и подобни места да споделя своят опит и мнение за използването им.

ina88
10-21-2009, 13:37
Така започвам първа. Мога да дам за няколко продукта.
1. Коланът Sauna belt: Поръчах го и започнах да го използвам ефект на потене найстина имаше и действаше, но ползвайки го се изгорих ужасно и се развали за 2 седмици. Съвет: не го купувайте пълен боклек според мен

2. Виброколанът Seven omnipotence: така този колан го имам вече повече от 2 години. Той найстина действа и не само за слабеене но и за масажи. Работи безотказно вече повече от 2 години. Има само един проблем и тои е в слагането му, малко трудно се закрепя и често се поразмества а и ак не го пазите ще му се скъса лепенката с която се залепя. Съвет: ако се отнасяте внимателно с него и го ползвате точно според инструкциите ще има добър ефект.

3. Домашна сауна Sauna spa: Сауната я имам вече 8 месеца и си работи, няма столче към нея но си купих малка табуретка от метро за 7 лева и стана, има изпотяващ ефект та дори не издържам в нея повече от 30 минути. Минуса е, че трябва да се подсушава след използвани преди да се прибере. Съвет: Ами при мене действа само това мога да кажа.

Това е за сега от мен имам още доста неща, но оставям за по натам, че ме мързи сега да пиша още.

ameli
10-21-2009, 13:45
за тея толани .. много много не ми вдъхват доверие. доколкото знам, при неправилно поставяне можеш да си докараш големи неприятности с органите :-o

Canis_Dirus
10-21-2009, 14:36
Наколенките на Др. Ливайн. и Космодиск

Когато ги купих бях прикован в инвалидна количка с висока степен на инвалидност. Още с първото слагане усетих загряване около кръста и почувствах краката си за пръв път от много години. След няколко години носене съм напълно здрав. Много обичам да тичам.
Юсеин Болт

JohnnyQuid
10-21-2009, 14:39
откакто разбрах, че Хорст Фукс е българин им нямам доверие на тия 8-)

hardball
10-21-2009, 15:14
Имахме ножове Хенкелбах и единия го счупих в дръжката докато режех кашкавал.
После един приятел едва не си отряза пръста с него :D
А метал НЕ режат.
Ташак са, недейте си взимайте. :/ ТЕ СА ПРОКЪЛНАТИ!

PsychologicalDisorder
10-21-2009, 15:16
Имахме ножове Хенкелбах и единия го счупих в дръжката докато режех кашкавал.
После един приятел едва не си отряза пръста с него :D
А метал НЕ режат.
Ташак са, недейте си взимайте. :/ ТЕ СА ПРОКЪЛНАТИ!
:razz:

BoCupycake
10-21-2009, 15:58
Вие сте луди. :razz:

MonSitY
10-22-2009, 15:23
попринцип не вярвам на тия продукти,обаче космодискът и наколенките действат.бабите ги носят и мноого са доволни 8-)
стиим мопа - тва дето чисти с пара също добре работи.за други неща незнам 8)

BlackWings
10-22-2009, 16:32
откакто разбрах, че Хорст Фукс е българин им нямам доверие на тия 8-)
:shock: Верно ли :razz: не знаех..
Но не се учудвам де.
Иначе нищо не съм поръчвала и използвала , защото изпитвам необходимост да разгледам и изпробвам продукта ако има възможност , преди да го купя :)

teenems
10-22-2009, 18:35
откакто разбрах, че Хорст Фукс е българин им нямам доверие на тия 8-)
:shock: Верно ли :razz: не знаех..
Но не се учудвам де.
Иначе нищо не съм поръчвала и използвала , защото изпитвам необходимост да разгледам и изпробвам продукта ако има възможност , преди да го купя :)

аз пък винаги съм си мислила ,че е германец

OtherDimension
10-22-2009, 18:48
:grin:

lipstik
10-23-2009, 16:54
Никога не бих си поръчала нещо от тези реклами,измами ми се струват.

Loshotia
10-23-2009, 17:11
попринцип не вярвам на тия продукти,обаче космодискът и наколенките действат.бабите ги носят и мноого са доволни 8-)
стиим мопа - тва дето чисти с пара също добре работи.за други неща незнам 8)

:оят дядо не е доволен от космоса