PDA

View Full Version : ъм не знам ..



Tomorrowww
10-21-2009, 13:58
темата не е от най - сериозните , което пък не значи , че трябва да я спамите и впрочие 8-) .. Който иска да чете..
Преди точно година някъде , кога бях заек (eeх славни времена :D ) играех волейбол с част от моя клас и един друг ( по - големи ) и всяка седмица се улучвахме с тях и играехме с този клас .. един ден момчетата от другия клас си тръгнаха по - рано и докъто играх господина идва до мен и ми казва '' Бее ти видя ли онов момче .. '' и започна да го описва , ама аз хич не го слушах и казах само да е .. и оня ми изръси '' ми той помоли да ти предам, че те харесва от много време '' и повече информация не получих и бях сцепнена яко няколко минути "D .. Хубавото е , ч в тоя клас има само 6 момчета и се някак щях да разбера кой е .. но се отказах.. до тази година 8-) .. господина по физическо ми връчи бележка с едно сърчице и каза че било от някакво момче от 10-ти в .. същиият онзи клас .. любопитството яко напира :D .. нямаше да се занимавам ако не беше в този същият клас едно момченце от дтската ми градина с което сме разменири само няколко думи понеже е леко срамежливичък .. и в детската много се харесвахме дори май се аджосвахме.. лапетии 8-) .. Та някава идея как мога да разбера дали е той .. някой да е имал подобна ситуация .. няма как д ида и да го питамм ''бе ти ли ме харесваш '' яко излагация ще да е :D

nestea95
10-21-2009, 14:06
Ами ще разбереш, като гледаш жестовете му, действията, показва ли със своите движения, че те харесва и т.н. :)

Tomorrowww
10-21-2009, 14:08
Ами ще разбереш, като гледаш жестовете му, действията, показва ли със своите движения, че те харесва и т.н. :)
мда и аз започнах с тва ама бая пъти ме издумкаха с топката по глаата , докато блеех за да видя 8-) ..

yanito1996
10-21-2009, 15:04
Щом той е твърде срамежлив, ти го заговори. Така ще разбереш по НЕболезнен начин ;)

insane7
10-21-2009, 15:32
А не може ли просто да попиташ господина си кое е това момче?

Sh@d0w
10-21-2009, 15:35
А не може ли просто да попиташ господина си кое е това момче?

Може да е от господина и xD

FromAutumToAshes
10-21-2009, 15:44
И мармота к'во вика :?: :-o

haritov
10-21-2009, 15:44
пфу мЪ чи ти си ощИ заек презимувал? :D :D :D :D :D :D

FlashMX
10-21-2009, 15:45
ъм не знам ..

mArChEtYy
10-21-2009, 16:01
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже

DevilWish
10-21-2009, 16:18
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже
И аз съм на това мнение ;)

lubomirky
10-21-2009, 16:25
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже
И аз съм на това мнение ;)

Съмнява ме да й каже, все пак господина ви и той е мъж и го разбира ;> ама т'ва е доста добър начин ако си срамежлив ;д

YaNcHeToOo
10-21-2009, 16:31
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже
И аз съм на това мнение ;)

Съмнява ме да й каже, все пак господина ви и той е мъж и го разбира ;> ама т'ва е доста добър начин ако си срамежлив ;д
но може и да и каже, зависи от човека :)

desitoyoy
10-21-2009, 17:52
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже
И аз съм на това мнение би трябвало да й каже

sladur4etyYy
10-21-2009, 17:55
А не може ли просто да попиташ господина си кое е това момче?

Може да е от господина и xD

:lol:

и аз ти предлагам просто да накараш господина ти да ти покаже кое е момчето (и стискам палци господина да не се окаже последовател на Педо Беар.. 8-) )

lubomirky
10-21-2009, 17:59
хах питай просто господинаа :) тряя ти каже
И аз съм на това мнение ;)

Съмнява ме да й каже, все пак господина ви и той е мъж и го разбира ;> ама т'ва е доста добър начин ако си срамежлив ;д
но може и да и каже, зависи от човека :)

точно по физическо, трудно ;д пък и съм сигурен, че момчето е добавило 'господиньеее да не и кажИтеее уее'

ImmortalForever
10-21-2009, 18:13
Твоята история ми напомни за следното:

Иване, ако видиш Пешо,не му казвай, че ще види Гошо, пък той ще каже на Владо,пък ще стигне до ушите на Драган, после Мартин ще разбере и ще каже на Галин и ще стане еднааа....

insane7
10-21-2009, 19:00
А не може ли просто да попиташ господина си кое е това момче?

Може да е от господина и xD

:lol: :lol: Добра логика.. поздравления. :D
lubomirky господина нали в началото го е описал.. това, че тя не го е слушала е друг въпрос. Момчето защо да й праща такива неща, когато не иска тя да знае кой е..
Да попита веднъж, а ако не стане (не го познавам господина, но ме съмнява) ще търси други начини.

Tomorrowww
10-21-2009, 19:25
А не може ли просто да попиташ господина си кое е това момче?

Може да е от господина и xD

:lol:

и аз ти предлагам просто да накараш господина ти да ти покаже кое е момчето (и стискам палци господина да не се окаже последовател на Педо Беар.. 8-) )

хаха не не пази Боже да не е господина 8-) .. а господина неще да ми казва като ми даде бележката аз питах от кой по точно е .. ви екво си мислите , чче няма да разпитам ли оо :D .. ноо мъжка солидарност ! Господина само се изхили и каза че няма как да каже .. той акъла му бества е колкото нашия тей че от него няма да измъкна нищо 8-)