PDA

View Full Version : Тривитаминол



Beatriss
10-21-2009, 14:12
Здравейте :) Искам да ви попитам това тривитаминола наистина ли е толкова хубаво колкото казват и за колко горе долу пораства косата, сгъстява се и т.н ?! А и също откъде може да го купя и колко струва ? :) мерси предварително :P

sunshine92
10-21-2009, 14:31
Не мога да ти кажа с колко ще ти порасне косата, при всеки е различно. Факт е, че моята коса (от около месец си правя маската) се заздрави страшно много, стана гладка и мека. Тривитаминола го взех от един по-голям ветеринарен магазин за 6.70 лв.

sanna
10-21-2009, 15:03
Не мога да ти кажа с колко ще ти порасне косата, при всеки е различно. Факт е, че моята коса (от около месец си правя маската) се заздрави страшно много, стана гладка и мека. Тривитаминола го взех от един по-голям ветеринарен магазин за 6.70 лв.

ооооооххх аз изобщо не зн какво представлява разбрах че е за животни(лекарство)ама малко по-точно ако може

otkachalchica
10-21-2009, 16:18
Не мога да ти кажа с колко ще ти порасне косата, при всеки е различно. Факт е, че моята коса (от около месец си правя маската) се заздрави страшно много, стана гладка и мека. Тривитаминола го взех от един по-голям ветеринарен магазин за 6.70 лв.

аз я взех за 5 и 40 ,аа сгъсти ли ти се косата наистина??Моята коса сезазадрави много порасна,но да се е сгъстила-май не :Д

sunshine92
10-21-2009, 16:51
Чак да се е сгъстила.. не съм забелязала, но то с тази промяна във времето винаги се отразява на косата, но наистина стана много жизнена и здрава.


Тривитаминола всъшност е лекарство което се инжектира на овцете за руното им. Представлява мазна течност. Би трябвало да се продава във всяка ветеринарна аптека. :wink:

renateee
10-21-2009, 17:16
Ми всички супер много го хвалят, и аз мисля утре или когато мога да си взема, защото косата много бързо растяла и ставала много гъста и здрава(както казаха вече), представлява течност, която прави руното на овцете по-гъста и мека, а за конете- по-лъскава.
Да, за животни е, но няма от какво да се притесняваш, защото е смесица от три витамина(не мога да ти ги кажа с точност кои са)..
И трябва да се разровиш малко в нета и ще намериш много маски с тривтаминол :)

sanna
10-21-2009, 17:28
Чак да се е сгъстила.. не съм забелязала, но то с тази промяна във времето винаги се отразява на косата, но наистина стана много жизнена и здрава.


Тривитаминола всъшност е лекарство което се инжектира на овцете за руното им. Представлява мазна течност. Би трябвало да се продава във всяка ветеринарна аптека. :wink:

а трудно ли е за отмиване от косата ,защото ои сама каза че е мазно :)

titinkaa
10-21-2009, 18:06
аз го ползвам тривитаминола и съм доволна може да го слагаш просто така,но може и да го правиш на маска,аз го правя на маска,иначе на една позната косата и беше една педя под рамото и за една година и стана до кръста и всичко това се дължи на тривитаминола,но имай предвид че не се слага постоянно,слага се в седмицата 2-3 пъти тва е месец два после почиваш 1-2 месеца и после пак почваш да слагаш и така, стоиш 2 часа и си миеш косата(като се намажеш си слагаш една найлонова торбичка на главата в смисъл събираш цялата коса в торбичката и отгоре се завиваш с кърпа суха),а иначе ако се интерисуваш за маската ми пиши или тука или на ЛС и ще ти я кажа,можеш да си го купиш от ветеринарка аптека в Пловдив е 5.00лв

plushinka1
10-21-2009, 18:10
1-2 с.л тривитаминол, оцет, ракия (водка, спирт), мед, зехтин (който също помага за разтежа на косата ) и 1 яйце..дали ще слагаш 1 или 2 лъжици от всичко зависи от дължината на косата ти !

sunshine92
10-22-2009, 15:19
Аз пък маската я правя по различен начин: 2 с.л. тривитаминол, 2 с.л. мляко, 1 с.л. мед, 1 с.л. зехтин, 1 с.л. ракия или водка.

За отмиването - нямам проблем никакъв. Нито косата ми стои мазна след маската, нито миризма остава. :)

TheGirlNextDoor
10-22-2009, 15:28
Полезно е много..косата става по-жизнена и здрава.Както написаха и другите има и маски,но може и само тривитаминол да се използва : ))
От ветеринарна аптека се купува..около 5 лева мисля,че беше.

пп:иначе 3те витамина са А,Д3 и Е :wink:

sanna
10-22-2009, 15:45
Аз пък маската я правя по различен начин: 2 с.л. тривитаминол, 2 с.л. мляко, 1 с.л. мед, 1 с.л. зехтин, 1 с.л. ракия или водка.

За отмиването - нямам проблем никакъв. Нито косата ми стои мазна след маската, нито миризма остава. :)

ок .казах на дедо да ми купи,понеже се познават с ветеринара и ще стане бързо