PDA

View Full Version : Продавам плакати и разни други нещица =]



eLii
10-21-2009, 14:19
Продавам най-различни плакати от български и чужди списания. :]
Имам над 200 плаката, които продавам и също така разаменям.
Офертата е валидна само за гр. София поради факта, че не ми се занимава с куриери. 8-)
За цена - по договорка. :)
Ако си търсите нещо питайте тук или на ЛС.
За снимки ЛС или скайп. :)
ПС. Продавам и колекция от салфетки. :) Имам доста видове, няколко кутии са. Събирала съм ги от много малка, има доста уникални салфетки.[/i]

shadows92
10-21-2009, 14:37
Цена на плакат?И от списания ли са плакатите?

eLii
10-21-2009, 14:41
Цена на плакат?И от списания ли са плакатите?
Да от списания са плакатите, които продавам. Имам и оригинални от чужбина , но те не се продават. :P
За цените, според плаката и по договорка. :)

shadows92
10-21-2009, 14:51
Имаш ли на Здрач ,lost,merylin mneson?

eLii
10-21-2009, 15:07
Имаш ли на Здрач ,lost,merylin mneson?
На Здрач имам адски много, на Мерилин Менсън мисля че имам 2 :)

p1nk_girl4e
10-21-2009, 20:55
Имаш ли на Justin Bieber? :)

voLtage
10-21-2009, 21:04
Докарваш ми постерче на Daft Punk или Buckethead и ти даваме по 50 лева на парче.

Joviality
10-21-2009, 22:14
Нещо на Ъпсурт? :)

eLii
10-23-2009, 11:47
Нещо на Ъпсурт? :)

Даам , даже няколко :)

Ani-Vard
10-25-2009, 13:50
Imash li neshto za Michael Jackson??

eLii
10-26-2009, 11:53
Imash li neshto za Michael Jackson??

Да, доста работи. :) Статии, плакати, картичка и слециалния брои на Браво за него. :)

eLii
11-10-2009, 07:54
Up :)

П.П Давам всички плакати ( 249 ) накуп за 100 лв. или по отделно за 0,70 всеки. За повече от 20 плаката - отстъпка :) Цената подлежи на коментар. :)
За повече инфо и снимки - ЛС. :)

SeleneBeauPre
11-10-2009, 19:19
Имаш ли нещо на Джони Деп, Кийра Найтли, Хелена Бонъм Картър, Хари Потър(за филма става въпрос, не за Даниел Радклив), Ема Уотсън?

eLii
11-11-2009, 06:23
Имаш ли нещо на Джони Деп, Кийра Найтли, Хелена Бонъм Картър, Хари Потър(за филма става въпрос, не за Даниел Радклив), Ема Уотсън?

Писах ти ЛС да се разберем :)

eLii
11-16-2009, 14:28
Up !

Хора, СПЕШНО продавам колекцията от салфетки за 30 лв ( склонна съм и за по-малко) + 249 плаката на най-различни известни личности ( певци, актори, групи и мн. други .. ) за 50 лв
:(

eLii
11-17-2009, 14:53
Виждам , че няма особен интерес към плакатите и колекцията от салфетки и предполагам, че проблема е в цената , затова очаквам вашите предложения за цените. :)
Понеже спешно ми трябват пари за една приятелка , реших да не правя нова тема и тук ви давам още няколко предложения за купуване .. Тези неща са почти чисто нови ( някои дори са абсолютно нови, с етикети и опаковки ) и ги продавам защото не ми трябват и не ги използвам. Надявам се да си харесате нещо :)

И така ..
1. Нов пъзел , който е отварян само няколко пъти .. 1500 части , Castorland - Купен е за 38 лв. , продавам за 18 лв.

2. Пъзел - Animal series JIGSAW - 500 части - Купен е за 30 лв , продавам за 12 лв

3. Плюшена играчка мече - 28 см. Чисто ново с етикет! Купено за 21 лв. продавам за 16 лв


4. Плюшена възглавничка сърце - Купена за 17 лв , продавам за 8 лв.


5. Плюшена играчка мече Me to You - 16 см. - Купено за 24 лв , продавам за 10 лв .


6. Плюшена играшка - спящо мече. Издава хъркащи звуци. - Купено за 18 лв , продавам за 8 лв.


7. Плюшено мече 21 см. - Купено за 19 лв , продавам за 8 лв.


8. Плюшена играчка - крава - 37 см - Купена за 31 лв. , продавам за 16 лв


9. Плюшена играчка - куче . 36 см - При натискане на лявата ръка пее и му светят очите. - Купено за 35 лв. , продавам за 15 лв.
h

10. Сувенирче - надпис ( нз как се казва точно 8-) ) Чисто ново! - Купено за 5,50 лв. , продавам за 2 лв.

11. Понеже наближава Коледа - една коледна шапка 8-) Чисто нова ! - Купена за 7 лв , продавам за 3,50 лв.


12. Още една шапка - Някои казват, че е коледна шапка, други цесекарска .. решете вие :D Чисто нова ! Подарък ми е от Гърция - Купена за 22 лв ( наши пари ) , продавам я за 5 лв.


13. Сладка порцеланова чашка . Чисто нова !- Купена за 10 лв , продавам за 4 лв.

14. Още една порцеланова чашка с лъжичка . Чисто нова ! - Купена за 14 лв. - Продавам за 6 лв.


15. Сребърни синджирче + висулка . Чисто нови ! - Купени за 39 лв , продавам за 25 лв


16. Сребърна висулка. Чисто нова! - Купена за 26лв , продавам за 18 лв.


17. Висулка - звездичка. Чисто нова, с опаковка! Не е златна, но изглежда като позлатена :) - Купена за 14 лв , продавам за 6,50 лв


18. Висулка - сърчице. Като №17. - Купена за 14 лв , продавам за 6,50 лв.


19. Сребърна гривничка с делфинчета. Носена е само 1 път. Купена е за 26лв, продавам за 12 лв.


20. Обеца - краченце Само една е , другата я загубих. :? - Купени са 2те общо за 6 лв, продавам за 1,50.


21. Гривнички . Купени са за около 4 лв, а последната е чисто нова от Турция. Продавам ги по 1,50 всяка , последната 2,50.


22. Още гривнички - Купени за за около 4-5 лв. Продавам по 2 лв всяка.


23, Герданче с кръстче. - Купено е за 7 лв , продавам за 3 лв


24. Гривничка - Купена е за 4,50 , продавам за 2 лв.


25. Герданче - морска звезда - Купено е за 5 лв , продавам за 2,50 лв.


26. Обички - сърчица. Чисто нови! Купени са за 6 лв , продавам за 3,50 лв


27. Джунджурийка - висулка Това са някакви топчета и кристалчета във формата на животинче. Купено е за 17 лв от Мола, продавам за 5 лв.


28. Дълги герданчета. Купени са по 9 лв , продавам ги по 4 лв.


29. Герданче - сърчице . Чисто ново ! - Купено за 16 лв , продавам за 7 лв


30. Герданче - Купено за 5 лв , продавам за 1,50 лв

31. Диадеми - Купени са по 3,50 лв , черната на белите точки - 7 лв , продавам ги по 1,50 бройка, тази на точките 2 лв


32. Книга ПЛАНЕТА НА ЧУДЕСА И ЗАГАДКИ. С твърди корици, страхотни фотоси с големи резолиции. 432 стр. Чисто нова, донесоха ми я тази седмица! - Купена за 86 лв , продавам за 60 лв - Няма значение за колко е купена , продавам я за 40 лв


33. Цялата поредица от тийн книжките "Дневниците на Джорджия" + една книжка от поредицата " Момиче на зодиака". В много добро състояние! - Куппени са по 7,99 лв , продавам ги по 3,50 лв всяка.

34. Сребърно сърчице , което се разделя на две , подходящо за Св. Валентин. Чисто ново! - Купено за 35 лв , прадавам за 20 лв.


Това са нещата , които предлагам :)
Надявам се да сте си харесали нещо .. :-)
Ако имате някакви въпроси или не сте разбрали нещо - питайте.
Ако сте си харесали нещо , но не ви удолетворява цената , казвайте - ще измислим нещо :)
Офертите са само за гр. София !
За повече снимки и инфо - ЛС или в темата

ПРОДАДЕНО !!

azzzzzzz
11-18-2009, 19:42
32. Книга ПЛАНЕТА НА ЧУДЕСА И ЗАГАДКИ. С твърди корици, страхотни фотоси с големи резолиции. 432 стр. Чисто нова, донесоха ми я тази седмица! - Купена за 86 лв , продавам за 60 лв :razz:

Да бе да, разправяй ги тия на баба ми! :D Книгата струва 60 лв! :P
За съжаление не позволяват линкове, затова напиши в Google "Планета на чудеса и загадки - цена" и никъде няма да видиш цена 86 лв.

Айде със здраве. Между другото имам я книгата, поръчах си я преди 2 седмици от издателите Рийдърс Дайджест за:

Цена: 59.70 лв.
+5.80 лв. за опаковане и пощенски разходи.


Коригирам се: пощ.разходи са по- малко: 4.90.

eLii
11-19-2009, 11:56
32. Книга ПЛАНЕТА НА ЧУДЕСА И ЗАГАДКИ. С твърди корици, страхотни фотоси с големи резолиции. 432 стр. Чисто нова, донесоха ми я тази седмица! - Купена за 86 лв , продавам за 60 лв :razz:

Да бе да, разправяй ги тия на баба ми! :D Книгата струва 60 лв! :P
За съжаление не позволяват линкове, затова напиши в Google "Планета на чудеса и загадки - цена" и никъде няма да видиш цена 86 лв.

Айде със здраве. Между другото имам я книгата, поръчах си я преди 2 седмици от издателите Рийдърс Дайджест за:

Цена: 59.70 лв.
+5.80 лв. за опаковане и пощенски разходи.

Ами незнам, аз също я взех от Рийдърс Дайджест .. бях я поръчала на един познат от Коледния католог и била 80,00 + пощенските разходи 85,99 ..

azzzzzzz
11-19-2009, 17:00
Тази книга я няма в коледния каталог, който се разпространява в момента. Аз съм клиент на фирмата от 2 години и съм поръчала доста книги, но тази не са я предлагали досега, сигурно защото е една от първите, а те обикновено си предлагат новите книги. Книгата може да се види в сайта им в интернет, има и пробна версия на сайта за онлайн пазаруване, където ги има и цените, които можете да видите тук:

хттп://newrd.cybermark.bg/products.php?cat_id=4&pid=8

(Копирай си линка в експлорера и напиши хттп на английски вместо БГ, защото не мога да пускам линкове.)

А ти защо я продаваш? Не ти ли харесва? :neutral:
Но както и да е. :)
Желая ти успех!

azzzzzzz
11-19-2009, 18:34
Разгледах нещата, които продаваш. Един съвет от мен с най-добри чувства - напиши им реалните цени, за които са купени, ако искаш да продадеш нещо. Кравата също не вярвам да си я купила за толкова. Онзи ден я гледах в Кауфланд - към 15-тина лева беше. Хайде, и 20 да е, пак е доста по-малко от тази цена. И големината й е наполовина на тази, която си посочила... Мисля, че по този начин няма да стане, но ти си знаеш... :twisted:

eLii
11-20-2009, 14:30
Относно книгата съжалявам, но на мен ми я дадоха за 86 лв - не съм я поръчвала аз, един познат ми я продаде за толкова :(
А кравата ми е почти двойно колкото твойта .. незнам защо се заяждаш, аз няма смисъл да лъжа защото нали ако някой си хареса нещо трябва да го види и съответно няма логика аз да описвам нещо, които не е така ..
:)

azzzzzzz
11-21-2009, 07:11
Не се заяждам, мила! :) Всичко, което написах, беше с добри чувства, макар и сигурно да не е изглеждало така. Идеята беше да видиш, че не си измислям, затова пуснах снимките. Извини ме, ако съм те обидила.

За кравата, сори, щом казваш - може и така да е. Хубаво ще е да покажеш по някакъв начин нагледно какви са размерите, защото ние, българите, сме си малко недоверчиви - око да види, ръка да пипне. :)
И като още някой такъв като мене види две такива набиващи се в очите неща, никой нищо няма да си купи, нали разбираш?

А за книгата - много грозно са те излъгали! :x
[/u]

eLii
11-21-2009, 13:15
Не се заяждам, мила! :) Всичко, което написах, беше с добри чувства, макар и сигурно да не е изглеждало така. Идеята беше да видиш, че не си измислям, затова пуснах снимките. Извини ме, ако съм те обидила.

За кравата, сори, щом казваш - може и така да е. Хубаво ще е да покажеш по някакъв начин нагледно какви са размерите, защото ние, българите, сме си малко недоверчиви - око да види, ръка да пипне. :)
И като още някой такъв като мене види две такива набиващи се в очите неща, никой нищо няма да си купи, нали разбираш?

А за книгата - много грозно са те излъгали! :x
[/u]

Добре, разбирам .. Радвам се, че не е било умишлено :)
Същалявам, че не съм дала достатъчно описателни характеристики за всяко едно от тях и поради това, яво са станали някакви недоумения.
За книгата наистина разбрах, че са ме излъгали , но какво да се прави .. :( Продавам я не защото не ми харесва , а ми трябват пари за една приятелка.
Айде със здраве!
Успехи! :)

hfhkghm
11-24-2009, 14:51
Аз търся плакати на Lady GaGa!Ако има6 ми пи6и на скаип:charmcaster_7411! :)

hfhkghm
11-28-2009, 05:28
Аз тьрся плакати!Пи6и ми на скаип:charmcaster_7411!Пи6и ми плс! :) :) :)

PartyInTheUSA
12-07-2009, 14:36
търся плакати на токио хотел :)

desinka333
12-16-2009, 12:02
Mnogo mi trqbva plakat na Rbd ili na nqkoi ot 4lenovete ? :o :-o ako ima6 pi6i na sweety_desi2

teddiee
12-21-2009, 12:37
плакати на Justin Bieber :-D