PDA

View Full Version : Абитуриенти 2010!Обща тема.Само за абитуриенти!



Страници : [1] 2 3

BoCupycake
10-21-2009, 17:24
Здравейте абитуриентки 2010! :grin:
Сега мернах темата "Предложения" и забелязах,че от сега всички доста се вълнуваме за предстоящия ни бал и за това реших да направя една обща тема в която да коментираме и споделя всичко около Балът с главно Б. : )
Ще ходите ли на екскурзия?Къде?
Задружни ли сте с класа си?
Можете да споделяте какви прически,рокли,грим,маникю и каквото се сетите,че искате.
Имате ли кавалер вече?С какво ще отидете на бала?Някоя лъскава,кола или ще измислите нещо щуро?
Ако имате проблем или не можете да вземете решение относно нещо ще си помогнем взаимно.
Е,дерзайте! :grin:

Но и не забравяйте да учите за матурите!Няма да ги засягаме в тази тема,тя ще е само за приятни неща. : )


Аз от сега съм си избрала рокля.Ще я шия по поръчка,ама на снимката много,много не се вижда , а гърбът хич.И малко ми е гадно,че няма да стане както искам.Сега съм с замислила за модна къща "Романтика" на София Борисова днес им гледах ревю и роклите са доста хубави.Дано могат да ми я нарисуват както искам и ако ми хареса най-вероятно ще ми я шият там.
А цените горе долу как варират,някой да знае?


п.п.Ще помоля "възмутените" според които е глупаво да харчим парите на мама и тати за "едната глупава" вечер изобщо да не пишат в темата.

s1NNer
10-21-2009, 19:41
То няма нищо лошо да се вълнувате амаааа едва преди месец почнахме даскало . . 8-) 8-) ..

lipstik
10-21-2009, 19:45
Не е рано изобщо.Колкото по-рано си решиш как ще бъдеш и си избереш нещата,толкова по-добре.

BoCupycake
10-21-2009, 19:48
Е то темата не е само за рокли.
Примерно екскурзиите, от сега класната търси,защото после ще е късно. : ) В друга тема едно момиче написа,че иска да си вземе рокля сега за да има време после да учи за матурите.Пък и през ден излзиа нова тема за рокли.Нека тази бъде една обща и тук да постваме и снимки и всичко което ни вълнува. : )

LovelyGirl
10-21-2009, 20:04
Абе то преди един месец почнахме, ама не забелязвате ли как лети времето? :( Супер бързо минава..

И аз съм абитуриентка тази година :grin:

Оо, в класа имахме много скандали в кой хотел да сме на бала, но слава Богу вече решихме :)
За екскурзия сме избрали Турция - Кушадасъ и вече сме си харесали оферта :)

За рокля - знам точно какво искам.Аз винаги съм знаела де :D
Няма да я шия, само ще се носи на шивачка да я дооправи, защото няма начин да е точно по мен :)
Грим също съм харесала един вариант.
За прическа много се колебая.Харесала съм си 2, но не съм сигурна вече за тях.Ако не намеря нещо по-добро ще е една от тях.Знам поне коя ми харесва повече :-D

Друго не се сещам вмомента :-)

mimsssssss
10-21-2009, 20:18
аз всичко съм си избрала и стана супер бързо тъй като знаех какво искам. сега си уча за матурите, за изпитите и съм си спокойна :) .

mimsssssss
10-21-2009, 20:26
аз си мисля грим да ми е обикновен не да давам 200лв за грим и прически. грим мисля основа, спирала, цветен молив за очите и евентуално гланц/балсам/червило. а за прическа искам една бухнала,прави се лесно, и е типично в мой стил. и двете неща ще си ги направя сама сигурно :)
...бтв ноктите също мога аз да си ги направя...така че :)

BoCupycake
10-21-2009, 20:45
Аз също не мисля да съм с много грим.Не се харесвам със сенки.Мисля само спирала,черен молив и пудар/фон дьо тен,руж. : )
Нашата оферта май ще е къ, Будапеща. [rock] Там е страхотно.

Абе а мислите ли да сте с ноктопластика?Всяка година е фулл с изкуствени нокти.Аз мисля да си сложа , но не и от тия орловите дет чашата не можеш да си хванеш...много са грозни.

mimsssssss
10-21-2009, 20:51
нокти си имам с моите ще съм си, а и ноктопластиката уврежда самата плоча на нокутя така че по добре от сега започвайте с маски за коса и нокти а не за 24 чаа 100лв за ноктопластика.
по въпроса това къде ще ме много исках турция но повечето от класа ми се изсмяха подигравателно и затова решихме че ще сме на слънчев бряг. избрахме два хотела един пет и един четири звезди. три нощувки ще е...

Undying
10-21-2009, 20:55
Един съвет от мен: ако можете да си направите грима и ноктите сами най-добре го направете, аз лично направих грешката да дам 50 лв за гримьор и само дето си дадох парите на вятъра...Няма смисъл да се дават толкова пари за нещо , което човек може да си направи сам, или да помоли някоя приятелка/роднина да го направи...

И на всички ви пожелавам един невероятен бал. :-)

mimsssssss
10-21-2009, 20:57
^ аз точно това казах самостоятелни гримирания и прически ще правя... :)

Undying
10-21-2009, 21:00
^ аз точно това казах самостоятелни гримирания и прически ще правя... :)
Именно, а и като започне истинския бал след няма и 1-2 часа вече няма нито прически, а за грима на никой не му и пука... :D (при мен поне така беше)

mimsssssss
10-21-2009, 21:05
^ аз точно това казах самостоятелни гримирания и прически ще правя... :)
Именно, а и като започне истинския бал след няма и 1-2 часа вече няма нито прически, а за грима на никой не му и пука... :D (при мен поне така беше)
при повечето е така да ти кажа :D задръжките падат с първото наздраве :oops:

littlebaby
10-22-2009, 07:39
Здравейте и от мен :)
Имаше скандали около екскурзията относно избора на хотела..Та установи се, че ще сме на Слънчев бряг - хотел "Планета", 4 нощувки.
На 24 май сме в "Новотел" Пловдив :grin:
Рокля не мога да си харесам. Допадат ми една - две, но нямам идея как ще ми стоят. Насочила съм се към дълги рокли, много ми харесват, въпреки че няма да са удобни за танците. Родителите ми ме съветват да си взема къса, тъй като съм имала хубаво тяло и нямам какво да крия..
Прическата,апф ! И за нея също нямам идея :D Ще се ходи на гримьор и маникюр, тъй като сама не се справям много добре, даже въобще ме няма в тези работи :-o
Ще се возя в колата на баща ми :D това ми е най-малкият проблем..

LovelyGirl
10-22-2009, 09:45
И аз не харесвам парадиранията със скъпи коли :?

За маникюр - със сигурност ще го прави професионалист.Аз мога да рисувам, но не идеално, както искам да е на бала.Не мисля да съм с ноктопластика - имам дълги и хубави нокти.Е, ако се счупят около бала, ще се слага, няма как.
Грим - също искам професионален.Задължителн ще ида на пробен, за да видя как се справя гримьорката :)
Прическата и тя при моята фризьорка.Цял ден ще се кисне само в един салон, поне нещата ми ще са на едно място :-D

За грим съм избрала този : http://prikachi.com/files/1117600C.jpg
Според мен е страхотен :-)

sunshine92
10-22-2009, 11:03
LovelyGirl аз си харесах точно същия грим. :smt007

Нашия клас нещо не е много навит за екскурзия, въпреки че ще бъде хубаво, но все още се обмисля.

Колкото до рокля знам единсвено, че ще бъде дълга и с бюстие..нататък.. нищо не съм решила окончателно, а и то окончателното е когато си я купя. Със сигурност знам, че няма да бъде от типа "торта".

Иначе сме що годе задружен клас. Преди 2-3 седмици отидохме и си капарирахме зала в ресторант и сега вече се обмисля изпращането и всички малки подробности и необходими неща за организавията на балния ден и балната вечер.


Пп: BoCupycake поздравления за темата. Имаше нужда от нея. :wink: :-)

LovelyGirl
10-22-2009, 13:41
Да, много е готин :) Въпреки че моите очи са кафяви, се надявам пак да ми стои добре :)

За изпращането не сме мислили сериозно все още.Знаем в коя зала ще е поне.Една учителка ни обясни, че можем да си наемем актьори от театъра, които да ни помогнат за програмата.Според мен ще е полезно и доколкото знам не е много скъпо :)

Ние ще капарираме хотела за балната вечер идната седмица.
За куверт казаха, че е още рано.Той ще е по-късно.И по-добре, защото като си помисля колко пари трябва да давам сега за фотограф, DJ и екскурзията в Турция и лошо ми става..
Поне си подписахме договорите с DJ и фотограф.Доволни сме от избора си :)

sunshine92
10-22-2009, 13:49
Нашето изпращане си го правим сами ние или в училището, защото в деня на изпращането ни винаги има празник (24 май) или в една друга зала.

Колкото до куверта - нашия е уточнен. И менюто даже ни е готово. Много изгодно го намерихме включва ни и DJ и 3 безплатни куверта (1 за класен ръководител, 1 за директор и 1 безплатен на 20 платени, а ние сме 30 човека клас).

LovelyGirl
10-22-2009, 13:53
Да и нашето изпращане си го правим сами, но просто човек ще ни помогне с програмата и ще ни покаже точно как да вършим нещата, които ще си намислим :)

Моят бал е на 27ми :) Малко към края е, но ми харесва датата.На сутринта мислим да се върнем в училище, както правеха досега всички абитуриенти и да се снимаме в стаите с учителите :>

Хубавото е, че на нашата дата сме само нашето училище :grin:
Докато например на 24ти май са цели 3 и ще е пълна лудница :?

3oPuTy
10-22-2009, 14:24
От 25 човека аз лично мразя около 17 8-) От другите 2 класа (т.е. около 50 и няколко човека) си обичам около 10 ... И точно за това мисля да не ходя на бала :) Освен това за к'во да давам по 200-300лв. за две рокли,които после ще забутам някъде в мазата,100-200лв. за злато,което после ще забутам в сейфа на баща ми (МРАЗЯ златото все пак),още 50-тина лв. (поне) за прическа и грим (все едно да дам 50лв. на някой за да ми окепази косата с тоновете лак,с всичките преси и маши и т.н.) ... 100-тина лв. за храна,която няма да близна (адски съм капризна и 100% няма да ми хареса менюто),още 50-тина лв. за оркестър и водещ (100% и музиката няма да ми хареса ... к'во да стоя и да слушам гадна чалгия цяла вечер ли?!) ... Отделно наем на някоя нестандартна кола (6 момичета от класа мислехме да ходим с 3 лимузини,но не си струва просто) - и там около 500-600лв. ...
Е сори,но нямам намерение да пръскам близо 2000лв. за една скапана вечер,в която ще ми се налага да търпя ония ку*вички и ония смотани момчета от випуска ми :smt018 Предпочитам с тия около 2000лв. да си купя нещо или да отида с част от класа на някоя екскурзия (както мислим да правим де,защото сме близо 10 човека,които няма да ходим на бала) и да си избухнем на макс :)

От друга страна с "любимия" ми клас вчера обсъждахме едно предложение за 10 дневна почивка в Египет за 600лв. и ако успеем да навием всички ще се примиря и ще отида с тях :) (нооо със сигурност ще има двама,трима против :?)

Честно казано не виждам смисъл от цялата тази еуфория ... Ден като всеки друг :) Просто тогава целия град ще ви обсъжда,всички ще ви търсят дефектите и т'ва си е 8-) - клюкарска му работа 8-)

sunshine92
10-22-2009, 14:58
Да и нашето изпращане си го правим сами, но просто човек ще ни помогне с програмата и ще ни покаже точно как да вършим нещата, които ще си намислим :)

Моят бал е на 27ми :) Малко към края е, но ми харесва датата.На сутринта мислим да се върнем в училище, както правеха досега всички абитуриенти и да се снимаме в стаите с учителите :>

Хубавото е, че на нашата дата сме само нашето училище :grin:
Докато например на 24ти май са цели 3 и ще е пълна лудница :?


Моят също е на 27 :D Ние единодушно решихме да е тогава. На вскички много ни хареса датата, а и ще избегнем навалицата от абитуриенти на 23,24,25 и 26 в София.

LovelyGirl
10-22-2009, 15:59
^ Така е наистина :)

Аз искам да ме обсъждат.Искам да облека рокля, да ми напавят професионални грим и прическа, да се чувствам специална.Това е веднъж в живота и за нищо на света не бих го пропуснала.Представяла съм си тази вечер от толкова много време.Не ме интересува, че някой няма да ме хареса, всеки си има мнение.Аз ще отида, ще се забавлявам и ще се радвам на бала си :)

3oPuTy - не оспорвам твоето мнение.Изразявам лично :)

DimovB
10-22-2009, 17:18
не ме вАлнува особено бала

по-важни са ми изпитите и оценките

най-вероятно ще ходим в Турция

не сме задружен клас

littlebaby
10-22-2009, 18:40
^ Така е наистина :)

Аз искам да ме обсъждат.Искам да облека рокля, да ми напавят професионални грим и прическа, да се чувствам специална.Това е веднъж в живота и за нищо на света не бих го пропуснала.Представяла съм си тази вечер от толкова много време.Не ме интересува, че някой няма да ме хареса, всеки си има мнение.Аз ще отида, ще се забавлявам и ще се радвам на бала си :)

3oPuTy - не оспорвам твоето мнение.Изразявам лично :)
Съгласна съм :)

3oPuTy, много ще се прецакате, ако ще ходите в Египет...там е по-зле и от тук! пълна цигания..
LovelyGirl, гримът много ми хареса! И аз мисля за нещо подобно. Също така мисля да си взема лещи за бала, че с тея очилца :D

therichbitch
10-22-2009, 19:55
От 25 човека аз лично мразя около 17 8-) От другите 2 класа (т.е. около 50 и няколко човека) си обичам около 10 ... И точно за това мисля да не ходя на бала :) Освен това за к'во да давам по 200-300лв. за две рокли,които после ще забутам някъде в мазата,100-200лв. за злато,което после ще забутам в сейфа на баща ми (МРАЗЯ златото все пак),още 50-тина лв. (поне) за прическа и грим (все едно да дам 50лв. на някой за да ми окепази косата с тоновете лак,с всичките преси и маши и т.н.) ... 100-тина лв. за храна,която няма да близна (адски съм капризна и 100% няма да ми хареса менюто),още 50-тина лв. за оркестър и водещ (100% и музиката няма да ми хареса ... к'во да стоя и да слушам гадна чалгия цяла вечер ли?!) ... Отделно наем на някоя нестандартна кола (6 момичета от класа мислехме да ходим с 3 лимузини,но не си струва просто) - и там около 500-600лв. ...
Е сори,но нямам намерение да пръскам близо 2000лв. за една скапана вечер,в която ще ми се налага да търпя ония ку*вички и ония смотани момчета от випуска ми :smt018 Предпочитам с тия около 2000лв. да си купя нещо или да отида с част от класа на някоя екскурзия (както мислим да правим де,защото сме близо 10 човека,които няма да ходим на бала) и да си избухнем на макс :)

От друга страна с "любимия" ми клас вчера обсъждахме едно предложение за 10 дневна почивка в Египет за 600лв. и ако успеем да навием всички ще се примиря и ще отида с тях :) (нооо със сигурност ще има двама,трима против :?)

Честно казано не виждам смисъл от цялата тази еуфория ... Ден като всеки друг :) Просто тогава целия град ще ви обсъжда,всички ще ви търсят дефектите и т'ва си е 8-) - клюкарска му работа 8-)

това се едно аз съм го писала :D , но аз ще ходя на бал, защото иначе ще съм само аз, която няма да отиде и въпреки,че не съм конформистка, ще ми е гадно
ние иначе ще сме в Шератон (така е от 10-тина години насам в нащто даскало)
рокля знам каква ще е, ще си купя една по- обикновена (не бална вероятно) и ще дам да ми я преправят както аз искам, защото знам,че и цяла Сф да обиколя, няма да намеря точно таква каквато аз искам (мн съм капризна)
а за екскурзия, другия клас иска да ходим не круиз, ама ние не сме мн навити и като се има предвид,че макар и най-добрият, сме и най- неорганизираният клас в цялото даскало, мисля,че нищо няма да стане
абе ще е загуба на време,ама весело да е

LovelyGirl
10-22-2009, 20:05
И в нашия клас се споменаваше нещо за Египет, но сме чували, че има много отвличане на туристи точно там и ни хвана страх :D А и за там ще отидат доста повече пари.. :)

lipstik
10-22-2009, 20:08
Ние ще ходим в Албена,за чужбина и дума не може да става :(

BoCupycake
10-23-2009, 08:52
LovelyGirl опредлено трябва да идеш на пробен грим преди бала,защото според мен този няма да отива много,много на кафяви очи. :? И ако не се харесаш ще е кофти.
Аз също имам кафяви очи никак не се харесвам с грим някак си седи ми странно...много малко цветове ми харесват.


За балните екскурзии в България - няма по тъпо нещо.Никакъв спомен няма да ви остане.И тук при нас другия клас искат на морето,но класната ми(която организира екскурзиите) каза или чужбина или няма екскурзия. :grin: На другия клас целта е да идат и да се напият.Когато им предложиха Венеция,казаха че много миришело. :lol: Въпреки,че никой от тях не е ходил.Какви ли не варианти за чужбина им казвахме,а те твърдят , че били прекалено млади да ходят да разглеждат забележителности. :lol: И това , ако не е малоумно и ограничено мислене...

JohnnyQuid
10-23-2009, 11:35
не ме вАлнува особено бала

по-важни са ми изпитите и оценките

най-вероятно ще ходим в Турция

не сме задружен классейм шит...

но ако ходиме в Турция съм им казал да не ме броят.

sladi4ka_qni4ka
10-23-2009, 12:40
ейй супер тема..
и аз тази година съм абитуриентка ии много бързо се наредиха не6тата
ве4е е ре6ено кога 6те е бала и изпра6ането.. кога отивам на екскурзия в Турция ... много сме задружни класа .. е пове4ето дее..
за рокля незнам.. много трудно 6те е избирането .. но за това има време :) :) :grin:

LovelyGirl
10-23-2009, 13:12
BoCupycake - на мен лилавото ми отива :) Затова съм избрала именно него.Използвам доста често сенки и то различни цветове.Най се харесвам със зелено и лилаво.Дори и друг грим да избера, пак ще има пробен, няма как :)
Ако не се харесам, друго ще е, въпреки че се съмнявам :)

sunshine92
10-23-2009, 13:40
Преди малко прочетох, че от 3-ти до 7-ми март ще бъде изложението за абитуриенти в музея "Земята и хората"... Задължително ще бъде посетено. :)

littlebaby
10-23-2009, 15:36
Преди малко прочетох, че от 3-ти до 7-ми март ще бъде изложението за абитуриенти в музея "Земята и хората"... Задължително ще бъде посетено. :)
Тва в София ли е?

j_adore2
10-23-2009, 16:16
^Да ;)

sunshine92
10-23-2009, 17:29
Да, в София е. Всяка година има такова изложение, на което се показват модели на много дизайнери. Има възможности да си поръчаш рокля - по твой модел или по техен, но в по-различен вариант. Общо взето би трябвало да има избор. :)

ELiTyYy
10-24-2009, 12:38
уеее и аз имам бал тази година... :grin:


Колкото до въпросите ти...ще ходим на втора бална вечер да... :) само ,че има няколко вариянта...Някой искат в Турция,други по нашето море...и не се знае къде ще сме...
задружноста в класа липсва доста..ама е нормално..Не може всички да се обичат... 8-)



колкото до роклята....колебая се все още....дълга ли ще е ,,къса ли ще е...има време ... :-o
важното ееее...че разбивацията ще е на МАХ! :grin:

Ufff
10-24-2009, 14:26
LovelyGirl опредлено трябва да идеш на пробен грим преди бала,защото според мен този няма да отива много,много на кафяви очи. :? И ако не се харесаш ще е кофти.
Аз също имам кафяви очи никак не се харесвам с грим някак си седи ми странно...много малко цветове ми харесват.


Точно обратното, ще стои още по-хубаво на тъмни очи. Кафявите очи, направени като хората ест, изглеждат невероятно с почти всички цветове.

sunshine92
10-24-2009, 17:07
LovelyGirl опредлено трябва да идеш на пробен грим преди бала,защото според мен този няма да отива много,много на кафяви очи. :? И ако не се харесаш ще е кофти.
Аз също имам кафяви очи никак не се харесвам с грим някак си седи ми странно...много малко цветове ми харесват.


Точно обратното, ще стои още по-хубаво на тъмни очи. Кафявите очи, направени като хората ест, изглеждат невероятно с почти всички цветове.

+1 Аз също съм с кафяви очи и съм си правила много експерименти с цветен грим. Винаги се е получавало добре стига да е съчетано както рябва. :)

LovelyGirl
10-24-2009, 20:29
Дано само да успеят да ми направят точно този грим, че много ми харесва :)

pinki
10-24-2009, 20:43
Ох ами няма как да не се вълнуваме все пак 12 години от ученическия ни живот приключват с този бал :P Та такам..
Слава Богу умея да се гримирам и да си правя ноктите :) За прическата още се чудя, защото косата ми е къса и сегаа яко маски и хининова вода да порасне... :S Рокля съм си харесала, прическа също и грим ::: проблема ми е с какво ще отида на бала си :lol:
Много си обичам класа! Супер задружен клас сме и мн ще ми липсват :-k
Все още обсъждаме с випуска дали ще има втора бална или не, но май повечето са против..и разбираемо, не всеки ще разполага с пари след бала.Но все пак идеята да се ходи в Турция.

LovelyGirl
10-24-2009, 20:51
Аз предлагам да пускаме снимки на прически, гримове, декорации на нокти и всякакви аксесоари, каквито сме харесали за бала.Разбира се, ако нямате нищо против :)

Аз имам чувството, че най-трудно ще си харесам обувки :smt017
В Пловдив има ли голямо разнообразие, че мисля там да ходя?

lipstik
10-24-2009, 20:56
Аз имам чувството,че няма да мога да си избера прическа.
Иначе обувки,чанта и бижута със сигурност ще си купя от София.В моя град едва ли ще си харесам,поне за обувките и чантата съм сигурна.

Briseis
10-24-2009, 21:32
хей, малко ви е в повечко вълнението.

рокля съм измисла, аксесоари и грим също. косата - в последния момент. не искам и ноктопластики.

мисля, че го преувеличавате този бал, сякаш е смисълът на живота ви. мен лично много повече ме вълнуват кандидат-студентските изпити. и с рокля от 50 лв мога да си изкарам перфектно балната вечер.

а балните екскурзии за мен са пълна глупост - губи се ценно време, свързани са с много разходи и отиваш на втора бална вечер, за да си прекараш добре с класа си, а не да разглеждаш забележителности или на шопинг.
нашият клас хич не сме задружни, но за втората вечер сме на едно мнение - хотел Планета, Слънчев бряг. Другите от випуска искат Елените и при това положение сигурно няма да ходим.

LovelyGirl
10-24-2009, 21:41
Аз не мога да разбера защо се прави втора бална вечер :-o

littlebaby
10-25-2009, 05:31
В Пловдив има ли голямо разнообразие, че мисля там да ходя?
Честно казано в повечето магазини се предлага едно и също, само цената е различна.
А някой има ли идея за магазини за рокли в Пловдив или е по-добре да ида до София?

EMILIEprincess
10-25-2009, 05:37
Аз тази година ще бъда дама на моят приятел.. :) Нищо не съм избирала още.. :razz: А и то няма какво толкова да се глася.. :) все пак бала е негов не мой.. но трябва все пак да съм красива.. :)


Ето и няколко прически дет ми грабнапа окото.. :grin:
http://storage3.album.bg/000/e58fca2630b57922122f7908086aacac_115c9_12621627.jp g
http://storage3.album.bg/71c/6e2de1c0fe5fe90699ea6f90c46cb8b8_73fcf_12621920.jp g
http://storage3.album.bg/f9e/101360867a02015327ae3fe2f144892e_3d086_12631805.jp g
http://storage3.album.bg/ba2/1e846bf0b9b6385f7f81fab6a18b3fe1_09d55_12631809.jp g
http://storage3.album.bg/f79/20bb8abebbf2a91bbc179657e710d8d1_fb287_12631812.jp g
:-)

LovelyGirl
10-25-2009, 06:40
На мен първата ми се струва по-скоро булчинска :)

Иначе ето подобни, на една от твоите http://prikachi.com/files/1121787m.jpg

http://prikachi.com/files/1121791C.jpg :)

EMILIEprincess
10-25-2009, 06:48
Дам.. :) има нещо такова.. но то си зависи от вида на роклята и самият стил на момичето.. но е много красива.. :-)

sunshine92
10-25-2009, 11:12
http://storage3.album.bg/f9e/101360867a02015327ae3fe2f144892e_3d086_12631805.jp g

Тази много ми харесва.

Аз съм убедена, че не искам ноктопластика. Тази година бях дама на бала на братовчет мии понеже ми се счупиха 2 нокътя, отидох и ми направиха ноктопластика. Преди 2 седмици премахнах последните следи от нея. Втори път такава грешка няма да правя. :?

За прическата.... косата ми ще бъде пусната 100%. и сигурно леко начупена и с обем. Не искам кой знае какво, защото знам, че няма да се запази дълго.

EMILIEprincess
10-25-2009, 11:15
Аз нямам хубави нокти, но почвам да се грижа за тях от сега.. :) дано да се пооправят малко да не се налага да си правя ноктопластика.. :shock:

sunshine92
10-25-2009, 11:20
Препоръчвам ти заздравителите на Perfect. Наистина ще останеш доволна и постепенно ноктите ти ще станат здрави. Аз моите само с това си ги оправих. :) Надявам се да ти помогне.

EMILIEprincess
10-25-2009, 11:25
Препоръчвам ти заздравителите на Perfect. Наистина ще останеш доволна и постепенно ноктите ти ще станат здрави. Аз моите само с това си ги оправих. :) Надявам се да ти помогне.


Благодаря ти, още утре ще си го купя .. :-)

LovelyGirl
10-25-2009, 11:57
Аз съм най-доволна от Еври :) Съпер твърди и естествено дълги ми станаха ноктите, откакто почнах да ползвам заздравителя :)

mimsssssss
10-25-2009, 13:08
аз съм с масло на икаров, но по принцип храната която ям ми помага и отделно си пия витамини :) от нокти и коса немога да се оплача

Infinity
10-25-2009, 13:30
^Какви витамини пиеш,ако не е тайна? :)

mimsssssss
10-25-2009, 14:36
едни дето се разтварят вегас мулти пия в момента. а по принцип пиех и сентрум ама нз що спрях. пия и желязо на таблетки и рибено масло. по принцип всяка сутрин ставам и слагам водата за чая пия ги тея работи те са ми в кухнята на хладилника пия си чая и оттам ми почва деня :) (неска пих и мляко с мед :D )

teenems
10-25-2009, 16:05
Аз тази година ще бъда дама на моят приятел.. :) Нищо не съм избирала още.. :razz: А и то няма какво толкова да се глася.. :) все пак бала е негов не мой.. но трябва все пак да съм красива.. :)


Ето и няколко прически дет ми грабнапа окото.. :grin:
http://storage3.album.bg/000/e58fca2630b57922122f7908086aacac_115c9_12621627.jp g
http://storage3.album.bg/71c/6e2de1c0fe5fe90699ea6f90c46cb8b8_73fcf_12621920.jp g
http://storage3.album.bg/f9e/101360867a02015327ae3fe2f144892e_3d086_12631805.jp g
http://storage3.album.bg/ba2/1e846bf0b9b6385f7f81fab6a18b3fe1_09d55_12631809.jp g
http://storage3.album.bg/f79/20bb8abebbf2a91bbc179657e710d8d1_fb287_12631812.jp g
:-)

от тези най ми грабна окото третата ,готина е ,може и без цветето ..

LovelyGirl
10-28-2009, 16:41
Ей, защо така замря темичката :(

Ето 3 предложения от мен за грим :) : http://prikachi.com/files/1126737i.jpg

На кафяви очи е и стои много добре :)

Ag
10-28-2009, 17:41
Не е ли прекалено тежък :-o

sunshine92
10-28-2009, 18:00
Зависи от роклята. На мен ми харесват. Втория най-много. :)

LovelyGirl
10-28-2009, 18:06
На мен много ми хареса преливането на цветовете в 3тия :)

JohnnyQuid
10-28-2009, 18:26
мометата набор 91 са пощурели 8-)

littlebaby
10-28-2009, 18:40
На мен първият вариант най ми грабна окото :)
Какво ще кажете за тази рокля:
Цък (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2991/206740162620205746271256758746knDeXKlsNK0mtPDQK8N1 .JPG)

LovelyGirl
10-28-2009, 18:45
Мисля, че, ако платът на гърдите е същият като долната част от роклята( и същият цвят) ще е много по-ефектно :)
Харесва ми и нюансът на синьото.

littlebaby
10-28-2009, 18:54
И на мен много ми харесва синьото, може би даже ще си търся синя рокля в комбинация с кафяво :) само дано ми отива :D

lipstik
10-28-2009, 19:02
И аз съм се ориентирала към синя рокля,пък да видим дали ще си харесам такава.

sunshine92
10-29-2009, 12:27
+1 за роклята. Прекрасна разцветка. Моята рокля няма да е синя. Просто не ми отива толкова, а и не ми е от любимите цветове. Всъшност все още не съм много ориентирана по тази тема (цвета на роклята).

Axel_f
10-29-2009, 16:55
И аз съм избрала рокля по снимка. Къса е, сиво сребтриста, с голяма черна панделка. Само трябва да си намеря кадърен шивач.
За грима и маникюра, сама ще си ги правя, не виждам смисъл да давам и за това пари, прическа - кварталната фризьорка, дано само да успея да се вредя, че тогава е ужас! :?
Балът ще ни е на 22 в Шератон, а след това Син Сити. Големи са обирджии, 90 евро за хотела и още 90 лв за дискотеката...Абсолютно безумие, мен ако питате...ама никой не се отказва :-x Нали е Бал, трпбва да изтискаме мама и тати като за световно...
За екскурзия с класа все още се обсъждат варианти, евентуално може да направим круиз или да отскочим до някоя европейска столица, не е решено. Сега честно казано тоя бал не ме вълнува особено, доста по-важни неща са ми на главата...Явно обаче някои хора си нямат работа :-s

littlebaby
10-29-2009, 17:26
Ква е тая дискотека 90лв :shock: :-o
Одеве като си разглеждах едни рокли и видях тази:
Отпред (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2208/193453326816686991511256840657BsB0IUBe5mL4AdPl5BTb .JPG)
Отзад (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1909/121295935416710433781256840703ie2Anc20Sd4aDSab7lwZ .JPG)
Какво мислите, подходяща ли е за бала?

sunshine92
10-29-2009, 17:43
Лично за мен за бал не е, но аз обмислям точно това за изпращането.

lipstik
10-29-2009, 17:46
Според мен изобщо не става за бал.

LovelyGirl
10-29-2009, 20:54
И аз съм на мнение, че не е за бал. :)

therichbitch
10-29-2009, 21:29
аз пък мисля, че е подходяща за бал, който е 21-ви век, за мен лично роклите торти са изключително гадни и тежки :-D (ничий вкус не искам да обиждам, лично мнение)

Jamalska
10-30-2009, 05:54
Мдаа,и аз след бала се убедих,че една такава рокличка е по-добрия вариянт..за жалост беше късно:)

LovelyGirl
10-30-2009, 06:45
Еее, предполагам, че всички сме на едно мнение за роклите - тип торти :D
Това е нещо отвратително.Едно, че е грозно и все едно сме в средновековието, друго, че не е удобно и ограничава движенията :?

Romance
10-30-2009, 11:18
Ква е тая дискотека 90лв :shock: :-o
Одеве като си разглеждах едни рокли и видях тази:
Отпред (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2208/193453326816686991511256840657BsB0IUBe5mL4AdPl5BTb .JPG)
Отзад (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1909/121295935416710433781256840703ie2Anc20Sd4aDSab7lwZ .JPG)
Какво мислите, подходяща ли е за бала?
8-) 8-) 8-)
бях дама на приятеля ми и роклята ми беше точно такава, само че черна.

iiirish
10-30-2009, 11:30
Ква е тая дискотека 90лв :shock: :-o
Одеве като си разглеждах едни рокли и видях тази:
Отпред (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2208/193453326816686991511256840657BsB0IUBe5mL4AdPl5BTb .JPG)
Отзад (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1909/121295935416710433781256840703ie2Anc20Sd4aDSab7lwZ .JPG)
Какво мислите, подходяща ли е за бала?

аз вече съм от абитуриентите-ветерани, но все пак да си изкажа мнението - не мисля, че е подходяща за бал. хубава е, наистина. но не за такъв случей като завършването ти.

littlebaby
10-30-2009, 13:25
И аз това мисля, но е много сладка :)
На изпращането пак ли ще сте с рокля?

Axel_f
10-30-2009, 17:04
Много е хубава рокличката, какво като не е официална, хипер тъпо е да си купиш рокля, която повече няма да сложиш! Ето някои от моделите, които съм харесала:
http://www.edressme.com/ad6276.html Великолепна, но само да си мечтая за нея :D Не искам толкова огромна и официална рокля, вече споменах защо.
http://www.edressme.com/party-dress-3272.html

http://www.edressme.com/ea21066.html Влюбена съм в тази рокля. Дано да успеят да ми я ушият. :oops:

BoCupycake
10-31-2009, 00:28
И аз съм избрала рокля по снимка. Къса е, сиво сребтриста, с голяма черна панделка. Само трябва да си намеря кадърен шивач.
За грима и маникюра, сама ще си ги правя, не виждам смисъл да давам и за това пари, прическа - кварталната фризьорка, дано само да успея да се вредя, че тогава е ужас! :?
Балът ще ни е на 22 в Шератон, а след това Син Сити. Големи са обирджии, 90 евро за хотела и още 90 лв за дискотеката...Абсолютно безумие, мен ако питате...ама никой не се отказва :-x Нали е Бал, трпбва да изтискаме мама и тати като за световно...
За екскурзия с класа все още се обсъждат варианти, евентуално може да направим круиз или да отскочим до някоя европейска столица, не е решено. Сега честно казано тоя бал не ме вълнува особено, доста по-важни неща са ми на главата...Явно обаче някои хора си нямат работа :-s
А ти като си имаш толкова важна работа,как отдели време да изпишеш такъв роман относно бала? :booooomb:

littlebaby да аз мисля пак да съм с рокля,вече съм си харесала модел от снимка.И нея ще я шия,защото едва ли ще си намеря такава.Утре ще постна снимка.

littlebaby
10-31-2009, 05:24
Тамън щях да питам за снимка.
Аз много се чудя,дали да съм с рокля, или да си сложа бял панталон+ някакво по-официално потниче.

Axel_f
10-31-2009, 08:10
Хаххахаах, роман...?! :lol: Мнението съм го написала за 2 минути, не мисля, че за толкова ще си намеря рокля или обувки, или каквото и да било относно великия БАЛ... :wink: Който всяка година се превръща в някакъв цирк, безсмислено разточителство. Странно ми е, че толкова много се вълнувате, още по-странно ми е, че още от сега...едва ли не това е смисълът на живота... :shock:

gabi_94
10-31-2009, 08:34
може би не ми е мястото в тая тема, но много се кефя на абитуриентите и роклите и прическите :grin: нямам търпение и моето време да дойде...Исках да пусна някои рокли които ми харесват на мен, просто така, да ги покажа на някой :) надявам се нямате нищо против
http://statiite.com/wp-content/uploads/2009/02/balna-roklq.jpg
http://www.fashion.bg/trends/images/11simon08_01.jpg тази не се вижда много добре но разцветката много ми харесва
http://kachi-snimka.info/images/rgh1251716888y.jpg
http://www.tiptopwebsite.com/websites/view_image.php?image=http://www.tiptopwebsite.com/photos3/rosig/IMG_7841.JPG http://www.tiptopwebsite.com/websites/view_image.php?image=http://www.tiptopwebsite.com/photos3/rosig/IMG_7840.JPG влюбена съм в тази рокля
http://www.tiptopwebsite.com/websites/view_image.php?image=http://www.tiptopwebsite.com/photos3/rosig/IMG_8068.JPG и тази ми харесва
http://balnirokli.wordpress.com/2009/08/26/%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8-%D1%84%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8/ 2рата, 3тата и 5тата ме кефят

BoCupycake
10-31-2009, 13:36
Хаххахаах, роман...?! :lol: Мнението съм го написала за 2 минути, не мисля, че за толкова ще си намеря рокля или обувки, или каквото и да било относно великия БАЛ... :wink: Който всяка година се превръща в някакъв цирк, безсмислено разточителство. Странно ми е, че толкова много се вълнувате, още по-странно ми е, че още от сега...едва ли не това е смисълът на живота... :shock:
Още в първият ми пост с удебелени букви съм написала "въмзутените" според които балът е само една глупава пиянска вечер заради която само ще харчим парите на мама и татко,да не пишат в темата.
Като не ти изнася не знам какво търсиш тук. ;]

gabi_94 2рата е интересен модел въпреки,че не се вижда много...


littlebaby ето роклята която съм си харесала за изпращането.Много семпла,но интересна според мен.
Отпред (http://prikachi.com/files/1131122H.jpg)
Отзад (http://prikachi.com/files/1131124V.jpg)

Briseis
10-31-2009, 14:25
аз сигурно няма да съм с рокля на изпращането

а на бала си ще бъде семпла 8-)

lipstik
10-31-2009, 18:01
Хаххахаах, роман...?! :lol: Мнението съм го написала за 2 минути, не мисля, че за толкова ще си намеря рокля или обувки, или каквото и да било относно великия БАЛ... :wink: Който всяка година се превръща в някакъв цирк, безсмислено разточителство. Странно ми е, че толкова много се вълнувате, още по-странно ми е, че още от сега...едва ли не това е смисълът на живота... :shock:

Ами много ясно,че от сега ще се вълнуваме,а не като остане един месец до бала,да се чудим какво да правим....И къде ги видя толкова много вълнения само не знам.Ако на това му викаш много :lol:

Axel_f
10-31-2009, 18:32
Искрено ви пожелавам тогава да си е струвало вълнението, всички приготовления и камарата пари, които ще хвърлите. И да не сте разочаровани. :) Трябва да има и оптимисти, не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против мнението ви, в крайна сметка всеки си е прав за себе си и другите трябав да приемат и уважават това. :wink:

Ufff
10-31-2009, 20:26
ето роклята която съм си харесала за изпращането.Много семпла,но интересна според мен.
Отпред (http://prikachi.com/files/1131122H.jpg)
Отзад (http://prikachi.com/files/1131124V.jpg)

чудесен избор, браво.

la_loba_mariana
11-01-2009, 07:55
ето роклята която съм си харесала за изпращането.Много семпла,но интересна според мен.
Отпред (http://prikachi.com/files/1131122H.jpg)
Отзад (http://prikachi.com/files/1131124V.jpg)

чудесен избор, браво.

И аз мисля,че е чудесна-много семпла и елегантана,даже ако ме слушаш тя става и за вечерта.Никога не съм харесвала някакви супер натруфени и разкошни рокли :)

RiseGirl
11-01-2009, 09:01
Аз за изпращането вече съм решила как ще бъда облечена :)
подбрала съм си няколко модела...

http://i37.tinypic.com/258m92h.jpg

DisturbiaV
11-01-2009, 09:48
^последната рокличка и тази черно-бялата най-много ми допаднаха.

пп. ах как ми трябва с1щия т цвят чанта че и може подобен модел от предпоследната снимка >(

LovelyGirl
11-01-2009, 10:54
И на мен последната най-много ми хареса :)

bonboncho
11-01-2009, 11:36
според мен по добре е да си с рокля която ще можеш да носиш и след това не е нужно да си с някоя супер натруфена и скъпа рокля която ще носиш само 5-6 часа. по-добре е някоя свежа,сепла къса рокличка,но някой сигорно предпочитат да са блестящи и незабравими на бала си всеки има собствено мнение и вкус то иначе няма да е интересно ако всички са еднакви :)

sunshine92
11-06-2009, 11:52
Да се похваля :grin: Днес си харесах рокля и ще ми я ушият. Направо не мога да повярвам. :grin:

LovelyGirl
11-06-2009, 12:10
Бравоо :) Може ли да видим моделчето на снимка или нямаш :)
Кажи какво представлява :-)

pifiella
11-06-2009, 12:21
Някой знаели магазин,в които да има такава рокля..... http://prikachi.com/files/1142164l.jpg
Сестра ми е полудяла да си намери точно такава,а не иска да и се ушие,защото нямало да стане същата!Моля помагайте!Или поне кажете някои ДОБЪР шивач в София :) Закъсали сме го! :-D

sunshine92
11-06-2009, 13:24
Бравоо :) Може ли да видим моделчето на снимка или нямаш :)
Кажи какво представлява :-)

Бюстие с пола. Полата е с цепка. По бюстието има бродерии. Абее много си го харесах ии най-важното първия магазин, в който влезнах и първата рокля, която пробвах и казах "Това е моята рокля". После пробвах още, амаа тази си е моята ии сега след 20-тина дни съм на първа проба. :grin:

LovelyGirl
11-06-2009, 13:34
Супер :) Най-важното е ти да си я харесваш ;)
Какъв цвят ще бъде?А да попитам, вие откъде ще си купувате обувките, че аз се чудя къде да ходя :-o

sunshine92
11-06-2009, 14:56
Амиии попринцип се води мляко с какао. Общо взето нещо подобно на шампанско. :)

Аз обувки мога да си взема от модната къща, в която ми шият роклята и пак да са по поръчка, но това ще се реши в последствие. :)

BoCupycake
11-06-2009, 16:27
В "Младост" 4 в София има един много хубав сватбен салон,над бизнес парка.Мин.година най-добрата ми приятелка си взе роклята от там.Бяха уникати и много добре ушити,аз май там ще правя поръчката.За обувки не знам...може и от чужбина да си взема,защото в България са много зле... :?

sunshine92
11-08-2009, 10:08
Аз съм пред голяма дилема.. Дали чантичката ми да бъде в един цвят с обувките или в един цвят с роклята :(

LovelyGirl
11-08-2009, 10:14
Нека да е с обувките според мен :) На повечето абитуриентки чантата им е направена от плата на роклята, както си мислих и аз да направя моята, но нека да е нещо по-различно :)

fashionALEX
11-08-2009, 10:48
Тази година ще бъда дама на приятелят ми.. :) Искам да се представя добре.. За рокля съм си харесала няколко.. и ми е тръдно да избера..
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1031&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=53
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1485&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=53
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1527&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=53
За цветове съм се спряла на червеното и черното.. :-)
Маникюрът ще си го правя сама.. Прическата ако реша да си я изправям ще се доверя на фризиорът ми тъй като косата ми е чуплива и не издържа много.. :D А гримът пак сама.. Ще бъде семпъл в светли тонове.. :P

LovelyGirl
11-08-2009, 11:07
^ Честно казано, на мен нито една не ми хареса като за бал.Но, ако трябва да избера, бих казала първата.
От този сайт аз бях харесала много тази : http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1521&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53 :)

BoCupycake
11-08-2009, 12:33
^ Честно казано, на мен нито една не ми хареса като за бал.Но, ако трябва да избера, бих казала първата.
От този сайт аз бях харесала много тази : http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1521&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53 :)
Taзи е страхотна. :grin: :-)

sunshine92
11-08-2009, 13:32
Нека да е с обувките според мен :) На повечето абитуриентки чантата им е направена от плата на роклята, както си мислих и аз да направя моята, но нека да е нещо по-различно :)


Незнам, незнам много се колебая, защото както споменах роклята ми е нещо като шампанско и ми се струва, че по добре чантичката (която ще е тип портмоне) да бъде в тон с нея, а обувките да бъдат сребърни, защото ще съм със сребърни бижута. :-o

Blueberries
11-08-2009, 17:11
Ето няколко предложения от мен.Дано да ви помогна с нещо.Ако не-здраве да е. 8-)
Такаам.. ето няколко рокли.Според мен повечето са за изпращане май,но ако съчетаеш някоя от роклите с хубаво бижу,хубави обувки,подходящи аксесоари и прическа- :smt007 :smt007 :smt007

Роклите:
http://store.picbg.net/pubpic/70/B3/8dd87fc89fcc70b3.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/71/BA/91037c09802b71ba.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/36/B3/50fc54ac5e5336b3.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/59/81/ab8d73d742dd5981.jpg
^Ето с тази лилавката бих отишла на бал.Какво като е къса?С добра прическа може да се получи уникална комбинация.До моя бал има доооста време,но какво пречи да си помечтая. 8-)
http://store.picbg.net/pubpic/9F/F5/f6b3c32bbb7a9ff5.jpg

Няколко прически:
http://store.picbg.net/pubpic/A5/31/32a898824c48a531.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/55/9C/8b67e646c56d559c.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/69/27/8473e156878c6927.jpg


:)

therichbitch
11-09-2009, 18:08
черните са мн хубави, мако са семпли за бал, но стават, се пак няма да се правиме на клоуни,я

deni4eto
11-09-2009, 19:05
Здравейте и от мен!
Мързеше ме да прочета всичките страници,но от тук нататък ще бъда активна :)
Относно бала да кажа и аз две думи -Нашия клас мислехме да ходим в чужбина на бал- на екзурзия,като за първа бална.Вместо да даваме една камара пари за една вечер ,която ще протече като всяка друга събота ,по -добре да ги дадем за екзурзия,нас не ни бъркаше толкова ,че няма да имаме рокли и без тях ще минем... Уви, не ни разреши училището,било традиция да е в града,а вече който искал да ходи на втора бална.Да но нека си говорим честно на втора бална не се събират всички,поради финансови проблеми.
След като обаче бала ми ще си е тука, ще се погрижа да изглеждам добре :)
Искам нещо шаренко :)

http://prikachi.com/files/1134915V.jpg
http://prikachi.com/files/1134918T.jpg
http://prikachi.com/files/1134921O.jpg
http://prikachi.com/files/1134922d.jpg http://prikachi.com/files/1134927x.jpg
http://prikachi.com/files/1134933p.jpg

shyshinka
11-09-2009, 21:13
Ще ви предложа албума на едно момиче, което се занимава с гримиране.Много е добра, но е от Монтана. И все пак прегледайте има доста хубави идей. http://www.album.bg/princess_makeup

А момичетата които ще са с тигрови рокли, или черна комбинирана с тигрово си свалете тая снимка и дайте на гримиора да ви направи такъв грима, невероятно красиввввввв еее !! Влюбена съм в него :-)
http://www.album.bg/princess_makeup/images/12757499/

deni4eto
11-10-2009, 11:10
честно казано нищо интересно не видях в този албум....грим който може всеки да ти направи..не е нещо уникално
пък и смятам ,че грим не се избира по снимка,а се избира по роклята и формата на лицето ти,цвета на очите ти

therichbitch
11-11-2009, 20:55
http://prikachi.com/files/1156659H.jpg

въпреки че не си падам по такъв тип рокли, тази мн ми хареса и като цвят

billytalent
11-11-2009, 21:03
^ И аз не харесвам такива рокли,но тази е много хубава,с подходящо бюстие я виждам като готик :D

therichbitch
11-11-2009, 21:50
^ И аз не харесвам такива рокли,но тази е много хубава,с подходящо бюстие я виждам като готик :D
точно! :D
ти в една тема беше писала, че си си шила роклята, която по спомени от една снимка, която беше пуснала в темата за миналогодишните абитуриентки, беше мн хубава ,та исках да те питам колко г/д ти излезе, макар че на мен ще ми е нужен повече плат де веорятно :lol:

billytalent
11-11-2009, 21:56
Благодаря ти,аз си представях нещата по-друг начин,но квото е мина вече :-D иначе роклята ми излезна към 350 лв. +ръкавиците и чантичката...бяхме взели 2 м.плат,от който ми остана доста плат и ми ушиха пола и бюстие :D

therichbitch
11-12-2009, 11:18
мерси :-)
и аз сигурно ще си шия, защото надали ще намеря рокля, която да удовлетворява всичките ми претенции :lol:

LovelyGirl
11-12-2009, 11:35
Един съвет към тези, които пускат снимки : пускайте само линкове, а не ги поствайте така, че се разтяга много страницата и е неприятно.

deni4eto
11-12-2009, 12:53
Съжалявам ,аз го направих!След малко ще дойде другата страничка и ще се оправи :)

Infinity
11-12-2009, 13:19
http://prikachi.com/files/566938o.jpg
знам,че опредлено не ми е тук мястото,но се надявам милите ни абитуриенти да нямат нищо против :oops:
..просто се впечатлих от тая рокля,но може би в друг цвят и с не чак толкова огромна цепка :)
http://www.kenembijoux.com/blog_photos/Saab_HC_RF8_0600.jpg
но без това огпомно чудо до рамото :lol:
успех на всички и повече няма да ви се моткам в темата,ако ви преча :oops: :oops: 8-)

deni4eto
11-12-2009, 13:26
http://prikachi.com/files/566938o.jpg
знам,че опредлено не ми е тук мястото,но се надявам милите ни абитуриенти да нямат нищо против :oops:
..просто се впечатлих от тая рокля,но може би в друг цвят и с не чак толкова огромна цепка :)
http://www.kenembijoux.com/blog_photos/Saab_HC_RF8_0600.jpg
но без това огпомно чудо до рамото :lol:
успех на всички и повече няма да ви се моткам в темата,ако ви преча :oops: :oops: 8-)

Тази първата е вече демоде.Доста абитуриентки съм виждала с такъв тип рокля и някак си не е ефектно .А във втората готиното е в точно това на рамото :)

sladi4ka_qni4ka
11-12-2009, 16:10
http://prikachi.com/files/1158721e.jpg

харесвам я много .... :grin:
та според вас тука из българия дали 6те има такива модели с такова колан4е с камъне.. ако намирате о6те подобни снимки ..слагайте ги молявии ..хах :grin:

therichbitch
11-12-2009, 16:55
Хмм, за да не правя нова тема, искате ли в тази да казваме различни магазини, бутици, модни къщи , от които могат да се закупят бални рокли :) и да споменаваме храдовете разбира се :-D
ето 2 сайта от мен
http://www.princess-fashion.eu/index.php?lang=bg
http://bridaldress-bg.com/
в софия ги има, но предполагам и в други градове

deni4eto
11-12-2009, 18:46
Казвайте и цени :)
ВИе мислите ли да се изхвърляте за рокля -1000 лв????

sunshine92
11-12-2009, 19:52
Ами моята ще бъде 640 лева. Мислех да не се изхвърлям кой знае колко, но като я облякох просто беше моята рокля и реших, че си заслужава. :)

LovelyGirl
11-12-2009, 19:56
^ Определено не бих дала 1000лв. за рокля, която ще облека веднъж.Не искам и да си взема рокля, която ще мога да нося след това.Тя ще е специално само за бала :)

deni4eto
11-13-2009, 06:48
Да,но в сайтовете които даде си мислч ,че цените са около толкова.За първия не съм толкова сигурна,защото моделите са от миналата година и може да са по - евтини,но за втория....така си мисля.
Виждам ,че бая момичета вече са си поръчали или купили рокли ,чак започвам да се плаша,защото аз нищо не знам.Пуснете някои снимчици ,освен ако не искате да си ги пазите в тайна :)

LovelyGirl
11-13-2009, 08:32
Просто, ако си харесаш рокля от сайт си я уший и ще ти излезе много по-евтино :)
Няма от какво да се притесняваш за дето не си си харесала още рокля.Ноември сме, има време :)

deni4eto
11-13-2009, 08:59
Просто, ако си харесаш рокля от сайт си я уший и ще ти излезе много по-евтино :)
Няма от какво да се притесняваш за дето не си си харесала още рокля.Ноември сме, има време :)

Аз съм си харесала от сайта на Rosica Couture: http://prikachi.com/files/1159995B.jpg .Харесва ми плата,не модела.Да ама такъв плат къде мога да си намеря-никъде следователно ако искам такъв плат трябва от нея да си я взема роклята,само че друг модел.
Всички рокли които съм си харесала досега са шарени с някакви шарки ,които трудно се намират като плат.... за това се притеснявам ,че накрая ще съм с рокля един цвят
http://prikachi.com/files/1159999L.jpg
http://prikachi.com/files/1160000x.jpg

друго което пак ми грабва окото е този цвят:
http://prikachi.com/files/1160002O.jpg , нно трябва да почна солариум от декември сигурно :D

NB: Показвам цветове и шарки ,които ми харесва,а не модели :)

LovelyGirl
11-13-2009, 09:15
Аз мисля, че първият избор е най-добър :) И на мен ми харесва плата.Ако не си от голям град иди в някой по-голям, разгледай магазините за платове, можеш да си харесаш някой по-хубав дори :) Ако изобщо нищо не ти грабне окото, тогава си поръчай от сайта.По-добре е първо да се разгледа :)

deni4eto
11-13-2009, 09:35
бал,изпити,матури...кое по -напред :D
За бала хем не искам да се изхвърлям и цялото ми внимание да е към другите неща,хем пък не искам и да съм обикновена....
Защо няма сайтове за платове :-#
знам само няколко,но те не стават за рокли:
http://prikachi.com/files/1160125R.jpg
http://prikachi.com/files/1160133x.jpg

sunshine92
11-13-2009, 10:48
^ Аз за това реших да отида по-рано за рокля, за да не я мисля толкова много, а и за да имам повече време за учене. А когато отидох в магазина ми казаха, че след нова година им вдигат цените на платовете двойно и за това роклите са по-скъпи, тъй че се радвам, че реших и отидох по-рано. :)

deni4eto
11-13-2009, 14:15
то и аз искам от сега да си реша проблема,че после да ми е мирна главата с ученето,но майка ми вика има време има време недей да мислиш само за това...и вместо да ме послуша сега да обиколим ми вика да съм учела не само за това да мисля

Liglichkb
11-13-2009, 14:21
един въпрос само...вярно ли е,че сам трябва да си купиш и откриеш плата за самата рокля..аа шиенето е само от шивача :o

deni4eto
11-13-2009, 15:17
еми да ...шивачката от къде да знае какъв плат ти трябва... поне така си мисля...

sunshine92
11-13-2009, 16:14
Зависи къде си шиеш роклята. Ако си я шиеш в модна къща и е по техен модел (въпреки твоите промени) те си осигуряват плата. За шивачка която работи сама, предполагам, че ще трябва да отидеш с нея, за да може тя да те посъветва.

LovelyGirl
11-18-2009, 14:31
Харесахте ли си прическа? Аз не мога и не мога да си харесам :( Бях избрала дв.На снимката, на която ги видях, са направени на руси коси и стоят много добре.Видях едната на кестенява и стои супер просто и обикновено.На тея руси коси всичко им отива.., а на нас кестенявите не е така..
Знаете ли някой сайт в който да разгледам за прически? :)

sunshine92
11-18-2009, 17:09
И аз имам същия проблем, но честно казано съм решила вече. Ще бъда със пусната коса обем и някакви къдрици, но не подредени, защото ще ме бъде яд, когато изкоча от колата или когато се развихрим в ресторанта да остана без така важната ми и подредена прическа. Нищо специално. Просто разпръснати и леки къдрици. :)

deni4eto
11-18-2009, 18:38
Ами аз всяка година си меня мнението.Веднъж исках да е само издухана с обем на някакви тъмно руси,пепеливи и кестеняви кичури,после исках конска опашка,после кок,а сега искам да съм на малки мисурчета:
http://prikachi.com/files/1171953f.jpg

P.S. Понеже пиша във няколко форума и навсякъде са ми почти еднакви коментарите относно бала,на някой може да му се повтарят, та да не се чуди :D

BoCupycake
11-19-2009, 09:32
http://www.princess-fashion.eu/index.php?lang=bg

Харесах си рокля от тук,някой да знае какви са цените?

ShiZo
11-19-2009, 10:44
Много хубава темичка. И аз да се ръгна тука, и да подканя модераторите да я направят важна, че не ми се търси назад по страниците, след половин ден.
Иначе.. за рокли.. гледах в aukro.bg има готини китайски роклета, доста доста евтини и доста качествени, много ефектни и модерни, сестра ми си купи миналата година и беше прелестна, без забележки. И аз мисля да си взема от същия продавач.
Въпреки че мнението ми за цвят и модел се мени за около 10 минути и все немога да се спра на нещо! Но има избор.
Класа... класа е толкова кофти че нямам думи.. Все още не мога да повярвам че преди няколко дни спорихме на балната вечер в кое заведение ще сме и те измисляха вече как да се разделим класа на 2 и всеки да си ходи там където иска!
:shock: Както и да е. Ще им дойде акъла и на другите скоро. :)
Иначе.. друго какво.. Албена най вероятно.. (puke) Не задруго ами просто всичко е еднакво навсякъде и.. А Сл. Бряг колко го обичам, ама не по тва време на годината.. ех..
И да..
Иначе, за съвет да питам, коя от роклите най много ви допада:
http://aukro.bg/show_user_auctions.php?uid=13743644

alpha_
11-19-2009, 17:53
хах, има време бе момичета. Аз лично моя костюм преди март не мисля да се занимавам даже ;)

LovelyGirl
11-19-2009, 18:00
Да, но замисли се - точно март, април ще са най-претрупаните месеци.Бал ли да оправяш, репетици за изпращания, подготовка за изпити, матури, уроци..ужас ще е.
По-добре е да се изчистват нещата малко по малко, за да не се струпва всичко наведнъж. :)

alpha_
11-19-2009, 18:01
аз кандидатствам в момента, пък и съм замислил тогава да съм с доста по- различна физика и е безсмислено да мисля отсега :) Иначе съм си набелязал костюмчето как да бъде, връзката, елек, риза, просто трябва да се позанимая малко :)

LovelyGirl
11-19-2009, 18:18
Аха, ясно :) Е, щом си се ориентирал и си си направил сметка, добре.
Хубаво е, че знаеш какво искаш. :)

alpha_
11-19-2009, 18:51
Мдам. Ти вече избра ли си тоалет а у :)

sunshine92
11-19-2009, 18:54
alpha_ Така е, ама нали се сещаш, че при момчетата нещата стоят по по-различен начин. Мисълта ми е, че най-малкото при мъжките костюми новите колекции, специално за абитуриенти, излизат началото на март. И цените не са толкова високи, колкото при роклите по това време. А и LovelyGirl е много права, че тогава ще бъде пълен хаос с ангажименти, тъй че лично моето мнение е, че никак не е рано да се мисли и да се търси. :)

alpha_
11-19-2009, 19:04
е, така е, вие трябва да сте много хубави, а ние да завършваме картинката :)

LovelyGirl
11-19-2009, 19:42
Мдам. Ти вече избра ли си тоалет а у :)

Аз тоалета го имам вече, само дето се нуждае от малко корекции :) Трябва да се свие и скъси, но още е рано за това.Може би към февруари ще я носа на шивачка.Трябва след като се преработи да не отслабвам и да не качвам, че тогава какво ще се прави не знам :Д Затова чакам да мине някой друг месец :)

BoCupycake
11-19-2009, 20:15
Да аз точно това щях да напиша,че при момчетата е лесно и не ги вълнува чак толкова.Докати ние...то не са рокли,грим,прически,обувки и т.н. : )

Ейй и аз не знам каква прическа искам...преди не исках да съм къдрава , но сега май си променям мнението...незнам за рокля от сега търся,но грим и прическа ще се решават чак седмица,две преди бала или когато си взема роклята за да преценя какви ще са подходящи.

deni4eto
11-21-2009, 04:23
всяк ЖЕна е с различно тяло!Една има голям ханш,друга има голямо дупе,трета има големи гърди и т.н..Много малко момичета си намират готова рокля,която да им пасне!Повечето или правят корекции по нея ,или я шият по нейният размер.Да но преди да я ушият все пак трябва да е премерила доста рокли,за да види какво най -добре и седи на нейното тяло-къса ли,дълга ли,широка ли,тясна ли...
Момчетата само панталона да ви се скъси най- много :-D

aloveyou
11-21-2009, 08:21
Спряла съм се на тези рокли
http://www.tiptopwebsite.com/photos3/rosig/7805.jpg
http://www.hali-plovdiv.com/images/shops/rokli/rokli_9.jpg (но не мога да избере,едно от двете :-D ,но все пак има още време..Ще се разходя и по магазините и ще си избера някаква рокля - подобна на тези.

Прически
http://radkahair.org/wp-content/uploads/2008/12/picture-060.jpg
http://mirsovetov.ru/images/269/1.jpg
И за прическата има време.. :-D Дотогава ще си избера точно кое искам :-D

Грим
http://www.krasotata.net/imgstat/3c9982fbfeb39284f8b62b7f6049c095.jpg
Нещо,подобно на тази

LovelyGirl
11-21-2009, 10:16
Откраднала си ми едната прическа :D Тази русата, настрани, която е :)
И аз много я харесва, засега мисля да е тя :) Иначе от роклите ми хареса розовата на манекена.

aloveyou
11-21-2009, 10:52
Откраднала си ми едната прическа :D Тази русата, настрани, която е :)
И аз много я харесва, засега мисля да е тя :) Иначе от роклите ми хареса розовата на манекена.

Опаа :oops: Сори :D Показах тези,които ми харесаха.. :D

aloveyou
11-21-2009, 11:37
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1516&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=53

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1340&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=53

Тези рокли дали са подхдящи :-o :oops:

deni4eto
11-21-2009, 12:09
втората е подходяща,но първата е по - клубна

LovelyGirl
11-21-2009, 13:42
Съгласна съм с deni4eto :)

aloveyou
11-21-2009, 13:58
^Мерси много :-)

PinkFloydSound
11-21-2009, 14:04
Много хубава темичка. И аз да се ръгна тука, и да подканя модераторите да я направят важна, че не ми се търси назад по страниците, след половин ден.
Иначе.. за рокли.. гледах в aukro.bg има готини китайски роклета, доста доста евтини и доста качествени, много ефектни и модерни, сестра ми си купи миналата година и беше прелестна, без забележки. И аз мисля да си взема от същия продавач.
Въпреки че мнението ми за цвят и модел се мени за около 10 минути и все немога да се спра на нещо! Но има избор.
Класа... класа е толкова кофти че нямам думи.. Все още не мога да повярвам че преди няколко дни спорихме на балната вечер в кое заведение ще сме и те измисляха вече как да се разделим класа на 2 и всеки да си ходи там където иска!
:shock: Както и да е. Ще им дойде акъла и на другите скоро. :)
Иначе.. друго какво.. Албена най вероятно.. (puke) Не задруго ами просто всичко е еднакво навсякъде и.. А Сл. Бряг колко го обичам, ама не по тва време на годината.. ех..
И да..
Иначе, за съвет да питам, коя от роклите най много ви допада:
http://aukro.bg/show_user_auctions.php?uid=13743644
http://aukro.bg/item824009186-zelena-roklya-andzhelina-dzholi-vsichki-razmeri.html#gallery
И червената такава.

krisito9212
11-22-2009, 13:43
Момичета,някоя от вас чувала ли е за Джулия Контогруни и виждала ли е нейни рокли,купувала ли си е за бала такава.Тази жена има уникаални рокли...Лично аз съм влюбена в тази: http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=30084096&id=1212328582&fbid=1025569278800 тази: http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=30084105&id=1212328582&fbid=1025570758837 и тази: http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=30084116&id=1212328582&fbid=1025575838964
Ако не се отварят снимките кажете.Знаете ли на какви цени са роклите и.Аз знам че Джулия Контогруни и Росица Калтър беше май са сестри.
http://www.juliakontogruni.com/

sunshine92
11-22-2009, 15:37
Наистина има хубави рокли, аз когато разглеждах по София имаше такива модели в различни магазини, но бяха над 1000 лева заради кристалите сваровски по бюстиетата на повечето рокли.

krisito9212
11-22-2009, 16:45
отговориха ми на емайла и зелената рокля,която пуснах е 436 лева,според мен е напълно нормална дори и евтина цена(впредвид роклята).Питах и за сивите рокли и ще видя колко ще ми кажат :)

ShiZo
11-22-2009, 17:19
отговориха ми на емайла и зелената рокля,която пуснах е 436 лева,според мен е напълно нормална дори и евтина цена(впредвид роклята).Питах и за сивите рокли и ще видя колко ще ми кажат :)


И аз знам, че са скъпи, разглеждала съм ги. Като разбереш цената, сподели :)

sunshine92
11-25-2009, 15:10
Утре съм на първа пробаа :grin:

LovelyGirl
11-25-2009, 15:23
А купи ли си обувки? Защото нали трябва да знаеш колко са високи, за да видят колко да ти е дължината на роклята. :)

Ох, аз си мислих моята рокля скоро да я нося на шивачката да ми я скъсява и т.н., но още е много рано за обувки, а без тях не искам да пипам роклята.Кога ще излязат новите модели? Кой месец?

Моята рокля е лилава и има сребристи камъни по нея.Ще съм със сребро.Според мен ще и ходят сребристи обувки.Вие как мислите?

deni4eto
11-25-2009, 15:58
А купи ли си обувки? Защото нали трябва да знаеш колко са високи, за да видят колко да ти е дължината на роклята. :)

Ох, аз си мислих моята рокля скоро да я нося на шивачката да ми я скъсява и т.н., но още е много рано за обувки, а без тях не искам да пипам роклята.Кога ще излязат новите модели? Кой месец?

Моята рокля е лилава и има сребристи камъни по нея.Ще съм със сребро.Според мен ще и ходят сребристи обувки.Вие как мислите?

стига де....тамън и аз за такава рокля си мислех :P нищо има време да мисля :D
според мен и черни също става-то на всичко ходи ,така ще могат и после да ви влязат в употреба

tonie__
11-25-2009, 16:01
не съм абитуриентка,но ще си позволя да пиша-моля те,не си взимай черни обувки на лилавата рокля със сребърното-роклята сигурно е много хубава(обичам лилавото) и обувките да ти вършат работа и после,но изобщо не ми харесва подобна комбинация,когато няма черно в тоалета :)

LovelyGirl
11-25-2009, 16:31
И аз мисля, че черни няма да и ходят.То няма да имам нищо черно по себе си и няма с какво да се съчетаят.А сребърните ще ходят на камъните на роклята и на бижутата :)

LovelyGirl
11-25-2009, 16:33
стига де....тамън и аз за такава рокля си мислех :P нищо има време да мисля :D
според мен и черни също става-то на всичко ходи ,така ще могат и после да ви влязат в употреба

Е, спокойно, като не сме от един град няма проблем :D

deni4eto
11-25-2009, 16:58
а от къде знаеш :D
от къде си?

LovelyGirl
11-25-2009, 17:07
От Стара Загора :) Ако си от там ти забранявам да си с лилава рокля със сребърни камъни! :D

sunshine92
11-25-2009, 17:22
Не съм си взела обувките, но знам какви ще са със сигурност. На ниско токче - сандалки, аз съм си висока и нямам намерение да се катеря на високи обувки. Попринцип мога да ходя на висок ток, но точно на бала е безсмислено, при положение, че височината си я имам.

Напълно подкрепям за сребърните обувки. И моите ще бъдат такива. :-)

LovelyGirl Ти си си взела роклята ли, мила ?

LovelyGirl
11-25-2009, 17:41
Абе аз роклята я имам от доста време :D
Тя не е от България.Бях при нашите в Кипър да ги видя и си харесах там :) Поне знам, че тук няма да има абсолютно същият модел :)
Само трябва да я занеса на шивачка да ми я поскъси и да ми я свие на врата малко.

Ако помниш една сива рокля, която бях пуснала, моята е същата, но лилава.Съвпадение е, не е избирана по снимка 8-)

:-)

Infinity
11-25-2009, 17:50
^ Дай отново снимката,която си пуснала , ако не ти представлява трудност.. 8-)

surrender_
11-25-2009, 18:37
Ммм аз рокля си измислих и нарисувах, няма да пусна обаче снимка, защото има някои детайли, които още обмислям. В началото мислех да е шарен платът, но в последствие се спрях на тъмно синьо ( подобно (http://prikachi.com/files/1184484L.jpg) ) в комбинация с черна дантела на места. В представите ми изглежда доста елегантно :) надявам се и в действителност да се получи така. Иначе като цяло ще е дълга с една голяма цепка от дясната страна и гол гръб.
Прическа смятам да е накъдрена с ретро-преса и по някакъв начин изнесена на една страна, за да ми се открие голия гръб. До тогава се очаква да съм чисто руса с extensions.
Обувки.. нисичка съм, постоянно съм на ток, мога да ходя, тъй че сигурно ще си избарам някакви елегантни сандалки с тънко 10см токченце :oops:
Грим.. този на аватара ми, ми харесва, но по-вероятно е да се доверя на гримьорката .. каквото реши - това.. видях тазi година какво направи с кака ми и много ми хареса, така че доверие й имам :)

deni4eto
11-25-2009, 18:47
ако не съм с лилаво,ще съм с оранжево-само трябва да си барна тен :D
със зелени очи съм,с малко тен и с някой друг кичур пепеляв..или пък кестеняв в косата и съм аз човека :grin:
Сега съм се навила за това,но дано да имам същия кураж и след месец,два ....

bloodyF
11-25-2009, 18:51
^ Дай отново снимката,която си пуснала , ако не ти представлява трудност.. 8-)

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1521&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53


мисля че това е линка на ловли гърлата ;)

surrender_
11-25-2009, 19:05
^ Дай отново снимката,която си пуснала , ако не ти представлява трудност.. 8-)

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1521&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53


мисля че това е линка на ловли гърлата ;)
wow, имам едно към едно същата рокличка, само че не със сребристи, ами с черни пайети от Alexandra.

LovelyGirl
11-25-2009, 20:01
^ Дай отново снимката,която си пуснала , ако не ти представлява трудност.. 8-)

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1521&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53


мисля че това е линка на ловли гърлата ;)

Нее, не е това :D Тази я бях показвала на някое момиче, което си търсеше за бала на приятеля си. :)

Роклята в момента не мога да я кача, защото интернета не ми отваря половината хостинги, а в другите не ми се регистрира.Друг път ще е :)

sunshine92
11-26-2009, 17:28
Момичетааа :) днес бях на проба. :P

sunshine92
12-10-2009, 11:05
Абитуриентки, какво става, нещо много мълчание настъпи в тази тема. Как въврвят приготовленията ?

aloveyou
12-10-2009, 13:29
Роклички:
http://abiturientite.com/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&Itemid=0&id=419

http://abiturientite.com/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&Itemid=0&id=417

http://abiturientite.com/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&Itemid=0&id=418

В сайта има и прически :-)

H8_mE
01-06-2010, 18:48
Това е роклята ,което съм си харесала:
http://www.album.bg/violet/images/2297566/1437/

Цветът също ми харесва и моделът.Може да не е точно същата,но ще е къса определено,защото аз не съм кой знае колко висока и не искам да изглеждам зле в някоя дълга рокля.

На екскурзия ще сме в Мармарис.Приятелят ми ми е набор и е от същото училище.От друг клас,но пак ще сме заедно на екскурзията.Балната вечер ще е в Санк Петербург Пловдив на 24 май.
Прическата сигурно ще ми е пвари фризьорка,а грима може и сама.
И все пак аз хубаво си представям всичко,но сигурно няма да е точно както си мисля,понеже сме в много затруднено положение и няма да мога да си позволя половината работи.Дано успея поне повечето,но силно се съмнявам... :cry:

blondeVIP
01-06-2010, 19:08
Хубавици, тази година ще съм на доста балове, включително и на много спец. за мен хора, и съм решила да си купя рокля /нямам нито една по-елегантна/. . Търся си някоя леопардова или там каквато и да е шарка /не ги разбирам/ ето подобна на тази: http://www.vbox7.com/play:40539917 на Люси, само че по-дълга малко и по-елегантна направо xDD :)

ShiZo
01-06-2010, 21:35
Хубавици, тази година ще съм на доста балове, включително и на много спец. за мен хора, и съм решила да си купя рокля /нямам нито една по-елегантна/. . Търся си някоя леопардова или там каквато и да е шарка /не ги разбирам/ ето подобна на тази: http://www.vbox7.com/play:40539917 на Люси, само че по-дълга малко и по-елегантна направо xDD :)

http://aukro.bg/item873775973-tigrova-balna-roklya-vsichki-razmeri.html
ама е мега скъпа хаха

blondeVIP
01-07-2010, 08:08
Ее ако беше за моя бал, но няма да дам толкова за някой чуд било то и на братовчедка ми и трима от най-добрите ми приятели xDDD

sunshine92
01-07-2010, 10:22
Как вървят приготовленията, момичета ? :)

lipstik
01-07-2010, 16:28
Много зле :booooomb: .Имам чувството,че никога,ама никога няма да мога да си харесам рокля,както и прическа :booooomb: :booooomb:

rusoto_baby_f
01-07-2010, 16:34
Много зле :booooomb: .Имам чувството,че никога,ама никога няма да мога да си харесам рокля,както и прическа :booooomb: :booooomb:

+1

ShiZo
01-07-2010, 19:23
аз си избрах прическа.. надявам се да имам достатъчно коса за нея хахах
http://i48.tinypic.com/zn4k03.jpg
простичка е но ми харесва много :)

sunshine92
01-07-2010, 19:55
^ Прекрасна е. И аз искам нещо точно такова. Да не е нещо подреденно, защото ще ме е яд, че след 2-3 часа ще съм го развалила.

sunshine92
02-26-2010, 16:02
Вдигам темата нагоре, защото пак се започна с новите теми, за въпроси по вече съществуващи такива.


И така абитуриентки до къде стигнахте с приготовленията за бала? :)

LovelyGirl
02-26-2010, 16:15
Аз утре съм на проба за роклята - трябва да се коригира малко :)
Освен рокля, друго нищо нямам.
Към края на март ще ходя в Пловдив да си търся там.

sunshine92
02-26-2010, 17:12
На мен пък ми останаха само бижутата, ама нямам никаква идея. :(

Иначе си взех роклята и обувките и чантатаа ... :grin: :-)

UnaBletoLoVeU
02-26-2010, 18:59
Аз си бях харесала тази рокля -> http://www.bestpromdresses.com/shop/prodimages/4200.jpg , но доставката й ми излизаше повече от самата цена на роклята.

После си поръчах една рокличка от Англия, съвсем обикновена също, не знам колко е дълга, но сигурно ще си я подкъся, ако стига до коленете.

За обувки, една приятелка на майка ми ще ходи до Италия и ще гледа за нещо, което се връзва за роклята ми, но като цяло планът е да са много високи.

За чантичка искам нещо като плик, дано си намеря.

Днес се разправяха около мен, че са си поръчвали момичетата букети за бала, с които да отидат на центъра. ВТФ?! Вие мислите ли да правите такова нещо, надявам се да не съм една от малкото, които го намират за откачено.

koookzy
02-26-2010, 19:42
Не съм абитуриентка - имам още ехее, 6 години, но някой беше споменал за тигрова рокля. Комшийката беше с такава на бала си - на мене ми харесва долу-горе, ще я пусна за да се види как изглежда роклята, но това мисля че беше преди 2 години. Не съм сигурна.

клик (http://prikachi.com/files/1393212v.jpg)

LovelyGirl
02-26-2010, 19:53
^^ Това попринцип се прави от доста момичета.Поръчват си букети с цвета на роклята и си ги носят. Аз не мисля да си взимам.

ghetto_superstar
02-26-2010, 19:59
http://img710.imageshack.us/img710/4519/79189615c2a42fd22d.jpg
http://www.topnews.in/files/images/Tila-Tequila2_0.jpg
http://photos.posh24.com/p/621991/l/tila_tequila/tila_tequila_accuses_football_star_of_assault.jpg
http://www2.pictures.fp.zimbio.com/Tila+Tequila+Arriving+Pepsi+Throwback+Party+BhCbd2 XsGHul.jpg[/list]

ShiZo
02-26-2010, 22:20
Аз утре отивам да разглеждам рокли в Русе с една приятелка. Малко трипче ей така. :-)
Иначе пробвах тук в града една дълга рокля на Julia, но е прекалено скъпа, а аз просто си я пробвах ей така, за да се видя. Приятна е, сладка, феерична и цветна.
http://i50.tinypic.com/e5k177.jpg

ELiTyYy
02-27-2010, 07:56
моята рокля е поръчана някъде преди около месец...в момента се шие.
цвета е сребрист има и черни орнаменти отгоре по самото бюстие..
Много ми хареса как стой,а не очаквах да се харесам с ткв тип рокля, като модел... и цената беше много добра 3а такава рокля ( 390 ) ..
Нямам търпение вечеееееееее :grin: :grin: :grin: :grin:

ShiZo а ти от къде си...понеже видях ,че ще идвате да гледате в Русе рокли.... ? :) ..няма да съжаляваш... :oops:

GerYy
02-27-2010, 08:18
Аз си купих вчера роклята за бала...сива е с черни цветя отгоре на корсета..а отдоло единия ми крак е гол а другия скрит...много се радвам
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

UnaBletoLoVeU
02-27-2010, 08:26
Аз утре отивам да разглеждам рокли в Русе с една приятелка. Малко трипче ей така. :-)
Иначе пробвах тук в града една дълга рокля на Julia, но е прекалено скъпа, а аз просто си я пробвах ей така, за да се видя. Приятна е, сладка, феерична и цветна.
http://i50.tinypic.com/e5k177.jpg

В Русе има само цигании. Чудя ви се тук да идвате и то точно за бални рокли да гледате :?

Briseis
02-27-2010, 09:59
аз още с нищо не съм готова
и някак дори не ми пука
балът и е най-малкия проблем 8-)

LP_girl_14
02-27-2010, 10:14
Миналият ден си взех роклята :) Определно малко ще я хванем,защото ми е широчка :-)
http://prikachi.com/files/1394071T.jpg
http://prikachi.com/files/1394072E.jpg

krisito9212
02-27-2010, 10:35
Аз утре отивам да разглеждам рокли в Русе с една приятелка. Малко трипче ей така. :-)
Иначе пробвах тук в града една дълга рокля на Julia, но е прекалено скъпа, а аз просто си я пробвах ей така, за да се видя. Приятна е, сладка, феерична и цветна.
http://i50.tinypic.com/e5k177.jpgАко говориш за Джулия Контогруни,ще те попитам няколко върпроса,ако не възразяваш,защото обожавам роклите и и искам нейна за бала.Тъй като досега съм ги виждала само в нета,защото съм от Сандански и нямам възможност да й посетя бутика,незнам той къде се намира.Питах в сайта им,дадоха ми някакви инструкции,но не разбрах много много,а в вторник ще идвам в София и искам да го посетя.Можеш ли да ми дадеш малък ориентир къде е бутика :) А също и на каква цена е роклята,която си мерила? Благодаря предварително :)

sunshine92
02-27-2010, 13:07
LP_girl_14 моя приятелка си взе абсолятно същата рокля, само че цвят бордо. Стои супер елегантно, поздравления. :) :-)

Infinity
02-27-2010, 13:34
Разгледах сайта на Julia Kontogruni и действително има много интересни , ефекти рокли.
И имам още един въпрос ShiZo каза , че е мерила рокля , но е била много скъпа. Интересно ми е колко беше ? :)
Благодаря много , не съм абитуриентка , но винаги ме е интересувала тая тема. :oops:

girl91
02-27-2010, 15:31
Аз преди малко се върнах от Асеновград, харесах една рокля, но само бюстието, отдолу беше балон и не ми хареса. Поръчах си такава, но в друг цвят и отдолу ще ми я направят различна. Иначе големи цигании има там по магазините...

ShiZo
02-27-2010, 16:50
Аз утре отивам да разглеждам рокли в Русе с една приятелка. Малко трипче ей така. :-)
Иначе пробвах тук в града една дълга рокля на Julia, но е прекалено скъпа, а аз просто си я пробвах ей така, за да се видя. Приятна е, сладка, феерична и цветна.
http://i50.tinypic.com/e5k177.jpgАко говориш за Джулия Контогруни,ще те попитам няколко върпроса,ако не възразяваш,защото обожавам роклите и и искам нейна за бала.Тъй като досега съм ги виждала само в нета,защото съм от Сандански и нямам възможност да й посетя бутика,незнам той къде се намира.Питах в сайта им,дадоха ми някакви инструкции,но не разбрах много много,а в вторник ще идвам в София и искам да го посетя.Можеш ли да ми дадеш малък ориентир къде е бутика :) А също и на каква цена е роклята,която си мерила? Благодаря предварително :)

Оо, аз съм от Търново.
В София нищо не знам къде се намира, просто няма начин, стъпвала съм всичко на всичко 2 пъти там хаха
Колкото до тази рокля, не съм сигурна колко струваше, но беше в никакъв случай по-малко от 600, което за мен е много... за рокля.. за една вечер..
Иначееееее Похвал похвал, днес ходих с приятелката ми до Русе, и двете си купихме роклички-къси. Остава само една дълга :)
Няма да я снимам още, мисля чак след бала да кача някоя снимка направо от там. Лилава е хих :-)

jeniatanasova
03-02-2010, 14:10
http://prikachi.com/files/1401934N.jpg <<<---тази е мн яка
http://prikachi.com/files/1401949v.jpg <<<---тези също са сладки.Аз съм влюбена в лилавата

krisito9212
03-03-2010, 12:29
Вчера бях до бутика на Джулия в София и открих моята рокля.Тази жена е уникална.Ето снимки http://prikachi.com/files/1404761O.jpg http://prikachi.com/files/1404763L.jpg (отстрани надува малко защото съм си смъкнала бодито :-D , и съм по чорапки :-D )
Понеже роклята е със шлейф,ще го махнат и ще е равна отпред и отзад,а цветът и ще е турски синьо,зеленото също ми харесва,но е малко...невзрачно и леко убито(специално за цвета на роклята).Мн съм щастлива.А роклята е на страхотна цена:436 лв.Аз с ебях настроила да давам 6-7-800 :shock:

LovelyGirl
03-03-2010, 12:44
Наистина е хубава роклята :) Честито :)

krisito9212
03-03-2010, 14:00
Наистина е хубава роклята :) Честито :)Благодаря

sunshine92
03-03-2010, 15:17
Аз днес ходих на изложението в Земята и хората .... нищо кой знае какво за тези, които си търсят рокли. Има тук таме много добри и оригинални попадения, но като цяло .... не е особено впечатляващо.

ShiZo
03-03-2010, 15:18
Наистина е хубава роклята :) Честито :)Благодаря

по-скъпа отколкото изглежда е, понеже е типична.. в синьо ще е по-хубава наистина. :)

Shadowsogirl
03-03-2010, 15:33
krisito9212, прекрасна рокля е. Пак ли ще я шиеш в тоя бутик или някъде другаде? Много е хубава, моделът е страхотен.
Един глупав въпрос, ама какви сутиени ще слагате със тия изрязаните рокли отзад? Внига исъм се чудила.
Между другото, въпреки че съм малка днеска ходих до един магазин тука и само едни-два модела ми харесаха. Другите хич не ми харесаха, много натруфени бяха, пък и платовете бяха ужасни.

Undying
03-03-2010, 16:32
krisito9212 роклята е прекрасна, а незнам защо ще махащ шлейфа, отзад така изглежда много, много красива. И наистина синьото е много добър избор.

sunshine92
03-03-2010, 16:47
Не се слагат сутиени, на самите рокли има чашки или подплънки :)

Shadowsogirl
03-03-2010, 16:51
Аха, мерси, че ме сlетна. :)

todorowa
03-03-2010, 17:06
Аз още преди 3 седмиоци си купих рокля, перфектна , точно каквато търсех, с изключение, че смятах, че понеже съм ниска ми трябва къса рокля, но в крайна сметка си купих дълга много изчистена и елеганта и то за 330 лв, а бях подготвила 1000 :-D И нещото на което се учудих, е че я купихме в 12.30 в 15.00 вече беше готова с корекциите и чашките и то без пари, направо много съм доволна, обучки ми останаха само и то мисля да са сребърни, защото роклята ми е с петролена. . а за прическа и грим има време да обмислим :)

krisito9212
03-03-2010, 17:11
krisito9212, прекрасна рокля е. Пак ли ще я шиеш в тоя бутик или някъде другаде? Много е хубава, моделът е страхотен.
Един глупав въпрос, ама какви сутиени ще слагате със тия изрязаните рокли отзад? Внига исъм се чудила.
Между другото, въпреки че съм малка днеска ходих до един магазин тука и само едни-два модела ми харесаха. Другите хич не ми харесаха, много натруфени бяха, пък и платовете бяха ужасни.В бутика,да.То това си е модна къща,дизайнерката е известна в Италия,прави много ревюта.Роклята ми харесва,защото е стилна,не е кичозна,но в същото време не е скучна.Плата е страхотен,сатен,но е ластичен.
Иначе чашките на роклята са си като суиен,така че аз ще съм или без сутиен или със силиконов(който е само чашки,слагащисе отпред на гърдите :) )

krisito9212
03-03-2010, 17:15
krisito9212 роклята е прекрасна, а незнам защо ще махащ шлейфа, отзад така изглежда много, много красива. И наистина синьото е много добър избор.Ами за шлейфа много се чудех,даже все още се чудя и тези дни трябва да им звънна да им кажа дали да го махат.Иначе безспорно с шлейфа е много красива,но аз не искам да има такъв,защото ще ми пречи(ще го настъпвам,някой друг ще го настъпи),а и когато минаваме по улицата(понеже в моя град преминаваме през цялата главна улица)ще се изцапа или скъса и затова.Иначе синьото и според мен е добър избор,защото ще я направи още по красива и открояваща се :) А и ми отива :)

krisito9212
03-03-2010, 17:17
Аз още преди 3 седмиоци си купих рокля, перфектна , точно каквато търсех, с изключение, че смятах, че понеже съм ниска ми трябва къса рокля, но в крайна сметка си купих дълга много изчистена и елеганта и то за 330 лв, а бях подготвила 1000 :-D И нещото на което се учудих, е че я купихме в 12.30 в 15.00 вече беше готова с корекциите и чашките и то без пари, направо много съм доволна, обучки ми останаха само и то мисля да са сребърни, защото роклята ми е с петролена. . а за прическа и грим има време да обмислим :)дай снимки да я видим :)

krisito9212
03-03-2010, 17:22
Наистина е хубава роклята :) Честито :)Благодаря

по-скъпа отколкото изглежда е, понеже е типична.. в синьо ще е по-хубава наистина. :)ами аз не мисля,че е типична,понеже не е строго официална рокля,не е и чалгарска пумия,накичена с мъниста и с всеки възможен цвят по нея и кофти плат,а е стилна и в същото време разчупена.На живо междудругото е още по красива,а за синьото съм съгласна.Сега се колебая какъв цвят да са объвките,чантата и бижуто ми-сребристи или златисти,понеже има бели камъчета и златисти шевове.Но като я видя как е синя,ще преценя.Обаче мисля,че сребристи ще са по-добре и във всички случай съвсем изчистени :)

iLoveChocolate
03-05-2010, 10:22
дадох си плата преди 2 седмици на шивачката и сега нямам търпение да ми се обади за първа проба. нищо друго още не съм си взела, чакам да стане по-топло времето,за да изкарат сандали и летни работи,за да си взема обувки и тоалети за изпращането и втората вечер.

ShiZo
03-05-2010, 10:57
Оф, на мене поне ми се махнаха от главата грижите за роклите.
Късата за 2рата вечер я имам.
Дългата я поръчах и... сега я чакам!!!! С нетърпение!!! И откачам!!! :grin:
Иначе... да.. остават още доста ГРррр..ижи за съжаление.. обувки..и пак обувки.. и изпращане дрехи.. и... да.. още пари общо взето, които нз от къде да ги намеря..НО всичко е ок с главните неща-роклите!

Shadowsogirl
03-05-2010, 11:00
krisito9212, това на аватара си ти нали? Защото, ако си ти си синьото наистина ти отива страшно много.

ShiZo
03-05-2010, 11:02
ААа и роклята ще е тази.. не е облечена, направих си смотан колаж, колкото да разбера как ще изглежда. Много се чудих, но тази рокля включва това което исках за дългата ми рокля, вписва се в парите които давам за рокля ОПРеделено, даже е евтина! И.. да шарена, феерична, пайетите не са кичозни.. не знам, толкова е цветна и щастлива, че нямаше как... за 280лв ВСЕ пак!!!
http://i47.tinypic.com/fau8n.jpg

ПП: Който иска, мога да му направя монтаж-трябват ми снимки на роклята и вас в цял ръст, в една поза горе долу. Не гарантирам успех винаги, но ще се постарая :)

sunshine92
03-05-2010, 12:14
Ооооо, роклята наистина е много свежа. Поздравления за избора. :-) :-) :-)

Shadowsogirl
03-05-2010, 12:19
Прекрасна рокля!

ShiZo
03-05-2010, 12:20
Ооооо, роклята наистина е много свежа. Поздравления за избора. :-) :-) :-)

мерси :)

Infinity
03-05-2010, 12:27
ShiZo роклята ти е прекрасна , наистина !
Явно обичаме еднакви рокли , защото аз точно такива харесвам -
свежи , леки , приятни за окото. 8-)
Честито. :-)
А тоест от къде е ? :)
Няма да тръгна да си я купувам , споко.
Още не съм абитуриентка. 8-)

sunshine92
03-05-2010, 12:27
За нищо, наистина много ми хареса, защото е много различно от масовите кукленски рокли. Много, много свежа (за 2ри път :-D ).

ShiZo
03-05-2010, 14:30
ShiZo роклята ти е прекрасна , наистина !
Явно обичаме еднакви рокли , защото аз точно такива харесвам -
свежи , леки , приятни за окото. 8-)
Честито. :-)
А тоест от къде е ? :)
Няма да тръгна да си я купувам , споко.
Още не съм абитуриентка. 8-)

Мерси мерси, определено търсех нещо по различно от масовките, ако мога така да ги нарека. Тя е оттук, със малко преговаряния за цената :) http://www.aukro.bg/show_user_auctions.php?uid=13743644
Кога си абитуриентка иначе?




<3 tnx пак[/quote]

Infinity
03-05-2010, 14:44
2014 :D
/ осми клас съм /

ShiZo
03-05-2010, 15:26
охо.. две години след апокалипсиса.. няма да дочакаш :D
шегувам се естествено 8)

Infinity
03-05-2010, 15:29
Хах, мен точно затова ме е най-много яд. 8-)
А толкова уча , че като си помисля...а пък роклите винаги са ми
били слабост. 8-) Ти къде завършваш тази година ?

krisito9212
03-05-2010, 15:34
krisito9212, това на аватара си ти нали? Защото, ако си ти си синьото наистина ти отива страшно много.аз съм да,благодаря :)

LovelyGirl
03-05-2010, 15:34
Един глупав въпрос, ама какви сутиени ще слагате със тия изрязаните рокли отзад? Внига исъм се чудила.
Между другото, въпреки че съм малка днеска ходих до един магазин тука и само едни-два модела ми харесаха. Другите хич не ми харесаха, много натруфени бяха, пък и платовете бяха ужасни.

Аз ще съм със силиконов, защото и чашки не става да ми се зашият. А и той си ми е удобен и не ми пада, дано да няма фалове на бала :D

krisito9212
03-05-2010, 15:37
ААа и роклята ще е тази.. не е облечена, направих си смотан колаж, колкото да разбера как ще изглежда. Много се чудих, но тази рокля включва това което исках за дългата ми рокля, вписва се в парите които давам за рокля ОПРеделено, даже е евтина! И.. да шарена, феерична, пайетите не са кичозни.. не знам, толкова е цветна и щастлива, че нямаше как... за 280лв ВСЕ пак!!!
http://i47.tinypic.com/fau8n.jpg

ПП: Който иска, мога да му направя монтаж-трябват ми снимки на роклята и вас в цял ръст, в една поза горе долу. Не гарантирам успех винаги, но ще се постарая :)роклята е свежа,но с тези паиети не идва ли малко кичозна,но ти си знаеш де,всек си има собствен стил и вкус :).Иначе е мн ефирна :)

ShiZo
03-05-2010, 16:07
ААа и роклята ще е тази.. не е облечена, направих си смотан колаж, колкото да разбера как ще изглежда. Много се чудих, но тази рокля включва това което исках за дългата ми рокля, вписва се в парите които давам за рокля ОПРеделено, даже е евтина! И.. да шарена, феерична, пайетите не са кичозни.. не знам, толкова е цветна и щастлива, че нямаше как... за 280лв ВСЕ пак!!!
http://i47.tinypic.com/fau8n.jpg

ПП: Който иска, мога да му направя монтаж-трябват ми снимки на роклята и вас в цял ръст, в една поза горе долу. Не гарантирам успех винаги, но ще се постарая :)роклята е свежа,но с тези паиети не идва ли малко кичозна,но ти си знаеш де,всек си има собствен стил и вкус :).Иначе е мн ефирна :)

Точно така изглежда за мен една рокля за бал. Не е твърде много официална, не е твърде неглиже, стилна но и младежка. Най-хубавото за мен специално е, че в България ще е единствената ,понеже е от Германия, а дори и подобни модели не съм виждала пък обиколих 3 града. Ако не бях с толкова бяла кожа и с руса коса, щеше да е свръх циганска-да! ;)

ShiZo
03-05-2010, 16:10
Един глупав въпрос, ама какви сутиени ще слагате със тия изрязаните рокли отзад? Внига исъм се чудила.
Между другото, въпреки че съм малка днеска ходих до един магазин тука и само едни-два модела ми харесаха. Другите хич не ми харесаха, много натруфени бяха, пък и платовете бяха ужасни.

Аз ще съм със силиконов, защото и чашки не става да ми се зашият. А и той си ми е удобен и не ми пада, дано да няма фалове на бала :D

Nubra? ако ще имам ще е такъв.
http://www.nubra.com/NuBra.htm

ELiTyYy
03-05-2010, 16:28
Момичета помогнете ми...
не мога да си намеря хубав сутиен за бала...
Искам нещо с подплънка..понеже си падам леко плоска..леко силиконово свързване м/у гърдите и силиконов гръб.... :( :( :( :( Цената е без значение... :( :(

ShiZo
03-05-2010, 17:21
линка над поста ти. :-)

ELiTyYy
03-06-2010, 08:45
аз го разгледах преди да пиша...но нещо не ми допада този вид сутиен..ще ме е страх да не падне :D Търся нещо като обикновенните сутиени,само че както казах със силиконово свързване м/у гърдите и силиконов гръб....Просто няма да съм сигурна в този,който е пуснат по-горе :)

LovelyGirl
03-06-2010, 09:17
Да, Shizo, и аз ще съм с този :)

ELiTyYy - има такива, каквито описваш, по магазините за бельо.Просто потърси хубаво :) Първо се сетих за ортопедичен, но от тях май няма такива със силиконово свързване м/у гърдите или поне аз не съм виждала. Голямо ти е деколтето и затова ли искаш такова свързване м/у гърдите :-o

neshtonovo
03-06-2010, 10:08
Ами аз ще съм абитюрентка другата година , обаче от сега мисля как искам да изглеждам на бала. Искам да ви попитам каква рокля ще отива на момиче 1.60 с дълга черна коса и светла кожа. Незнам дали е по-добре къса или дълга и какъв цвят . Много ще се радвам, ако ми помогнете.

rosencetooo
03-06-2010, 10:20
neshtonovo И аз съм 1.60 и догодина съм абитурентка , и съм се ориентирала към къса рокля.. , защото всеки ми казва , че по-добре ще стой . А колкото до цвета , то ти сама ще си го избереш и ще си прецениш като пробваш различни модели , в кой цвят ще се харесаш и кой ще ти отива :)

BlueMushroom
03-06-2010, 10:21
А какво мислите за тази рокля:
http://prikachi.com/users/bluemushroom/61g.jpg :)

neshtonovo
03-06-2010, 10:22
neshtonovo И аз съм 1.60 и догодина съм абитурентка , и съм се ориентирала към къса рокля.. , защото всеки ми казва , че по-добре ще стой . А колкото до цвета , то ти сама ще си го избереш и ще си прецениш като пробваш различни модели , в кой цвят ще се харесаш и кой ще ти отива :)

Ами и аз май съм се ориентирала към къса рокля и много високи обувки, а всички ми казват , че розовото много ми отива , така че може би ще е розова.

rosencetooo
03-06-2010, 10:25
neshtonovo И аз съм 1.60 и догодина съм абитурентка , и съм се ориентирала към къса рокля.. , защото всеки ми казва , че по-добре ще стой . А колкото до цвета , то ти сама ще си го избереш и ще си прецениш като пробваш различни модели , в кой цвят ще се харесаш и кой ще ти отива :)

Ами и аз май съм се ориентирала към къса рокля и много високи обувки, а всички ми казват , че розовото много ми отива , така че може би ще е розова. и аз така :-D обожавам розово .. и мисля или розова или черна да е :) ии да определено високи обувки !! :)