PDA

View Full Version : ПОМОЩ Еxel



moneycomeme
10-21-2009, 19:24
Моля,който разбира от Excel да ми пише спешно да ми помогне,че имам домашно и до 12 4аса трябва да го пратя......Имам проблем,когато пиша в таблица в определена клетка и ако изре4ението е по-дълго и влиза другата клетка и не се оправя.Опитах да издължа таблицата но не се получи и вместо това ми се появява СУМА....моля ви помогнеете :) Невежа съм в тази област!

moneycomeme
10-21-2009, 19:35
Моляяя вии помагайте на незнаещитее спешно еее :)

DiTeraNNo
10-22-2009, 01:05
Не знам дали не е малко късно (убий ме ако разбирам защо трябва да го приключиш до 12 посред нощ), обаче най-вероятно не оразмеряваш като хората - за да разшириш дадена колона, просто натисни и задръж разделителя между двете колони.
А за да събереш изречение в повече от една клетка, избери началната (тази, в която ти е текста) и със задържан ляв бутон на мишката избери клетката/клетките, в които ти влиза изречението. След това горе в туулбара търсиш иконката на Merge Cells (трябва да е в дясната част).

moneycomeme
10-22-2009, 04:54
Ми да късно беше,но все пак благодаря...е не проблема беше,че дори да уразмерявам,излиза ми сума,когато пиша,а не текста!А ми трябваше до 12,защото това беше крайния срок на домашното ми-демек до вчера вечерта...Модераторите можете да ми заключите темата,вече не ми трябва.

doomkillerr
10-22-2009, 08:05
Ми да късно беше,но все пак благодаря...е не проблема беше,че дори да уразмерявам,излиза ми сума,когато пиша,а не текста!А ми трябваше до 12,защото това беше крайния срок на домашното ми-демек до вчера вечерта...Модераторите можете да ми заключите темата,вече не ми трябва.

Ами другия път да си знаеш, да търсиш помощ по-рано, а не да чакаш крайния срок... 8)

moneycomeme
10-22-2009, 18:37
Важното е 4е успях :) !