PDA

View Full Version : мъдрите мисли на учителя Йода vol2



haritov
10-21-2009, 20:43
Млади джедаи и джедайки,битхе ли тъгнали с турчин/туркиня христянин?

fc
10-21-2009, 20:45
Не

mimsssssss
10-21-2009, 20:47
религията няма значение, мога да кажа че са ме прецаквали много булгари "приятели" и по мое мнение всичко зависи от човека,характера му и семейната среда. бих "тръгнала" за хляб :-D (къде искаш да тръгвам не знам) не мисля че религията може да е пречка. познавам туркиня, която е христианка,познавам нигериика която е мюсюлманка, грък който е мюсюлманин, българин който е будист и кво всеки има право на избор.... да не забравяме евреите може би една велика нация...

LadyDi
10-21-2009, 20:49
Абе ти да не би да имаш мензис? Веднъж на няколко седмици като се активираш и няколко дена мъдростите ти текат, текат. А през останалото време пресъхваш като утринна роса по обед.

mimsssssss
10-21-2009, 20:53
Абе ти да не би да имаш мензис? Веднъж на няколко седмици като се активираш и няколко дена мъдростите ти текат, текат. А през останалото време пресъхваш като утринна роса по обед.
ам мудрости имам , но цикъл не. по тона ти разбирам че може ти да си в мензис. активирам се всяка седмица веднъж - два пъти, в зависимост дали съм в бг и дали ми се пише :)
отговаряй по темата не спами темата на човека...ако имаш нещо да ми кажеш излей си душата на лично...

lubomirky
10-21-2009, 20:55
Не те познавам, но вече искам да ти счупя носа.

golqmumnik
10-21-2009, 20:57
Да ти го туря! 8)

LadyDi
10-21-2009, 20:59
Абе ти да не би да имаш мензис? Веднъж на няколко седмици като се активираш и няколко дена мъдростите ти текат, текат. А през останалото време пресъхваш като утринна роса по обед.
ам мудрости имам , но цикъл не. по тона ти разбирам че може ти да си в мензис. активирам се всяка седмица веднъж - два пъти, в зависимост дали съм в бг и дали ми се пише :)
отговаряй по темата не спами темата на човека...ако имаш нещо да ми кажеш излей си душата на лично...
Я гледай как ми се скара :) А дори не говорех на теб.

Въпросът ми беше към автора. Но ти благодаря за изчерпателния отговор.

scyLLa
10-21-2009, 21:00
грък който е мюсюлманин
WHAT THE FUCKKKK ?!?!?!?!кой е тоя предател ????

LadyDi
10-21-2009, 21:01
Възможна ли е любовта между кучето и котката?

scyLLa
10-21-2009, 21:03
Възможна ли е любовта между кучето и котката?
Май, май http://www.youtube.com/watch?v=Z-hT018rpBs

t0d1t0
10-21-2009, 21:05
http://www.laymark.com/i/m/m063.gif

mimsssssss
10-21-2009, 21:07
възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)

LadyDi
10-21-2009, 21:08
възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)
О, има. И аз на 16 години мислех, че няма.
После си го мислех и на 19.
Ама ми мина.

haritov
10-21-2009, 21:09
Гр Добрич балик 70 вх В ап1 за тези които искат да ми чупят носа

пп
wosh трябваше да дойде преди 2 3 седмици ама го няма още?

mimsssssss
10-21-2009, 21:13
възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)
О, има. И аз на 16 години мислех, че няма.
После си го мислех и на 19.
Ама ми мина.
кво значи тва че има значение годините ли? според мен зависи характера. много е разтеглива тази тема,но ако моя приятелка иска да се омъжи за македонец да речем кво да и кажа ааа неможе той е от чужда държава тва такова ти да си далече от родителите си или той от неговите по добре недейте. ами според мен когато се събереш с един човек ти се отдаваш изцяло на него. вече няма мама и тати, сега сте вие двамата. вие почвате основите на новото семейство. а и това какъв си се родил не те прави същия. примерно на мен може да не ми харесва да се моля на една картина която и казват че е божия икона и ала бала някви глупости и молете се на картината ,покланяите се целувайте я. абе всеки си прави избора.
п.п.много ми е смешно някви дето обиждат мюсюлманите и викат аз съм християнин ала бала а незнае на коя страна да се кръсти и на великден колко пъти се обикаля цурквата. всичко е поза...

haritov
10-21-2009, 21:20
ех деца деца тука трябва да се изкаже мнение не да го налагате

защо всеки който мисли различно от вас трябва да мре?

ще помоля за ключ

scyLLa
10-21-2009, 21:23
възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)
О, има. И аз на 16 години мислех, че няма.
После си го мислех и на 19.
Ама ми мина.
кво значи тва че има значение годините ли? според мен зависи характера. много е разтеглива тази тема,но ако моя приятелка иска да се омъжи за македонец да речем кво да и кажа ааа неможе той е от чужда държава тва такова ти да си далече от родителите си или той от неговите по добре недейте. ами според мен когато се събереш с един човек ти се отдаваш изцяло на него. вече няма мама и тати, сега сте вие двамата. вие почвате основите на новото семейство. а и това какъв си се родил не те прави същия. примерно на мен може да не ми харесва да се моля на една картина която и казват че е божия икона и ала бала някви глупости и молете се на картината ,покланяите се целувайте я. абе всеки си прави избора.
п.п.много ми е смешно някви дето обиждат мюсюлманите и викат аз съм християнин ала бала а незнае на коя страна да се кръсти и на великден колко пъти се обикаля цурквата. всичко е поза...
Ти просто си нямаш представа от колко голямо значение е това за кого ще се омъжиш или ожениш, защото от теб зависи какво ще бъде следващото поколение и ако се омъжиш примерно за мюсюлманин кво детето ти к'во ще е ? Ще има да се карате дали да е християнин или мюсюлманин и куб други неща точно за това има голямо значение.
И между другото разберете най-накрая че македонци няма република македония няма !!!! КАЗВА СЕ БИВША ЮГОСЛАВСКА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ.Защото БЮРМ е българска гръцка и мисля че сръбска ако не се лъжа

mimsssssss
10-21-2009, 21:26
^ няма да налагам на детето си да приема вярата която изповядвам и аз. всеки човек има право на избор и не мисля да му налагам своите обеждения. не съм от няква секта че от самото му раждане и да му намилам. не разбирате какво въздейвтие може да има една религия. а хората които са атеисти какво не са хора ли ?

haritov
10-21-2009, 21:28
[quote=mimsssssss]възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)
О, има. И аз на 16 години мислех, че няма.
После си го мислех и на 19.
Ама ми мина.
кмакедония няма !!!! КАЗВА СЕ БИВША ЮГОСЛАВСКА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ.Защото БЮРМ е българска гръцка и мисля че сръбска ако не се лъжа
1Югославия е федерация не република.

2Тя е бивша югославска република,като Сърбия,Хърватия,Черна Гора и други,но се казва Македония

scyLLa
10-21-2009, 21:30
А я кажи как ще го кръстиш сигурно и име няма да му дадеш нали ? (mimssss)

mimsssssss
10-21-2009, 21:33
^ :D даването на името няма нищо общо с кръщенето при което християните кръстят детето (тоест покръстване) ...

scyLLa
10-21-2009, 21:35
[quote=mimsssssss]възможна е всякаква любов,според мен няма граници :)
О, има. И аз на 16 години мислех, че няма.
После си го мислех и на 19.
Ама ми мина.
кмакедония няма !!!! КАЗВА СЕ БИВША ЮГОСЛАВСКА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ.Защото БЮРМ е българска гръцка и мисля че сръбска ако не се лъжа
1Югославия е федерация не република.

2Тя е бивша югославска република,като Сърбия,Хърватия,Черна Гора и други,но се казва Македония
Говориш глупости
http://bg.wikipedia.org/wiki/Спор_за_името_на_Република_ акедония
Прочети преди да пишеш следващо мнение !!!

haritov
10-21-2009, 21:36
А я кажи как ще го кръстиш сигурно и име няма да му дадеш нали ? (mimssss)

Енравота

scyLLa
10-21-2009, 21:37
^ :D даването на името няма нищо общо с кръщенето при което християните кръстят детето (тоест покръстване) ...
Имах предвид дали ще се казва Хасан или Георги ???

LadyDi
10-21-2009, 21:39
Нищо не съм казвала нито за възраст, нито за вероизповедание. Казах, че винаги има граници в любовта и те обикновено се налагат при възпитанието.
Хубаво, ти предпочиташ да се покажеш като разкрепостена, широко-скроена и напредничаво-мислеща. Твое право. Но не всеки споделя мнението ти.
Аз не се моля на икони или както ти си позволяваш да ги наричаш - картини. Знам на къде да се кръстя, знам колко пъти се обикаля църквата и мисля, че знам повече за християнството и от теб, но това е без никакво значение.
Аз също приемам различните религии, раси и т.н., но не приемам смесването им.
Най-малкото - различните религии имат различни изисквания по всеки един въпрос.
Представи си, че се омъжиш за един фанатичен мюсюлманин. Би ли носила забрадка цял живот, за да му угодиш???
Винаги има граници в любовта и всеки трябва сам да си ги постави. И макар да не обичам да плащам данък "обществено мнение", все пак си социално животно и не можеш да не се съобразяваш с нищо. Човекът не е саможива единица.

LadyDi
10-21-2009, 21:40
^ :D даването на името няма нищо общо с кръщенето при което християните кръстят детето (тоест покръстване) ...
Имах предвид дали ще се казва Хасан или Георги ???
Ще го кръсти Симеон-Хасан... Муньос... например. Като царското внуче. Жестока подигравка.

haritov
10-21-2009, 21:42
^ :D даването на името няма нищо общо с кръщенето при което християните кръстят детето (тоест покръстване) ...
Имах предвид дали ще се казва Хасан или Георги ???

ами да речем име което не е нито христянско нито мисюлманско


пример Аспарух,Крум,Борис,Расате...

scyLLa
10-21-2009, 21:42
^ :D даването на името няма нищо общо с кръщенето при което християните кръстят детето (тоест покръстване) ...
Имах предвид дали ще се казва Хасан или Георги ???
Ще го кръсти Симеон-Хасан... Муньос... например. Като царското внуче. Жестока подигравка.
Това си е чиста гавра !!!

haritov
10-21-2009, 21:45
па може и Нанук?

scyLLa
10-21-2009, 21:46
па може и Нанук?
РОФЛЛЛЛ :razz: :razz: :razz: Чък Норис :lol: :lol: :lol:

mimsssssss
10-21-2009, 21:52
нито ще се оженя за фанатик, нито за някой който незнае какво иска. имам приятелка ребека но това не означава че тяхните са американци нали,моето име даже е френско но наще са си българи. ами ако един българин се ожени за гъркиня и искат детето да се казва ангел/ангелос как ще го кръстят?ами както те двамата си решат може и майкъл да го кръстят ако искат името на детето не се избира по това от коя дърважа си. толкова често стана ана-лусия за име но никой не е от мексико нали :D я стига глупости.сега ако се оговори за обрязване и такива по съм съгласна да кажа на мъжа ми(ако е мюсюлманин или еврейн да речем) още преди брака че детето няма да му се правят такива работи нито да се кръщава в църква, а то да си избере като порасне. една комшийка ми бе разправял тя е по голяма от майка-да речем е на 55 ,та беше казала че едно време никой не ги е кръщавал като деца а като големи жени в един леген ги слагат и съм гледала снимки даже.абе всеки си има право на избор за каквото и да било.
п.п. представете си имате дъщеря и тя се сгодява за мюсюлманин.какво ще я набиете и ще и кажете няма да се жениш.или няма да и говорите докато не отмени сватбата?я чакайте малко момичето станало за женене има право на избор а вие ще и налагате нещо? не е така хора, ще го осъзнаете когато в дойде на вашата главаи да речем се влюбите в испанец,но ви се вижда леко мургав :-D

LadyDi
10-22-2009, 05:06
не е така хора, ще го осъзнаете когато в дойде на вашата главаи да речем се влюбите в испанец,но ви се вижда леко мургав :-D
А от къде си сигурна, че не се е случвало? От къде знаеш, примерно, че не съм се влюбвала в човек с друга вяра или от друга раса и не знам до какви проблеми и разногласия води това.
Хайде, ти с колко мюсюлманина си била?
Или евреи?

hamilcar
10-22-2009, 05:43
По желание на автора темата се заключва.