PDA

View Full Version : Мистерията на липсващите чорапи



Canis_Dirus
10-22-2009, 09:32
Знаете за какво говоря. За онази черна дупка, която представлява пералнята по отношение на чорапите.

Давам прост пример. За изминалите 2 седмици съм си купил 6 чифта чорапи. От тях сега са останали само 4 чифта, като единия чифт е от два леви (логото е от външната страна и се познават).
Забелязал съм, че това се случва предимно на ергени. До сега жена рядко да се е оплакала от липса на чорап. Пък и техните чорапи са тънички, та могат да се проврат през дупките на барабана на пералнята.

Но къде отиват мъжките чорапи?

FockidyFockFock
10-22-2009, 10:06
:shock:
МОИТЕ чорапи имат способността да огъват и мачкат пространствено-времевия континиум, телепортирайки се насам-натам.
"складирам" ги под формата на топка, като съм сигурен, че абсолютно всеки път във формацията участват чифт чорапи... И въпреки това, продължавам да намирам топчета, които са съставени от 3+ чорапа, а понякога дори от един много, много самотен чорап.

п.п. деЦките чорапи също изчезват... безследно! :shock:

Disrespect
10-22-2009, 10:21
Леле, ужас е с тея чорапи... през седмица само нови купувам, майката си ебало...

swatch
10-22-2009, 11:11
и при мен така, налага се често да ходя с 2 различни, поне всичките са черни и не си личи особенно

cherinka
10-22-2009, 11:20
E, как реши, че женските чорапи са тънички?

Много се дразня на мъжки чорапи в топка! Много, много, много!

Romance
10-22-2009, 11:28
Ще си перете чорапите на ръка, така няма да изчезват :)

Canis_Dirus
10-22-2009, 11:34
Ще си перете чорапите на ръка, така няма да изчезват :)

Мъжете не перат на ръка!

Jumbie483
10-22-2009, 12:24
Ще си перете чорапите на ръка, така няма да изчезват :)

Мъжете не перат на ръка!

Като не перат, да не се оплакват от изчезнали чорапи 8-)

cherinka
10-22-2009, 12:29
Трябва да създадат мини пералня за чорапи.

Boot
10-22-2009, 12:41
Ще си перете чорапите на ръка, така няма да изчезват :)
Аз се чудя как някои хора мият чинии на ръка като има миялни, какво остава за чорапите на ръка да си переш...

Аз вчера установих, че единия ми жълт! чорап е изчезнал докато е бил прострян, е бива ли?!

JohnnyQuid
10-22-2009, 12:44
една от най-потресаващите гледки беше докато отваряха старата пералня. вътре имаше около 20тина чорапа, сякаш пералнята си имаше специална кутия за чорапи.

мен и тениска ми е изчезвала.

а бе, пералните транспортират дрехи в други измерения... 8-)

Romance
10-22-2009, 12:46
При мен винаги единият чорап е изпран, а другият е още в коша за пране.. не мога да си го обесня тва разделение.
За това си купувам еднакви да мога да комбинирам всеки със всеки ( абе ква е тая дума бе..)

BlackWings
10-22-2009, 15:39
При мен винаги единият чорап е изпран, а другият е още в коша за пране.. не мога да си го обесня тва разделение.

Хаха и при мен така :D
И аз редовно се оплаквам от изгубени чорапи , гардероба ми е прилежно подреден , дрехите и аксесоарите са сортирани според сезон и цвят , всичко си има място , но ЧОРАПИТЕ чорапите(!) никога не са в ред и никога не мога да намеря два еднакви!

bulgarche
10-22-2009, 15:44
Има едни платнени мрежести торбички, в които се перат дребните неща.
Много е кофти да си купуваш чорапи, с които храниш онова клатушкащо се чудовище. Понякога сама нахапва стръвта и после цял живот живее с дупки. Може да се наложи и операция, при по-големи пробойни. ;(

DesireToFire
10-22-2009, 16:38
Копеле, при мен се наблюдава съвсем различно нещо - трансформация.

Едни чорапи, стават на други чорапи - изчезват чорапи, появяват се някакви непознати видове чорапи, които ясно съзнавам, че не съм купувал, а камо ли бих обул... драмата ми е голяма, когато трябва да събера чифт и имам 17 различни модела по един...

<<< :razz:
Бтв, женско съм, ама и моите изчезват. :-o

LordOfLight
10-22-2009, 16:40
Е при мене чезне по един чорап от чифт, просто е така много честно ми се случва да ми изчезва по един чорап...

PinkFloydSound
10-22-2009, 16:44
Аз пък винаги оставям обуването на чорапи за най-накрая и винаги обувам два различни чорапа, понеже бързам. :-o

ifilin4ica
10-22-2009, 17:11
От години съм свикнала, че няма да има оцелял чифт чорапи в нас. Майка ми супер много крещи защо ходя с различни ама нямам избор. Купих си 3 нови, изпрах ги и като простирах установих, че вместо 6 чорапа имам 3...и то различни мамка му :shock:

Swinkenhoffer
10-22-2009, 17:21
Същата работа и тук... едва опазвам цял чифт повече от 3 пранета. Сигурна съм, че съм сложила и двата чорапа, но когато тръгна да ги вадя, в наличност е само един.
Още по-странното е, че доволно пъти простирам чифт чорапи, но докато изсъхнат, единият е безследно изчезнал. Точно поради тези причини днеска бях с различни по цвят, дължина и състав чорапи.

OtherDimension
10-22-2009, 17:48
:grin:

zvezdichkaaa
10-22-2009, 17:57
Само аз ли никога не съм губила :-o ?

stefity
10-22-2009, 18:01
^
И аз точно това щях да напиша... 8-)
Чорапи не съм губила, ама един път незнайно къде ми изчезна един потник така след една пералня... мистерия си беше 8-)

TrustNobody
10-22-2009, 18:02
много е трудно изнамирането на 2 еднакви чорапа в моя гардероб.почти винаги ходя с различни и си имам няколко чифта, които са на топчица и много си ги пазя.едва ли не всеки ден проверявам дали са си там.
ако някой прекрасен ден пералнята се развали, 100% ще съм изумена от видовете чорапи, които ще са вътре -.-

hottie
10-22-2009, 18:31
Имам си цяло чекмедже с единични чорапи...с надеждата някой еден да се появят отново, така както изчезнаха :o

brokeninside13
10-22-2009, 19:26
аз непрекъснато ходя с 2 различни

ImmortalTechnique
10-22-2009, 19:59
С две ръце споделям мнението на колегите, че нещо тайнствено и мистериозно се случва с чорапите, било то в пералнята или на тела за сушене. Аз също постоянно си купувам чорапи и все няма достатъчно или са само по един, а ежките им са безследно изчезнали. Може би въртенето на барабана на центрофугата създава някакъв ефект сходен с Големия Адронен Колайдер и ... оттам насетне само някой учен може да го обясни..

Pliok0019
10-22-2009, 20:15
Е по-тайнствено и по-мистериозно изчезване на чорап от случилото ми се наскорооо! ЕДВА ЛИ!

LizZz
10-23-2009, 06:50
Да, вчера правих преброяване на чорапите, с които деля една стая и се оказа, че един чифт липсва.
Явно са избягали, добре, че не са ми взели обувките. :Д

Myrrie
10-25-2009, 20:01
Нямате ли си сестри да обвинявате тях за изчезналите си чорапи, защото моят брат точно това прави :-x :-x :-x