PDA

View Full Version : Как да я вкарам в леглото?



pepiantonov
10-22-2009, 10:03
Хора ще съм ви много благодарен ако ми помогнете!
Значи искам да ви питам за няколко съвета как да вкарам някое момиче в леглото си.На 16 съм и ми се иска да го направя но нямам опит!Досега повечко се отдавах на учене за да излезе нещо от мен,
но ми се иска и да се задоволя малко.. моля ви помогнете кажете как да сфаля накое девствено момиче на 14/16 :)
Мерси предварително!
Извинявам се ако има такава тема,но търсачката ми не работи. :) :)

Pesenta
10-22-2009, 10:06
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

sunshine92
10-22-2009, 11:08
Струва ми се, че си доста загорял. :? За повечето девствени момичета първият път трябва да бъде специален и с правилния човек, което показва, че не при повечето не можеш да я забаламосаш и да легне с теб просто защото на теб ти се прави секс. :?

Mitkobe
10-22-2009, 11:29
с пари. ако имаш пари, нямаш проблеми с жените/курвите, както искаш ги наричай

t0d1t0
10-22-2009, 11:29
пич,трагичен случай си. Препоръчвам ти да отидеш в манастир.

dimitar_ak
10-22-2009, 12:07
Приятелю, откажи се от идеята си. Секс не се прави само за да можеш да кажеш, че си го правил и да минеш в отбора на "пичовете". Мини първо през етапа разходки, кафе и целувки във входа. Ако толкова ти е мерак да топнеш чушката, искай от ваште една петдесетара. Все ще измислиш за какво са ти.

Sh@d0w
10-22-2009, 12:18
Жените не са ти предмети,че да можеш да ги манипулираш...учи си уроците има бая още хляб да изядеш :?

TheX
10-22-2009, 12:49
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD

t0d1t0
10-22-2009, 13:47
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD
а ти си представи на някой момиче как ще и е "ебливо" ако и кажеш това... :( Ай стига сте се губили като някой интернет задръстеняци. Кажете го на чист български - Магия,магия,Еби си майката- МУХАХАХАХАХА! :lol:
PS: Препоръчвам ти някой евтина курва да си фанеш,щото като гледам нямаш никакъв шанс да бъдеш с момиче ;) към интересният автор

revolver
10-22-2009, 14:18
Жените не са ти предмети,че да можеш да ги манипулираш...учи си уроците има бая още хляб да изядеш :?

Напълно съм съгласен! И наистина трябва да минеш през етапа на кафето,целувките както всички останали, а ако искаш бързо да стана, взимаш 50 кинта и на околовръстното :D :D И защо по дяволите 14/6 а не 14/20!

john95
10-22-2009, 14:24
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ааа не това като го прочетох се разцепих 8-) :razz:

или почва да и обяснява 'какъв бонус му дава всеки талант' ! :razz: :razz:
Или какво ' му е комбото за да pwn-ва' 8-) :razz: :razz: :razz: :razz:

john95
10-22-2009, 14:25
'Ако е Plate му скачам на .....' Mail и другите - Ambush за да ги оунна яко 8-) 8-) 8-) :D :D :D

Sh@d0w
10-22-2009, 14:29
'Ако е Plate му скачам на .....' Mail и другите - Ambush за да ги оунна яко 8-) 8-) 8-) :D :D :D

WoW-а вреди... :?

И бтв роуг съкс :D

xbow99
10-22-2009, 15:16
АпхХахАхА ...абе пич ама нещо струва ми се яко си се запекъл кат стара химикалка! :D :D :D Момичето едва ли ще е съгласно да дигате "левели" ааххах :grin: :grin: :grin: :smt046
То тка от веднъж и момиче което води редовен полов живот няма да ти се пусне бе :D :D А да не говориме за девствена ..И тка.. залягай над ученето още да искарваш повече пари да оправяш курви :)

ScarletBite
10-22-2009, 15:49
как да вкарам някое момиче в леглото си
Отвращаваш ме... :?

YouAreEmpty
10-22-2009, 15:51
и помнете деца: няма изнасилване, има неочакван секс

TheX
10-22-2009, 15:58
"Скъпа...отдавна събирах смелост да ти го кажа (*държиш я за ръката й*) харесвам те ии бих се радвал ако влезнеш в гилда ми! :oops: "


:lol: :lol: :lol: :lol:

t0d1t0
10-22-2009, 15:58
"Скъпа...отдавна събирах смелост да ти го кажа (*държиш я за ръката й*) харесвам те ии бих се радвал ако влезнеш в гилда ми! :oops: "


:lol: :lol: :lol: :lol:
тц, ех тоя WOW веееееее :razz: Или т'ва от МУ-то го знаеш... Кажи си сървара? :oops: :razz: :lol:

Glorka_
10-22-2009, 19:57
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

kypo
10-22-2009, 21:25
кво го нападнаха пък всички?
аз така баламосах една и я изчуках просто, защото беше време да го направя. нищо не значеше за мен, нямаше нито романтични срещи, нито целувки - просто секс за една нощ. каза че съм се справил добре и уж щах да и се обадя - ама не се 8-) и така започна половия ми живот - с летящ старт и убеждението че се справя добре, за самочувствието беше много важно!

препоръчвам на автора да постъпи като мен - изчукай просто някоя за да ти тръгне на добре с жените, въпреки че аз бях малко по-голям, но няма проблем и сега. ще я помниш винаги, обаче романтичните глупости има време да ти се случат и да ти преебат хубавия живот в по-късен етап на живота, както на мен на 20+ години ми се случи. до тогава е*и на воля и си прави кефа без да ти пуказ а никоя, ще е много по-лесно и няма да имаш проблеми. остави ги другите дето тука ти разправят как трябвало да е специално и бла бла простотии... има време и за това, вервай ми :Д
а да вкараш някоя е много порсто - имаш малко пари, направи се на какъвто не си и и вдигай краката. ще си койт оси чак ато решиш да си търсиш любовта на живота, яко заблуда - не ти препоръчвам 8-)

dif4u1912
10-22-2009, 21:43
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D

radybt
10-22-2009, 21:51
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD
а ти си представи на някой момиче как ще и е "ебливо" ако и кажеш това... :( Ай стига сте се губили като някой интернет задръстеняци. Кажете го на чист български - Магия,магия,е** си майката- МУХАХАХАХАХА! :lol:
PS: Препоръчвам ти някой евтина к***а да си фанеш,щото като гледам нямаш никакъв шанс да бъдеш с момиче ;) към интересният автор
Съгласен съм...каваш,че си на 16,ама мислиш като 12 годишен :lol:

Hilary_
10-23-2009, 04:04
как да вкарам някое момиче в леглото си
Отвращаваш ме... :?
++++++

Малко недоразвито пишлеме .. и даа даа знам, че и аз не съм много голяма, но акъл определено те бия!!! :-x :-x

daehuu
10-23-2009, 05:38
Как да я вкарал в леглото. Ех... това въпроси за форум ли са,бе ? Как се вкарва едно момиче в леглото, мноу лесно крадеш я (отвличаш я) и я бухаш в леглото - Ей така се вкарва. С такива въпроси скоро няма да имаш успех. dif4u1912 ае брат... некак не ми се струва ,че ще му приляга тоя стил, щом я е закъсал да пита как да ги вкарва в леглото я си представи какъв е. Той ако се появи така навън ще го убият от бой :)

umri
10-23-2009, 06:51
Ако искаш да ебеш девствена не ти трябва... няма да обяснявам защо. Триден случай ще си, но опитай да си намериш приятелка и с времето ще я хакнеш, ако имаш правилен подход и не забравяй да не се влюбваш!!

adrenal1n
10-23-2009, 07:00
В дискотека, със сребърен ланец 50см и тежкарска походка, всички момичета в диското ще са твои... :? :?

daehuu
10-23-2009, 07:13
хьахьа ланец 50 см... ай пък да е на грамове! И т'ва момче не е стъпвало в дискотека нито ще стъпе, е може на абитурентската си да стъпе обаче.. да :)

Glorka_
10-23-2009, 07:36
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D
Комплексар.
Като ти гледам веждите си и 'нежен'.
Съвет от мен - като се опитваш да храниш някого , поне гледай да има смисъл и да е на място.Иначе изглеждаш глупаво,както в момента.

daehuu
10-23-2009, 08:08
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D
Комплексар.
Като ти гледам веждите си и 'нежен'.
Съвет от мен - като се опитваш да храниш някого , поне гледай да има смисъл и да е на място.Иначе изглеждаш глупаво,както в момента.

Не мисля ,че имаш право да го съдиш за външността му! Да ти кажа изглежда достааа по-добре от теб. И бих казъл ,че си малко надутичка с странно високо самочувствие, което не виждам как го покриваш.

dif4u1912
10-23-2009, 08:28
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D
Комплексар.
Като ти гледам веждите си и 'нежен'.
Съвет от мен - като се опитваш да храниш някого , поне гледай да има смисъл и да е на място.Иначе изглеждаш глупаво,както в момента.

:D къде избих комплекси само ти си знаеш...и точно на твои постове ли ще си показвам комплексите.....ти моите вежди не ги гледай...въобще не съм се опитвал да те храня ! така като те гледам си достатъчно нахранена и без да си оставам мнението...пича е оставил тема а някой като теб които видимо няма никаква визия му казва че е дебил...е извинявай ама не се здържах :D

dif4u1912
10-23-2009, 08:29
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D
Комплексар.
Като ти гледам веждите си и 'нежен'.
Съвет от мен - като се опитваш да храниш някого , поне гледай да има смисъл и да е на място.Иначе изглеждаш глупаво,както в момента.

Не мисля ,че имаш право да го съдиш за външността му! Да ти кажа изглежда достааа по-добре от теб. И бих казъл ,че си малко надутичка с странно високо самочувствие, което не виждам как го покриваш.

остави я уе брат...кво и обясняваш...мен ако питаш единственото място на което ще събере смелост да ми отговори е във форум...обзалагам се че по улиците си гледа в краката :D

whenbackintolove
10-23-2009, 13:23
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD

Ъъ..това просто е жалко!Като те гледам и къфф си сдухан,кой знае каква домошарка си и не си виждал готино момиче освен зубарките с който сигурно дружиш.Многоо се дразна на такива кат теб дечорлигата, дето ходят само по такива форумчета и само се смеете..ууу това с Wow ме уби 8) Като земете да изшибаш по една ми се обади и гледаи преди тва да не си остарял и умрел.

А относно темата- пич за теб има време,първо се омажи и тогава 6те го праи6 с жена си, ако има6 късмет :-P :-P :-P

john95
10-23-2009, 14:47
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD

Ъъ..това просто е жалко!Като те гледам и къфф си сдухан,кой знае каква домошарка си и не си виждал готино момиче освен зубарките с който сигурно дружиш.Многоо се дразна на такива кат теб дечорлигата, дето ходят само по такива форумчета и само се смеете..ууу това с Wow ме уби 8) Като земете да изшибаш по една ми се обади и гледаи преди тва да не си остарял и умрел.

А относно темата- пич за теб има време,първо се омажи и тогава 6те го праи6 с жена си, ако има6 късмет :-P :-P :-P

Дай си телефона и си спри звука да не ти се прииска да го счупиш от звънене 8)
И ако искаш да ми кажеш, че на 10 години не си играл компютърни игри, а си ебал путки с кренвиршчето си успех ^^

Xeon
10-23-2009, 16:55
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

А що пък реши, че играе WoW? :D И при някои момичета това може да подейства, преди една само ми се кефеше на моите "герои". :razz:
П.С pepiantonov би ли ми казал от къде си ? Мисля, че те бъркам с един комшия. :lol:

TheX
10-23-2009, 19:14
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD

Ъъ..това просто е жалко!Като те гледам и къфф си сдухан,кой знае каква домошарка си и не си виждал готино момиче освен зубарките с който сигурно дружиш.Многоо се дразна на такива кат теб дечорлигата, дето ходят само по такива форумчета и само се смеете..ууу това с Wow ме уби 8) Като земете да изшибаш по една ми се обади и гледаи преди тва да не си остарял и умрел.

А относно темата- пич за теб има време,първо се омажи и тогава 6те го праи6 с жена си, ако има6 късмет :-P :-P :-P

У грешка си мен.У много.Първо тръгваш да ме храниш без никаква причина,после предлагаш на момчето да се омъжи .После аз съм бил дечурлига и аз съм бил сдухан. Айде и другия път не се изхвърляй така неподготвен че ставаш за смях

whenbackintolove
10-23-2009, 19:25
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

Тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: Представяш ли си? Кани момиче от тях и дават след 5 мин - "Магия,Магия,You got ownd!" xD

Ъъ..това просто е жалко!Като те гледам и къфф си сдухан,кой знае каква домошарка си и не си виждал готино момиче освен зубарките с който сигурно дружиш.Многоо се дразна на такива кат теб дечорлигата, дето ходят само по такива форумчета и само се смеете..ууу това с Wow ме уби 8) Като земете да изшибаш по една ми се обади и гледаи преди тва да не си остарял и умрел.

А относно темата- пич за теб има време,първо се омажи и тогава 6те го праи6 с жена си, ако има6 късмет :-P :-P :-P

У грешка си мен.У много.Първо тръгваш да ме храниш без никаква причина,после предлагаш на момчето да се омъжи .После аз съм бил дечурлига и аз съм бил сдухан. Айде и другия път не се изхвърляй така неподготвен че ставаш за смях



В случая не цитирах теб...а другия

glamouros
10-23-2009, 19:27
Опитай се да изпита нещо към теб. Предразположи някое момиче, към което наистина изпитваш симпатии. Като се опознаете и тн ако и тя го иска действате. Но след като се изчукате гледай да не изчезнеш балъко!

whenbackintolove
10-23-2009, 19:32
А когато казах да се омъжи нямах предвит попринцип, ами че ина4е 6те му е доста трудно.Недей да се палиш преди да си разбрал :-P :-P .А за друдите дето ме питат играл ли съм някого:много малко, но никога няма да почна Wow.Аз правя други неща.Казва му се излизане на вън и за да не стане пак гре6ка, говоря го за онея които казваха 4е Wow било готино.Да ви кажа 4е зомбирането на PC-то не води до ни6то друго освен затъпяване и не дава възможност да се води никакъв социален живот

8) 8)

banancho
10-23-2009, 19:33
Хора ще съм ви много благодарен ако ми помогнете!
Значи искам да ви питам за няколко съвета как да вкарам някое момиче в леглото си.На 16 съм и ми се иска да го направя но нямам опит!Досега повечко се отдавах на учене за да излезе нещо от мен,
но ми се иска и да се задоволя малко.. моля ви помогнете кажете как да сфаля накое девствено момиче на 14/16 :)
Мерси предварително!
Извинявам се ако има такава тема,но търсачката ми не работи. :) :)

тц с тухла по главата,за краката.... :P 8-)

TheX
10-23-2009, 19:42
А когато казах да се омъжи нямах предвит попринцип, ами че ина4е 6те му е доста трудно.Недей да се палиш преди да си разбрал :-P :-P .А за друдите дето ме питат играл ли съм някого:много малко, но никога няма да почна Wow.Аз правя други неща.Казва му се излизане на вън и за да не стане пак гре6ка, говоря го за онея които казваха 4е Wow било готино.Да ви кажа 4е зомбирането на PC-то не води до ни6то друго освен затъпяване и не дава възможност да се води никакъв социален живот

8) 8)

Не се паля,просто се издразних когато ме сравняви с "домошарка",просто защото пиша тук от време на време ;) .Иначе за WoW-a си прав,че зомбира,но когато играеш в оригинален сървър нещата стоят много по зле (Над 40% пристрастени имало)

BePoHuKa
10-23-2009, 21:42
Приятелю, откажи се от идеята си. Секс не се прави само за да можеш да кажеш, че си го правил и да минеш в отбора на "пичовете". Мини първо през етапа разходки, кафе и целувки във входа. Ако толкова ти е мерак да топнеш чушката, искай от ваште една петдесетара. Все ще измислиш за какво са ти.+1000!!!

Qnkishhh
10-24-2009, 11:39
Не познавам девствено момиче, което би легнало с девствено момче, освен ако не го обича наистина много. :arrow: Сам си направи извода.

Zarity
10-24-2009, 15:55
Намери си приятелка бе момче,за ков ти е само да ебеш няква... :-o

pachonik
10-24-2009, 16:09
Най-добре го направи с момче 8-) - много по-лесно се свалят :D

А сега сериозно , имах подобен проблем ... но решението е да го направиш с малко момиче - около 14 години , защото те са любопитни а и тъй като са още тесни ще испиташ максимално удоволствие 8) !

Riva
10-24-2009, 16:36
Жените не са ти предмети,че да можеш да ги манипулираш...учи си уроците има бая още хляб да изядеш :?
Някой да,други не.Страхотна логика

buzka
10-24-2009, 18:08
Хора ще съм ви много благодарен ако ми помогнете!
Значи искам да ви питам за няколко съвета как да вкарам някое момиче в леглото си.На 16 съм и ми се иска да го направя но нямам опит!Досега повечко се отдавах на учене за да излезе нещо от мен,
но ми се иска и да се задоволя малко.. моля ви помогнете кажете как да сфаля накое девствено момиче на 14/16 :)
Мерси предварително!
Извинявам се ако има такава тема,но търсачката ми не работи. :) :)ще свалиш девствена ма трябва още качамак да ядеш за да пораснеш и тогава може би :-o

AlokiNn
10-24-2009, 18:14
хах.. всичко е конкретно при някой действа 1 при други друго никой не може да ти каже точно как

Vain
10-24-2009, 19:48
Като не мислиш само за секса. Няма момиче, независимо от възрастта, на което да допада идеята, че ще я използват, само за да се задоволят.

redbul
10-24-2009, 20:58
кактооще в началото бяха писали най сигурния начин е с пари..ако се дърпа - с много пари. в краен случай ако си много на зор може и с един десен прав и няколко шута 8)

BlueFace
10-24-2009, 21:07
Има много варянти ... с бухалка , с приспивателна , с много пари ... абе такива ми ти работи :)

П.П. Vain жестоко се лъжеш повечето момичета искат да бъдат използвани ;)

Monina
10-24-2009, 23:03
Глупости! Много е лесно даже. Хахаха Тез по-малките с няколко мили думи и жеста, които на теб нчма да ти костват нищичко ги имаш, а по-големите с горе посочените две неща, плюс няколко дрънкулки, светя и са твои. Хахаха :booooomb: :)

vank03d
10-25-2009, 02:00
абе вие всичките много яко го наредихте човека,той горкия сигурно 1000 пъти съжали че е писал в тоя сайт хаха :)
ама и аз да си кажа...зле си човек.щом си с такова мислене,няма да ебнеш скоро.няа ти стане патката от притеснение,че най-накрая е дошъл заветния момент
ама нищо.пробвай да напиеш момичето преди това,че поне да не помни после :)

vellvet
10-26-2009, 14:57
намери си кака да те отрака... не вярвам за 2ма девствени преживяването да е прекрасно просто незнаете какво да правите .. ест никой не се е родил научен, но най добре с някой с повечко опит ;)

ef4etyYy
10-26-2009, 17:18
Най-добре го направи с момче 8-) - много по-лесно се свалят :D

А сега сериозно , имах подобен проблем ... но решението е да го направиш с малко момиче - около 14 години , защото те са любопитни а и тъй като са още тесни ще испиташ максимално удоволствие 8) !

такива девствени вече няма... 14 вече е като 30, прекалено много за да не си отворена :?

а автора да го питам... що па тряа е девствена? за да оплетеш конците ли? 8-) има отворени за твое облекчение ;)


ии момчето никъде не спомена wow па вие го напраихте на 2 стинки :lol:

kstanishev
10-26-2009, 20:20
според мене си на възрастта, на която така и така си се чукат на поразия, не ти трябва девствена, има достатъчно такива, дето са като контейнери

Tarzano
10-26-2009, 22:28
зал1жи я с някоя кукла :-P :-P :-P :grin:

Weithme
03-26-2011, 16:51
Олеле пич ти ме довърши :lol: :D то тва не стаа както го мислиш.Първо си хвани гадже и тогаа ши стане кат тя е готова.А за ся си лъскай и не се излагай пак :smt064 :smt064 :smt043 :smt024

straus
03-26-2011, 16:57
С пари бе пич, стягай задника и се хващай да бачкаш нещо. Ако имаш проблем който не можеш да го решиш с пари, ще го решиш с много пари!

Eclipsercho
03-26-2011, 19:03
Всичките от 14 нагоре големи ебачи станахте.. :o

IvoncHeTyYy
03-26-2011, 19:55
Има много начини да я вкараш в леглото :D

1 начин - правиш 1 дупка в леглото и там я пъхаш
2 наччин - вкарай я м/у матрака поне да ти е меко като спиш САМ! :d

Колко сте зле :X Как да вкарам момиче в леглото ? :D
Те момичетата сами се вкарват само бъди естествен .... ;]

D3NG3rZ0N3
03-26-2011, 23:38
Като я лъжеш, че е най-красивата, специалната, бла, бла, бла.
Може и с алкохол и "испанска муха"...

TheBobqk
03-27-2011, 17:35
Жените не са ти предмети,че да можеш да ги манипулираш...учи си уроците има бая още хляб да изядеш :?

vikincet0o
03-27-2011, 18:59
Охх човече замисли се .. както казаха по горе за всяко едно момиче е важен 1вият път и ако си мислиш , че някое момиче ще си легне със зубър .. жестоко се лъжеш 1во си изгради репутация защото всички момичета се стремят да си легнат с най-красивото или яко момче в училището :? :grin: :? :? :? :?

BrownEyes
03-27-2011, 19:03
Хах,как да я вкараш в леглотоо ?самоо по лесни момичета сии падате всичкии ;x Това да не ти е плюшена играчка-за жените първия път е доста важен,такаа чее първо си хвани гадже,пък тогава му мисли :)

fUcKsMiLe
03-27-2011, 19:19
Кой умник изкара тема от преди 2 години наяве.. -.-

SimoPolice
06-26-2011, 21:36
Хвани си циганка.Не ти трябват думи,а само 10 лева.
Дебил.

с теб така ли правят ? по 10 лв и клякаш...така като те гледам и за 10 стинки не стааш...пич в момента е модерно да си футболен хулиган да носиш фред пери и бели кецове путките полудяват...ако си обръснеш главата ще е в твой +...другия вариант е СЛАГАШ ГЕЛ ама така че като излезнеш на слънце и косата ти така да блести че около теб да се блъскат в стълбове и прочие...от там нататък ти трябва добър речник...викаш си начето момче отделяш време за учене значи предполагам се сещаш за какво ти говоря :D намери се кой да го каже :D :D :D :D :D

Loooooser
06-26-2011, 23:05
С песници!

AnalenTerorist
06-27-2011, 04:27
Как да я вкарам в леглото?

Здрав тупаник!

Drako89
06-27-2011, 12:24
Как да я вкарам в леглото?

Здрав тупаник!

И като ми са откри... :lol: :lol: :lol: :lol:

6amanago6ko
06-27-2011, 13:13
14-16 годишните са супер лесни е готин :D Колкото по-малки са толкова по-лесни. Ако и ти си на 14-16 шти е трудно, разбираш ли, ама да си по-голям примерно 18-19 сами ти се лепкат. особенно онея фешънките дето търсят батко с кола дето да ги вкарва по дискотеките :D

ozzy
06-27-2011, 15:56
С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D :lol:

еее бате как ми се до игра :lol:

fashion4yyy
05-01-2012, 11:42
Аз мога да те посъветвам ако се събирате с приятели на купони или нещо от сорта си набелязваш някое от момичетата, отиди при нея и се опитай да я заговориш. Говори и хубави неща като например мнго си хубава, ооол колко хубаво миришеш, колко са ти хубави очите е такива, но преди тва я прегърни и се опитай да се доближиш колкото се може повече до нея да имаш плътен контакт с нея, след това я целуни и от там нататък тя е готова.
Аз мога да ти кажа че на купони имаш най голям да свалиш момиче. Пък и гледай да я напиеш малко, за да се отпусне. Това мога да ти предложа. :)

Anonys
05-01-2012, 11:59
пич,трагичен случай си. Препоръчвам ти да отидеш в манастир.

Хахахах спуках се от смях :D
По темата: Не можеш ! :D

magita
05-01-2012, 20:06
Всичките от 14 нагоре големи ебачи станахте.. :o

жалкото е, че и тия под 14 са същите...

ss9
05-01-2012, 20:46
Тая тема е от 2009 и вие сега му давате съвети... то ако за 3 години не е успял, не знам.. :D

shadowcrew
05-01-2012, 21:24
Имаш няколко сериозно пропуска които ще ти попречат (а някой път е по-добре да не ги знаеш,така няма да знаеш какво може да ти се случи).
Първо ще се опиташ да "вкараш" момиче в леглото си.Това се прави когато си го правил,не показвай на някого как се меси хляб,след като никога не си докосвал брашно.
Второ, ти искаш да "вкараш" момиче в леглото - момичетата не се вкарват в леглата,те са хора и също като теб имат 4 крайника.Говори нормално и директно това което искаш да кажеш.Не очаквай да залъжеш някое момиче,че леглото ти е страшно меко и си заслужава да легне на него и докато се усети какво става ти да спиш с нея.

И стани малко от този компютър,той има доста дупки,но не ти препоръчвам секс с него!

Everytime
05-01-2012, 23:28
[QUOTE=Pesenta;7790850]С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D
axaxaxa :D :D

Chacho
05-01-2012, 23:46
[QUOTE=Pesenta;7790850]С търпение и да бъдеш себе си да я впечатлиш с това което можеш да правиш най добре , но ако мислиш да и показваш акаунта си на Wow от сега се откажи :D
axaxaxa :D :D

Охо, не съм те засичал наскоро. Как е, вървят ли тренировките?

Everytime
05-02-2012, 07:37
[QUOTE=Everytime;10147488]

Охо, не съм те засичал наскоро. Как е, вървят ли тренировките?
Епа старая се :)) При теб ?

drumhead1
05-02-2012, 13:23
с шутове :D :D :D

Bulgarina681
05-02-2012, 13:26
Бе викни я да гледате филм и леко по леко и бръкни в гащите тоя трик е най-стария и добър !

mimess93
05-02-2012, 13:32
Зависи много от момичето, макар че сега малките (15,16,17г) лесно се навиват и наистина с едно филмче ще мине номера, но ако е някоя твърда мацка..ще трябва да се постараеш малко повече ..

drumhead1
05-02-2012, 14:17
ти си на 18 и 17 годишните вече са малки за теб а :D :D

Bomber
05-02-2012, 14:35
Само това че питаш как да вкараш някое момиче в леглото(говори само по-себе си)
Ти какво очакваш да ти кажем всичко като по учебник ;)

Locksys
05-02-2012, 14:50
не ти е дошло времето,пич

mimess93
05-02-2012, 19:43
ти си на 18 и 17 годишните вече са малки за теб а :D :D
не е въпрос на колко си, а как разсъждаваш, защото виждам к'ви са сегашните момичета.. аз на 15 с парцалените кукли играех на етажа с съседчетата, а те сега правят секс на поразия и знаят всички ценизми .. На 18 съм но съм видяла доста от живота ми до тук и имам какво още да видя. Не казвам ,че са малки за мен..а че са "малки" морално ! не си ли съгласен,boy ? :)