PDA

View Full Version : Уважаеми съфорумци....



cherinka
10-22-2009, 12:48
"Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира". :lol:

"Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време". :lol:

"Никой не е потърсил трупа му за погребение". :lol:

/из писмото, което отворих току-що/


Грях ли е, че се смея така...
И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.

ameli
10-22-2009, 13:07
смешно ти е,че баща ти е починал, или това което са ти пратили?


и ще прощаваш, ама са писали големи глупости :lol:

DebelaManekenka
10-22-2009, 13:10
господи :shock:

scyLLa
10-22-2009, 13:12
НЯКОЙ ДЕН И ТИ ЩЕ СИ ОТИДЕШ ОТ ТОЗИ СВЯТ И НЯКОЙ ДРУГ ЩЕ СЕ СМЕЕ !!!

LiLGrizzly
10-22-2009, 13:14
wtf :-x

Jumbie483
10-22-2009, 13:21
А обясни малко по-подробно..
От това, което разбрах.. Ами да, грях е !

cherinka
10-22-2009, 13:25
Много сте злобни.
ФАКТ е, че е мъртъв.
С рев нищо няма да стане, а и не ми беше близък.
А и самите думи са ми смешни.
Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.

А и тия от съдебна медицина кво ми се обесняват "не сме в състояние да складираме дълго време трупове" :lol: кво ме интересува кво могат и кво не.

10 години не го бях виждала, идва, ходим по кафета, говорим си, дрън-дрън и в един момент умира... то си му и личеше, ама не го коментирахме.

А и не ти ли минава през акъла, че си е заслужил на близките му да не им пука за него? Никой не може да каже дали е редно, или не да е така.
Говорим за възрастни хора, които не се интересуват за случилото се. Хора, които за живели с него, хора, които са имали брак с него, хора, на които им е бил баща, хора, които имат деца от него.
Мене ме нема в целата схема и за това не ми пука.

scyLLa
10-22-2009, 13:30
Много сте злобни.
ФАКТ е, че е мъртъв.
С рев нищо няма да стане, а и не ми беше близък.
А и самите думи са ми смешни.
Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.

А и тия от съдебна медицина кво ми се обесняват "не сме в състояние да складираме дълго време трупове" :lol: кво ме интересува кво могат и кво не.

10 години не го бях виждала, идва, ходим по кафета, говорим си, дрън-дрън и в един момент умира... то си му и личеше, ама не го коментирахме.

А и не ти ли минава през акъла, че си е заслужил на близките му да не им пука за него? Никой не може да каже дали е редно, или не да е така.
Говорим за възрастни хора, които не се интересуват за случилото се. Хора, които за живели с него, хора, които са имали брак с него, хора, на които им е бил баща, хора, които имат деца от него.
Мене ме нема в целата схема и за това не ми пука.
Нищо лично, но си ебахти изверга
Защо пишеш тъпи теми като не ти пука?Едва ли на някой от форума тук му дреме дали ти е смешно или не

PsychologicalDisorder
10-22-2009, 13:32
оф...

cherinka
10-22-2009, 13:34
Извинявай.
Хайде, намери си някоя умна тема тогава, в която на някой друг ще му дреме кой какво мисли във форума.

Не схвана идеята на темата, така че айде бегай.

InnchetO
10-22-2009, 13:38
Какъвто и да е бил той ти е баща. Ти си негова кръв и, поне, ако не ти е до рев, поне не се смей...

PIF
10-22-2009, 13:39
всичко бях чела в този форум, ама това...
"уникална" си, нямам думи.

scyLLa
10-22-2009, 13:39
Извинявай.
Хайде, намери си някоя умна тема тогава, в която на някой друг ще му дреме кой какво мисли във форума.

Не схвана идеята на темата, така че айде бегай.
Добре на теб не ти пука нали, като не ти пука защо пишеш теми за баща си ? Аз имам право на коментар и ти не можеш да ми кажеш в коя тема да пиша така че не ми се заяждай

FlashMX
10-22-2009, 13:43
http://209.85.62.24/211/149/0/f221345/epicly-epic-fail.jpg

Jumbie483
10-22-2009, 13:54
Баща ?
аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила :-o

Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.

Canis_Dirus
10-22-2009, 13:57
:shock:

Просто без коментар.

scyLLa
10-22-2009, 13:58
Баща ?
аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила :-o

Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.
Къ'в смисъл бе РОФЛ имам чуството че като малка са я водили на зоологическа гадина не на детска лол
Аз си мисля че става въпрос за баща тъй като никаде не споменава думат "дядо"
И не мога да приема това че се смее на някой починал :shock:

Lestat357
10-22-2009, 14:00
"Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира". :lol:

"Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време". :lol:

"Никой не е потърсил трупа му за погребение". :lol:

/из писмото, което отворих току-що/


Грях ли е, че се смея така...
И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.



Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.

Баща или дядо?

Ако се беше случило с баща ти, съдейки по една твоя предишна особено смислена и грамотно формулирана тема за избиране специалност във ВУЗ (а и не само заради това) със сигурност не би реагирала така.;] Не че съм някой да те съдя. Не е нормално, жалко е/сте. Важи с пълна сила казаното някога от народа – храни куче, да те лае.

....

xRainx
10-22-2009, 14:01
дядо й е бе, не е баща.

абе и аз никак не харесвам едната от бабите ми /и наистина има защо, защото е зло същество/, но пак не бих се смял. за да се отнасяте така с неуважение към дядо ти не знам какво е правил и дали въобще може да го заслужи с нещо..

BlackWings
10-22-2009, 14:47
Не бих могла да се смея на ничие погребение или на новината за ничия смърт както и да е поднесена. Случвало се е да ходя в деня на погребението при семейството на починала съседка или бегъл познат/далечен роднина , но колкото и да не ми е бил близък и да не сме общували поне проявявам уважение в смъртта му. То бива непукизъм ама това вече ми е прекалено.
Та не знам дали е грях , ама определено е отвратително неуважение и поне на мен ми говори много лошо.

Jumbie483
10-22-2009, 15:08
Баща ?
аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила :-o

Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.
Къ'в смисъл бе РОФЛ имам чуството че като малка са я водили на зоологическа гадина не на детска лол
Аз си мисля че става въпрос за баща тъй като никаде не споменава думат "дядо"
И не мога да приема това че се смее на някой починал :shock:

Даже няколко пъти го е споменала "дядо".
Никъде не е споменала, че става въпрос за баща и..
Но който и да е, поведението е много неуместно.

scyLLa
10-22-2009, 15:14
"Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира". :lol:

"Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време". :lol:

"Никой не е потърсил трупа му за погребение". :lol:

/из писмото, което отворих току-що/


Грях ли е, че се смея така...
И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.
^ Да виждаш някаде думата "дядо" или само аз не я виждам (За този пост ти говорех, че не споменава "дядо" и заради него си помислих, че става дума за баща)

scyLLa
10-22-2009, 15:17
Да чак сега разбрах, но пак е голяма подигравка да се смее

Snickers
10-22-2009, 15:24
всичко бях чела в този форум, ама това...
"уникална" си, нямам думи. ;-)

dead_princess
10-22-2009, 15:42
:shock:

MakeMeLaugh
10-22-2009, 16:28
Ти си това, което никой не иска до себе си.

FlashMX
10-22-2009, 16:54
Ти си това, което никой не иска до себе си.
:lol:

EarthShaker
10-22-2009, 17:43
cherinke, отвратително елементарна си.

ако този човек го нямаше, нямаше да те има и тебе, да си показваш простотията навред..

а хората в моргата кво да го правят трупа? за тях най-лесното е да го дадат на МУ да си обучават първокурсниците върху него.. а те са проявили човещина.

MakeMeLaugh го каза..

Sham
10-22-2009, 18:03
Четох през ред, но според мен още не е осъзнала какво се е случило и това е първосигналната й реакция, не можем да я виним, всеки преживява по различен начин.
Съжалявам за смъртта на дядо ти!

cherinka
10-22-2009, 18:21
cherinke, отвратително елементарна си.

ако този човек го нямаше, нямаше да те има и тебе, да си показваш простотията навред..

а хората в моргата кво да го правят трупа? за тях най-лесното е да го дадат на МУ да си обучават първокурсниците върху него.. а те са проявили човещина.

MakeMeLaugh го каза..
Лееко не ми е кръвен роднина.
Понякога съм си представяла някой ако почине как ще реагирам...
просто начина, по който ми го съобщиха беше смешен. После може и да ми е станало тъжно...
Виж, ако на мястото на дядо беше майка ми, баща ми, лелите ми, някой приятел... изобщо няма да ми е до форуми, до нищо.

А и може би наистина не съм осъзнала какво се е случило.
Не знам, не вярвам някой да си отиде толкова лесно от тоя свят.

Аз говорех за друго... никой не го интересува какво мисля аз, ставаше въпрос за неговите роднини и близки. Щом те не го ебават, защо аз? Нито имам пари за погребение, нито нищо, а те могат да си го позволят, но не искат. И постоянно си го прехвърлят един на друг.
Възрастни хора, бате. ;)
И Ккво всички скачате срещу мен. Станало ми смешно от 5 думи и тва е.

SouthStandServiceLad
10-22-2009, 20:17
Вади вената мойто момиче. За твоя труп няма никой дори да се изхаби да го занесе до съдебна медицина, а ще гниеш на някои стълби най-вероятно, така че си приготви малко дребни за клошарите, които ще те разсъблекат на бърза ръка.

ZipFail
10-22-2009, 20:19
Окей, не е нормално да лицемерничиш за човек с който не си била близка..ама семейството ти е яко повредено ;)

hardball
10-22-2009, 20:29
Трудно ми е да повярвам, че наистина форумът е мястото, към което се обръщате да споделите дори съкровена информация в моменти, в които е нелогично, неприемливо и неуважително да го правите.
В крайна сметка, щом на теб не ти дреме, защо трябва на нас да ни дреме?

lipstik
10-22-2009, 20:44
Ти си това, което никой не иска до себе си.

+1

:booooomb: :booooomb: :booooomb:

JohnnyQuid
10-22-2009, 20:59
Трудно ми е да повярвам, че наистина форумът е мястото, към което се обръщате да споделите дори съкровена информация в моменти, в които е нелогично, неприемливо и неуважително да го правите.
В крайна сметка, щом на теб не ти дреме, защо трябва на нас да ни дреме?true.

иначе много смешничко. хе-хе супер забавното.
изключително болно семейство имаш...

Pliok0019
10-22-2009, 21:13
...

Това наистина не е нещо, което бих искала да коментирам.

PainMonopoly
10-22-2009, 21:50
Трудно ми е да повярвам, че наистина форумът е мястото, към което се обръщате да споделите дори съкровена информация в моменти, в които е нелогично, неприемливо и неуважително да го правите.
В крайна сметка, щом на теб не ти дреме, защо трябва на нас да ни дреме?Мен точно това ме накара да чета и да препрочитам темата и да се чудя какво се случва... :shock: Защо във форума, защо?!

Pedigree
10-23-2009, 14:10
А и тия от съдебна медицина кво ми се обесняват "не сме в състояние да складираме дълго време трупове" :lol: кво ме интересува кво могат и кво не.

А нас кво ни интересува това, че се смееш на такива неща?
Да, форум, ще питаш, като не знаеш нещо, може и да споделиш нещо, ама пък нали беше писала по-назад, че си имаш приятели, споделяй с тях такива неща... ебати, аз се учудвам къде избирате да споделяте такива неща. И малко не схванах като цяло смисълът на темата.
Аз също имам роднини, с които не се разбирам или не общувам по никакъв начин, но няма да вдигам сватба, ако нещо лошо им се случи. Елементарно уважение, ебаси. Глупаво ще е ако не ти пука, а правиш някакви сополиви панаири, но да се хилиш чак, не ти е добре явно, пък с такова семейство...

Briseis
10-23-2009, 14:21
^ смъртта трябва да се уважава

Tokarev
10-23-2009, 21:20
аз всеки ден се моля на всички богове майка ми и сестра ми да умрат. възможно най-скоро. защото само тяхната смърт ше ми реши на 90% проблемите...

съдете ме! :)
Не те съдя,
ама на мястото на ваще в завещанието ми щеше да пише че дарявам всичкото си имущество на някоя синагога, само от впечатленията ми за теб, макар и аз да смятам че евреите имат пръст в почти всяко зло.

gsh
10-23-2009, 23:37
Дядо ми, като почина, не се бях чувствал толкова ужасно никога.
НЕ желая ничия смърт, най-малко на брат ми, майка ми и баща ми ! Радвайте се на семейството си и изтрийте темата :)

Tokarev
10-24-2009, 06:42
аз всеки ден се моля на всички богове майка ми и сестра ми да умрат. възможно най-скоро. защото само тяхната смърт ше ми реши на 90% проблемите...

съдете ме! :)
Не те съдя,
ама на мястото на ваще в завещанието ми щеше да пише че дарявам всичкото си имущество на някоя синагога, само от впечатленията ми за теб, макар и аз да смятам че евреите имат пръст в почти всяко зло.

вади кафевото,бате,време ти е. или тая вечер си без? замисли се некво... абстиненцията... заслужава ли си?

я си я набий и сичко е ТОП. :oops:
Казвал съм ти - хероина не ме кефи. Адски overrated дрога е, взимал съм неколкократно и не е нищо особено.Има къде къде по-добри неща...

stefity
10-24-2009, 08:16
аз всеки ден се моля на всички богове майка ми и сестра ми да умрат. възможно най-скоро. защото само тяхната смърт ше ми реши на 90% проблемите...

съдете ме! :)

Аз съм по същия начин като теб, но се моля това да стане с баща ми... :)
Знаете ли, наистина не знаете как стоят нещата с дядото на черинката и наистина може да си е заслужил всичко това. Иначе не виждам друга причина семейството му да не обръщат внимание на смъртта му, освен ако няма основателна причина за това. Щото наистина могат да се случат много, наистина много неща, които да те накарат да не чувстваш нищо след смъртта на роднина....

Но за едно сте прави - Това, не е нещо, което трябва да се обсъжда точно в някакъв форум.

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 09:20
Тука средната интелигентност е като на маймуна, съдейки по постовете. Честито.

Deadlock
10-24-2009, 11:11
много тъжно..

hottie
10-24-2009, 11:15
Не знам... аз съм на мнение, че каквото и да е направил човек е грешно да желаеш смъртта му, особено да го споделяш пред хора. Най-доброто което може да се направи е да го премахнеш от живота си с мълчание.

hottie
10-25-2009, 08:08
Съседе, не съдя, просто си разсъждавам :) Иначе по принцип трябва да се говори, така е. Дали през цял форум не знам. Абе хем трябва да се говори, хем да не занимаваш останалите с проблемите си. Аз избягвам да натоварвам приятелите ми. Не знам дали е правилно или не ама съм си така :-o

Tokarev
10-25-2009, 09:41
аз всеки ден се моля на всички богове майка ми и сестра ми да умрат. възможно най-скоро. защото само тяхната смърт ше ми реши на 90% проблемите...

съдете ме! :)
Не те съдя,
ама на мястото на ваще в завещанието ми щеше да пише че дарявам всичкото си имущество на някоя синагога, само от впечатленията ми за теб, макар и аз да смятам че евреите имат пръст в почти всяко зло.

вади кафевото,бате,време ти е. или тая вечер си без? замисли се некво... абстиненцията... заслужава ли си?

я си я набий и сичко е ТОП. :oops:
Казвал съм ти - хероина не ме кефи. Адски overrated дрога е, взимал съм неколкократно и не е нищо особено.Има къде къде по-добри неща...

е,това вече е некакъв напредък,Токи!

поне вече официално си призна,че си на кафево майна :lol:

бивша к*рва и бивш хероинист няма.
Бате всичко е воля.
Ако ти хареса продължаваш и тва е. На мене не ми хареса и няколкото пъти кво да направя ? Аз ли съм виновен че на повечето народ му харесва и забива здраво ? Аз обичам да си разпускам с коз преди всичко. Другите работи са ми омръзнали вече.

Joc
10-25-2009, 11:05
Tokarev се усра, венаджия прост!

Tokarev
10-25-2009, 11:15
Tokarev се усра, венаджия прост!
Ти си на вена руски боклук !

Joc
10-25-2009, 11:19
Tokarev се усра, венаджия прост!
Ти си на вена руски боклук !

аз съм на ноздри (рядко) , много ти знае устата, немаш ли път към Америка?

jghgh
10-25-2009, 11:26
Всъщност Черинка май пусна темата общо-взето за да изкаже възмущение от собствените си близки..
Не мисля, че на нея й харесва реалността, в която живее и в която е израснала. ;)

Е, това само тя може да каже дали е вярно или не. Чак ми е куцо да коментирам, не го чувствам като нещо редно. ;о


Наистина някои отношения стигат толкова ...далеч.

Tokarev
10-25-2009, 11:27
Tokarev се усра, венаджия прост!
Ти си на вена руски боклук !

аз съм на ноздри (рядко) , много ти знае устата, немаш ли път към Америка?
Знае ми !
Нямам път - трябва да съм луд да стъпя там при положение че искат биометрични данни.
Ти кво - да не мислиш че съм го целил бе ! Казах вече - не си струва ефекта.

SouthStandServiceLad
10-25-2009, 19:58
Руското позьорче се обади :D :D
Абе подчовеченце тебе ваще не те ли прибират рано или ти тупаш в 7 следобяд :D :D