PDA

View Full Version : Bungee Jumping



InnchetO
10-22-2009, 12:33
Скоро се очертава да изпълня една моя голяма мечта, а именно - скок с бънджи, та искам да попитам за малко информация... Най-хубавото място за скачане в България? Нещо нужно за скока? Някакви изисквания за скачащия? Цена? Подходящо време за скок? Нещо друго? Ако някой е скачал, да сподели как е било :))

PsychologicalDisorder
10-22-2009, 12:35
гледай да свалиш някое и друго кЕло, че като скочиш да не пропаднеш в Ада...
други препоръки нИАмам.

InnchetO
10-22-2009, 12:40
Хм, за пръв път ми казват, че съм дебела :))

PsychologicalDisorder
10-22-2009, 12:42
има едно "ако" си дебела.
както и да е, шегувах се...

LiLGrizzly
10-22-2009, 13:22
Е питай чичо гугъл той знае всичко .. некаде съм срещал из нета за към 100 кинта ! 8)

SunSmile
10-22-2009, 13:39
Витиня!!!

Имам желанието (поне аз) от там да скоча

LovelyGirl
10-22-2009, 13:44
Моя приятелка скочи от Клисура(доколкото помня, не съм сигурна), абе май някъде към София.Струваше около 100лв.Височината е 62м.
Иначе мисля, че Аспаруховият мост е най-висок, ако не се лъжа :-o

hottie
10-22-2009, 15:40
Скачала съм 2 пъти от Витиня. Ако искаш да скачаш отиди там. Височината е 120м и адреналина е неописуем ! Не знам обаче колко струва, мен приятели от един клуб за екстремни спортове ме пуснаха :D

JohnnyQuid
10-22-2009, 16:00
Скачала съм 2 пъти от Витиня. Ако искаш да скачаш отиди там. Височината е 120м и адреналина е неописуем ! Не знам обаче колко струва, мен приятели от един клуб за екстремни спортове ме пуснаха :D
принципно, не ми се вярва всеки ден да има там хора.
сигурно е за определени дни, някой ако каже ще го обичам, щото и аз съм мераклия отдавна да скачам 8-)

hottie
10-22-2009, 16:10
http://www.verticalworldbg.com/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=5&Itemid=32
Просто се обади на някой клуб, който организира това и се разберете за ден и час :)

stefity
10-22-2009, 17:59
Ми аз 4 пъти съм скачала вече ама само от Аспаруховия мост. 8-) Цената беше 40 лева и си струваше напълно! :) Изживяването беше неуписуемо и всеки трябва да го опита. :)
Иначе мерак ми е от Витиня да скоча, ама нямам как да ида... а и времето ми е ограничено в момента и го оставям на по-заден план. :) А вече като ида след година в Германия, имам понзат, дето ще ме уреди да скачам с парашут от самолет. 8-)
За подходящо време всеки сам си избира, но аз до сега само лятото съм скачала, нещо като традиция ми е. :)
Успех! И ако скочиш кажи как е било ;)

Jamalska
10-22-2009, 18:41
Ъм...аз скачах от Клисура за 40лв. пак с тия вертикален свят,с тях Витиня е 60лв май.Мястото си зависи само от това от колко високо искаш да скочиш.Нещо нужно...обувки,дето да няма шанс да ти паднат,нищо джобовете или нещо да ти пречи,на което да се обесиш.Има изисквания само за килограми,иначе си подписваш декларация,че не носят отговорност ако не ти издържи сърцето.
Изживяването е невероятно,мен ме държа после цяла седмица.

hottie
10-22-2009, 18:45
Ууу това с декларацията е много гадно. Тъкмо си се нахъсал и ти пльосват това пред теб, в което подписваш че си си отговорен за евентуалната ти смърт 8-)

InnchetO
10-22-2009, 18:48
Аз определено ще скачам и то скоро. Но се чудя дали зимата е подходящо или да изчакам лятото ?

За височина.. възможно най-високото място, където би могло да се скача 8-)

Jamalska
10-22-2009, 19:34
В България е Витиня.А и навън не е много по-високо.
Още не е толкова студено,става,само избери някой по-слънчев ден,е така за настроение.Макар че мен ме валя дъжд и пак беше яко.
лятото е мн далече.

InnchetO
10-22-2009, 20:14
Е, няма да е толкова скоро.. :дд смисъл това ще ми е нещо като подарък за 16тия рожден ден, а той е февруари. Идеята ми е дали ако отида в някакви снегове ще е особено яко.. Искаше ми се баш на рождения ми ден да отида :)) Ама все си мисля, че ще е голям студ и най-вероятно няма да стане. Но първия топъл, слънчев ден на другата година 100% се мятам :дд

Баси, не ми се чака.. искам още утре! :grin: