PDA

View Full Version : Любов и...Интернет



vanesa0pld
10-22-2009, 12:48
Така..да започвам веднага с историята.
Един мой приятел има сериозна(поне според него) приятелка,но проблема е че любовта им е ''интернет любов''.Та те ходят вече от 1-1,5.
От различни градове са(разстояниео между градовете е над 250км.) и НИКОГА не са се виждали.Разбира се,двамата имат камери и се ''гледат'' по тях.Каза че са свикнали един с друг,готови са на всичко един за друг, дори са стигнали до такъв етап,че си изпращат снимки на половите органии :-o (то като гледам колко к**вички има напоследък и че те си качват голи снимки по сайтовете за запознанства това е нормално,но да не повдигаме друга тема.)
Та приятелят ми постоянно казва как иска да я види,да я целуне,да я прегърне(то това е логично,все пак той е МНОГО влюбен)
И моят човек в събота ще се мести ( :smt085 ) в града на момичето(за постоянно,заедно с родителите си,но това няма значение).Уговорили са си среща и той е много щастлив заради това.
Но аз се притеснявам колко ще издържи връзката им-мисля че ще се любуват малко един на друг,а после ще си омръзнат,просто защото са чакали този миг толкова дълго време. :o
Вие как мислите?

fenastz
10-22-2009, 12:53
Не ги мисли :) и бтв заглавието можеш да го оправиш 8-)

Kukumqvka
10-22-2009, 12:55
Ти гледай себе си ..

vanesa0pld
10-22-2009, 12:56
Не ги мисли :) и бтв заглавието можеш да го оправиш 8-)
Как(да,определено съм индианец :grin: )

Kukumqvka
10-22-2009, 13:00
Не ги мисли :) и бтв заглавието можеш да го оправиш 8-)
Как(да,определено съм индианец :grin: )

Където ти е първия пост пише 'цитат' и 'редакт.' .. натискаш редактирай и поправяш заглавието 8-)

doomkillerr
10-22-2009, 13:06
...Но аз се притеснявам колко ще издържи връзката им-мисля че ще се любуват малко един на друг,а после ще си омръзнат,просто защото са чакали този миг толкова дълго време. :o
Вие как мислите?

Какво да ти кажа... уеб камерата можеш да я изключиш по всяко време, до като при една връзка, не е толкова лесно, особенно ако има силни чувства...

П.С. - Едно е да познаваш човек във "виртуалното" пространство - съвсем друго е да го познаваш лично... :)

haritov
10-22-2009, 13:25
ти май си влюбена в момчето?

ThePowerOfLove
10-22-2009, 13:33
Да, да не би да имаш някакви чувства към момчето? 8-)
Иначе по темата: Не се знае какво ще стане.. На живо може отсрещният човек да се държи по съвсем друг начин, отколкото в нета. Според мен не може да обичаш някой, а да не си го виждал.. Може като характер да ти допадне, но както казах - наживо да е различен.
Всичко е въпрос на късмет 8-)

Sh@d0w
10-22-2009, 13:41
П.С. - Едно е да познаваш човек във "виртуалното" пространство - съвсем друго е да го познаваш лично... :)

Ето тук съм напълно съгласен.

Ти защо се притесняваш толкова много?Данеби ти да си това момиче :) ?Както и да е не ми отговаряй.Не мисля че ще си омръзнат,поне в първите няколко седмици.Щом се срещнат,ще останат учудени колко малко всъщност знаят един за друг.След това вече ще се реши,дали връзката ще може да продължи.Няма значение колко страници хронология са изписали,колко време са седяли пред уеб камерата.По нета не можеш да добиеш реална представа за даден човек по никакъв начин.

Успех все пак.

vanesa0pld
10-22-2009, 13:55
ти май си влюбена в момчето?
не,просто той ми е най-добрия приятел,помагал ми е в много трудни моменти..и се тревожа за него!! :-P

LadyDi
10-22-2009, 13:56
ти май си влюбена в момчето?
не,просто той ми е най-добрия приятел,помагал ми е в много трудни моменти..и се тревожа за него!! :-P

Да деее.... Не "врат", ами "шия" :)

haritov
10-22-2009, 14:34
ти май си влюбена в момчето?
не,просто той ми е най-добрия приятел,помагал ми е в много трудни моменти..и се тревожа за него!! :-P

еми хубу де то си е тяхна работа ти ся кво ще ги жениш ли?

ако стане стане

Snickers
10-22-2009, 14:52
йеа, скайп секс фтв!

AraBella
10-22-2009, 14:53
йеа, скайп секс фтв!
Това за половите органи ме разби :D:D
Иначе нека се видят,пък след това се притеснявай.

Hilary_
10-22-2009, 15:03
ъмм .. не е твоя работа как ще се стекът обстоятелствата .. каквото и да става си е тяхна работа .. :-o Иначе .. тоя скайп пхах .. то накрая и бебета ше земат да се правят по него .. :? Аз не мога да разбера защо всички предпочитат да живеят в този скайп .. да предлагат, да признават и да късат по скайп .. :? тъпо е .. :?

п.с. дано не е прозвучало грубо ..

Shia
10-22-2009, 15:05
Ще се радвам,ако наистина излезе нещо от тази Skype връзка и наистина в него да са успели да придобият психическата връзка за една двойка.


Но ,когато няма физически контакт нещата се усложняват.


Напомня ми всичко за http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU
в Интернет можеш да бъдеш всичко дори и с камера...

zero
10-22-2009, 17:52
Имам един приятел който се запозна с неговото момиче по скайп ..
Близо година само по скайп бяха гаджета (разстоянието между градовете е 300 км) След 5/6 месец отишъл до града за 15 мин да се види с нея, но и преди това и след това той е луд по нея .. това лято и беше на гости около 20 дена и според мойте виждания това са сигурно едни от най-хубавите му дни от живота !
Той толкова много я харесва, че просто чак аз му се чудя ...
Не поглежда и 1 момиче, просто за него няма друга като нея :-o
Над година и половина се познават 0.0
//Дори ми е споменавал, че мисли да се жени за нея 0.0
вика тая година кат завърша отивам да следвам в града от който е тя, може да се уженим и да уча, работя и т.н :shock:
Тей, че може всичко може ... не се учудвам :)
//В началото не му вярвах много, но сега си знам, че това е една напълно нормална връзка, макар и от разстояние ^^

haritov
10-22-2009, 18:15
Имам един приятел който се запозна с неговото момиче по скайп ..
Близо година само по скайп бяха гаджета (разстоянието между градовете е 300 км) След 5/6 месец отишъл до града за 15 мин да се види с нея, но и преди това и след това той е луд по нея .. това лято и беше на гости около 20 дена и според мойте виждания това са сигурно едни от най-хубавите му дни от живота !
Той толкова много я харесва, че просто чак аз му се чудя ...
Не поглежда и 1 момиче, просто за него няма друга като нея :-o
Над година и половина се познават 0.0
//Дори ми е споменавал, че мисли да се жени за нея 0.0
вика тая година кат завърша отивам да следвам в града от който е тя, може да се уженим и да уча, работя и т.н :shock:
Тей, че може всичко може ... не се учудвам :)
//В началото не му вярвах много, но сега си знам, че това е една напълно нормална връзка, макар и от разстояние ^^

адаш (градски) и аз съм така 8)

Lav40
10-22-2009, 19:35
Хах...в същата съм ситуация...горе-долу де ;)
Запознах се с моята дама преди над 2 години и половина и то благодарение на този форум....адски свикнахме заедно...скайп,телефон... :) ...някаква странна виртуална връзка....после се видяхме...и се почна якия филм.... 8-) ...И ше я земам за жИна някой ден! :-) Е засега сме неофициално заедно заради пречката от 500км :D Но важното е че имаме някаква връзка...радвам се изключително много заради това което ми се случи :) Обичкам си тигърчето! :-)