PDA

View Full Version : Въпрос



Stefchyy
10-22-2009, 12:53
Така ... на приятелката ми и закъснява с 1 ден .. до сега никога не и се беше случвало .. правихме тест-отрицателен ! искам съвет или неква идея кво може да е ? знам че на някои момичета им закъснява с по 2 седмици но в случая това не ме интересува .. ???

VerryBerry
10-22-2009, 12:57
един ден не е много,а пък и щом тестът е отрицателен не вярвам да й има нещо.А ако чак толкова се притеснявате-нека тя да иде на гинеколог.

П.С-понякога и най-редовният цикал може да позакъснее

Stefchyy
10-22-2009, 13:01
Благодаря ти .. но чувал съм че може теста да е отрицателен а пък да е бременна .. което не ми се вярва де .. но все пак .. да направим ли нов ?

VerryBerry
10-22-2009, 13:04
тестовете "Sure check" са 99и нещо процента точни..така че ако сте правили такъв тест мисля,че няма нужда от 2ри.Не си вкарвайте предварително филми-това важи особено за нея ;) За да се уверите напълно по-добре отидете на гинеколог,защото ако направите 2ри тест,който пак е отрицателен,а съмнението остане ще поискате 3ти,4ти ит.н.

И все пак мисля,че й няма нищо

t0d1t0
10-22-2009, 13:09
офф... Бременна е по-добре събирай пари за аборт. А ако искаш направи 5 теста. 3/5 ;) Щом като не е закъснявал до сега. Станал е гафа. :( Каквото и да кажат в твоя защита не е вярно. Сгафил си ;)

Stefchyy
10-22-2009, 13:11
ок мерси а как да намеря гинеколог ?

t0d1t0
10-22-2009, 13:17
цъкаш с фенрчето вечерта към луната,може и към някой човек и после казваш какво искаш. ;)
да си чувал за личен лекар? Ходи го питай!

t0d1t0
10-22-2009, 13:28
:razz: нидей тъй... :D Че кой се прави на интересен? Аз или ти? 1 ден и закъсняло на приятелкта и ае, а бе момче, нека да и закъснее с 1 седмица,че да си вземеш поука. Т'ва да не ти е по часовник бе?! Може да и закъснее от времето,болест и т.н. Бахти случаите... Направо сте трагични!

Stefchyy
10-22-2009, 13:32
аз от къде да знам бе .. можеш да ми обясниш нормално кфо ми се прайш на интересен .. еби му майката.. много тарикати се навъдихте..

t0d1t0
10-22-2009, 13:39
и адски много тъпи хора! К'во?! Акъл ли нямаш,че да потърсиш малко из нета?! Резултати 1 - 10 от около 33 700 за месечен цикъл. (0.14 секунди) Деева и случаите,че и недоволстват?! К'во да направя,че си блеял в часовете по биология или ми правиш секс като нищо не знаеш! После другите виновни,ЕВАЛА! И к'во да направя,че те мързи да погледнеш няколко страници назад?! Кой се прави сега на тарикат бе злетак :-x Ние тука да не сме ти ясновидци,че да ти кажем приятелката ти дали е бременна или спинозна?! Ама то лесно да се пусне тема в 1 тъп сайт и ае господ както си цъка из нета и ще я види,че и ще се трогне и приятелката ти вече няма да е бременна.

t0d1t0
10-22-2009, 13:42
Резултати 1 - 10 от около 2 090 за причини за закъснение на менструацията. (0.30 секунди) май те мързи да си отделиш 0.30 секунди от живота за нещо смислено.

DarityGirl
10-22-2009, 14:11
че на всеки му се е случвало да му закъснее малко 8)

aloveyou
10-22-2009, 14:46
че на всеки му се е случвало да му закъснее малко 8)

+1..Така си е..Има такива на които им закъснява 1 месец..

buzka
10-22-2009, 14:54
и аз мисля,че закъсняване от един ден не е страшно,може да се дължи на времето или от някакви лекарства ако е вземала.Според мен чакайте ще й дойде :)

Midi4ka
10-22-2009, 15:15
Ако не е станал гаф няма за какво да се притеснявате от факта,че й закъснява с един ден! Нооо и теста принципно не може да ви покаже още на следващия ден дали е налице нещо или не... може да й дойде тези дни... :) Ако ли не...тест се прави НАЙ-РАНО след 7 дни,,на дали са мног надежни обаче тези тестове...! Успех! ;)

Pesenta
10-22-2009, 19:06
един ден не е много,а пък и щом тестът е отрицателен не вярвам да й има нещо.А ако чак толкова се притеснявате-нека тя да иде на гинеколог.

П.С-понякога и най-редовният цикал може да позакъснееПроучих щателно въпроса с тестовете за бременност и SureCheck са за късна бременност т.е правят се не по - рано от 14 дена. Има други тестове по 4.60 лв които са по бързи и със същата точност над 99 % името не мога да ти го кажа поради простата причина че не го запомних , НО ги има във всяка една аптека !!! Следи срока на годност !!!

Glorka_
10-22-2009, 19:52
1-2 дни не са страшни.Пийте по едно сокче за успокоение.

lovegaga
10-27-2009, 05:50
Абе,до тука всичките си мислите май,че трябва да й идва на точна дата-закъснение от 1 ден е абсолютно нищо! Самият цикъл би трябвало да си измества датата всеки месец! Просто сте ненормални!!! :lol: :lol: :lol: :-x Момичета.. на вас на точна дата ли ви идва,че и вие се съмнявате да не е бременна? 8-)

Pesenta
10-27-2009, 08:52
ок мерси а как да намеря гинеколог ?
В телефонния указател ](*,)

BurningFeathers
10-27-2009, 16:31
Идеята е, че тестът изследва наличието на определен хормон (май) в тялото. Тоест зависи по кое време на деня си направи човек теста (препоръчително сутрин), а и колко дена, след като ти е закъснял цикъла - някои уж могат да дадат резултат още на първия ден, но е хубаво да се изчакат поне седем дена. И, все пак, тестовете си остават доста точни.
Наскоро и аз имах подобно притеснение и накрая нищо ми нямаше, така че спокойно. А и всъщност абортът не е чак толкова страшно нещо.