PDA

View Full Version : мъдрите мисли на учителя Йода vol3



haritov
10-22-2009, 14:45
Млади мои ученици и не ученици,да се върнем назад във времето да речем средновековието.Какво е преставлявала любовта?
Тогава за брак е трябвало да се пита бащата,дали одобрява годеника /годеницата гледало се е повече как ще преживее детето живота си,а не дали го обича.
Стига ме до ренесанса,тук нещата се променят пак се иска благословия,но не е задължителна все пак ако стане нещо мама и тати помагат и другата роля е социалното положение,не може богат благородни за хубаво приветливо бедно момиче.
Началото на века хората се женят без да искат разрешение от някой,социалното положение играе по-малка роля(но все пак играе роля)

Наши дни хващаш първия готин пич/пичка извършваш ритуала заговаряне
те се харесват външно (може и да се влюбят случайно)
чукате се цяла нощ(ден) и така няколко години,но в един момент мъжа къснои го вади и се стига до мамба небесна и аде брак.
Няколко години по-късно вече разбират,че не се обичат и развод.

Я ми кажете като гледате как се променят ценностите дали след 200 300 години ще има любов или само сексуално привличане и бракът ще бъде подписване на договор?
Все по-често се случва да чета теми амЪ тя ми изневери или изневерих му ся ми е гузно и тем подобни,вече имам чувството че любовта е станала просто едно ебане и тва е?

glymo14
10-22-2009, 14:52
съгласен съм с теб...
еххх доброто старо време :-o

LadyDi
10-22-2009, 14:56
мамба небесна и аде брак.

Ахахаха :D

ScarletBite
10-22-2009, 15:40
haritov, защо не ни разкажете малко за любовта и секса в Републиката и Империята? 8-) Може пък да вземем пример от вас, великите духовно-извисени джедаи, падуани, пренцеси, ситове, канцлери и подобни... :-)

FlashMX
10-22-2009, 15:52
http://johngushue.typepad.com/photos/uncategorized/2008/03/01/unemployment_sucks_for_a_stormtroop.jpg

chilledMind
10-22-2009, 15:59
Хахаха кефиш ме с тия простотии , въпреки , че е смислена темата... :D
Star wars 4Ever :-o

PsychologicalDisorder
10-22-2009, 16:19
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

haritov
10-22-2009, 16:29
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

ти па кой си :-o

lubomirky
10-22-2009, 16:30
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

+1 дразниш

haritov
10-22-2009, 16:32
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

+1 дразниш

защо?

ScarletBite
10-22-2009, 16:39
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

+1 дразниш
-1, кефиш :grin:

Stan4o123
10-22-2009, 16:43
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!

lubomirky
10-22-2009, 16:44
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

+1 дразниш

защо?

Пускаш тъпи теми. Ако намериш форум jedaiproblem.com сигурно ще се вписват, ама тук според мен нямат място.

ScarletBite
10-22-2009, 16:52
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

haritov
10-22-2009, 16:53
aре спри се вече с тъпите си теми, ве, якорудска нинджа...

+1 дразниш

защо?

Пускаш тъпи теми. Ако намериш форум jedaiproblem.com сигурно ще се вписват, ама тук според мен нямат място.

защо?

haritov
10-22-2009, 16:54
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

вейдър няма крака и 1 ръка всичко друго си му е там :D

ScarletBite
10-22-2009, 16:57
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

вейдър няма крака и 1 ръка всичко друго си му е там :D
Ти от 'де знаеш? :shock: :shock: Йода и Вейдър... :lol:

haritov
10-22-2009, 17:03
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

вейдър няма крака и 1 ръка всичко друго си му е там :D
Ти от 'де знаеш? :shock: :shock: Йода и Вейдър... :lol:

бил ми е ученик все пак

ScarletBite
10-22-2009, 17:12
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

вейдър няма крака и 1 ръка всичко друго си му е там :D
Ти от 'де знаеш? :shock: :shock: Йода и Вейдър... :lol:

бил ми е ученик все пак
Винаги съм знаела, че има нещо извратено в Star wars... :D Особено с онова дето не се обвързват с жени и почти всеки джедай си има ученик :lol: Усвояват заедно силата :lol: Ама и ти ли бе, Йода?Не си ли малко дърт?Е... Виагра прави чудеса :lol:

ohluv
10-22-2009, 17:17
Еми може би нашето ежедневие вече се е изменило прекалено и всичко е чук и бег.Да обичаш не е лесно :) .И в миналото е липсвала любовта,така че,както казват- Нищо ново под слънцето. 8-)

haritov
10-22-2009, 17:21
в света на star wars,всички са извратени... брат и сестра се натискат... а дарт вейдър,който е най-големият злодей,няма член... е какъв мъж е той тогава?!
:lol: :lol: :lol: :razz:

вейдър няма крака и 1 ръка всичко друго си му е там :D
Ти от 'де знаеш? :shock: :shock: Йода и Вейдър... :lol:

бил ми е ученик все пак
Винаги съм знаела, че има нещо извратено в Star wars... :D Особено с онова дето не се обвързват с жени и почти всеки джедай си има ученик :lol: Усвояват заедно силата :lol: Ама и ти ли бе, Йода?Не си ли малко дърт?Е... Виагра прави чудеса :lol:

от силата черпя мощта аз стар съм но могъщ съюзник имам

пп

монасите като не се обвързват с жени извратени ли са?

ScarletBite
10-22-2009, 17:37
монасите като не се обвързват с жени извратени ли са?
Абе аз имам подозрения за един от Рилския манастир... много перверзно излъчване има... :D И монасите са хора, все пак :P

haritov
10-22-2009, 17:42
монасите като не се обвързват с жени извратени ли са?
Абе аз имам подозрения за един от Рилския манастир... много перверзно излъчване има... :D И монасите са хора, все пак :P

аз пък съм джедай

razores
10-22-2009, 17:50
Брех от любов отидахте на бoй :D

ohluv
10-22-2009, 17:51
Джедай с бутилка Джак 8)
Силата винаги в ръката ти е. :D

huksy
10-22-2009, 17:54
монасите като не се обвързват с жени извратени ли са?
Абе аз имам подозрения за един от Рилския манастир... много перверзно излъчване има... :D И монасите са хора, все пак :P

аз пък съм джедай
yes master 8)

haritov
10-22-2009, 17:55
Джедай с бутилка Джак 8)
Силата винаги в ръката ти е. :D

ти ко мислиш че водя здравословен начин на живот ли

ям пия еба бия

scyLLa
10-22-2009, 19:02
Джедай с бутилка Джак 8)
Силата винаги в ръката ти е. :D

ти ко мислиш че водя здравословен начин на живот ли

ям пия е** бия
Това ми напомня малко на вица :
Събудил се заека сутринта пил една вода, бил една, излезнал от вън настъпал една мравка и казал: "Е т'ва е живота пиене, ебане и бой !!! "

Stan4o123
10-23-2009, 16:25
монасите като не се обвързват с жени извратени ли са?
Абе аз имам подозрения за един от Рилския манастир... много перверзно излъчване има... :D И монасите са хора, все пак :P

аз пък съм джедай


са се сетих за едно мн дебилно клипче... няква пародия беше,та там йода казва на оби-уан "to become a true jedi,to get laid you must"

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 16:26
Джедай с бутилка Джак 8)
Силата винаги в ръката ти е. :D

ти ко мислиш че водя здравословен начин на живот ли

ям пия е** бия
Това ми напомня малко на вица :
Събудил се заека сутринта пил една вода, бил една, излезнал от вън настъпал една мравка и казал: "Е т'ва е живота пиене, е**не и бой !!! "

:lol:

kombarka
10-23-2009, 19:13
не ги слушай тия 8-) кефиш отвсякъде :-D