PDA

View Full Version : Оксикорт



siiska
10-22-2009, 15:47
Преди около месец си пробих пъпа. След изминал 1 месец се изкъпах с обицата (тъпа постъпка знам.... ) първия път нищо ми нямаше но втория път се възпали и започна да ме боли. Отидох при тези които ми сложиха обецата казаха да го пръскам с оксикорт и да промивам с кислородна вода као се старая да влезе в самата дупка за да заздравее... Но когато си слагам Оксикорт адски ми щипе и ме боли... :o зачервява се...след това се оправя но на другия ден пак ме боли докато не го промия с кислоодна вода... Незнам дали паренето и болката са нормални защото на листовката на Оксикорт пише : "Нежелани реакции : възможни са парене, сърбеж, дразнене на мястото на приложение,прекалено изсушаване.... ". Въпроса ми е някой ако е ползвал Оксикорт дали и него го е боляло или щипело и дали се е зачервявало.. моля ви кажете....
П.С мисля че е съм алергична към нито една от съставките на Оксикорт (или незнам дали точно така да се изразя) :-D

siiska
10-22-2009, 16:16
очаквам мнения по темата :( моля ви.....

clever
10-22-2009, 17:17
обади се на тези които са те дупчили и кажи оплакванията си
те ще ти кажат какво друго да вземеш ;)
успех !

ri41
10-23-2009, 12:54
оксикорт ползва майка ми след операцията и раната и зарастна бързо и белег почти не се вижда, а аз за рани само него използвам, не щипе и не мирише, от него се ибразува защитен слой и така раната зараства бързо, няма да усетиш нищо :)