PDA

View Full Version : Как да го изкарам от ума си =[



ioana25
10-22-2009, 16:18
Здравейте всички ! =]
Поредната тема от този тип...но повярвайте ми наистина имам нужда от съвет иначе нямаше да се занимавам с регистрации и тн ...

Но да си дойда на думата
С въпросното момче се познаваме още от бебета (семействата ни са в мн близки отношения) и дълго време го харесвах,но тъй като съм страшно несигурна в себе си не се осмелих да му кажа.И след може би 1година и половина харесване(меко казано) чувствата ми започнаха да се притъпяват или поне аз така си мислех.Миналото лято излизахме често заедно,макаар че сме най вече на "Здр Кво става",и той взе че и падна по моята най-добра приятелка.Макар че нищо не стана между тях вечерта в която той доста явно флиртуваше с нея (беше легнал до нея и я държеше за ръка )беше сигурно една от най-ужасните ми досега.Единственото момче за което съм плакалаи то няколко пъти
Та след тези случки тотално го отписах и наистина успявах в това да го забравя.Наистина мислех накрая ще стане и това,защото замина да учи в Сф.Все пак Очи, които не се виждат, се забравят.Но се случи точно обратното -от 1 месец в главата ми е само той,не могада мисля за нищо друго.А особено когато разбрах че си идва скоро съм адски щастлива.Но едновременно с това и мн нещастна,тъй като между нас нищо не може да има поради следните причини:
-той си има приятелка
-най-добрият му приятел е влюбен в мен
И наистина имам нужда от съвет,защото реално нищо не може да има между нас,а аз вече нз какво да правя ,за да си го избия от главата и ми писна да се оставям на течението.И искам аз да държа живота си в ръце а не той ...

Благодаря че изчете писанията ми и съжалявам ако мн съм те натварила :oops:
Много ще съм благодарна за някой друг съвет :)

cinderella_gugutka
10-22-2009, 16:26
има 4 на4ина
1-о с много воля
2-о като се влюбиш в друг
3-о комбинация от предишните 2
4-о страдай си така ,не предприемай нищо и 4акай с времето да го забравиш(просто няма как да го харесваш ве4но)

chilledMind
10-22-2009, 16:30
Според мен нито първото , нито второто имат значение.Може пък и той като теб да е "несигурен" . Можеш да се мъчиш да го забравиш , но може пък и да се опиташ да се сближиш с него.Ноо тъй като учи в София , а ти явно нямаш възможност да ходиш до там е по-добре да избереш първото.Не е лошо да се заиграеш с някой примерно , може да помогне да го забравиш.Ти постоянно мислиш за него , а не трябва...Мисли за нещо друго или най-лесното - изобщо не мисли :D Айде късмет .

GodLovesYou
10-22-2009, 17:10
тая дума влюбен за нищо я нямате

Kukumqvka
10-22-2009, 17:13
Запознай се с нови хора .. разнообрази ежедневието и така .

ioana25
10-22-2009, 17:37
тая дума влюбен за нищо я нямате
Това към кого е отправено и какво те наведе на тая мисъл
:)
И да.. благодаря за двете мнения :)))

fenastz
10-22-2009, 17:46
Изпуснала си го...изобщо говорили ли сте с него за по-интимни отношения :-o

desitoyoy
10-22-2009, 17:49
Някой ден може да разбереш, че и той те е харесвал и много да се ядосваш за несигурността си... А по темата ами започни зарибявки ей тъй просто за забавата 8-) 8)

Phan7omCr3a7or
10-22-2009, 17:53
Според мен ще е най-добре да поговориш с него насаме относно вашите отношения, и според разговора Ви да разбереш дали имате шанс да сте заедно. И запомни от мен едно...
Старата любов, ръжда не хваща :)

ioana25
10-22-2009, 17:54
Изпуснала си го...изобщо говорили ли сте с него за по-интимни отношения :-o
Не,не сме,при условие че той няма идея за това което изпитвам
А иначе ,desitoyoy,несигурността ми в много ситуации ми изиграва лоша шега.

fenastz
10-22-2009, 18:04
Изпуснала си го...изобщо говорили ли сте с него за по-интимни отношения :-o
Не,не сме,при условие че той няма идея за това което изпитвам
А иначе ,desitoyoy,несигурността ми в много ситуации ми изиграва лоша шега.

3а колко време си идва ? И дай инфо за приятелката му, за да мога да ти дам по-нататъшни инструкции 8-)

ioana25
10-22-2009, 18:14
"3а колко време си идва ? И дай инфо за приятелката му, за да мога да ти дам по-нататъшни инструкции 8-)"
3-4 дни може би и си пристига утре.
Тя също е студентка в София,и са заедно има няма 6-8 месеца Друго нещо ?
П.С.Ако ще ти е по-удобно пиши на лично

revolver
10-22-2009, 18:18
Бробий си главата :-o

fenastz
10-22-2009, 18:38
"3а колко време си идва ? И дай инфо за приятелката му, за да мога да ти дам по-нататъшни инструкции 8-)"
3-4 дни може би и си пристига утре.
Тя също е студентка в София,и са заедно има няма 6-8 месеца Друго нещо ?
П.С.Ако ще ти е по-удобно пиши на лично

Ами сори ама...за 3-4 дни няма начин освен ако не си невероятна красавица или той тайно те обожава по същия начин, по който и ти...А пък и с такава дълга връзка... :( Може би е по-добре да го оставиш засега - щом сте приятели от детство, съдбата ще ви събере отново при по-благоприятни обстоятелства.

ioana25
10-22-2009, 18:45
"3а колко време си идва ? И дай инфо за приятелката му, за да мога да ти дам по-нататъшни инструкции 8-)"
3-4 дни може би и си пристига утре.
Тя също е студентка в София,и са заедно има няма 6-8 месеца Друго нещо ?
П.С.Ако ще ти е по-удобно пиши на лично

Ами сори ама...за 3-4 дни няма начин освен ако не си невероятна красавица или той тайно те обожава по същия начин, по който и ти...А пък и с такава дълга връзка... :( Може би е по-добре да го оставиш засега - щом сте приятели от детство, съдбата ще ви събере отново при по-благоприятни обстоятелства.

Мхм прав си .Обстоятелствата просто са против мен.Ще продължаавам с опитите си да го забравя ,пък може би някой ден ... защото ще продължавам да си я имам тръпката дори и малка

t0d1t0
10-23-2009, 23:07
Как да го изкараш ли... Е ми ето така - http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif
http://www.pic4ever.com/images/905.gif