PDA

View Full Version : Какво да правя?



SunnyTime
10-22-2009, 17:02
Здравейте предполагам това е 10000000000000-та тема за момиче което харесва някое момче.Ами и моя проблем е такъъв...Харесвам едно момче което наскоро дойде в училището ми.Не е първия красавец но според мен не е и грозен.По средата е някъде.Ами аз си го харесах но не знам дали той ме харесва.Аз не съм момиче като тея от най-предпочитаните....тоест не съм момиче тип модел дето всеки пич дето мине забърсва.Аз съм сериозен човек и не съм пътва красавица.Смисъл харесвам се от кръста нагоре но надолу...няма смисъл да говоря просто.Ами искам да питам как мога да разбера дали ме харесва...Днеска класната се избъзика че го харесвам, но предполагам не знае че наистина е така....(Абе дано не е разбрала :D ) ми искам да ви попитам какво е мнението ви как трябва да се държа какво харесват момчетата на възраст 14/16 ии...тва е...Моля ви само без глупави коментари защото съм сигурна че не саммо аз харесвам някое момче и не само аз се чувствам така...Обзалагам се няма да ви е приятно ако някой пръдльо почне да ви пише някви подигравателни коментари и такива...

haritov
10-22-2009, 17:04
това сама трябва да го откриеш,кто пробваш смелост млади падуан

IndependentGirl
10-22-2009, 17:09
Опитай се да завържеш разговор с него и да се запознаете.. просто изчакай подходящия момент.. :)

Kukumqvka
10-22-2009, 17:10
Щом има много такива теми,както ти каза .. що не прочете някоя от тях? :?

Иначе трябва да завържеш конткакт,да разбере .. че си 'сериозен човек'

fenastz
10-22-2009, 17:42
Еми `фърляй му по едно око, ако и той те погледне, усмихни се, ако и той се усмихне, не сваляй поглед - дaно се реши да започне разговор. Ако не, ти направи нещо, ама си имай едно наум за тия нерешителните 8-)

Phan7omCr3a7or
10-22-2009, 18:36
Опитай се да завържеш разговор с него и да се запознаете.. просто изчакай подходящия момент.. :)

+1 и когато дойде ти сама ще го разбереш.. Айде бегай да го забиваш :grin: :grin: :grin:

MaLkaTa_LaDy
10-22-2009, 18:56
Имай достойнство и си оправи самочувствието. Така както ти се приемаш, така те приемат и другите. Как може да казваш, че не си красива? Напротив, ти си красива, повярвай ми. Красотата идва отвътре. Когато човек се поддържа и съответно се харесва, той е красив и за себе си, и за другите. Мисли положително. Лошите мисли ти носят само лоши преживявания, нищо друго.
Това, че ти не си "от тези които всички ги харесват" не значи, че не можеш да имаш който си поискаш. Не е важно всички да те харесват, а да те харесват тези, които са важни за теб. Ако знаеш как, можеш да създаваш каквото си искаш впечатление за теб у другите. Това зависи от слоевете на характера ти, които показваш. Може и да не ме разбереш, но се опитах да ти го обясня.

И помни, ти си красива! :-)