PDA

View Full Version : HelPp.!!



bonbon92
10-22-2009, 18:30
оф омръзнало ми е от нахалници които искат само секс... всеки втори ми говори за тази тема и ми задава въпроси на които не искам да отговарям кажете какво да им кажа че да престанат.. но да не се цупят после.. :?

YouAreEmpty
10-22-2009, 18:37
"Ебете се."

revolver
10-22-2009, 18:38
Ами секса в тия години е сичко за което мислим.Искаш ли праим тройка с теб и Hilary_?

Riva
10-22-2009, 18:56
Ами секса в тия години е сичко за което мислим.Искаш ли праим тройка с теб и Hilary_?
I quote this for great justice

Pesenta
10-22-2009, 18:56
A търсила ли си проблема в себе си ? Обличай се с прашки , поличка и прилепнали потничета ... и най - малкото бонбончето92 хмм нормално е всяко момче да ти говори за това ... извода какъв е ....

bonbon92
10-22-2009, 18:58
A търсила ли си проблема в себе си ?
чесно казано да имаше време в което мислех че вината е изцяло моя мислях че си правя трърде много базик и повечетого приемат на сериозно а немоа да се еба с които ми падне все пак не съм станала курва :booooomb:

Pesenta
10-22-2009, 19:09
A търсила ли си проблема в себе си ?
чесно казано да имаше време в което мислех че вината е изцяло моя мислях че си правя трърде много базик и повечетого приемат на сериозно а немоа да се е** с които ми падне все пак не съм станала к***а :booooomb:аз и не казвам че си се превърнала в ку**а , но все пак спри с бъзиците или каквото и да правиш там ... Не забравай че секс не се прави със всеки подбирай внимателно и винаги използвай контацептиви !

Neftochimic
10-22-2009, 19:18
оф омръзнало ми е от нахалници които искат само секс... всеки втори ми говори за тази тема и ми задава въпроси на които не искам да отговарям кажете какво да им кажа че да престанат.. но да не се цупят после.. :?

мама и тати не дават!

bonbon92
10-22-2009, 19:26
мама и тати не дават![/quote]

мама и тати са разведени мама е на италия тати е с новата му жена и азЗ сЪм си
Съмичкъъ :lol: :lol:

TheX
10-22-2009, 20:15
Ами секса в тия години е сичко за което мислим.Искаш ли праим тройка с теб и Hilary_?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
10-23-2009, 04:09
Ами секса в тия години е сичко за което мислим.Искаш ли праим тройка с теб и Hilary_?

офф .. аее пак тая Хилъри .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Амм по темата .. ми просто ги игнорирай .. к'во ти пука дали ще ти се сърдят или не след като не ги харесваш и са ти досадни?? :? Но неее .. може би искаш просто ей така да ти търчат по гъза и да те умоляват да легнеш с тях, защото виждаш ли ти си единствена за тях .. хъх тъпа логика .. [-( [-( [-(

daehuu
10-23-2009, 05:24
Ами секса в тия години е сичко за което мислим.Искаш ли праим тройка с теб и Hilary_?

офф .. аее пак тая Хилъри .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Амм по темата .. ми просто ги игнорирай .. к'во ти пука дали ще ти се сърдят или не след като не ги харесваш и са ти досадни?? :? Но неее .. може би искаш просто ей така да ти търчат по гъза и да те умоляват да легнеш с тях, защото виждаш ли ти си единствена за тях .. хъх тъпа логика .. [-( [-( [-(

И според мен, точно това има за цел бонбонаа92. Тука се оплаква колко и тичали зад гъза и искала да ги махне. Обаче 100% я кефи това внимание и не иска да се отделя с него. Въпроса и по-точнот трябва да е да спя ли с тях или не.

Hilary_
10-23-2009, 11:01
Въпроса и по-точнот трябва да е да спя ли с тях или не.

yeap .. т'ва ми хареса .. :razz: :razz:

hamilcar
10-23-2009, 11:04
точка 7.