PDA

View Full Version : Философстване ...



coldlife
10-22-2009, 19:48
Ех ето ме и мен с моя проблем моята приятелка е много умна но затова пък и много философства с което ме дразни казвал съм и да спре но го прави само за момента,обзета е от у4енето бе днеска изкара между4астието в ре6аване на една зада4а и отново никакво внимание за мен ве4е се ядосвам и 6а и тегля едни майни а неми се иска защото тя е единствената която съм оби4ал толкова много моля дайте ми съвет :)

Hilary_
10-22-2009, 19:56
Ако я обичаше толкова много нямаше да й теглиш една майна просто, защото си гледа училището .. :? :? Седни и поговори с нея й и кажи кое те дразни .. :-o

desitoyoy
10-22-2009, 20:01
Ми ако я обичаше наистина толкова много нямаше и да си помислиш да й биеш шута... Има един лаф "Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него" Помисли над това и малко и ти пофилософствай и ще разбереш всичко...

lipstik
10-22-2009, 20:03
Кажи и щом толкова те дразни.Пък и тя да си учи като си е сама у тях,като е с теб да ти обръща повече внимание,все пак някакви пъти задачи не са по-важни.

BigFakeSmile
10-22-2009, 20:05
Наистина, кажи и кое те дразни, тя ако държи на теб ще го промени. Не съм аз човекът, който ще ти каже дали я обичаш, но мисля, че ако я обичаше дори това философстване щеше да харесваш у нея и да ти се струва сладко.

NightGuardian
10-22-2009, 20:59
Тея ги знаим , трябва да уча , трябва да решавам едни задачи...

Отбягва те...

Sh@d0w
10-23-2009, 03:29
Тея ги знаим , трябва да уча , трябва да решавам едни задачи...

Отбягва те...

Ти си пророк!Имаш невероятната способнаст да откриваш очевидното :shock:


Ако я обичаше толкова много нямаше да й теглиш една майна просто, защото си гледа училището ..

True,true.

Сега сериозно по темата:Нима не ти отделя достатъчно време че се дразниш за такива работи?Да ти имам проблемите... :?

Slave4You
10-23-2009, 06:24
6а и тегля едни майни а неми се иска защото тя е единствената която съм оби4ал толкова много моля дайте ми съвет :)
Противоречие!
Да обичаш наистина някого, означава да обичаш (или да търпиш) недостатъците му. Особено при положение, че са толкова дребни и несериозни.
Естествено като искаш и 'тегли майната', но имай предвид, че това ще означава, че не си я обичал толкова:Р

miss_asi
10-23-2009, 06:37
Ако обичаш - търпиш.Ако не ... е то е ясно,късате.
Пробвай да поговориш с нея,може пък нещо да излезе.А това,че 1 път не ти е обърнала внимание не значи,че и тя не те обича.Помисли.Говори с нея.

qazwsx
10-23-2009, 06:51
mmmmm.... nqma na4in tva da se promeni ako tq samata nevzeme re6enie... na toq etap se odrypni i 4akai tq da doide da govorite za da 4ue po ne6to ot tova koeto 6te i kaje6...

Zaharinka
10-23-2009, 07:19
Тя знае,че ти си преходен,а учението е за цял живот. 8-)
Жестоката истина. :D

LadyDi
10-23-2009, 07:35
Тя знае,че ти си преходен,а учението е за цял живот. 8-)
Жестоката истина. :D
Ахахахахахах
\:D/

scyLLa
10-23-2009, 10:07
Ако я обичаше толкова много нямаше да й теглиш една майна просто, защото си гледа училището .. :? :? Седни и поговори с нея й и кажи кое те дразни .. :-o
Пфф, че и аз си гледам ученето нямам проблем в даскало имам време и за приятелите имам време и за приятелката ми и сичко си е перфектно (пу пу да не се урчасам) то и аз да съм на негово място ще се ядосам така да не ми обръща внимание, а да учи като луда дори и през междучасието :shock: та тогава тя си е чист зубър лол

MaLkaTa_LaDy
10-23-2009, 18:43
Мъжете се страхуват от умни жени! Проблема е в теб, не в нея. Това, че един път се е случило да иска да си дореши задачата в междучасието вместо да е с теб, нищо не значи. А да философстваш не е лошо, освен ако философстването не става вече дървено.

stupiddog
10-23-2009, 19:00
На колко си ?

IndependentGirl
10-23-2009, 19:07
Стига си мрънкал пък ти.. :? Ако я обичаш и искаш да си с нея.. няма от такива дребни неща да правиш големи проблеми.. :?

kombarka
10-23-2009, 19:09
Не бъди такъв егоист! Дай и малко лично пространство.
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

NamelessRomantic
10-23-2009, 19:13
Ако това ти е проблем ти не я цениш.Не трябва тя да се промени,а ти.

IndependentGirl
10-23-2009, 19:13
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

Да си го лапа сам.. или и той да й пофилософства..? :D

ScarletBite
10-23-2009, 20:15
Значи, да обощим - проблемът е в това, че момичето не е куха лейка, която смята за висше свое призвание да пада на колене с отворена уста винаги, щом поискаш внимание, така ли?! :-D
Напълно нормално е да има интереси и е просто чудесно, че си гледа учението.Евала - много малко свестни останаха.
Иначе ми се струва, че факта, че е по-умна от теб те комплексира.Poor country boy... Можеш да си хванеш някоя кифла.Много добре ще се разбирате :-)
Или я приеми такава, каквато е, или късайте.Защото, повярвай ми, няма да я промениш :)

nicolepcd
10-24-2009, 14:57
Лигльо :o

flowerlina
10-24-2009, 15:45
Това, че си гледа ученето говори много добре за нея. Вече за философстването може да говорите и да се разберете да го ограничи, но като цяло това, че си гледа ученето не е недостатък

kombarka
10-24-2009, 19:00
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

Да си го лапа сам.. или и той да й пофилософства..? :D

Ааах ти шегаджия :-) 8-)

IndependentGirl
10-24-2009, 20:22
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

Да си го лапа сам.. или и той да й пофилософства..? :D

Ааах ти шегаджия :-) 8-)

Момиче съм.. :) 8-)

DevilWish
10-25-2009, 06:36
Че автора, не мисли какво говори - така е.Но какви са тези отговори "тя трябва да се промени".Алооо, от коя планета падате??Момичето, няма грешка.Естествено, че ще учи.Това е важно.Като иска да си реши задачата в междучасието какво от това.Да не би пък да трябва 24х24 да сте един при друг?!?Нали няма да имате какво да си кажете.Дай й свобода.А щом не е я харесваш такава каквато е, разбирам колко ти е голяма обичта.А изказването "ще й тегля една майна" е немислимо във връзка, за която се говори, че главните герои се обичат. . ;)

gabi_94
10-25-2009, 07:41
Мъжете се страхуват от умни жени! Проблема е в теб, не в нея. Това, че един път се е случило да иска да си дореши задачата в междучасието вместо да е с теб, нищо не значи. А да философстваш не е лошо, освен ако философстването не става вече дървено.

съгласна съм :)

И аз съм философ, и аз държа на ученето, умна съм(не че се хваля, ама си е така). И да момчетата не гледат мн добре на мен, по-точно гледат на мен като на конкуренция :D Тъпите момчета като теб ги е страх от момичета като мен. Затова си измислят тъпи оправдания като теб...тц тц жал ми е за момичето, ако бях на нейно място хич нямаше да се занимавам с идиоти като теб. Нищо лично :) Ехх днес само ме нервирате бееее :o :-x

kombarka
10-25-2009, 10:44
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

Да си го лапа сам.. или и той да й пофилософства..? :D

Ааах ти шегаджия :-) 8-)

Момиче съм.. :) 8-)

Знам де.. написах го да звучи по-оригинално :lol: 8-)

IndependentGirl
10-25-2009, 10:52
За какво ти е тая уста бе!? Внимавай кво ще си помислиш :razz: 8-)

Да си го лапа сам.. или и той да й пофилософства..? :D

Ааах ти шегаджия :-) 8-)

Момиче съм.. :) 8-)

Знам де.. написах го да звучи по-оригинално :lol: 8-)

Тцтц.. :lol:

LoveRetroMusic
10-25-2009, 10:54
приеми я каквото е, или се разделете ..