PDA

View Full Version : Момиче от другия клас !?



lovableboy
10-22-2009, 19:56
Здравейте проблема ми е следния , има едно момиче от другия клас ( аз съм 8-ми тя 9-ти ) което страшно ми допада , имам чувството че и аз и допадам така де като се обърна към нея тя винаги ми гледа :shock: . Досега не съм имал проблеми с момиче с това да заговоря , но сега сякаш е различно не мога да се добера до нея просто когато и да я среща тя винаги е в компанията на други от класа и . :? Когато я видя искам да отида и да и кажа здравеи но нещо ме тегли обратно . Кофти че няма и кои да ме запознае с нея в ново даскало съм . С другите момичета от моя клас нямам грижи налитат ми като мухи на мед но само недостъпното ме влече . Така че ако имате някакви съвети (чесно казано доста странно ми е да пиша такива теми в интернет сайт :lol: 8-))

lipstik
10-22-2009, 19:59
Издебни я някъде сама.не може винаги да има хора около нея.Или се запознай с всички момичета с които е.

desitoyoy
10-22-2009, 20:04
Ми ако си толкова отракан няма да имаш проблем, обаче и аз съм 9ти клас и не бих си и помислила да тръгна със заек... Успех все пак!!!

Sh@d0w
10-23-2009, 03:25
Ми ако си толкова отракан няма да имаш проблем, обаче и аз съм 9ти клас и не бих си и помислила да тръгна със заек... Успех все пак!!!

Ахахахаха got owned xD

По темата:Пич,няма какво да ни залъгваш-който си е сдухан си остава сдухан...или я заговаряш или не,това е какво можем да ти кажем ние.Другото си зависи от теб :)

Slave4You
10-23-2009, 06:19
Трябва да е доста .. как да го кажа.. зряла :D за да тръгне със заек. Искам да кажа, че повечето момичета не биха го приели особено сериозно. Иначе няма нищо лошо да се сприятелиш с нея и си намери някое момиче от твоя випуск по-добре.

miss_asi
10-23-2009, 06:28
Не искам да ти отнемам надеждите,но едва ли ще тръгне с теб.Проста причина - заек си.Виж на момиче повече приляга да тръгне с по-голям,но на момчетата :? пфф.Намери си друга,на твойти година или по-малка от теб.И да,момичетата сме като мухи,поне по-отворените.Ако тя имаше някакъв нетерес щеше да те е заговорила вече. :wink: Нама да те огрее,съжалявам,но това е реалността.

zero
10-23-2009, 08:48
Тя не е по-различна от другите момичета :?

Kukumqvka
10-23-2009, 10:33
Иначе,като мохи ти се лепят .. 8-)

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 10:35
http://i2.photobucket.com/albums/y5/freedumb2003/aw_jeez_not_this_shit_again2.jpg

justt
10-23-2009, 11:31
... С другите момичета от моя клас нямам грижи налитат ми като мохи на мед...


Еее, добре бе. :lol:
Иначе мУхи... ;)

mese4ka
10-23-2009, 11:37
Тя не е по-различна от другите момичета :? съгласна съм :) какво е това "няма да ти обърне защото си заек" ами ако е така значи въобще не си заслужава като си заек какво ?? нещо по-малко ли си от нея :) събери малко смелост и се запознай нищо лошо няма :) пожелавам ти късмет

lovableboy
10-23-2009, 12:27
Ми ако си толкова отракан няма да имаш проблем, обаче и аз съм 9ти клас и не бих си и помислила да тръгна със заек... Успех все пак!!! Успокои ме :grin:

lovableboy
10-23-2009, 12:36
Тя не е по-различна от другите момичета :? съгласна съм :) какво е това "няма да ти обърне защото си заек" ами ако е така значи въобще не си заслужава като си заек какво ?? нещо по-малко ли си от нея :) събери малко смелост и се запознай нищо лошо няма :) пожелавам ти късмет Ясно е като бял ден действам и да не ми пука най-много една две седмици да ме земат на мезе но и това ще отмине 8-) . Благодаря за пожеланието :smt052

MaLkaTa_LaDy
10-23-2009, 18:55
Абе я си го на***айте :D Само обезкуражавате момчето. Действай и това е. Ако имаш смелостта де. Да си призная и аз искам да се запозная с едно момче от по-горен клас, ама нямам смелост. Аа и да - на мен не ми пука момчето заек ли ми е, не ми ли е. Ако ми хареса и е порастнал за годините си, нищо няма да ми пречи. Пък и ако някой дойде така при мен ще ми направи много добро впечатление. Предполагам и за другите е така. Та, да, действай там 8-)

Yancheto
10-23-2009, 18:56
Какви са тия глупости, че нямало да иска да тръгне със заек? Аз също съм 9 клас и нямам проблеми да се хвана с някой 1 година по-малък, а и със сигурност знам, че не съм единствената. А това, че ако е имала интерес към теб, вече е щяла да те заговори, също не го намирам за вярно. Има доста срамежливи момичета, които чакат другия да направи първата крачка. Действай смело и успех! Нямаш какво да губиш. :)

YouAreEmpty
10-23-2009, 18:58
Изнасили я, ако не й хареса нейн си проблем.

john95
10-23-2009, 19:06
Пич нямаш големи шансове.. 1во - момиче, 9 клас, яка щом както се описваш си някъф гъзар значи едва ли харесваш разни с кашони на главата.. едва ли е свободна..
2ро - да приемем че е свободна.. ама нали знаеш че и се точат от 9,10 клас поне 1,2ма..
Абе кофти тръпка .. Има хубави зайки като за теб бъди в групата не се цепи от колектива, щот колектива ще ти го нацепи колективно.. 8)

Щом ти се лепат тия в класа 'като мохи на мед' не ги жали 8-) :razz: :razz: :razz:

Yancheto
10-23-2009, 19:26
Пич нямаш големи шансове.. 1во - момиче, 9 клас, яка щом както се описваш си някъф гъзар значи едва ли харесваш разни с кашони на главата.. едва ли е свободна..
2ро - да приемем че е свободна.. ама нали знаеш че и се точат от 9,10 клас поне 1,2ма..
Абе кофти тръпка .. Има хубави зайки като за теб бъди в групата не се цепи от колектива, щот колектива ще ти го нацепи колективно.. 8)

Щом ти се лепат тия в класа 'като мохи на мед' не ги жали 8-) :razz: :razz: :razz:

Грр! Не толкова песимистично! Дразня се! :-x 8-)
Така де, и 50 човека от по-горните класове да й се точат, тя пак може да избере автора на темата, нали? Затова - да пробва! Ако от началото си повтаряш- ма то няма да стане, то това, онова- много ясно, че наистина нищо няма да излезе!


Тая тема нещо ми хареса,почвам да я следя. 8-)

qazwsx
10-24-2009, 17:09
Пич нямаш големи шансове.. 1во - момиче, 9 клас, яка щом както се описваш си някъф гъзар значи едва ли харесваш разни с кашони на главата.. едва ли е свободна..
2ро - да приемем че е свободна.. ама нали знаеш че и се точат от 9,10 клас поне 1,2ма..
Абе кофти тръпка .. Има хубави зайки като за теб бъди в групата не се цепи от колектива, щот колектива ще ти го нацепи колективно.. 8)

Щом ти се лепат тия в класа 'като мохи на мед' не ги жали 8-) :razz: :razz: :razz:
+1+1+1+1+1+1

Transporter
10-24-2009, 19:30
Абе пробвай е .. какво ше изгубиш ..нищо. Кат не стане търсиш следващата ..като стане ше топнеш чушлето.

Alternative
10-24-2009, 19:35
победата е по-сладка ако е била трудна за спечелване ... :grin: 8-)

radybt
10-24-2009, 20:05
Има много момичета,който харесват по-малки от тях ;)

bybit0o0
10-25-2009, 08:39
еххх ами ако няма кой да ви запознае намери и скайпа от някъде и сам и се представи или не знам..изчакай докато е сама и се запознай с нея .. т0ва ми нап0мня и на мен за един симпатичен заек от моето училище..нищо че аз съм 9ти клас ..опитай,нищо не губиш :)

fc
10-25-2009, 08:50
Сещаш ли се, че ако не отидеш да говориш с нея няма да стане нищо? Тръпката и ще отмине, така че действам сега! Говори с нея сякаш е някоя твоя приятелка ;]

lovableboy
10-25-2009, 14:16
еххх ами ако няма кой да ви запознае намери и скайпа от някъде и сам и се представи или не знам..изчакай докато е сама и се запознай с нея .. т0ва ми нап0мня и на мен за един симпатичен заек от моето училище..нищо че аз съм 9ти клас ..опитай,нищо не губиш :)
Повярваи ме от личен опит знам , че ако заговориш момиче по скайп най-много да станете фр. а както се казва в 8-ми клас такъв филм не се прожектира :razz: :D

jimei
10-25-2009, 16:14
http://i2.photobucket.com/albums/y5/freedumb2003/aw_jeez_not_this_shit_again2.jpg


И ти ли, като мен, си имаш една папка с 50 ЛОЛ снимки на десктопа, та да са готови да ги използваш всеки път като видиш някакъв уникално идиотски и лишен от смисъл пост, така де, всеки път като влезнеш тук?

InloveAgain
10-25-2009, 16:25
Абе какви сте вие бе ? .. 8-) Бил заек .. :? И какво от това.. и заек да е пак може да е по-голям от нея ? Невъзможно ли е ? Напротив.. и кво .. например се окаже,че той е по-голям,тогава каква тъпа причина ще измислите.. :o .Няма никакво значение дали си по-малък от нея .. никой не си избира приятелите и ако щеш гаджето по това дали са по-големи или по-малки.И също така една година разлика кво е.. :? нищо.Затова побързай да се запознаете .Както казаха по-горе нищо не ти пречи да се запознаеш със всички момичета,с които е :). Успех!

Krasencety
10-25-2009, 16:42
Ако наистина те харесва, това че си заек е най-малкия проблем, така че споко :) А за заговарянето.. що не пробваш да се запознаеш с цялата компанийка? Щом казваш, че когато не харесваш момичето не се притесняваш не виждам проблем да се запознаеш с всички, които са с нея и ще стигнеш до целта :) айде успех и да кажеш какво е станало 8)

TheSkyIsTheLimit
10-26-2009, 17:44
аз също съм на мнение че тва че си по малък няма значение..и аз съм 9 клас...а в момента съм влюбена в зайче.. :D та според мен опитай да я заговориш..ако не измислиш с кво..я попитай дали ще може да ти покаже нещо в училище, примерно някой кабинет или нещо.. хД колкото да я заговориш..мисля че тя веднага би разбрала намека.. :}
айде успех.. :P