PDA

View Full Version : Хип хоп дрехи - Пловдив



Enigma69
10-22-2009, 21:54
Някой знае ли от къде в Пловдив мога да си намеря такива дрехи, изобщо има ли такъв магазин, че от скоро съм в Пловдив и не мога нищо да си намеря... :(

Zaharinka
10-23-2009, 07:54
Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара :lol: :lol:

AFT
10-23-2009, 08:01
Metal Heaven на пешеходния мост.

Canis_Dirus
10-23-2009, 08:18
Metal Heaven на пешеходния мост.
Това си е бати гаврата. Да си купиш рапърски дрехи от метълски магазин.

PiruBloodz
10-23-2009, 08:36
Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара :lol: :lol:

Аз се смея на теб

balon4eee
10-23-2009, 13:37
По-добре недей . Тва че не знаеш от къде да си намериш дрехи говори че не слушаш в случая хип-хоп и съм сигурна че не си израснала с него и не е начина ти на живот . А ако случайно слушаш - повярай ми :lol: не слушаш . Искаш да се направиш с тия дрехи или може би си мислиш че заслужаваш да се облечеш така но пак ти казвам не заслужаваш . Най-многото което ще постигнеш е да станеш още една патка между другите патки същите като теб и останалите , истенските хора които не изглеждат и не слушат музиката щото е готино да я слушат ще ти се смеят и ще бъдеш просто една смешна позьорка . Така стоят нещата .. и сега сигурно ще кажеш аа ето една чалгарка , много ясно че ще ми каже такаа ... но далече е истината . Точно заради това и ти ги казвам тия неща . [/b]

Joc
10-23-2009, 14:09
балончеее мани го тоа аватар

Enigma69
10-24-2009, 11:04
Исках просто да попитам къде могат да се намерят такива дрехи, а незнам защо така я приехте тази тема просто... Не искам да приличам на Мишо Шамара, да се облеча в някакъм кич и да вървя по улиците и да казвам "вижте ме аз НЕ слушам чалга". Не съм толкова заблудена :) balon4eee разбирам много добре всичко което си казала и не твърдя, че хип хопа ми е начин на живот или нещо подобно. Слушам предимно този стил, а и това, че в Пловдив не знам къде има такива магазини не означава че съм чалгаджийка която иска да стани рапърка или металка... Просто започнах да се занимавам с хип хоп танци и се налага да си купя такива дрехи. А и съм на мнение, че не винаги по стила на обличане или по държание трябва да показваш какъв стил музика харесваш...

RAWRRR
10-24-2009, 11:47
Споко маце,

магазинът се намира на пешеходния мост (този който е до Съединение), като тръгнеш към Новотела, намира се от дясната страна в началото.

Успех в това, което си намислила.

П.П В скейтшоповете също можеш да намериш доста неща - поне кецове, ако се интересуваш мога да обясня къде има :)

buffalo88
10-24-2009, 11:56
Да си купиш дрехи от Пловдив.. голяма грешка.Най-много да попаднеш на някой интригант-дали ще е продавач или някой случаен няма значение. :lol:

balon4eee
10-24-2009, 13:24
8-) защо да го махна ?

balon4eee
10-24-2009, 13:29
е тва по ме кефи хаха 8-)

Enigma69
10-24-2009, 20:43
RAWRRR много ти благодаря

lilanalp
10-25-2009, 14:22
Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара :lol: :lol:


Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...

SouthStandServiceLad
10-25-2009, 20:11
Защото очевидно си родена с доста хумор в себе си

BomberStomper
10-26-2009, 10:46
Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара :lol: :lol:


Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...остави ги тия простаци мръсни, и аз съм рапър негрофил, какво ми пука за скапаните бели.. позз до сички мадафакъз с вечната песен хит фром дъ бонг мадъфакаааа

cataclysm
10-26-2009, 10:52
Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара :lol: :lol:


Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...остави ги тия простаци мръсни, и аз съм рапър негрофил, какво ми пука за скапаните бели.. позз до сички мадафакъз с вечната песен хит фром дъ бонг мадъфакаааа

lol

ohluv
10-26-2009, 19:22
В Мола и в кв Мараша до Руския клуб има един магазин Clip само широки дънки и тн. Щом те кефи си земи :) остай ги да плюят :-P

SouthStandServiceLad
10-26-2009, 22:09
Добре си се кръстил охлюв. Отива ти. :)

ohluv
10-27-2009, 14:38
Добре си се кръстил охлюв. Отива ти. :)
М да лад 8-)

BluEWisH
02-03-2011, 10:14
Малко е стара темата, но сигурно има още хора, които незнаят. А и не видях смисъл да пускам нова тема за въпроса, който ще пусна, след като дам съвета си :)

Абе мани ги тия лайна в магазина, в моста -.- Там има най-ужасните дрехи, които можеш да си представиш!!!
Чувала ли за магазин "ЕЙТИИН"(18 ). Намира се посока Халите, Джумаята, или както ти е удобно, но е в тази посока. Значи има едно платено паркингче и там по 1 уличка се намира, до бивш графити шоп. Жълт е на цвят. Има скейт облекло, но и хип-хоп също. Но нямам впредвид широките анцузи, чувалите и т.н. Всъщност има и такива, не съм сигурен. Но има супер дрешки, които можеш да си вземеш. Аз самият слушам РАП, защото хип-хопа е културата,към която се причислявам:) и има супер яки дрешки.

Аз също имам въпрос, да знаете от къде мога да си купя дъкни на ЕЛ ЕР ДЖИ, пак за Пловдив става на въпрос. Ако някой е копувал от 18, да каже дали има, защото аз като бях си взех само 1 тениска. Аз не съм от Пловдив, но ходя при брат ми и така. Като цяло се стремя да с еобличам като Еминем, Ти Ай, и т.н ако знаете от къде да си взема дрешки казвайте!

Айде, мир ! :)

Tuncho
02-04-2011, 19:12
Мацка, `начи аз съм по тия работи... В Тъмното(т`ва на главната, все някой ще намериш да питаш, има там) има много яки хип-хоп неща, такам... Продължаваш по-надолу и към пешеходния и до Офис 1 Суперстор отзад има най-якото магазинче на света, Антистар, обичам то т`ва магазинище, МЕГа-супер-яко е ...и на пешеходния вече ти кзаха... Т`ва е мацка... да се снимаш, да ти са порадвам как си се "преминила" :-) Аре цунки...

DaSparKonE
03-19-2011, 23:17
taka ili inache veche ima otvorena tema ... iskah da popitam nqkoi ima li si na ideq ot kade moga da namerq takiva dreshki v1v veliko tarnovo ... ili pone da mi kaje imena na nqkoi magazin ... ?
P.S : izvinete me za latinicata