PDA

View Full Version : програма



sladur4etovr
10-22-2009, 21:33
здравейте не съм много на ти с компютрите но мисля че с малко ваша помощ ще се справя...проблема е следния нз какво съм правила но от известно време не мога да гледам клипчета във vbox тегля си този flash player но ми изписва че вече е инсталиран но въпреки това не мога да гледам клипчета кажете ми какво да направя в този случай защото съм изтрила всички файлове с тъпото найменование FLASH PLAYER но пак немога да гледам клипчета

ArrowsOfDeath
10-23-2009, 11:54
Вместо да ги триеш - вземи го ънинсталирай и след това го инсталирай наново. Никога не трийте програми!

sladur4etovr
10-26-2009, 08:20
а сега ще мога ли по някакъв начин да си поправя грешката :(

DarkAngelOfHope
10-26-2009, 08:32
Ами влизаш в замундата (примерно) смъкваш си един Your Uninstaller (гледаш да е по нова версия:)) инсталираш после тази програма. Пускаш я и намираш къде пише Adobe Flash Player ActiveX (еди коя си версия 9-10 ... няма значка) ще ти е с някаква странна икона или въпросителна нещо (не се сещам как изглеждаше в такива случай като твоя) та ... даваш десен бутон върху Flash-a и избираш AutoFix то ще почне да се мъчи да направи нещо и по някое време ще ти каже че не може да се fix-не програмата и ще те пита дали искаш да изчистиш неработещите файлове. Съгласяваш се Clear It май пишеше :) като изчисти файловете влизаш във VBOX-a (примерно) даваш да ти зареди какъвто и да е клип и като ти каже че нямаш Flash Player ... следвай инструкциите и си инсталирай :)

Трябва да стане :)

Успех :)