PDA

View Full Version : какво да ги правя тия хлапаци?



Photophobia
10-23-2009, 06:37
Имаме си един дечко в новия клас.. За него начина да каже 'харесвам те' е да те удари по дупето с всичка сила или да те събори на земята. Когато му се говори започва да се лигави с жалък опит да имитира. Хубав е и си го знае,но е абсолютно заблуден. "Зарибява" голяма част от момичетата с цел заблуда на противника,не можеш да разбереш коя всъщност е набелязал. Аз го познавам от преди,но не съм била чак толкова близо за да му знам номерата. Въпроса - какво да го правя тоя? С извинение, гъза ми е син заради него. Силна съм,мога да го насиня ама се досещате какво ще се говори после. Някак момиче и бой не върви.. Но и няма да допусна да ми причини това втори път.
Като изключим него сме готини хорица,но тоя разваля идилията.

Предложения?

adrenal1n
10-23-2009, 07:08
Другия път му зашлеви един шамар през лицето, ще видиш как набързо ще се осъзнае :smt023 Силен и звучен, обаче :D

Tempest
10-23-2009, 07:09
боя изгражда... при следващ опит за гъзоудар.. през лицето с колкото сила имаш.. и всеки следващ път все по-силно (колкото можеш) :-D

littlebaby
10-23-2009, 08:23
Случвало ми се е нещо подобно, един ме закачеше така. Еми шамарът върши доста добра работа :D

LizZz
10-23-2009, 08:55
Шамари през лицОто, ама имай в предвид, че може да отвърне, щото така като го гледам е някъв келеш.
Щом сте компания гледай да има кой да те защити, ако случайно тръгне да се бие.

Успех.

Xeon
10-23-2009, 17:30
Набий му ПЕСНИЦА в ченето(ма бърза да не се види, че е с юмрук и после казваш за негов срам че си му ударила шамар и той е паднал 8-) ), близост до ухото. Изпада в безсъзнание и като се свести няма да смее да те доближи, пък и поне 1-2 месеца ще му се смеят за това. :)

elito0o0o0
10-23-2009, 18:47
ЕЕх ех ех... връщаш ме във времето ,когато едно момче от миналия ми клас ни ``шляпаше`` така.... само че разликата е ,че той е МНОГО ГРОЗЕН,МАЗЕН,КОСМАТ... абе... с една дума - ГРОЗЕЕЕН!!!! ...
Еми освен да му одариш една хубава плесница ... незнамм :lol:

ameli
10-23-2009, 19:07
az gi derqh i sq ne smeqt da priparqt :lol:

liim0nka
10-23-2009, 19:57
:D :D .. като се сетих...аз просто импулсивно ги удрях я в коремааа, я между краката.. :shock: .. отвътре ми идваше..и въпреки това не спирахаа.. :? ноо в момента няма такива проблемии :P

Kallyn4eto
10-23-2009, 20:10
ъъ тфа е чак злобно разбирам като закачка ма чак да те посини ебаси :o
аз просто им хващах ръцете и/или сядах някъде

niii
10-23-2009, 20:15
Ако се ядосаш и го замериш със стол (желателно е да не го уцелваш) може да размисли :)

clever
10-23-2009, 20:41
:lol: :lol:
позната работа .. ама мен не ме удрят толкова силно че ш ме счупят .. :razz:
ми ... оплачи се на учителя .. де да знам :D :D ...кофти ситуация ..

ByK
10-24-2009, 13:50
напсувай го 8-)

bebe7o0oyYy
10-24-2009, 16:58
emi edn0 p0 zdraw0 shamarche i e g0t0w :D ama ebati met0dite na yxajwane ima :razz: :razz:

MadeOfWater
10-25-2009, 15:26
яко бой :D

psychopath
10-26-2009, 18:14
кой 6ти клас сте?

Photophobia
10-29-2009, 08:22
как се смях докато чета отговорите :lol: :lol:
мда,забелязвам колко му е акъла ама 8-)
осми клас сме,Вито не шести :(

да ви осведомя,че това от намеци не разбира,то шамари,то караници.. никаква реакция братче
ако му бЕх майка досега сто пъти да съм дигнала ръце от него
8-)

RedLabel
10-29-2009, 09:45
Викни Чък Норис да му издиша в лицето - ще му пробие главата! 8-)
аа лафовете за Чък Норис ... класика :D

Динозаврите погледнали Ч.Н. накриво...но само веднъж
Когато децата си лягат гледат под леглото за торбалан,а торблана гледа под леглото за Ч.Н.
Ако децата носят пижами на супермен, то супер мен носи пижами на Ч.Н.
За колко време Ч.Н. завива крушка?-Той не завива крушки - предпочита да убива на тъмно

стига оффтопик може да си намерите лафовете в гуугъл иначе на пичагата со кротце со благо со малко кьотек
как казваше баба ми бий го докато е малечко

LambOfGod
10-29-2009, 15:48
Викни Чък Норис да му издиша в лицето - ще му пробие главата! 8-)
аа лафовете за Чък Норис ... класика :D

Динозаврите погледнали Ч.Н. накриво...но само веднъж
Когато децата си лягат гледат под леглото за торбалан,а торблана гледа под леглото за Ч.Н.
Ако децата носят пижами на супермен, то супер мен носи пижами на Ч.Н.
За колко време Ч.Н. завива крушка?-Той не завива крушки - предпочита да убива на тъмно


АХАХАХАХХАХАХАХА!