PDA

View Full Version : план конспект



sunriseee
10-23-2009, 08:06
Моля ви спешно някой да ми обясни как се прави план конспект :( Имам да правя на "Пролет" от Н.Лилиев . МОля за бързи отговори :-)

silwinka
10-23-2009, 10:43
Аз ще съм първата .. план конспект се прави като : Подчертаеш или изкараш от няк'ва статия ( или в някое помагало , или интернет .. или съвсем от някакъв друг източник ) и да си подчертаеш най-важното и основното .. и го пишеш в тетрадката ! Това е .. : ) Надявам се да съм помогнала .. поне малко хах :-o Не ме бива с обясненията ..

GbSy
10-23-2009, 13:19
И вас ли ви прецакват така, дават ви да правите, а не знаете как..
Тези неща трябва да се обяснят в училище, но за съжаление не става точно така..
Лично аз, когато трябваше да пиша план-конспект, избрах най-важното (аз имах да пиша върху един литературен анализ) и го съставих с точки, подточки и тирета.

Luscious_Heart
10-23-2009, 14:59
Аз ще съм първата .. план конспект се прави като : Подчертаеш или изкараш от няк'ва статия ( или в някое помагало , или интернет .. или съвсем от някакъв друг източник ) и да си подчертаеш най-важното и основното .. и го пишеш в тетрадката ! Това е .. : ) Надявам се да съм помогнала .. поне малко хах :-o Не ме бива с обясненията ..
Тва е КОНСПЕКТ ве... А планът включва йерархическа подреденост.. Точки, подточки, тиренца и т.н.