PDA

View Full Version : Какво да правя ???



Madeyed
10-23-2009, 11:05
...

Kukumqvka
10-23-2009, 11:06
Опознайте се малко .. и тогава дейстай.

LadyDi
10-23-2009, 11:07
Покани я да излезете. С думите: "Искаш ли да излезем след училище?"

И ако е толкова невероятно, шокиращо, безпрецедентно умна... научи се да пишеш...

LoveRetroMusic
10-23-2009, 11:07
с пръстен ..

Madeyed
10-23-2009, 11:26
Извинявайте за това, че имаше правописни и пунктуационни грешки, на малко бързах.
Вече доста си опознахме. само че не знам какво изпитва към мен, защото е доста потаина в този вид тема или разговор. Под деистваи, какво имаше напредвид? И какво да направя ?

Nadelina
10-23-2009, 11:32
Не е нужно да я питаш дали иска да станете гаджета, а да я поканиш да излезете (добра идея след училище, както каза LadyDi) и сам ще разбереш дали иска да сте нещо повече.

И странно как така не те е срам да и предложиш, а те е срам да я поканиш да излезете?!

Madeyed
10-23-2009, 11:38
Нямах напредвид че ме е срам да я поканя просто не съм го правил... Смятах да я поканя на вечерно кино и да я изпратя и тогава да и каза че я обичам ... ама не съм сигурен и затова ви моля за съвет. Никога не и бих казал, че искам да стана гадже с нея (така да и кажа че я обичам) , това е просташко, според мен.

mese4ka
10-23-2009, 11:41
Не е нужно да я питаш дали иска да станете гаджета, а да я поканиш да излезете (добра идея след училище, както каза LadyDi) и сам ще разбереш дали иска да сте нещо повече.

И странно как така не те е срам да и предложиш, а те е срам да я поканиш да излезете?! +1 :)

fireball121
10-23-2009, 12:54
недей да правиш глупости и да и казваш че я обичаш :shock: момичетата се плашат от това...в началото не и казвай нищо толкова романтично а се дръж нормално...говорете си повече и я покани на кафе/кино/разходка в парка само 2мата...ако се съгласи...супер...след това тряя да знаеш нещо много важно...не и говори колко е неземно уникално ужасно красива, а си говори с нея и се интересувай от нея...от вкусовете й...от самата нея...забавлявай я и се дръж мило...но не прекалявай...трябва да не ставаш досадник и да я търсиш постоянно...скоро направих такава грешка....едно момиче ме харесваше...аз също нея и нали се събрахме...обаче още първите 1-2 дена и говорих разни доста мили неща...колко е красива и всякакви други глупости...и тя ме заряза точно заради това..защото се уплаши от намеренията ми...
трябва да се държиш несериозно...всякаш сичко е на шега...разбира се не тряя да си груб, но не тряя и да си с нея постоянно....даже понякога малко игнориране засилва интереса....не е задължително примерно сяка вечер да и пращаш мечета целувки и глупости по скайп за лека нощ...или пък всяко междучасие да си при нея...нека и тя да прояви интерес :-P също няма нужда да и предлагаш..една целувка е достатъчна...ако дойде момента ти ще усетиш и ще го направиш :) ииии още нещо важно от мен...ако не се получи нищо не й досаждай, а я остави на мира...знам че 1 година и половина е много, обаче не си заслужава на тея години да се тормозим и да правим някви любовни драми...отреже ли те...ориентираш се към друга


п.с. поправете ме ако греша...тва е моето мнение (и аз съм заек :-P :-P :-P ) :)

LeMoi
10-23-2009, 14:55
Опознайте се малко .. и тогава дейстай. +1 :)

Pupcho
10-24-2009, 11:08
Виж поста на fireball121 и го прочети добре. Романтиката е за един по късен етап, така че въобще не я ползвай. Срамежливоста въобще няма да ти помогне, най-добре се абстрахирай напълно от нея.

П.С. Ако това момиче наистина е толкова хубаво колкото казваш, ще има много приятели и по-големи момчета от теб .. а щом 1 година не си я загороварял, шанса ти с нея е много малък...

desitoyoy
10-24-2009, 11:28
Ами то има един лаф "Никой не е перфектен докато не се влубиш в него" Като те слушам как говориш явно много си хлътнал... Ами и аз мисля, че трябва хем да и показваш, че имаш интерес, ама и хем лекичко да я игнорираш... Излизайте и се сприятелете и после пак пиши, за да ти дадем още съветчета

Stan4o123
10-24-2009, 11:37
Нямах напредвид че ме е срам да я поканя просто не съм го правил... Смятах да я поканя на вечерно кино и да я изпратя и тогава да и каза че я обичам ... ама не съм сигурен и затова ви моля за съвет. Никога не и бих казал, че искам да стана гадже с нея (така да и кажа че я обичам) , това е просташко, според мен.

човек... ти си по-младото ми аз... и с мен беше така с няколко мацки... аз съм отчайващ романтик... постоянно мисля как да направя нещата по-красиви,свалям звездите и накрая кво... тя ме иска само за приятел... :)... ей сега,преди 2 дена, 1 момиче ми каза,че е влюбена в мен,ама иска само тя да била влюбена без да се влюбвам аз...ходи ги разбери момичетата... повече няма и да се опитам да ги разбирам... та моят съвет е(като страничен наблюдател):действай по-бързо... даже по-добре да претупваш нещата,отколкото да задълбаваш в обречена любов,после да се дразниш и да се самонаказваш,защото някоя си не те харесвала.

LuxurySk0B
10-25-2009, 08:43
Трябва яка пачка

ShtrudeL
10-25-2009, 08:54
Боже! Какъв мъж под чехъл ще си.

zlat11
10-25-2009, 08:55
харесваме едни и същи предмети и сми най добрите в почти всички области....

това много помага 8)

sladkish_14
10-25-2009, 09:15
Уау, каква любовна депресия се очертава. 8-)

yYniiKaLnAa
10-27-2009, 19:50
Набий си една ч*кия за здраве :grin:

fenastz
10-27-2009, 20:21
Ти си мазно, мизерно, жалко КУЧЕНЦЕ на нейната каишка.

СТРАДАЙ !!! СТРАДАЙ МНОГО, прави ме щастлив :)

huksy
10-27-2009, 20:37
Гледам и не вярвам на ушите си!

haritov
10-27-2009, 20:44
млади падуан поеми на мисия с нея в някое кафене

huksy
10-27-2009, 20:52
млади падуан поеми на мисия с нея в някое кафене
слушай учителя.. доволен ще останеш

lubomirky
10-28-2009, 07:47
млади падуан поеми на мисия с нея в някое кафене
слушай учителя.. доволен ще останеш

или ще станеш безработен зелен смешник.

huksy
10-28-2009, 08:05
млади падуан поеми на мисия с нея в някое кафене
слушай учителя.. доволен ще останеш

или ще станеш безработен зелен смешник.
е.. риск печели.. риск губи

lubomirky
10-28-2009, 19:37
млади падуан поеми на мисия с нея в някое кафене
слушай учителя.. доволен ще останеш

или ще станеш безработен зелен смешник.
е.. риск печели.. риск губи

мне, само губиш.

sasha_90
10-29-2009, 17:07
Извинявайте за това, че имаше правописни и пунктуационни грешки, на малко бързах.
Вече доста си опознахме. само че не знам какво изпитва към мен, защото е доста потаина в този вид тема или разговор. Под деистваи, какво имаше напредвид? И какво да направя ?
Сега пак ли бързаш?Защото пак имаш грешки.
Действай,за да не ти я отмъкне друг.

RoCkSpOt
10-30-2009, 08:04
Ти нормален ли си ? :o :-o как ще й казваш,че я обичаш бе тя ще се стрестне и ще избяга ! Друж се като мъж в киното я хвани за ръката като я изпращяш я гушни накрая,ако не те целуне значи може да не иска да бърза и на другия ден я питай дали те харесва или и кажи че я харесваш... но никога не прекалявай с това "мн си хубава,уникална си,най-красивата" щото и дигаш самочуствието само :?

RoCkSpOt
10-30-2009, 08:06
"..да и предложа.." :lol: :lol: личът си годините ти още от тук 8-) .. Покани я на кафе .. накарай я да излезнете .. но се опознайте повече преди това .. училише, телефони, скайпове :D е такива работи .. и един ден я покани на кафе .. и там действай ..обаче не се дръж като дете :-D

Тя е дете той ако се държи като мъж тя ще го помисли за луд :D :D