PDA

View Full Version : Загубих приятелката си!



diksi
10-23-2009, 13:31
Сама съм! Нямам си никого, само фалшиви приятели. Истинската си приятелка загубих, не знам моя ли беше вината или на друг. Вътре в мен всичко вече е празно, лятото бяхме такива приятелки,прерасни. по време на училище също. Проблемът, може би беше, че се сприятелихме повечко с момичета от нашия клас. И двете момичета търсеха по-скоро популярност, но не и приятелство. Мина една година поради интриги и предателства моето и нийното приятелство се разклатушка... Когато излязохме лятна ваканция тя не ми се обади, когато се върнах от дълга почивка нея я нямаше, когато имах нужда от нея, тя не се появи... Чувствах се предадена. Бях ли заслужила това? Какво стана с моята приятелка, кое беше това непознато момиче, което ме гледаше в очите и с усмивка сложи край на приятелството ни?! Имам нужда да направя нещо за да върна момичето от спомените на най хубавите ми години, имам нужда да повярвам, че не съм сама.. Дали има щанс да успея? Дали ще мога да направя живота си отново цветен...

impassive7
10-23-2009, 14:27
пак кифленски истории... :?

не разбрахте ли, че е време да свалите фалшивите маски и да си намерите двама-трима ИСТИНСКИ приятели, не да се бутате в големите ''приятелски'' групички, пълни с интриги и лицемерие...

Тия, които се хвалят, че имат МНОГО приятели, нямат нито един, знай го т'ва! :shock: Поредната сърцераздирателна история... :?

mrtn
10-23-2009, 14:30
Поговори с нея, в училище, разяснете се защо така е станало, друг начин не виждам. И не мисля, че си сама.. все имаш някой друг приятел, с който можеш да си поговориш.. :) Успех!

Luscious_Heart
10-23-2009, 14:57
Поговори с нея, в училище, разяснете се защо така е станало, друг начин не виждам. И не мисля, че си сама.. все имаш някой друг приятел, с който можеш да си поговориш.. :) Успех!
Ама другата сигурно не я еbееее.. :D
Мирише ми на някаква завист, да знаеш. Често това, както и клюките, предизвикват такова странене от страна да единия приятел...
Намери си бест френд от мъжки пол.

Иначе направо им блазе на момчетата в нашия клас, дето са в група сега... 6-7 човека са. Просто са много задружни и няма злоба.

diksi
10-23-2009, 15:00
пак кифленски истории... :?

не разбрахте ли, че е време да свалите фалшивите маски и да си намерите двама-трима ИСТИНСКИ приятели, не да се бутате в големите ''приятелски'' групички, пълни с интриги и лицемерие...

Тия, които се хвалят, че имат МНОГО приятели, нямат нито един, знай го т'ва! :shock: Поредната сърцераздирателна история... :?

Да аз го разбрах, проблемът е там,че тя наистина е човек на когото можеше да се разчита, между нас имаше истинско приятелство. Това че се ``сдружихме`` с няколко момичета, да това е друга история. Та да те попитам ти ако си намерил истински приятел измежду фалшиви няма ли да искаш да го запазиш?

aloveyou
10-23-2009, 15:17
Поговори с нея, в училище, разяснете се защо така е станало, друг начин не виждам. И не мисля, че си сама.. все имаш някой друг приятел, с който можеш да си поговориш.. :) Успех!
Ама другата сигурно не я еbееее.. :D
Мирише ми на някаква завист, да знаеш. Често това, както и клюките, предизвикват такова странене от страна да единия приятел...
Намери си бест френд от мъжки пол[b/].

Иначе направо им блазе на момчетата в нашия клас, дето са в група сега... 6-7 човека са. [b]Просто са много задружни и няма злоба.

И на мене ми мирише на завист (незнам дали е така,но предполагам,че е така,макар че не я познавам)

Наистина си намери БФФ от мъжкия пол..Момчетата са много по-добре приятели от момичетата (поне аз така мисля или го казвам от личен опит :) Имам трима ИСТИНСКИ приятели момчета..Вече 6 години сме заедно и НИКОЙ,НИКОГО ДО СЕГА НЕ Е ПРЕДАЛ..А уж най-добрата ми приятелКА ме предаде 1000 пъти :?

Офф,нека спра,че ако продължа да пиша ще заеми цяла страница :-D

diksi
10-23-2009, 15:26
Неприятно става, имам чувството че и тя не е безразлична, но не знам какво я спира..

Mi6inka
10-23-2009, 20:53
.. да се прави на интересна пред някой други хора сигурно... както казаха преди мен.. намерите си 2-3 истински приятели.... пък и 1 да е.. пак е достатъчно.. трябва да се научиш да разпределяш хората м.у приятели и познати.. защото има разлика...особено в днешно време

bojilow
10-23-2009, 21:05
пак кифленски истории... :?

не разбрахте ли, че е време да свалите фалшивите маски и да си намерите двама-трима ИСТИНСКИ приятели, не да се бутате в големите ''приятелски'' групички, пълни с интриги и лицемерие...

Тия, които се хвалят, че имат МНОГО приятели, нямат нито един, знай го т'ва! :shock: Поредната сърцераздирателна история... :?

Да аз го разбрах, проблемът е там,че тя наистина е човек на когото можеше да се разчита, между нас имаше истинско приятелство. Това че се ``сдружихме`` с няколко момичета, да това е друга история. Та да те попитам ти ако си намерил истински приятел измежду фалшиви няма ли да искаш да го запазиш?

Смятам, че ако съм намерил истинския приятел, няма да ми трябват други..
Няма да го деля и ще даржа на него.. Говори с нея.. Питай я защо е така, кажи и, че ти е мъчно за миналото време, ако те е срам си е твой проблем :-o

Успехи ! :)

Luscious_Heart
10-23-2009, 21:09
Неприятно става, имам чувството че и тя не е безразлична, но не знам какво я спира..
Лелеее...
Ма ти побъркала ли си се?
"и тя не е безразлична", "не знам какво я спира"
WTF?! Вие да не сте гаджета бе? Какви са тия дълбоооки чувства, по-дълбоки от Марианската падина?! :-x
Просто вече няма да ходите на шопинг заедно. 8-)
И други ще намериш, мацко. :grin: Намери гадже да ти прави кефа, намери и най-добър приятел момче - повярвай ми, ще откриеш истинското забавление на подобна компания; разговорите ви ще са по-сериозни. От опит знам, че като се събера с някой пич и не хвърчат флуиди (щото иначе всичко става различно :D ), можем да бърборим с часове на СЕРИОЗНИ теми. Малко ще спреш с дискусиите на тема мензис, диети и обиколка на талията.

П.П. Което ме навежда на мисълта... Случайно да си по-красива от екс бфф-то си? :P Или да имаш по-хубави дрехи, гаджета, повече внимание да печелиш? Ако отговорите на поне един въпрос с "ДА", печелите завистта й. :lol:

nimfernal
10-24-2009, 09:22
Помилуй господи! СПРИ ДА ГЛЕДАШ ШИБАНИ САПУНКИ :-x

lipsvashh_mi
10-24-2009, 09:46
продължи напред...щом толкова лесно е загърбила приятелството ви прави си сметка дали наистина си струва да се ядосваш и да мислиш за нея...
скоро ще намериш хора,на които наистина ще можеш да разчиташ и да наречеш приятели..не се затваряй в себе си и не гледай света през сиво-черни очила....

WesTSider
10-24-2009, 11:44
Имам 4-ма за които бих дал всичко ! Обаче и мене са мe предавали де ....... бяхме 5 :) ноо се скарах яко с единия ( Приеба ме с пари .... доста пари...пък и отделно е правил неща с бившата докато ходихме )
Но да ви щажа без приятели не може просто трябва да са точните хора ... :)
А туй за момичетата за мене не важи , налитало ми е гаджето на фр отказах..... никога не бих предал приятел за нищо !

diksi
11-04-2009, 14:11
Здравей, народе! Искам да ви кажа, че при мен се зароди начало на ново приятелство. Заeдно с две момичета се сприятелихме, вярноq не мога да излизам с тях (те залягат на учебниците повечко от необхоoимото), но мога да разчитам на тях. Що се отнася до другото момиче, тя се е променила, мисли се за кралица на класа, но всъщност не е така..Това е друга тема.. Все пак с нея останахме приятелки (Въпреки, че сега ако ми каже да ``зарежа`` двете момичета зариди нея + там 2 момичета няма да го направя)
П.С тва в скобките го казвам, защото вечи имаше такава случка и момичето, което остави приятел СЕГА ИМ СЕ ВЛАЧИ ПО ГЪЗА...

Хората се променят! Или моята приятелка се е променила, или съм била заслепена ;)

В нашия клас е миш-маш да знаете :D