PDA

View Full Version : Уш приятелка и неосъществена любов!!!



sugargirl78
10-23-2009, 14:43
Значи...имам два въпроса...
Първи:До сега с най-добрата ми приятелка излизахме,забавлявахме се, дори бяхме постоянно заедно в междучасията.Сега тя постоянно е с други момичета(не че това ме дразни)и през тази седмица може би 1-2 пъти е дошла да ме попита какво правя.Върви по улицата с нея и още няколко приятелки и аз я потам нещо.Тя набързо казва еда-две думи и се обръща да говори пак с другите.Уш ми казва, че съм и най-добрата приятелка.Тя се държи по-отворено 8) , но пък аз съм по-развита.Какво да правя???Какви иска да бъдем??? :smt022 :smt022 :cry: :cry: :smt059 :smt075

торо:Има едно момче от моя клас.Много е сладък.Той казва, че сме най-добри приятели.Аз го обичам :smt007 :smt007 .Постоянно мисля за него.Един ден той щеяе да се прибира пеша с един негов приятел.Ние сме в една посока,затова му предложих да се приберем заедно.Тох не каза нищо.Не посмях да го попитам пак.Много е мил и постоянно ми помага.Дакажем някой ми взема моливника и неиска да ми го върне.От нашия клас всички се лигавят(без него :oops: )И той се опитва да го вземе.Проблема е, че харесваше"най-добрата" ми приятелка.Отначало много се зарадвах, но щом харесва нея, защо не харесва мен.Ние сме почити еднакви.Какво да правя???да му кажа ли??? :neutral: :neutral: :neutral: :idea: :idea: :idea:

miskaprizZ
10-24-2009, 16:54
Първо: Може би прекалено мн ревнуваш приятелката си. Ако пък не е така по добре я попитай директно дали ще бъдете fr или не. ако каже ,,не,, намери си друга fr. Ако пък каже ,,да,, я попитай защо те изолирва. Смятам че това ще е достатъчно. :-D


Второ:Ами....Ти го познаваш....може ви знаеш как би реагирал Смятам че трябва да решиш сама :-D :grin:


:smt110

lipstick
10-26-2009, 16:27
По първия въпрос !!! :)

Според мен е напълно нормално да има временно отдалечаване !!! Много е вероятно след време всичко да се върне по местата си,но ако не се случи-говори с нея !!!

А сега по втория !!! :)

Ми...питай го дали си пада по приятилката ти !!! Ако ти каже да премини на друга тема,но ако каже не го питай коя е щастливката !!!